Jump to content



Online: Лорена - Ако можеш


Препоръчани коментари

Галена я подбутна да стане певица, а сега ще се окаже, че именно Лорена ще я детронира(тъй като песните им излязоха горе-долу по едно и също време).Песента е много по-добра от всичко излизало напоследък!Браво!

Що за глупост. Единствено Галена и Преслава вървят към този момент. Другите просто нацелват хитове от време на време а като име никой не ги интересува.(Анелия и Емануела)

 

Песента обаче е супер, пожелавам успех.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хареса ми! Честно казано харесвам много Лорена, обаче по-силно от "Все ми е тая" за мен няма накъде..... остава ми любимата и до днес. Текста е много добър!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли не ми харесва тая Лорена, толкова отвратителен глас и визия, и песни. Една песен не мога да й изслушам докрай. Само тъпи песни от тая компания и изпълнители и го хвалите това нещо.

И аз така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, но е време транссексуалното да се откаже. Абсолютна гротеска. Пр-А на Хит мюзик работи денонощно... Филипино ще останеш без длъжност скоро ми се струва :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резачка е песента, зариби ме много и мен. Надявам се да стане хит на ниво "Жена за лудницата"!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Страхотна песен! Още с първо слушане ме грабна, но тембърът й е кошмарен и много дразни. Очевидно не е нужно да се пеят простотии в една песен, за да се хареса...да се поучат и други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен! Още с първо слушане ме грабна, но тембърът й е кошмарен и много дразни. Очевидно не е нужно да се пеят простотии в една песен, за да се хареса...да се поучат и други.

Много бих се радвал, ако някоя друга певица купи песента от Ганев и я направи, както някога Преслава направи "Жените след мен".

 

Наистина тембърът на Лорена не е от най-приятните - все едно пее през носа си, а песента е хит и заслужава да бъде изпята от по-хубав глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бих се радвал, ако някоя друга певица купи песента от Ганев и я направи, както някога Преслава направи "Жените след мен".

 

Наистина тембърът на Лорена не е от най-приятните - все едно пее през носа си, а песента е хит и заслужава да бъде изпята от по-хубав глас.

 

Хаха, е това ще прекалено. През 2009 Дилан не беше от много вървежните изпълнители и масовата публика не знаеше за песента му. Преслава я направи много голям хит. Парчето на Лорена вече се знае от доста хора, ще е неуместно друга да го записва. Трябвало е Ганев първоначално да го предложи на по-известна и талантлива певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, е това ще прекалено. През 2009 Дилан не беше от много вървежните изпълнители и масовата публика не знаеше за песента му. Преслава я направи много голям хит. Парчето на Лорена вече се знае от доста хора, ще е неуместно друга да го записва. Трябвало е Ганев първоначално да го предложи на по-известна и талантлива певица.

Трябвало е, но явно не е преценил потенциала на музиката... А определено има повече хитов заряд от песента, която даде на Мария, например... А и не само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена просто да се опита да не блее като коза, има приятен глас, но пищи и блее като подплашена коза, подгонена от овчарка докато пасе.

Другата пищяща е Кристиана, която е и бездарна и тва пискане е нетърпима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Чудех се на коя песен ми напомня мелодията от припева...

 

 

Ба, ми тя мелодията същата, бре... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...