Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Грешката е моя. Мислех, че беше излезнала в началото на септември, а тя е дебютирала към края на август.

 

Нека си прави гледанията, щом Башурица е замесена, аз се радвам. Но трябва да се отчете факта, че в случая говорим за двама от топ изпълнителите в попфолка, единият, от които, привлича етническото население, способно да генерира луди милиони.

Е да, дуета е с доста повече потенциал да привлича масата, докато песента на Галена е някак по-специфична и това й е интересното. А и едната е излязла доста след другата, това също е фактор.

 

Продължаваме със Соня- това беше голям хит, а на нея й отива да е палава:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са върховете на Теньо в чалгата - просто е ненадминат! А идиотчето Сонче първоначално не си е искала текста... :1000 (29):

Някой беше казал, че този който е правил "Залеза и зората" бил направил и новата балада на Камелия, но не помня дали текстописецът или композиторът. Това ако е вярно очаквам нещо страхотно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой беше казал, че този който е правил "Залеза и зората" бил направил и новата балада на Камелия, но не помня дали текстописецът или композиторът. Това ако е вярно очаквам нещо страхотно.
Теньо е - текстът е негов, музиката е гръцка. На Кама е и се казва "На прага на сърцето ти".

 

Аватар - 6+

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теньо е - текстът е негов, музиката е гръцка. На Кама е и се казва "На прага на сърцето ти".

 

Аватар - 6+

 

Леля Ванче е идеална за графики от този клип. :Vishenka_05:

Сега видях, че Твое копие има 1,130 слушания в Спотифай, не очаквах Ивана да е сред първите легенди с над 1000. Голяма е кралица!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Ванче е идеална за графики от този клип. :Vishenka_05:

Сега видях, че Твое копие има 1,130 слушания в Спотифай, не очаквах Ивана да е сред първите легенди с над 1000. Голяма е кралица!

Андреа има по 300,000. Да ви имам легендите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега видях, че Твое копие има 1,130 слушания в Спотифай, не очаквах Ивана да е сред първите легенди с над 1000. Голяма е кралица!

 

Брейй, това е успех. Емилия и Емрах колко имат, че Спотифая ми не ще да се отвори?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брейй, това е успех. Емилия и Емрах колко имат, че Спотифая ми не ще да се отвори?

2,452

Доста добре и там, но Пайнерци като цяло трябва да се размърдат и да ги правят по-бързо.

 

Андреа има по 300,000. Да ви имам легендите. :1000 (29):

Е, Андреа нейните песни си ги е качвала навреме, а Пайнер 5 години след като Спотифай е станал фактор. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биолчев, все пак... :3fdb8960598fa63e:

Любимия ми композитор. Обожавам мазнотиите му !

 

Иначе Соня е топ, песните й са разнообразни. До днес ми е любима Правената... иначе и тая е адската:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя е на Ави Бенеди. Всъщност Соня отиде при всички направили хитове за другите - ходи си тя по познати и утъпкани пътеки. За жалост, само при Оцко случи. С Пашев и "Аз съм жената" не стана, Ганев и "Онези думи" - не, с Кости даже не успя съвсем с "Рока лака". И на Биолчев парчето за лятото нещо не се наложи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя е на Ави Бенеди. Всъщност Соня отиде при всички направили хитове за другите - ходи си тя по познати и утъпкани пътеки. За жалост, само при Оцко случи. С Пашев и "Аз съм жената" не стана, Ганев и "Онези думи" - не, с Кости даже не успя съвсем с "Рока лака". И на Биолчев парчето за лятото нещо не се наложи.

 

Песните й са хубави но:

1. Тя е нелепа - държание, евтина визия, еднообразни прически и облекла.

2. Фамилията наистина кара хората да се ебават с нея.

3. Излагациите с оная Иванина и Славена- това във фолк средите, хората й се смяха. Жалко й беше държанието.

4. Леко прилича на лелка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Baby you're my mind, baby always on my mind. :happyppl:

Помните ли това?

 

ХАхаха, аз го бях забравил.

 

С каква цел беше направено? Преслава евентуално да влезе в UK TOP 40? :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последното не попречи на мега звездата да се възкачи на трона... :3fdb8960598fa63e:

Виждаш ли как от нищото споменаваш Ванча и ни я натрисаш, аз като правя същото с Пепче, мрънкаш :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждаш ли как от нищото споменаваш Ванча и ни я натрисаш, аз като правя същото с Пепче, мрънкаш :gun_bandana:

Ако не си разбрало това вече е форум за Ивана и други легенди. А и Янева не го вмъкна като теб - досадно , инфантилно, банално. 90% от постовете ти са някакви превъзнасяния на чупки , муцки и стойки от клипове на Преслава а другите 10 захласване по най неизвестните песни на треторазрядки. Няма по инфантилен Пресов от теб... Ако не са А и Янева да те отразят, никой не ти чете бръщолевиците...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...