Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Като не е "имала нужда" да не е бълвала като треторазрядница, започваща току що кариерата си.

 

Това си е нейно решение, като цяло тези проекти не са били нейни. Тя си има само "Кажи ми" и "С тебе ми е най", като даже и "Кажи ми" е по покана на гръка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си е нейно решение, като цяло тези проекти не са били нейни. Тя си има само "Кажи ми" и "С тебе ми е най", като даже и "Кажи ми" е по покана на гръка.

Защо си изсмукваш от пръстите причини, с които да оправдаеш Анелия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си е нейно решение, като цяло тези проекти не са били нейни. Тя си има само "Кажи ми" и "С тебе ми е най", като даже и "Кажи ми" е по покана на гръка.

 

Не е по покана на гръка, недей говори на изуст.

Да не говорим че има "Мило мое" и "Вярвай" :1000 (29):

Има и Unutanam, да не говорим и за безумните и ft и дуети с които хептен се осра.

Тя просто няма усет за нещата, дори не знам как нацелва толкова големи хитове, поръчва от топ имената и квото стане :1000 (29):

Тази година започва много добре, но силно се съмнявам, че ще продължи в тая насока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм харесвала песен на Анелия. Но е факт, че при жената нещата си вървят добре, на фона на доста други, а и спрямо сегашното положение в бранша.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм харесвала песен на Анелия. Но е факт, че при жената нещата си вървят добре, на фона на доста други, а и спрямо сегашното положение в бранша.

 

Коментирай бълвочите и от миналата година :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм харесвала песен на Анелия. Но е факт, че при жената нещата си вървят добре, на фона на доста други, а и спрямо сегашното положение в бранша.

Твоята любимка - г-ца "Не помнех как се флиртува, забравих че съм красива." - също се движи прекрасно в последната година. Отбележи го! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоята любимка - г-ца "Не помнех как се флиртува, забравих че съм красива." - също се движи прекрасно в последната година. Отбележи го! :Vishenka_05:

Ако Преси я беше изпяла щеше да срути държавата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно защо канят нея, а не Преслава и Галена, може би защото знаят, че двете не се включват в посредствени парчета, като изключим онази рап пародия, в която Галена е наместена, отпреди 2 месеца.

Да се включва, тя така достатъчно се грижи да опротивее на хората и хептен никой да не чака неин проект. Анелия без силни песни е кръгло, голямо ЗЕРО, докато Преслава и Галена и с по-слаби неща са правили фурор.

На никого не съм забелязал да е опротивяла. Само да се чуе в някое парче гласът й, народът избухва. Друга нямаше да успее да направи Дай ми още толкова голям хит. Обичана от българи и мангали.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно се съмнявам покана за дуета да е дошла от гърка, така че да го броим в графата, в която слагаме всички останали недоразумения, които Анелия ни поднесе през 2017-та. Това, че не може да отказва и прави дуети с Гринго и Кристали - си е неин избор и съответно си носи последствията за него. Точно това безмислено бълване уби "С тебе ми е най", която не че е някакъв шедьовър, лично на мен ми е неслушаема, барабар с онова "Мило мое" и стоте фючеринги/дуети. Интересно как твоята любимка ДесиСлава може да си подбира на кого и в каква песен да се включи, а Анелия винаги има пръст в най-големите цигании. И това е Певица с 16 години сценичен опит и кариера, нямам думи. Ирочното е, че "Кажи ми" и "Унутамам" са най-добрите й песни от "Дай ми още" насам, дори клиповете им превъзхождат този на "Зоопарк".

Липсва ми мелодичност в чалгата напоследък, абсолютни буфосинхронади излизат тази година, добре, че Цуци и Ема/Емрах отсрамиха положението последните дни.

 

Ами единствено С тебе ми е най е опита на Анелия с друго парче. Мило мое го пусна, защото Лорена дни по рано пусна Ако можеш, с която си приличат и Анелия беше длъжна да го пусне като новогодишен подарък, за да не излезе после, че нейната песен е правена по тази на едва познатата Лорена. Беше добър ход отстрана на Анелия - хем си пуска песента, за да стане ясно, че нейната е направена отдавна, хем го прави като новогодишен подарък за феновете. Мило мое с клип шместо онова С тебе ми е най щеше да пожъне поредните успехи за Анелия. От тази прилика между песните им загубиха и Лорена и Анелия и парчетата някак не изживяха на макс потенциала си. А дуета с гърка по скоро е по негова инициатива. Едно, че той не е име в БГ и с Анелия налага своето пред българската публика, а второ, че Анелия не би отказала безплатно парче, което може да и донесе междубалкански прогрес, за което и се бори от 2 години. Самото парче не беше лошо. Като знам как Анелия търси хита на всяка цена, не вярвам тя да е решила на инвестира в подобен дует и то за летен трак с нико му познат грък... Иначе парчетата с Кристал и Софи и Гринго също си станаха тотални хитове. Мазни, не мазни, публиката иска фолк и чалга и Анелия им ги дава. Защо се учудваме на успехите, които има. Ясна е линията , която следва. Нека ние се оплакваме, че турчее. Дай ми още и донесе много успехи не само в бг, но и много добро финансово състояние. Участията и са много и то дори е взела от дяла на Преса, Галя, Ася в студенски град. През месец я виждахме в колаборации, за които вероятно не се е бръкнала. Донесе и и много медийни изяви без да говори за мъжете и скандалите около себе си.

Аз не я харесвам от години, но виждам, че всъщност Анелия си движи нещата по добре от Галена, Преслава, Деси Слава и Емануела. Дай ми всичко е сред емблемите и, а последните опити на Галена не вярвам да вълнуват и след година, а камо ли да и станат емблеми... Преслава също въпреки големия интерес към НЕ СЕ ИЗТРИВАШ, не виждаме траен фурор около песента. Това е защото е правена за клуба. Дай ми всичко на Анелия става и за кръчмата, и за клуба, и за маса, и за гюбек. Единствената песен в попфолка, която може да си го мери с Хабиби и Мотел на Азис поне като успех в България.

 

В момента Зоопарк е най-инересната помия в чалгата. Ще видим дали ще доближи успеха на Дай ми още, но натам върви...

 

Анелия е номер 1 и ме спечели през последните 3 години, преди това не й симпатизирах. А на Ема само Като теб се помни май.

И двете не ги харесвам, но при Анелия е осезаем успеха. А Емануела извън чалготеката и тубата не съм чул някой от големите и хитове... Нито някой около мен ги слуша или харесва... Съмнявам се да се знаят масово като имена извън таргета, който се друса и пие на тях... Дори ми се случва често да пусна някой от големите ни хитове и нормални българи да не са ги чували , въпреки 10те милиона. Но диджеите винаги са я пробутвали с почти всичко, което е издавала....

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На никого не съм забелязал да е опротивяла. Само да се чуе в някое парче гласът й, народът избухва. Друга нямаше да успее да направи Дай ми още толкова голям хит. Обичана от българи и мангали.

На феновете си опротивя най-много, опа, те вече не са й феновеа :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, никой не се вълнува от Анелия - по анкетите се представя по-слабо от Яница. Да ти е чудно как прави такива хитове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, никой не се вълнува от Анелия - по анкетите се представя по-слабо от Яница. Да ти е чудно как прави такива хитове.

За разлика от Пресила и Галош залага на МУЗИКА, а не на клубна повърня, затова. А и със сигурност си пазарува гледания, като я знаем колко е вманиачена на всяка цена някой да й обърне внимание, всички помним как раздаваше трансперанти на фенове на последните награди, които се състояха в НДК. Позьорка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно защо канят нея, а не Преслава и Галена, може би защото знаят, че двете не се включват в посредствени парчета, като изключим онази рап пародия, в която Галена е наместена, отпреди 2 месеца.

Да се включва, тя така достатъчно се грижи да опротивее на хората и хептен никой да не чака неин проект. Анелия без силни песни е кръгло, голямо ЗЕРО, докато Преслава и Галена и с по-слаби неща са правили фурор.

Като не е "имала нужда" да не е бълвала като треторазрядница, започваща току що кариерата си.

Това, че не я харесваш ти влияе на преценката и анализа, който и правиш.

 

Всяка е канена и повечето приемат наред. И Анелия, и Емилия, и Галена. Може би Преслава и Деси Слава не прекаляват в това отношение и знаят тежестта си, за да се включват наред, но Преслава, ако усети за нещо, че е хит, знаем я - първа там и във видеото, и ако може и да я презапише... Факта, че Шушана в нейно изпълнение в неофициален канал гони 10 милиона, а собствените и песни рядко минавват десетия, е колкото впечатляващ, толкова и притеснителен. Да, един подобен успех показва, че Преслава все още може да се котира сред хората и съвсем не е детронирана, но и че масово продукцията и не се одобрява и харесва и много нейни колежки имат по силна песен, а не че самите те са по успешни и харесвани от нея... Хитовете и след Моето слабо място са посредствени с краткотраен успех и до 4-5 месеца са изпаднали от всеки топ - класации , гледания, клубове.

А Анелия добави Генерал, Гот ми е, Дай ми още, дуета с Кристал и новото към визитката си.

Всяка без силни песни е кръгло зиро. Всяка трябва да търси подобни песни, за да и се помнят повече от 5 месеца. Не знаем дали друга певица би имала същия успех с Дай ми още. Това са догадки. Но не бъди сигурен, че Преслава би я направила по добре. На Анелия и ходи да извива. СПоред мен изпълнението и е основен фактор за успеха на парчето. Преслава пее доста семпло песните си. В последната и поне чухме вибратото и. Започнах да си мисля, че го е загубила... Преслава отдавна не влага вокално майсторство в песните си. Доста бедно за певица с нейните възможности. Всички сме чували Тази нощ безумна, Ти ли, Раздвоени и знаем как пееше преди. Сега никаква душа в повечето пъти. Галена пък записва на късмет и докато стане. Без да има много потенциал, песните и са интересно изпяти, импровизира. За Деси няма какво да говорим. И от най лошата песен, с изпяването си, вдига левела. И често се чуди човек тя ли пее или не. Все още не е спряла да ме изненадва в студио.

 

Не е бълвала. И защото не е бълвала си е позволила да участва в песни на колегите си, което хем спомогна трайния успех на Дай ми всичко, хем феновете са останали с чувството, че е бълвала и не се е усетило съвсем липсата и. Но хората си чакат самостоятелни парчета от нея. Има хит почти всяка година от 2002 насам. Нека не потричаме фактора Анелия поне като успешни парчета. Иначе опитите и за концерти са пародия. И дори промоцията на Любовта е само чувство е повече концерт от последния и такъв, но това е друга тема. Смятам , че го прави, за да си създаде после бляскава автобиография със сериозна концертна дейност в нея. В медиите почти не се коментираше жалкия брой посетили и смешната зала. Така, че пр-ите са и свършили перфектна работа с тази промоцийка, която направи. Добре, че се пречука на нея, че да разберат хората, че се е състояла.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не я мислете изобщо. Тя си е уредила живота и то без помоща на разни мъже с неограничени възможности. Дуета с гръка е по негова покана. А всички тези включвания в песни си имат цел. Защо да не се включи в мазна чалгия, така има какво да пее на пияните хора след 2 ч. по дискотеките. И вместо Анелия да пуска чуждите кючеци като повечето си колежки по участия, си пее тези в които участва. Помислила си е жената и за това. Репортаж за промоцията й имаше в БТВ и НОВА, а да не говорим, че ще излъчат цялата промоция по НОВА.

Анелия определено има усет за това, как да си движи кариерата, така че да задържа интереса върху себе си и да увеличи финансовото си състояние. Има участия, колкото е пожелала да има, къща си построи и не й се налага да дава чувал с пари за да прави клипове. От всички певици, може би тя най-добре си движи кариерата и самият факт, че вече 15 години е едно от топ имената си е достатъчен показател. Анелия може да направи фурор с клип за 5 хил. и с такъв за 30 хил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На феновете си опротивя най-много, опа, те вече не са й феновеа :3fdb8960598fa63e:

 

 

За разлика от Пресила и Галош залага на МУЗИКА, а не на клубна повърня, затова. А и със сигурност си пазарува гледания, като я знаем колко е вманиачена на всяка цена някой да й обърне внимание, всички помним как раздаваше трансперанти на фенове на последните награди, които се състояха в НДК. Позьорка.

 

Тя още с Така ме кефиш и Проба-грешка се обезличи в лицата на най големите си фенове. От там на сетне няма на къде по зле... Вече втори концерт с едва 300 човека прави, а сред тези 300 - половината са нейни хора и близки фенове... Като имидж няма накъде по долу. Може само нагоре да тръгне, ако повтори успеха на Азис. Тогава ще и опростят всички грехове и ще получи уважението на стара и нова публика.

 

Повечето са вманиачени. Анелия не е нито повече, нито по малко вманиеачена от Преслава или Галена. И трите са патки и амбициите им не са по големи от мега хита на тримесечието, но Анелия без да иска зави в по мазна насока, която и донесе повече от 3 месеца живот на песнтие си.

Анелия с трансперанти, Преслава с пици, Галена пък лично обработва феновете си по социалните мрежи... Която както прецени. Ако ще съдиш едната за подобни изцепки, не подминавай и другите две.

 

А и от години насам докато мерите успеха на Преслава и Галена, трети разтърсват с хитове - и Андреа, и Елена, и Джена, и Анелия, и ДесиСлава, и Емануела властваха в определени години с хитовете си, но все избора е между Преслава и Галена за малцината, вълнуващи се от чалга...

 

По редно е да се дразниш на Преслава, че потдържа посредствено ниво в чалгата при очевиден по голям потенциал или на Галена, че забрави къде и за кого пее, отколкото на Анелия, че дава това, от което хората се нуждаят в даден момент и песните и излизат извън рамките на чалготеката, където е вкаран целия жанр и рядко помирисва друг въздух...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В теб се сменят изведнъъъж ту слънце, сняг и дъъжд :whistling:

 

Яница е пръскала с яки песни и преди 15 години.

Гледам, че Биолчев я е правил, сметни колко добри неща е вадил и преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не я мислете изобщо. Тя си е уредила живота и то без помоща на разни мъже с неограничени възможности. Дуета с гръка е по негова покана. А всички тези включвания в песни си имат цел. Защо да не се включи в мазна чалгия, така има какво да пее на пияните хора след 2 ч. по дискотеките. И вместо Анелия да пуска чуждите кючеци като повечето си колежки по участия, си пее тези в които участва. Помислила си е жената и за това. Репортаж за промоцията й имаше в БТВ и НОВА, а да не говорим, че ще излъчат цялата промоция по НОВА.

Анелия определено има усет за това, как да си движи кариерата, така че да задържа интереса върху себе си и да увеличи финансовото си състояние. Има участия, колкото е пожелала да има, къща си построи и не й се налага да дава чувал с пари за да прави клипове. От всички певици, може би тя най-добре си движи кариерата и самият факт, че вече 15 години е едно от топ имената си е достатъчен показател. Анелия може да направи фурор с клип за 5 хил. и с такъв за 30 хил.

 

А стойностни песни, кога? Да си движи гюбеците, да строи къщи, ако иска 5 къщи да си построи, участията и на поп колегите да взима ...

 

... но защо прави по 1 качествена песен на 5?

 

Не е ли чувала израза "старата Анелия"? Видяхме, че "Аз и ти", изтърсена в периода на "Исам те, полдувам" и други чекии не я детронира от клубовете ... напротив, така имаше за всеки по нещо.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

Уникална! Една от любимите ми песни на Оцко - евър.

Да се чудиш тея отрепки от Планета, защо са й лепнали плейбек, като тука ги преби с брутален лайв.

 

Ето - https://m.vbox7.com/play:c70a4a1c7d

Link to comment
Сподели в други сайтове

А стойностни песни, кога? Да си движи гюбеците, да строи къщи, ако иска 5 къщи да си построи, участията и на поп колегите да взима ...

 

... но защо прави по 1 качествена песен на 5?

 

Не е ли чувала израза "старата Анелия"? Видяхме, че "Аз и ти", изтърсена в периода на "Исам те, полдувам" и други чекии не я детронира от клубовете ... напротив, така имаше за всеки по нещо.

Много хубаво, че не си обсебен и заслепен, като други фенове, а виждаш нещата, каквито са. Старата Анелия липсва на всички ни. Много малко песни от тези, които прави в момента ми харесват. Тя е може би една от най-променилите се с годините певици, няма нищо общо с това, което беше, визия, музика, стил... всичко е съвсем различно. "Дай ми още" е уникална, но новите от албума не струват. Колкото и гледания да има "Зоопарк", това не е песен, която ще се запомни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубаво, че не си обсебен и заслепен, като други фенове, а виждаш нещата, каквито са. Старата Анелия липсва на всички ни. Много малко песни от тези, които прави в момента ми харесват. Тя е може би една от най-променилите се с годините певици, няма нищо общо с това, което беше, визия, музика, стил... всичко е съвсем различно. "Дай ми още" е уникална, но новите от албума не струват. Колкото и гледания да има "Зоопарк", това не е песен, която ще се запомни.

.. докато невероятната Пепи си е почти същата като през 2005 :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...