Jump to content



Годишни музикални награди на Ramania за 2017


Препоръчани коментари

Това са нашите гласове, щом така са гласували повечето от нас няма какво да се оплакваме. На мен резултатите като цяло ми допадат. Гласувах по почти същия начин. И на мен по принцип при мъжете Галин ми е фаворит, но този път гласувах за Азис.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От години наградите в този форум са всичко друго но не и обективни. Винаги се разпределят между Преслава и Галена. Тази година надделя Преслава а предните Галена. Все пак се радвам, че примерно най-сетне Емилия се оцени и взе награда защото не помня предни години да е имало подобна случка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И как пък "Тук жена му пази" е по-успешна колаборация от "Как да изтрезнея" и "Дразни ме"?! :gun_bandana:

Коя песен на Галин е по-голям хит от "Мотел"?!

Кое му беше доброто изпълнение на живо "Не се изтриваш", когато тя едва успяваше да вмъкне текста в тактовете?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са измислици. :)
И все пак, беше слаба работа, особено като знаем тя какво пеене е демонстрирала в миналото! Ако пробвате да сте по-критични към нея, може и да попромени някои неща, които я правят да изглежда смешна.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито, много съм доволен от резултатите!

 

Реално, тази година проведеното гласуване е отражение на действителността с малки изключения. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито, много съм доволен от резултатите!

 

Реално, тази година проведеното гласуване е отражение на действителността с малки изключения. :)

 

Честити 5 награди на Преслава - определено много успешна годин изпрати! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително необективни награди, убити от фенски пристрастия. Тъжно е, че всяка година се превръща в двубой Преслава/Галена. Емануела и "Дай ми още" са истинските победители.

+1 Заради Преслава наградите са на това дередже

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1 Заради Преслава наградите са на това дередже

Преслава не е виновна, че нейните фенове превръщат наградите във война и въпрос на живот и смърт. Просто трябва да са по-обективни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е виновна, че нейните фенове превръщат наградите във война и въпрос на живот и смърт. Просто трябва да са по-обективни.

На Галена пък щото много обективни, няма що. 1 глас разлика... през годините Анелия, Джена, Емилия а сега и другата Емица са оставали ощетени от това...

Деса е с две награди. Малко са и. И за дует заслужава

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки път е така, едната година наградите обира Галя, другата - Преслава, за останалите по нещо там. Поне Галин се оцени, Азис може да е изкарал велик хит, но толкова, за певец не става, защото това е цялостна награда, която се заслужава с поредица от хитове и труд. "Не се изтриваш" е очевидно, че върна страшно много изгубени позиции на Преслава и сега тя много трябва да внимава какво ще пусне. Емануела заслужава повече, но тя е като Галин, нямат такива фенски маси. Ще видите, че и в Сигнал играта ще е между вечните две. Поне "Как да изтрезнея" се е оценила подобаващо, видеоклипът е ok.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за двете награди на Деси Слава, заслужени, макар и в най-слабата й година, откакто се върна в Пайнер.

 

Останалите не ме вълнуват особено, постна година като цяло. Галена се отличи най-много, най-добра продукция, но влакът пак в добруджата отишъл... Обективност - НЙЕТ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Радвам се, че най-после бяхте обективни и Преслава стана "Певица на годината", макар и само веднъж за това десетилетие. Честито!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...