Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обожавам тази песен! :Vishenka_05:

 

Абе, много пренебрежително отношение към Соня Немска в този форум, но реално погледнато цялостно, кариерата ѝ, макар и "треторазрядна" се базира на предимно добри и смислени песни, тук-таме е пускала някоя простотия. За скъпи клипове милата няма пари, и въпреки това пак е предлагала интересни видеа като "В сряда се приготви", "Първа в това", "Правена съм за ръцете ти", та дори и тази "Онези думи". И всичките си "треторазрядни" успехи е постигнала само и единствено на база добри пвсни. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам тази песен! :Vishenka_05:

 

Абе, много пренебрежително отношение към Соня Немска в този форум, но реално погледнато цялостно, кариерата ѝ, макар и "треторазрядна" се базира на предимно добри и смислени песни, тук-таме е пускала някоя простотия. За скъпи клипове милата няма пари, и въпреки това пак е предлагала интересни видеа като "В сряда се приготви", "Първа в това", "Правена съм за ръцете ти", та дори и тази "Онези думи". И всичките си "треторазрядни" успехи е постигнала само и единствено на база добри пвсни. :)

И всички българи са чували за нея :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми припомни коя беше петата звезда, която обещах за следващия кръг в "Нереализираните", че написах за Кали, Коцето, Стораро и Екстра Нина, но изключих за последния, а не мога да намеря поста. Да няма после, че пак лъжа...

 

Иначе Сонча вярно е доста яка и с приятен репертоар! Като жена също е чаровница, с красиви черти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото летните им сингли за 2015 с този на "лидерката" Деса са с еднаква гледаемост :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май му била давала мляко от техните крави или какво беше там.. :1000 (29):
Джиджо със сигурност е фен на млякото.

Искам Соня Френска също да я сложа в "Нереализираните"! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джиджо със сигурност е фен на млякото.

Искам Соня Френска също да я сложа в "Нереализираните"! :Vishenka_05:

 

Кое мляко? Той едва ли е вкусвал това мляко за което говорим освен неговото!

Давай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А този клип на Панагюрската е сниман в една палава дискотека, в която съм се разбивала с мои нежни дружки. :whistling:

 

Нищо, че тук са ме обвинявали и в хомофобия. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А този клип на Панагюрската е сниман в една палава дискотека, в която съм се разбивала с мои нежни дружки. :whistling:

 

Нищо, че тук са ме обвинявали и в хомофобия. :girl_cry2:

 

:1000 (29):

 

Неправилно е било обвинението. По-скоро просто обичаш да разчекваш на челна стойка всеки, който ти се изпречи на пътя. Няма хомо, няма хетеро - не отбираш. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Неправилно е било обвинението. По-скоро просто обичаш да разчекваш на челна стойка всеки, който ти се изпречи на пътя. Няма хомо, няма хетеро - не отбираш. :P

 

!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах да сложиш "Вълк сърна" в Нереализираните, ти се правиш на ударена :gun_bandana: Пак ще тикнеш някоя боза! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорите за "Как да изтрезнея" като за една от конкурентните песни на Галена от 2017, а не сте я сложили в класацията за гледания, въпреки че влиза в посочения период и прави с 50k повече седмични гледания от Moro Mou. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорите за "Как да изтрезнея" като за една от конкуренциите на песните на Галена от 2017, а не сте я сложили в класацията за гледания, въпреки че влиза в посочения период и прави с 50k повече седмични гледания. :1000 (29):
Говорим за богинята на бръснарските ножчета и бръсненето на съперницата гола глава - мис Панагюрище, съседка на Джиго по крави, жената - танц!

Ема и Галя не ни вълнуват сега, нито статистиките за милионите им в тубата, спотифай, айтюнс и т.н. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе Сонча вярно е доста яка и с приятен репертоар! Като жена също е чаровница, с красиви черти.[/b]

 

Това е един от най-добрите цялостни проекти в жанра в последните години. Песента е много добра и с хитов потенциал. Клипът е уникален! На изключително високо ниво е, личи старание, желание да се направш нещо запомнящо се, а дори не се забеляза. Много ми е любим този проект на Сончето!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за богинята на бръснарските ножчета и бръсненето на съперницата гола глава - мис Панагюрище, съседка на Джиго по крави, жената - танц!

Ема и Галя не ни вълнуват сега, нито статистиките за милионите им в тубата, спотифай, айтюнс и т.н. :3fdb8960598fa63e:

Разговорът за тези гледания е от преди няколко часа, но не съм успял да се включа навреме и затова сега наваксвам като просто споменавам факта. :3fdb8960598fa63e:

А щом темата е Соня Немска... ето това е една от най-хубавите нейни песни, според мен.

 

 

Изобщо много подценяван изпълнител. Но и тя самата може би трябваше да си сложи друг псевдоним, за да я вземат по-насериозно. Доколкото чух Немска й е истинската фамилия, но повечето хора не го възприемат така и по-скоро са склонни да й се смеят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е един от най-добрите цялостни проекти в жанра в последните години. Песента е много добра и с хитов потенциал. Клипът е уникален! На изключително високо ниво е, личи старание, желание да се направш нещо запомнящо се, а дори не се забеляза. Много ми е любим този проект на Сончето!
Нещо мъничко липсва в аранжимента, можеше да е една идея по-ударна песен. Но и така ми е сред фаворитите.

 

А този текст на Теньо ме изпълва...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорите за "Как да изтрезнея" като за една от конкурентните песни на Галена от 2017, а не сте я сложили в класацията за гледания, въпреки че влиза в посочения период и прави с 50k повече седмични гледания от Moro Mou. :1000 (29):

 

Грешката е моя. Мислех, че беше излезнала в началото на септември, а тя е дебютирала към края на август.

 

Нека си прави гледанията, щом Башурица е замесена, аз се радвам. Но трябва да се отчете факта, че в случая говорим за двама от топ изпълнителите в попфолка, единият, от които, привлича етническото население, способно да генерира луди милиони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо мъничко липсва в аранжимента, можеше да е една идея по-ударна песен. Но и така ми е сред фаворитите.

 

А този текст на Теньо ме изпълва...

 

Страхотен текст! Теньо е писал много добри неща. Обаче никаква симбиоза няма между музика, текст и изпяване.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото летните им сингли за 2015 с този на "лидерката" Деса са с еднаква гледаемост :3fdb8960598fa63e:

 

А помним ли същата година лидерката Преси с Ин Контрол... дори гледанията на посочените от теб не доближи... :3fdb8960598fa63e:

 

Кело, слушай си Жулиета и Немската овчарка и недей да коментираш лидерки, за които ти липсва класа , за да ги прослушаш.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...