Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вече е малко късно за възродяване на кариерата, виж че новата песен не се получи, поне според мен. Изостана много с годините, а сега конкуренцията е доста голяма.

Тя хитове като предните няма как да има отново и си го знае, то всъщност никой вече няма хитове като от 90-те, защото тогава си беше ера на преход, която отдавна е минала. Ако тогава е било скандално да си Сашка Васева и всички да са я гледали с отворени усти, днес тя е по-скоро симпатичен и забавен образ. И все пак, парчето й е изключително успешно като за старата генерация- наближава 400k гледания за нула време. Та една Глория в много по-голям канал и до ден днешен няма подобни успехи в стрийминга, а и Ивана също ги нямаше преди "Твое копие". Тази година явно е време да се възраждат ретро звезди, а Сашка добре се спусна по вълната.

Тук се говореше, че и Рени ще има песен от Оцко. Ако той е подхванал и нея може също да й се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя хитове като предните няма как да има отново и си го знае, то всъщност никой вече няма хитове като от 90-те, защото тогава си беше ера на преход, която отдавна е минала. Ако тогава е било скандално да си Сашка Васева и всички да са я гледали с отворени усти, днес тя е по-скоро симпатичен и забавен образ. И все пак, парчето й е изключително успешно като за старата генерация- наближава 400k гледания за нула време. Та една Глория в много по-голям канал и до ден днешен няма подобни успехи в стрийминга, а и Ивана също ги нямаше преди "Твое копие". Тази година явно е време да се възраждат ретро звезди, а Сашка добре се спусна по вълната.

Тук се говореше, че и Рени ще има песен от Оцко. Ако той е подхванал и нея може също да й се получи.

 

Коментирай как първо Юнона водеше Сашка по гледания, но Сашка я поведе. :3fdb8960598fa63e:

Близо 6К лайка :helpsmilie:

Утре Сашка е при Гала в "На кафе" дано се покачат гледанията, че взеха да намалят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай как първо Юнона водеше Сашка по гледания, но Сашка я поведе. :3fdb8960598fa63e:

Близо 6К лайка :helpsmilie:

Утре Сашка е при Гала в "На кафе" дано се покачат гледанията, че взеха да намалят!

Сашка ако върви така може и не само да стигне милионче, ами и да задмине много по-ключови имена в жанра от Юнона. :D Но да, интересно е как с първата си сериозна песен с клип от над десетилетие тя издухва имена, които никъде не са ходили.

И аз чух за На Кафе. Не ми се става толкова рано (особено щом стоя до толкова късно в Рамания хаха :1000 (29):), но ще си го пусна на запис. Стискаме палци на кралицата да чукне половин милион покрай рекламата в предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла вечер не си спрял да ме цитираш и да се занимаваш с мен. Поведение, което забелязвам да се прокрадва от едно известно време у теб.

 

Единствено в момента аз си бъркам в ухото, защото ме засърбя.

 

Усещай, каквото искаш. Не ме интересуваш. Айде, бастичка.

Засърбя те, щото не го миеш.

Айде чиба. Утре пак

Нещо се разстрои и изнерви. Като за човек който не се интересува от мнението ми показваш реакция на човек, който се засегна и прещрака. Къде е позитивното вечно мазнещо се Кондомче... Да бе спрял да ми отговаряш щеше да проличи непукизъм. Но почвата ти под краката омекна и продължаваш да се обясняваш...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засърбя те, щото не го миеш.

Айде чиба. Утре пак

Нещо се разстрои и изнерви. Като за човек който не се интересува от мнението ми показваш реакция на човек, който се засегна и прещрака. Къде е позитивното вечно мазнещо се Кондомче... Да бе спрял да ми отговаряш щеше да проличи непукизъм. Но почвата ти под краката омекна и продължаваш да се обясняваш...

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Пълен си клишета и заучени фрази. На всичкото отгоре аз първи му казах "Айде, бастичка", а сега той на мен ми казва "Айде, чиба!". :hahaha: Смях!

 

Хах, обяснявал съм се, ми няма да ти мълча, я.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Пълен си клишета и заучени фрази. На всичкото отгоре аз първи му казах "Айде, бастичка", а сега той на мен ми казва "Айде, чиба!". :hahaha: Смях!

 

Хах, обяснявал съм се, ми няма да ти мълча, я.

Точно заради бастичката ти върнах с чибата ама фарумската Емилия пак не разбра намека.

 

Ами като някой ми досажда и не ми е важен му давам игнор. Но както вече вметна не те интересува мнението ми... Изгледаш като първолак в словесна битка с мен. Аз ти отговарям през час измежду другото, а ти на минутата ми връщаш. Да ти кажа ли това в приложната психология как му викаме :roll1:

Щом ти няма да ме игнорираш, аз ще игнорирам теб докато не реша пак да ударя по болните места :gora: :gora:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В негова чест си смених подписа, за да ми гледа противната крива мутра в по близък план :Vishenka_05:

Ползвай за обложка :1000 (29):

 

Ако, Криси Патрашкова, успокой топката , дишай... От тук само лъжата в БигБрадър и наркоманските и падения преди години са изцепки на Преслава, от които е пострадал имиджа и. Всичко останало са митове и легенди от фенове на пренебрегнати през годините певици. Малцина са тези като нас, които да не са изтървали нито един скандал във фолка. Хората като не се вълнуват отдавна и не се впечатляват от изцепките на чалгаджийките. Не си мисли, че онова с пиците се знае или помни от някой извън форума. Вие често си боравите с този аргумент, за да я изкарате най долната , но нито касов бон, нито свидетели от масата на Преслава сме видели, за да го ползваш като аргумент. Това, че ти си форумската клюкарска и вярваш на всичко, което се пусне като мълва си е твое право и твой манталитет. Не очаквай всички да разсъвдаваме като теб. Логиката ти и изказванията ти често ми напомнят за феномена Емилия...

Не съм виждал откакто Деса е в Пайнер да са разменяли лайкове. Радвам се, че не са позволили на интриги и фенски бълвочи да им повлияят на отношенията. Кога са си лайквали неща? Линк?

https://www.instagram.com/p/BhD8wkwHhBz/

 

На прима виста се сещам за тая снима от преди 2 седмици. Деса и я лайкнала. Има и други, но не ми се търси.

Самия факт , че Камелия следва само 69 човека - 5/6 колежки, една от които Деса е красноречив. Другите са Гло, Емилия,Мария, Галена,Янева и Анелия. Други колежки вече не следва :D

Аа и сестрата на Преса с която постоянно си лайкват снимки, много странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно заради бастичката ти върнах с чибата ама фарумската Емилия пак не разбра намека.

 

Ами като някой ми досажда и не ми е важен му давам игнор. Но както вече вметна не те интересува мнението ми... Изгледаш като първолак в словесна битка с мен. Аз ти отговарям през час измежду другото, а ти на минутата ми връщаш. Да ти кажа ли това в приложната психология как му викаме :roll1:

 

Ясно, значи съм ти важен, защото игнор от теб не виждам.

 

Прав си не ме интересува мнението ти за мен, но щом си решил да се джавкаш с мен, няма да ти остана длъжен.

 

Аз не знам дали изглеждам като първолак (сигурен съм, че не), но то изглеждаш като злобна лелка цяла вечер да ми вървиш след гъза и да ме нападаш без да съм търсил диалог с теб или да съм те обидил първи.

 

Отговарям ти бързо, защото пиша от комп и съм като машина, а ти пишеш дълги постове от тел и си бавен като охлюв. Одеве един пост от 4 реда го писа 10-15 минути.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Грях ти на душата, Славчоо, Славчооо...

Ако искаш, гледам анкетите са много модерни в момента, пусни една между Анелия, Емилия и Десислава и виж резултати после...

Емилия може и да има проблеми с изказа, понеже е много обстоятелствена, но да я сравняваш с откровено кухи лейки е кощунство! :mf_surrender:

Съгласен съм. Ако можем да кажем, че Деса е израстнала в изказ и разсъждения, то с пълна сила важи и за Емилия. Няколко интервюта й слушах току-що и никъде не каза нещо не на място. Напротив. Много обрана в изказа, използва точни думи, говора й е също на ниво. Да не говорим, че е израстнала и душевно, говори за карма, и т.н.т Абе добре си е жената. Деса също е добре, но в никакъв случай Ема не е на нивото на Анелия, Емануела, Софка, Фики и разни други с 2 гънки в мозъка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Ако можем да кажем, че Деса е израстнала в изказ и разсъждения, то с пълна сила важи и за Емилия. Няколко интервюта й слушах току-що и никъде не каза нещо не на място. Напротив. Много обрана в изказа, използва точни думи, говора й е също на ниво. Да не говорим, че е израстнала и душевно, говори за карма, и т.н.т Абе добре си е жената. Деса също е добре, но в никакъв случай Ема не е на нивото на Анелия, Емануела, Софка, Фики и разни други с 2 гънки в мозъка.

 

Ами радвам се, че съм форумата Емилия в такъв случай. :1000 (19): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами радвам се, че съм форумата Емилия в такъв случай. :1000 (19): :1000 (29):

Бих казал форумната Камелия ;)

 

Спрете се момчета, имам чувството че на сила се дърпате вече.

И двамата сте достатъчно интелигентни ;) peace

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре Пачо ще бъде готов с новата графика за "Нереализираните" и започваме с форумните любимки.

Залози коя ще е първа? :3fdb8960598fa63e:

Теди Ал-Бънди!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен на Преси още не ми е писнала и я слушам, не мога да повярвам. "Не се изтриваш" вече ми омръзна.

 

И при мен е така. :1000 (30): "Не се изтриваш"вече дори не я слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 пъти по-вече ми харесва от "Муцуна"(6 млн.),а е с толкова малко гледания? :helpsmilie:

Най-добрата му песен в Пайнер е това. Не си обяснявам как не стана хит. Нищо не й липсва.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

100 пъти по-вече ми харесва от "Муцуна"(6 млн.),а е с толкова малко гледания? :helpsmilie:

 

Да не съм те чул да правиш повече забележки за правопис!

Но да, това е най-хубавата му песен в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, значи съм ти важен, защото игнор от теб не виждам.

 

Прав си не ме интересува мнението ти за мен, но щом си решил да се джавкаш с мен, няма да ти остана длъжен.

 

Аз не знам дали изглеждам като първолак (сигурен съм, че не), но то изглеждаш като злобна лелка цяла вечер да ми вървиш след гъза и да ме нападаш без да съм търсил диалог с теб или да съм те обидил първи.

 

Отговарям ти бързо, защото пиша от комп и съм като машина, а ти пишеш дълги постове от тел и си бавен като охлюв. Одеве един пост от 4 реда го писа 10-15 минути.

Мария, ти ли си? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да са живи и здрави фолкаджийките. Колко лафове родиха! Помним ли "Емоционирам се"? :3fdb8960598fa63e:

Да, аз дори го използвам. :roll1: През годините "една птичка лястовичка не прави" най-се открои сякаш. Мимето в стремежа си да се изкаже по-най завъртяния начин ражда лаф след лаф, тя е с най-много даже май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...