Jump to content



Online: Лорена - Ако можеш


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Все още любима ми остава "Жена за лудницата", но и тази не е лоша, пожелавам ѝ успех!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена я подбутна да стане певица, а сега ще се окаже, че именно Лорена ще я детронира(тъй като песните им излязоха горе-долу по едно и също време).Песента е много по-добра от всичко излизало напоследък!Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи ми на смеска между "Каква съм луда" и "Виновна"...

Изчистен и готин клип, приятен, харесва ми песента. Не е кой знае какво, но е хубав.

Вокала напомня за този от последната на Преслава, същия човек го е правил.

 

Като цяло го няма "уау" ефекта, но е готина.

 

Корицата може после да я сменят, на Джулиано няколко дена му стоя без корица последната песен /Que Bella/ и после сложиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли не ми харесва тая Лорена, толкова отвратителен глас и визия, и песни. Една песен не мога да й изслушам докрай. Само тъпи песни от тая компания и изпълнители и го хвалите това нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена е най-доброто име в тази компания, но едва ли ще успее да задмине успеха на "Все ми е тая", която е най-големият й хит. Но определено върви в много добра посока и има бъдеще.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадан съм, че песента е на Ганев. Припевът е много добър, останалото е буламач. А и текстът не е много сполучлив. Опита се да направи хит - трябваше да се постарае много повече. Вече песните трудно стават хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...