Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Значи, да разбирам, че Рени освен всички други рекорди в българската музика държи и такъв за най-мащабно турне в Америка. Ясно.. тя има ли рекорд, който не е счупила?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Значи, да разбирам, че Рени освен всички други рекорди в българската музика държи и такъв за най-мащабно турне в Америка. Ясно.. тя има ли рекорд, който не е счупила?

Мисля, че визираше Глория и турнетата й през 2002 и 2006.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, да разбирам, че Рени освен всички други рекорди в българската музика държи и такъв за най-мащабно турне в Америка. Ясно.. тя има ли рекорд, който не е счупила?

Ами ако някои неща са факти... факти са си. А това, че Рени е толкова подценявана и взимана за присмех в този форум е друг въпрос.

Но може наистина за друг да е ставало дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, да разбирам, че Рени освен всички други рекорди в българската музика държи и такъв за най-мащабно турне в Америка. Ясно.. тя има ли рекорд, който не е счупила?

Не. Също така и кантар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена:

“Аз винаги се гордея, че съм българка! За целия ни народ трябва да бъде гордост, че сме българи. Трябва да сме обединени, трябва много да се държим и да не сме чуждопоклонници

 

Това идва от устата на кланяща се на Kim Kardashian с изцяло западен стайлинг.

5nbIxVH.png

 

Голяма патриотка, няма що. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички чалгарки са темерути и тотално изперкали кукувици. Да вземем да ги изгорим на клада, както едно време са горили вещиците!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне да намеря едно интервю на Анелия? Беше от офис в някоя дискотека преди или след участие (Secrets, ако не бъркам) и изглеждаше видимо неадекватна. Ще съм много благодарен! :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне да намеря едно интервю на Анелия? Беше от офис в някоя дискотека преди или след участие (Secrets, ако не бъркам) и изглеждаше видимо неадекватна. Ще съм много благодарен! :helpsmilie:

 

Вземи което и да е интервю на Анелия. Тя принципно си е неадекватна и няма да сгрешиш....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземи което и да е интервю на Анелия. Тя принципно си е неадекватна и няма да сгрешиш....

Коментирай, че твоята любимка Преси ще има дует с изпълнител на любимата ти сръбска музика - Кеба :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че твоята любимка Преси ще има дует с изпълнител на любимата ти сръбска музика - Кеба :Vishenka_05:

 

Коментирал съм още миналата година, кокато Кеба каза по ФЕН ТВ, че Преслава му е любимата певица в България. Но тук само аз гледам ФЕН ТВ, понеже на масовката и е ниска топка в сравнение с маргиналната ТВ Планета. Иначе Кеба си е ОК. Циганин, личен певец на Аркан и общо взето Сашка "Ангелчето" му намира работа у нас покрай панаирите и бирфестовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирал съм още миналата година, кокато Кеба каза по ФЕН ТВ, че Преслава му е любимата певица в България. Но тук само аз гледам ФЕН ТВ, понеже на масовката и е ниска топка в сревнение с варгиналната ТВ Планета.

 

Подкрепям, ФЕН ТВ са изключително разнообразна програма, не зависимо, че имат само Стораро и Алисия като сигурни имена. Целият им ребранд е доста печеливш.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седнал съм да си сваля нещо на флашка за колата, но май си губя времето. Нема никаква музика тая пролет. Освен на Джулия и на Джена, другото не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седнал съм да си сваля нещо на флашка за колата, но май си губя времето. Нема никаква музика тая пролет. Освен на Джулия и на Джена, другото не става.

Една прекрасна музика: :Vishenka_05:

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седнал съм да си сваля нещо на флашка за колата, но май си губя времето. Нема никаква музика тая пролет. Освен на Джулия и на Джена, другото не става.

Коментирай, че за първия месец новата лидерка се очертава с над 3.2 милиона гледания на изцяло самостоятелна песен- толкова, колкото би направило едно ТОП име.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че за първия месец новата лидерка се очертава с над 3.2 милиона гледания на изцяло самостоятелна песен- толкова, колкото би направило едно ТОП име.

 

Да се смея ли, да плача ли - честно казано не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че визираше Глория и турнетата й през 2002 и 2006.

Визирах турнето на Рени от 2006г. Нека кажат и феновете на Глория де, не знам за там, просто нали се казваше тук, че рекордния брой концерти са 18 (Кама).

 

Три се карат- четвърта (и най-подценявана) печели. :D

Изобщо съм на мнение, че като за следващото парче трябва да насъбереш някогашната тукашна фен база на Рени и да я направите отново интересна във форума. Прекалено голяма подигравка пада с нейния образ от край време, а навремето беше титан.

Вече само аз се боря с вятърните мелници :D И Рени имаше агитка, тук не знам, но в Сигнал ги заварих на времето, но като цяло си бяхме въс форума на сайта и. С Коби (Петко) и Естел, които бяха сред най-изявените, още поддържаме някакъв малък контакт, но приоритетите им се изместиха и пораснаха, а с Рени успяха да станат и приятели. А специално за Кондомчо пък, да отбележа, че тя е и първата със сайт :waltz:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се смея ли, да плача ли - честно казано не знам.

 

Смей се с позитивизъм и идвай в сектата! :3fdb8960598fa63e:

 

Визирах турнето на Рени от 2006г. Нека кажат и феновете на Глория де, не знам за там, просто нали се казваше тук, че рекордния брой концерти са 18 (Кама).

Вече само аз се боря с вятърните мелници :D И Рени имаше агитка, тук не знам, но в Сигнал ги заварих на времето, но като цяло си бяхме въс форума на сайта и. С Коби (Петко) и Естел, които бяха сред най-изявените, още поддържаме някакъв малък контакт, но приоритетите им се изместиха и пораснаха, а с Рени успяха да станат и приятели. И тук ли е имало от моите? :D

И аз познавах Коби и Естел, големи фенове ѝ бяха и я защитаваха. Имаше и един Луксор, но не помня дали беше в Рамания или само в официалния сайт. Мисля, че имаше и други, но като имена не ги помня. Но най-важното беше, че по време на подценявани албуми като Виж ме и Опа, опа Рени още беше актуално име и доста се обсъждаше тук- и с добро, и с лошо. Тя си имаше 10 стабилни години като ТОП изпълнител, само днес тук се изкривяват нещата и се изкарва, че е залязла едва ли не веднага след Влюбих се опасно и после никой не я отразявал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че за първия месец новата лидерка се очертава с над 3.2 милиона гледания на изцяло самостоятелна песен- толкова, колкото би направило едно ТОП име.

 

Не знаех, че е направила толкова много. Значи върви добре. Верно, че тези 3 милиона приличат точно на 1000 $ по "чипровско-камелотската" земетръсна скала, но все пак като се гледат участията, Джулия е очевидният прогрес за 2018-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз познавах Коби и Естел, големи фенове ѝ бяха и я защитаваха. Имаше и един Луксор, но не помня дали беше в Рамания или само в официалния сайт. Мисля, че имаше и други, но като имена не ги помня. Но най-важното беше, че по време на подценявани албуми като Виж ме и Опа, опа Рени още беше актуално име и доста се обсъждаше тук- и с добро, и с лошо. Тя си имаше 10 стабилни години като ТОП изпълнител, само днес тук се изкривяват нещата и се изкарва, че е залязла едва ли не веднага след Влюбих се опасно и после никой не я отразявал.

Да - Луксор също, помня и Росен, Бибито, Рого.. Иначе десет години плътни си ги имаше, абсолютно, и аз така ги деля - до 10тата. После изгуби инерция, паузи, тежка бременност и възстановяване, докато се пръкнаха новите имена и така.. Но някои и 10 не можаха да се задържат стабилно, не че са малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...