Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Голямо спане досега. Умората си каза думата. Слушам сега и новия албум на Toni Braxton- само 8 песни е.

Сериозно. Къде можем да го чуем?

 

Междудругото Рики продължава да не е взел нито една награда от форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сериозно. Къде можем да го чуем?

 

Междудругото Рики продължава да не е взел нито една награда от форума.

В Spotify естесттвено.

 

https://open.spotify.com/album/1nmxUznbVkZorzeY4olXco

Има 2 бързи. Имат хубави текстове.

 

Като клип, Фиебре не се развива добре, но като песен е в топ 10 в латино раздела на Билборд, а във Вегас като я пее, хората я пеят откачат.

Гледанията май нямат значение, когато хората пеят песента.

 

Хубав е албума на Бракстън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, модераторката си размърдала задника, да не повярва човек, да не дойде Коледа?!

Каза го този, който ме агитираше да не се отказвам от правата си, защото много добре си върша работата и ми казваше колко добър мод съм :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза го този, който ме агитираше да не се отказвам от правата си, защото много добре си върша работата и ми казваше колко добър мод съм :1000 (29):

Отказвай се! Знаеш ли колко е яко да не си мод?!? Няма ЛС-та, мрънкане, молби, оплаквания, мазнене и плюене... Така или иначе не можеш да угодиш на всички.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отказвай се! Знаеш ли колко е яко да не си мод?!? Няма ЛС-та, мрънкане, молби, оплаквания, мазнене и плюене... Така или иначе не можеш да угодиш на всички.

Почина ли си от тези неща?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен е албума на Тони Бракстън- за любов, изневери.

Супер е. Не бях установявал, че ми е залипсвала, скоро не се бях сещал за нея, но винаги ме е кефела. Явно продължава да е голяма сила, нищо че сме я позабравили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почина ли си от тези неща?

Да, сега мога да се възмущавам отстрани как 3-4ма човека прецакват форума. Но и не чета Скандалите и влизам по-рядко. Определено е по-ненатоварващо. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че те срещнах

Просто трябваше да си тръгна

Съжалявам, че те оставих

В моя живот и те накарах да останеш

 

 

Аз знаех, че ще има нов албум, но не знаех датата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е. Не бях установявал, че ми е залипсвала, скоро не се бях сещал за нея, но винаги ме е кефела. Явно продължава да е голяма сила, нищо че сме я позабравили.

 

Ами да си поздравим тогава:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сега мога да се възмущавам отстрани как 3-4ма човека прецакват форума. Но и не чета Скандалите и влизам по-рядко. Определено е по-ненатоварващо. :1000 (29):

А преди не го ли забелязваше? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза го този, който ме агитираше да не се отказвам от правата си, защото много добре си върша работата и ми казваше колко добър мод съм :1000 (29):

Удобно си извърташ фактите, много добре знаеш, че го казах в период, в които ти не ме "модерираше".

 

Като гледам ти щеше да се отказваш от правата си, ама ... само на думи, както всичко останало при теб. Не ме цитирай, не желая да контактувам с теб и нямам търпение за деня, в който ще ти падне маската и всички ще видят истинското ти лице! А той наближава, колкото и да се опитваш да "клечиш" на всички едновременно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удобно си извърташ фактите, много добре знаеш, че го казах в период, в които ти не ме "модерираше".

 

Като гледам ти щеше да се отказваш от правата си, ама ... само на думи, както всичко останало при теб. Не ме цитирай, не желая да контактувам с теб и нямам търпение за деня, в който ще ти падне маската и всички ще видят истинското ти лице! А той наближава, колкото и да се опитваш да "клечиш" на всички едновременно.

 

По-добре стига ти клеча на узурпаторката, че стана за смях на целия форум. Поне тая част дето още ти обръща внимание, тоест аз и настанилата се в твоя трон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре стига ти клеча на узурпаторката, че стана за смях на целия форум. Поне тая част дето още ти обръща внимание, тоест аз и настанилата се в твоя трон.

Аз, ако бях за смях, нямаше да се пънете след мен като полети с горящ восък или да използвате глаголи и изрази, които аз съм употребил преди вас.

Никога не съм целял да съм любимец на най-ниската прослойка на обществената пирамида!

 

Нека клечащите не се чудят що после им е зле, от толкова клечене е нормално да те заболи гръбнака!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удобно си извърташ фактите, много добре знаеш, че го казах в период, в които ти не ме "модерираше".

 

Като гледам ти щеше да се отказваш от правата си, ама ... само на думи, както всичко останало при теб. Не ме цитирай, не желая да контактувам с теб и нямам търпение за деня, в който ще ти падне маската и всички ще видят истинското ти лице! А той наближава, колкото и да се опитваш да "клечиш" на всички едновременно.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събуждам се сутрин и съм сама

Тъжна и толкова депресирана, откакто си тръгна

Мразя да мисля, че се усмихваш с някоя друга

И знам, че никога повече няма да ме обичаш

И се опитвам да се преструвам, че всичко е наред

Че аз се справям по-добре без теб

По-трудно и по-трудно всеки ден

Но аз просто се опитвам да го направя

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...