Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма смисъл да се трият коментари. Има нужда и от майтап и малко спам в тая тема. Не взимайте всичко насериозно, и без това форума е умрял в последните 1-2 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

20 поста ,кога излизали Галин и Яница , това ако не е спам, не знам.

Защо поста в който се възхвалява модерирането на Стела е оставен, нали не е за тук? Защо мойте постове са изтрити, където имаше лично мнение. Явно всичко, което не се нрави на модераторката, го смята за спам. Доста удобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се трият коментари. Има нужда и от майтап и малко спам в тая тема. Не взимайте всичко насериозно, и без това форума е умрял в последните 1-2 години.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

20 поста ,кога излизали Галин и Яница , това ако не е спам, не знам.

Защо поста в който се възхвалява модерирането на Стела е оставен, нали не е за тук? Защо мойте постове са изтрити, където имаше лично мнение. Явно всичко, което не се нрави на модераторката, го смята за спам. Доста удобно.

А кво предлагаш, 20 поста да се псуваме, щото на определени индивиди не им понасят разискването на скандални поп-фолк певици различни от Преса, Галена, Ивана, Деса и Кама?

 

Нещо много вътрешно си взел едноличното решение на лицемерката да се изнесе, което обаче няма нищо общо със Стела, да та и се дървиш така поредна седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кво предлагаш, 20 поста да се псуваме, щото на определени индивиди не им понасят разискването на скандални поп-фолк певици различни от Преса, Галена, Ивана, Деса и Кама?

 

Нещо много вътрешно си взел едноличното решение на лицемерката да се изнесе, което обаче няма нищо общо със Стела, да та и се дървиш така поредна седмица.

Ти четеш ли какво съм написал?

Защо моя пост е изтрит, нямаше 1 обидна дума, след като не е по темата, защо друг пост в който я възхваляват е остявен? Много двоен аршин тука . Не пиша само в защита на Янева, имам си мнение и си го казвам. Не мисля, че трябва да толерирам поведение, което не ми допада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че песните на Анелия вече се популяризират :) А относно споровете, мисля, че има тема за оплакване от модератори. Публична лекция за това кой е злобен не е необходима тук.

 

Сега остава да видим албумите на Ивана, Глория, Преслава и Камелия и всичко е точно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаният лайф в чалгата. :Vishenka_05:

Защо никой не пише в темата за Андрю? В началото нейната беше с най-много коментари. :gun_bandana:

А на Преслава е затворена :helpsmilie:

Между другото скандалните визии на Андреа винаги са ми били един вид по-елегантни и добре изглеждащи пред лепенките на Камелия примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на Преслава е затворена :helpsmilie:

Между другото скандалните визии на Андреа винаги са ми били един вид по-елегантни и добре изглеждащи пред лепенките на Камелия примерно.

Повечето такива визии на Кама са изкопирани от Риана или Лейди Гага,а както знаем копията в много редки случаи са успешни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...