Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:roll1: :roll1: :roll1:

Не бях ироничен. Кое, на Емануела претоплената манджа или на Анелия скучният "Зоопарк" са по-добри от "Обратно в играта". От началото на 2016-та чалгата е в тотална дупка, те хитовите имена едва уцелват хитове, какво остава за треторазрядните. А треторазрядните властваха през 2014 и 2015-та. Чалгата си заминава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" е най-хубавата песен тази година в чалгата.

Коя друга има дует със сръбска ЛЕГЕНДА, само Преслава.

 

Тя и на мен ми харесва, но не е в ТОП 5 на хитовете на годината при недотам силна конкуренция в първите месеци. Което е незадоволителен резултат след истерията по "Не се изтриваш".

 

А тоя нагримиран чичак аз не знам да e легенда. Легенди са Лепа Брена, Цеца, Драгана Миркович, Миле Китич. Все едно да кажеш, че някой наш изпълнител със средни успехи от типа на Кали е легенда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и на мен ми харесва, но не е в ТОП 5 на хитовете на годината при недотам силна конкуренция в първите месеци. Което е незадоволителен резултат след истерията по "Не се изтриваш".

 

А тоя нагримиран чичак аз не знам да e легенда. Легенди са Лепа Брена, Цеца, Драгана Миркович, Миле Китич. Все едно да кажеш, че някой наш изпълнител със средни успехи от типа на Кали е легенда.

Не знам какви хитове, но на мен "Обратно в играта" ми е единственото слушаемо парче, заедно с "Пия Май Тай", всичко друго съм го слушал по 2 пъти. Тотален леш.

 

Кали не е със средни успехи, има си "Дали съм жив", "4-4-2" и иновации като "Ремиксирай ме". Не е толкова посредствена, плюс песни като тази, макар и незабелязани:

Много по-стойностно и силно от всичко в чалгата тази и миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали си е променила мнението за гледанията след успеха на Дразни ме. Беше толкова убедена милата , че няма как едно парче в БГ да прави такива цифри... Винаги ме е дразнило това лицемерие в Камелия... И в други ситуации го е проявявала :gun_bandana:

Проминла го е, според мен. Но и не е, като да не беше права за гледанията и купуването им. Коя беше първа, коята още 2012 заговори за това,? Смяха и се, но отново тя беше тая, коята обясни за схемата с 300$

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проминла го е, според мен. Но и не е, като да не беше права за гледанията и купуването им. Коя беше първа, коята още 2012 заговори за това,? Смяха и се, но отново тя беше тая, коята обясни за схемата с 300$

2012-та Планета не си развиваха канала. Камелия го каза това 2014-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критерият на класацията е ясен. Песни от 2017, излезли до края на лятото на миналата година. Именно така се гледа кои са останали във времето. Много ясно, че ако се включат тия, излезли през ноември 2017, ще са на по-предна позиция от тези, пуснати през февруари или лятото. Това и на малоумните им е ясно.

 

Факт ли е, че Моро му е по-гледана от конкурентите си от миналата година - "Виновна", "Коя", "5,6,7,8", "Тук жена му пази" и всички хитове, които бяха пуснати до края на лятото? Факт е. Факт ли е, че не ти отърва? Факт е!

Факт ли е че всичко което си посочил мина и замина... факт е. :1000 (29):

Факт ли е че В твоите очи е преди всичко което си посочил факт е. Дори и това ще преживея е преди тях или някъде там... Това ли са ви хитовете на годината... Само като си помисля че и аз спорех а то нищо не успя да се задържи стабилно като мегахит... Но да Моро му и 2,3,4 са най близко до хит в канала на Пайнер. Но пък дуета на Ема и Стораро отвя всичко посочено от теб. Кой да очаква че песента им ще е с толкова дълъг живот. Скоро ще мине Моро му по гледания. Хиляди неща на Борилов син също впечатлява. Тогава ми се подиграваше като го сочех за един от хитовете на годината...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт ли е че всичко което си посочил мина и замина... факт е. :1000 (29):

Факт ли е че В твоите очи е преди всичко което си посочил факт е. Дори и това ще преживея е преди тях или някъде там... Това ли са ви хитовете на годината... Само като си помисля че и аз спорех а то нищо не успя да се задържи стабилно като мегахит... Но да Моро му и 2,3,4 са най близко до хит в канала на Пайнер. Но пък дуета на Ема и Стораро отвя всичко посочено от теб. Кой да очаква че песента им ще е с толкова дълъг живот. Скоро ще мине Моро му по гледания. Хиляди неща на Борилов син също впечатлява. Тогава ми се подиграваше като го сочех за един от хитовете на годината...

"Хиляда пъти", сумирано - 19,4 милиона и то първи сингъл на дебютант :helpsmilie: . Освен чалгарките да се ориентират към циганската музика, може би ще имат по-голям успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На "Моро му" по-бързо й секнаха гледанията.

Клипа не се показваше. След месеци, като се показа отново хочна да прави по 100к, говорим за 5-6 месеца след излизането на песента. Преса й секнаха яко гледанията.

 

Поклон пред тази велика песен !!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт ли е че всичко което си посочил мина и замина... факт е. :1000 (29):

Факт ли е че В твоите очи е преди всичко което си посочил факт е. Дори и това ще преживея е преди тях или някъде там... Това ли са ви хитовете на годината... Само като си помисля че и аз спорех а то нищо не успя да се задържи стабилно като мегахит... Но да Моро му и 2,3,4 са най близко до хит в канала на Пайнер. Но пък дуета на Ема и Стораро отвя всичко посочено от теб. Кой да очаква че песента им ще е с толкова дълъг живот. Скоро ще мине Моро му по гледания. Хиляди неща на Борилов син също впечатлява. Тогава ми се подиграваше като го сочех за един от хитовете на годината...

 

Защо намесваш песни от преди 2 и 3 години? Някой да оспорвал тези твърдения? Направих бърза статистика за песните от 2017, пуснати до края на лятото. По тези критерии "Моро му" е номер 1. След което ти казваш, че съм бил нахален като хлебарка!? :mf_surrender: Кое ми е нахалното? Да не би аз да ги генерирам тия 70-80К на седмица?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа не се показваше. След месеци, като се показа отново хочна да прави по 100к, говорим за 5-6 месеца след излизането на песента. Преса й секнаха яко гледанията.

 

Поклон пред тази велика песен !!!

 

И за Преслава можем да кажем, че не се показва отстрани.

Една от най-добрите балади на Янева, макар при нея да е трудно да се определи кои са най, всичките са силни и се отличават с нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не, че нещо ама ми е интересно - вие имате някакви таблички, в които попълвате коя песен колко гледания има за час, за месец, за година ли? Или ползвате търсачка някаква? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРОКЛИНАМ ТЕ ДО ГРОБ

ТИ ЗАБРАВИ ЗА МЕНЕ

 

!!!!

:Vishenka_05:

 

Стига си клела или си пусни наистина качествени кълнежи :3fdb8960598fa63e:

Последната е особено злокобна и мистична!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за Преслава можем да кажем, че не се показва отстрани.

Една от най-добрите балади на Янева, макар при нея да е трудно да се определи кои са най, всичките са силни и се отличават с нещо.

Да, там.няма празно. Но тая е велика песен, текста и изпяването са просто топ. Все едно от отвъдното....

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хиляда пъти", сумирано - 19,4 милиона и то първи сингъл на дебютант :helpsmilie: . Освен чалгарките да се ориентират към циганската музика, може би ще имат по-голям успех!

20 милиона... май след шушаната и мотел това е най стабилния хит в чалгата от 2017. Забележете колко дълъг живот имат и трите... нищо общо с траковете в канала на Пайнер.

Ние тук спорим между песните на Преслава Галош Деса и Емануела, а реалността извън рамания боли...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не, че нещо ама ми е интересно - вие имате някакви таблички, в които попълвате коя песен колко гледания има за час, за месец, за година ли? Или ползвате търсачка някаква? :1000 (29):

 

Имаме дневниче :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, там.няма празно. Но тая е велика песен, текста и изпяването са просто топ. Все едно от отвъдното....

Какво мислиш за този мистичен хит, тази песен повече "ухае" на смърт:

Трябва да направим тема за мъртвешките песни в чалгата, за кълнежите също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...