Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо намесваш песни от преди 2 и 3 години? Някой да оспорвал тези твърдения? Направих бърза статистика за песните от 2017, пуснати до края на лятото. По тези критерии "Моро му" е номер 1. След което ти казваш, че съм бил нахален като хлебарка!? :mf_surrender: Кое ми е нахалното? Да не би аз да ги генерирам тия 70-80К на седмица?

Не съм казвал че ти си нахален като хлебарка а че феновете на галена сте по нахални и от хлебарките. Има разлика.

 

Спора ни преди беше дали Моро му е в топ 5 на чалга хитовете за цялата 2017 а не за която половина ти си избереш... В този ред на мисли не влиза. Все пак има и продукция и след първата половина на 2017. Как да изгрезнеем вече е по доказан хит . Ангелите плачат също е с потенциал да мине 13-14 милиона. За Мотел, Шушана и Хиляда пъти няма смисъл и да обяснявам... Ме густа затваря топ 5 но както казах и Ангелите са с потенциал да влязат в този топ...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се радвайте, защото "Калифорния" започна с изключително малко гледания, а "Как да изтрезнея" със среден брой, а после... Може така да се случи и с Преси и Кеба. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си бутал баладата с Джордан, която не успяхме да чуем на концерта. Когато я чуем с такъв прием, тогава я бутай. Че тя дори не спечели нито 1 класация.

 

Абсурд тъпнята на Румен да е по-голям хит от Моро му. Онова се слушаше главно от мангалите. Дай тогава да броим и Кас иси хола (там каквото беше)

 

#MeGusta пък падна още повече с гледанията и правят еднакви гледания с Моро му и няма да я мине. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спора ни преди беше дали Моро му е в топ 5 на чалга хитовете за цялата 2017 а не за която половина ти си избереш... В този ред на мисли не влиза. Все пак има и продукция и след първата половина на 2017. Как да изгрезнеем вече е по доказан хит . Ангелите плачат също е с потенциал да мине 13-14 милиона. За Мотел, Шушана и Хиляда пъти няма смисъл и да обяснявам... Ме густа затваря топ 5 но както казах и Ангелите са с потенциал да влязат в този топ...

 

Какво общо има спора ни от преди с това, че днес решавам да видя коя песен от първата половина на миналата година се слуша най-много и до днес? Освен нашия спор е имало и други спорове, в които хора са казвали, че конкурентите й от първата половина на 2017 са по-големи хитове - визирам "Виновна" и "Коя". Е, вижда се, че година по-късно това не е така.

 

За останалото си прав. Не влиза в ТОП 5 за цялата 2017, ако се осланяме на гледания.

 

И въпреки това остава единствената проверка на голяма сцена, където "Моро му" ги издуха всичките пайнерски песни на база реакция на публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд тъпнята на Румен да е по-голям хит от Моро му. Онова се слушаше главно от мангалите. Дай тогава да броим и Кас иси хола (там каквото беше)

 

Това ако е тъпня, не знам повечето песни на Галена какви трябва да са, особено от миналата година ДъБос, дуета с Фики или Простото Шоу :mf_surrender:

Дори Moro mou е надминала по успех и със сигурност не е заради "мангалите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си бутал баладата с Джордан, която не успяхме да чуем на концерта. Когато я чуем с такъв прием, тогава я бутай. Че тя дори не спечели нито 1 класация.

 

Абсурд тъпнята на Румен да е по-голям хит от Моро му. Онова се слушаше главно от мангалите. Дай тогава да броим и Кас иси хола (там каквото беше)

 

#MeGusta пък падна още повече с гледанията и правят еднакви гледания с Моро му и няма да я мине. :Vishenka_05:

Ангелите плачат все още не съм я бутнал но май предстои. Кво ми даваш клип от концерт със самочувствие сякаш 20000на тълпа пее с Галена... провалени концерти с 2000 пропити чалгари ли ти е критерия...

Хиляда пъти не е цигания. Квотата като я пее ром. Страхотно е парчето. Слушаше се от всички. Не като случая с 20те милиона на Сашо Джокера. Боли ли че всяко второ мангале е по оборотно от смядовския брашлян?

Ме густа е излязла 7 месеца по късно а имат почти еднакви гледания. Харесванията на ме густа са доста повече така че както и да ги погледнеш Ме густа е с по добра крайна статистика. Едва за 6-7 месеца а е с доста по добри цифри от Моро му за 14 месеца...

 

Като извадим 3те купени милиона първия месец при Моро му и картинката става още по тъжна...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако е тъпня, не знам повечето песни на Галена какви трябва да са, особено от миналата година ДъБос, дуета с Фики или Простото Шоу :mf_surrender:

Дори Moro mou е надминала по успех и със сигурност не е заради "мангалите".

Затова отдавна повтарям че галеновите са нагли и с изкривена преценка. На стойностно парче като Хиляда пъти да пишат че е тъпня а да кофеят на Просто шоу. Нивото пак е някъде в мазата...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като извадим 3те купени милиона първия месец при Моро му и картинката става още по тъжна...

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Айде ново 20.

 

Искаш да кажеш, че Моро му е имала 2 млн за месец, при положение, че имаше такава еуфория?

 

Просто не виждам смисъл да се спори с тия същества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Айде ново 20.

 

Искаш да кажеш, че Моро му е имала 2 млн за месец, при положение, че имаше такава еуфория?

 

Пуска фитили само да ни дразни. Какво изобщо се връзваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди, коментирай този скандален хит! :Vishenka_05:

 

 

Скандален вкус за треторазрядни певици и песни имаш. Добре, че си фен на Ивана и Преслава, та да закърпим малко положението. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандален вкус за треторазрядни певици и песни имаш. Добре, че си фен на Ивана и Преслава, та да закърпим малко положението. :3fdb8960598fa63e:

Не те ли настройва на лятна вълна? :Vishenka_05: Да визуализираш текста - "ту отгоре, ту отдолу" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малоумно е след като изгуби спор да започва да си измисля факти, само за да "дразни".

Кой спор съм изгубил. Специално теб цял ден те прешляпвам. Спора че Моро му влиза в топ 5 е загубен от вас още миналата година. Само ти не се примири...

 

А че Галена купува по 2-3 милиона на всяко ново парче се вижда. Как все нейните парчета с по 5 милиона първия месец а след още 2 няма и помен от тези проекти...

 

Това, че се дразните е бонус, но не и цел. :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой спор съм изгубил. Специално теб цял ден те прешляпвам. Спора че Моро му влиза в топ 5 е загубен от вас още миналата година. Само ти не се примири...

 

А че Галена купува по 2-3 милиона на всяко ново парче се вижда. Как все нейните парчета с по 5 милиона първия месец а след още 2 няма и помен от тези проекти...

 

Това, че се дразните е бонус, но не и цел. :Vishenka_05:

Не само е в топ 5, а даже е на 1-во място в този топ! :Vishenka_05:

За гледанията, това са празни твърдения, докажете го с факти. И аз мога да кажа много неща... :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...