Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не могат да стъпят на малкия пръст на Преса и Галена въпреки, че имаха по 2 силни години. За десетилетие обаче не стават, това е положението, за съжаление.
Мисля, че е имало малко повечко моменти, в които Ана ги е мачкала...

Дори имам бегъл спомен, че точно с теб бяхме на едно мнение за едни злополучни награди в "Универсиада", където с прием, пеене и визия, Ана ги издуха, макар те да обраха наградите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Абе както виждаме, гласовете се определят по нечие усмотрение, а не според реалния вот. :)

 

Аз гледам по коментарите в темата. В смисъл дали ще са Преса и Галя с още 10 имена, за които ще гласуват 2-3-4 човека, или ще са само Преса и Галя в номинациите, няма реално никакво значение.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е имало малко повечко моменти, в които Ана ги е мачкала...

Дори имам бегъл спомен, че точно с теб бяхме на едно мнение за едни злополучни награди в "Универсиада", където с прием, пеене и визия, Ана ги издуха, макар те да обраха наградите.

 

Пак казвам, в определени периоди да, но анкетата е за десетилетие. Примерно от 2011 до 2013 и Джена и Анелия можеха да се мерят с Преса и Галена, дори според мен по хитове в серия ги биеха. Но това, са само 2 години. В другите 8 Пайнер даваше мило и драго да си бута и фаворизира Пресли, а Галена си изхарчи всичките пари изкарани в кариерата, за да натрие носа на фаворитката на Шефа и за наша радост в по-голямата чест от десетилетието и се получаваше. Това обече не е равнопоставена надпревара. Анелия и Джена никога не са имали рамото на Пайнер така, както Преса и не е инвестирано в кариерите им така, както при Галена. За да опитат да са равностойни на Преса и Галена, трябва да имат поне по 1 албум "Златна рибка", за да стане работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гледам по коментарите в темата. В смисъл дали ще са Преса и Галя с още 10 имена, за които ще гласуват 2-3-4 човека, или ще са само Преса и Галя в номинациите, няма реално никакво значение.

 

Абе ние всички гледаме в темата, ама някои явно виждат нещо различно. Примерно където ние виждаме един глас за някоя певица, някои други виждат по-повече.

 

Честно казано дреми ми, ма въпроса, както и за предните награди, е принципен. Прекалено много произволия се случват за да се кичат с гръмовни прозвища, а не минават като обикновени анкети, където ясно се вижда всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак казвам, в определени периоди да, но анкетата е за десетилетие. Примерно от 2011 до 2013 и Джена и Анелия можеха да се мерят с Преса и Галена, дори според мен по хитове в серия ги биеха. Но това, са само 2 години. В другите 8 Пайнер даваше мило и драго да си бута и фаворизира Пресли, а Галена си изхарчи всичките пари изкарани в кариерата, за да натрие носа на фаворитката на Шефа и за наша радост в по-голямата чест от десетилетието и се получаваше. Това обече не е равнопоставена надпревара. Анелия и Джена никога не са имали рамото на Пайнер така, както Преса и не е инвестирано в кариерите им така, както при Галена. За да опитат да са равностойни на Преса и Галена, трябва да имат поне по 1 албум "Златна рибка", за да стане работата.
Двата самостоятелни концерта на Анче са в този период, макар в малки зали - Преса и Галя ги нямат... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двата самостоятелни концерта на Анче са в този период, макар в малки зали - Преса и Галя ги нямат... :whistling:

 

Това не е фактор, който може да компенсира огромната принципна разлика. Анелия може да се похвали и с това, че преди 2 лета Цеца изгнони от концерта си в Несебър и Преслава и Галена, но остави нея. Ама какъв актив е това, след като Пайнер го скриха по същия начин, по който и тиражите преди 15-20 години, за да не разберем стойностите сами, а те да ни ги натрапят. Дори да изкарат оборотите за периода 2008-2018 пак Галена и Преса ще са далеч напред....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога изява пред 200 човека в МОЛ се нарича концерт?

Щото иначе ша оспорим определението "концерт" на банкета на Ванча. Пък и гледам лелка също е пяла в мол, а тряя да и се приписват заслуги?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е фактор, който може да компенсира огромната принципна разлика. Анелия може да се похвали и, че преди 2 лета Цеца изгнони от концерта си в Несебър и Преслава и Галена, но остави нея. Ама какъв актив е това, след като Пайнер го скриха по същия начин, по който и тиражите преди 15-20 години, за да не разберем стойностите сами, а те да ни ги натрапят.
Ами не съм съгласна, че не са фактор, особено в чалга форум. Първият концерт си беше и в зала в НДК, малко по-престижен от втория. Анелия има и няколко много комплексни появявания на масови концерти, в които беше подбрала супер репертоар, танцуваше прилично с балет и беше подготвила цялостно шоу, плюс живото пеене. При другите две тези неща никога не са стиковани. Галя е силна в присъствието, но пеенето куца, а Петя на повечето концерти сякаш просто е минала от там, да си вземе наградите.

Доста неща могат да бъдат писани в актива на Анча всъщност.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста неща могат да бъдат писани в актива на Анча всъщност.

 

В актива на Анелия могат да се пишат и доста неща от предното десетилетие, особено за 2003 година, когато държеше 2 от 3-те най-големи хита и бързо стана топ изпълнител. Вероятно щеше още тогава да е "Певица", но Анелия е от онова поколение мутреси, за което по-важно бе да върже с дете преходна и реално незначителна мутра като Коко Динев, а не да прави кариера. Но, всеки сам си избира начина как да успява в този бизнес. Едни залагат на визия, други на фейк новини, трети преследват някакви смотаняци с "Бентли"-та, четвърти ни лъжат по 15 години, че винаги пеят на живо и все са болни когато няма накъде и си требва микрофона на ON, за да се оправдаят някак претенциите. Има и такива като Анелия, които правят концерти в залата където заседава днес европредседателството и от 800 души 600 са с покани. Но най-важното от концерта е, че Камелия и Цветин са от малкото, които са си купили билети и са седнали на последния ред, като не са допуснати да подарят цветя на примиращата да и се обърне внимание Анелия. Реално погледнато, с какво 800 души в НДК са повече от 1000 в "Галакси" в Пловдив на другия ден?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото иначе ша оспорим определението "концерт" на банкета на Ванча. Пък и гледам лелка също е пяла в мол, а тряя да и се приписват заслуги?

Със сигурност Ивана е събрала 2 000 човека в Пловдив, което за нея след фиаското "Добра среща приятели" си е голям успех. Забравяме, умело, да посочим колко покани раздаде Анелия за "концертите" си и как на този от 2014-та беше спуснато черно платно по средата на залата, защото дори залата в мола й се оказа голяма. Със същия успех можеше да напълни и партера на НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В актива на Анелия могат да се пишат и доста неща от предното десетилетие, особено за 2003 година, когато държеше 2 от 3-те най-големи хита и бързо стана топ изпълнител. Вероятно щеше още тогава да е "Певица", но Анелия е от онова поколение мутреси, за което по-важно бе да върже с дете преходна и реално незначителна мутра като Коко Динев, а не да прави кариера. Но, всеки сам си избира начина как да успява в този бизнес. Едни залагат на визия, други на фейк новини, трети преследват някакви смотаняци с "Бентли"-та, четвърти ни лъжат по 15 години, че винаги пеят на живо и все са болни когато няма накъде и си требва микрофона на ON, за да се оправдаят някак претенциите. Има и такива като Анелия, които правят концерти в залата където заседава днес европредседателството и от 800 души 600 са с покани. Но най-важното от концерта е, че Камелия и Цветин са от малкото, които са си купили билети и са седнали на последния ред, като не са допуснати да подарят цветя на примиращата да и се обърне внимание Анелия. Реално погледнато, с какво 800 души в НДК са повече от 1000 в "Галакси" в Пловдив на другия ден?
Тоест ти сериозно твърдиш, че Анелия няма място до Преса и Галя с техните единствени клубни изяви?

И откъде знаеш, че 600 души са били с покани? Смело твърдение, което няма как да бъде доказано.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори 2012 Анелия не беше категоричен лидер, та камоли и да заслужава "Певица на годината", но тогава със заплахи за самоубийство, ако не й се даде, постигна този си бутафорен " успех".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност Ивана е събрала 2 000 човека в Пловдив, което за нея след фиаското "Добра среща приятели" си е голям успех. Забравяме, умело, да посочим колко покани раздаде Анелия за "концертите" си и как на този от 2014-та беше спуснато черно платно по средата на залата, защото дори залата в мола й се оказа голяма. Със същия успех можеше да напълни и партера на НДК.

 

А ти забравяш, че тия награди се правят за измислено десетилетие, щото иначе изтича давността на сбирката на Ванча и всичките и шансове да бъде добутана до някви награди, пък били те и нагласени форумни с вота на 15на души.

 

Освен това, виж колко упорито се твърди, че събирането на шепа души в мол била заявка за каквото и да било. Анелия е събирала повече хора по произволни кръчмотеки, но не, фен клуба в мола бил изява на голяма сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти забравяш, че тия награди се правят за измислено десетилетие, щото иначе изтича давността на сбирката на Ванча и всичките и шансове да бъде добутана до някви награди, пък били те и нагласени форумни с вота на 15на души.

Изобщо не ме вълнува Ивана, колкото и където да бъде бутана, винаги ми е било абсурдно присъствието й в раздел "Легенди". Много ми е интересно общото й турне с Индира през 2005-та, когато Ивана беше в пика си, колко посещаемост е регистрирало, нека Фокси сподели.

А и да не си отваряме устата за " Певица на 2001-ва" на "Нов фолк".

Относно останало - за да видиш пристрастията на Янева, заложени във всичко,

с което си приписва за заслуги, не ти е нужен бинокъл!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест ти сериозно твърдиш, че Анелия няма място до Преса и Галя с техните единствени клубни изяви?

И откъде знаеш, че 600 души са били с покани? Смело твърдение, което няма как да бъде доказано.

 

Разбира се, че има как да бъде доказано и това съм го направил още през октомври 2012, а на 8 декември 2012 година в този форум съм честитил "Певица`2012" на Анелия. Този концерт тогава го измисли Митко Пайнера, за да може някак в очите на хората Анелия да е нещо повече от Галена и Преса за този година. Планът бе същият като с Глория от 2000-та и 2003-та. Правиш показно мероприятие, фирмата застава зад него, монтираш го и после нон-стоп по ТВ Планета, за да се промие мозъка на децата. Знаеш кои бяха прецакани през 2000 и 2003 с този метод. Та така и с Анелия, като пак се получи. Няма да забравя как Галена и Преслава луднаха в декември, като до наградите пуснаха по 3 песни, за да компенсират, но решението бе взето, а на мен ми го снесоха на 8 декември по следния начин:

 

"Тази година ще бъде Анелия, за разнообразие. Догодина пак ще си е Преслава..."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да си припомним, че Анелия хитове като "Мога пак", " Пробвай се", "Спри ме", " Лудата дойде", "Да видя какво е" така и не помириса през въпросната година, но нека й дадем голямата награда, само защото направила концерт! Да не говорим за кючеците на Азис и "Мръсни помисли",

които се съдираха да въртят по дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева и как определи коя ще се бори за певица, като Калудова не влиза в ТОП 5! Обясни ни!
И ти ли твърдиш, че съм добавяла гласове за нея и Глория и съм броила двойно... :1000 (29):

 

 

Разбира се, че има как да бъде доказано и това съм го направил още през октомври 2012, а на 8 декември 2012 година в този форум съм честитил "Певица`2012" на Анелия. Този концерт тогава го измисли Митко Пайнера, за да може някак в очите на хората Анелия да е нещо повече от Галена и Преса за този година. Планът бе същият като с Глория от 2000-та и 2003-та. Правиш показно мероприятие, фирмата застава зад него, монтираш го и после нон-стоп по ТВ Планета, за да се промие мозъка на децата. Знаеш кои бяха прецакани през 2000 и 2003 с този метод. Та така и с Анелия, като пак се получи. Няма да забравя как Галена и Преслава луднаха в декември, като до наградите поснаха по 3 песни, за да компенсират, но решението бе взето, а на мен ми го снесоха на 8 декември по следния начин:

 

"Тази година ще бъде Анелия за разнообразие. Догодина пак ще си е Преслава..."

Как си го доказал това с поканите? Защото аз лично познавам бая народ, за които знам, че са купили билети.

В смисъл, ти го раздаваш като доста вътрешен човек, категоричен си в твърдения, които наистина са трудно доказуеми, което не означава, че не ги представяш интересно.

То и аз съм чула доста подхвърлени неща за Кама в един фризьорски салон, от дружката на Соня Немска Крум Иванов, който се въртеше и около Кама. Мога и да ги разкажа като теб тук, но не го правя, защото няма как да приведа аргументи... Иначе са палави и пикантни. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не ме вълнува Ивана, колкото и където да бъде бутана, винаги ми е било абсурдно присъствието й в раздел "Легенди". Много ми е интересно общото й турне с Индира през 2005-та, когато Ивана беше в пика си, колко посещаемост е регистрирало, нека Фокси сподели.

А и да не си отваряме устата за " Певица на 2001-ва" на "Нов фолк".

Относно останало - за да видиш пристрастията на Янева, заложени във всичко,

с което си приписва за заслуги, не ти е нужен бинокъл!

Нас не ни вълнува, мен лично ме вълнува само новата песен на Яница вече цяла неделя, ама някои явно ги вълнува толкова болезнено, че вече и да не беше, ни втръсна от Ванча.

 

За турнето с Индира и на мен ми стана интересно. Или как изобщо Индира се е навила, при условие че би трябвало да е люта обида да ти предложат турне на което не можеш да изпееш и един от хитовете си. Щот ша ги пее друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти ли твърдиш, че съм добавяла гласове за нея и Глория и съм броила двойно... :1000 (29):

Как си го доказал това с поканите? Защото аз лично познавам бая народ, за които знам, че са купили билети.

В смисъл, ти го раздаваш като доста вътрешен човек, категоричен си в твърдения, които наистина са трудно доказуеми, което не означава, че не ги представяш интересно.

То и аз съм чула доста подхвърлени неща за Кама в един фризьорски салон, от дружката на Соня Немска Крум Иванов, който се въртеше и около Кама. Мога и да ги разкажа като теб тук, но не го правя, защото няма как да приведа аргументи... Иначе са палави и пикантни. :3fdb8960598fa63e:

 

Кой ти е казал, че на мен тези неща ми ги е казвала Камелия? Съвсем друг човек е, който тогава имаше бизнес с Митко Пайнера. Да кажем, че е много близък с Хари Янакиев и по тази линия информацията е повече от достоверна. Вървеше поне 10 години нон-стоп, може да върви и днес, но няма за какво. Каналът е отворен....

 

Най-големия концерт на Индира и Ивана бе в една от палатите на Пловдивския панаир, където Ивана и след години прави собствен концерт. Максимум 2500 души.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нас не ни вълнува, мен лично ме вълнува само новата песен на Яница вече цяла неделя, ама някои явно ги вълнува толкова болезнено, че вече и да не беше, ни втръсна от Ванча.

 

За турнето с Индира и на мен ми стана интересно. Или как изобщо Индира се е навила, при условие че би трябвало да е люта обида да ти предложат турне на което не можеш да изпееш и един от хитовете си. Щот ша ги пее друг.

По темата с Индира, май на Рожденият ден на Планета през 2004-та я поканиха и тогава заедно с Ивана пяха "Като на 17" на български и на сръбски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че има как да бъде доказано и това съм го направил още през октомври 2012, а на 8 декември 2012 година в този форум съм честитил "Певица`2012" на Анелия. Този концерт тогава го измисли Митко Пайнера, за да може някак в очите на хората Анелия да е нещо повече от Галена и Преса за този година. Планът бе същият като с Глория от 2000-та и 2003-та. Правиш показно мероприятие, фирмата застава зад него, монтираш го и после нон-стоп по ТВ Планета, за да се промие мозъка на децата. Знаеш кои бяха прецакани през 2000 и 2003 с този метод. Та така и с Анелия, като пак се получи. Няма да забравя как Галена и Преслава луднаха в декември, като до наградите пуснаха по 3 песни, за да компенсират, но решението бе взето, а на мен ми го снесоха на 8 декември по следния начин:

 

"Тази година ще бъде Анелия, за разнообразие. Догодина пак ще си е Преслава..."

И кого е прецакала Глория през 2000 и 2003? Всички взеха колкото и каквото трябваше. 2003 от Планета Глория какво взе освен награди за клипове? А 2000 заслужаваше и още награди, защото имаше концерт в НДК, брутален тираж от 12 диаманта и сумати участия... В чии сметки е бръкнала? Кама и Деса взеха достатъчно 2000-та, но комплексно Певица си беше Глория, затова и на Тракия фолк я подкрепиха хората. 2003 пък Ивана си обра лаврите от Планета, Глория от НФ. Годината си беше тяхна, братска делба.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...