Jump to content



Online: Камелия - Куклите


Препоръчани коментари

Искахте комерсиална песен - дава ви втора, мрънкате.Искахте качествена музика - даде ви, пак мрънкахте.

Харесва ми песента, държи те ..може би от изпяването.Видеото като за нея не струва, но Господи тази жена гони 50така и изглежда така.... :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Искахте комерсиална песен - дава ви втора, мрънкате.Искахте качествена музика - даде ви, пак мрънкахте.

Харесва ми песента, държи те ..може би от изпяването.Видеото като за нея не струва, но Господи тази жена гони 50така и изглежда така.... :notworthy:

Страшно мрънкащи и все недоволни. Като прави Престъпно е, защо била толкова различна, като пусна тая година по-актуални неща- защо била по-течението. Мрънкалници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте кой мрънка и ще ви стане ясно кого е настъпила по мазола Камелия. В смисъл, най-големата ковра се появи ненадейно и разчисти наоколо. Сега малките коври, са в храсталаците и агитките им съскат от яд. Да приемем, че са в перманентен шок от снощи и бързат да заклеймят, за затвърдят общото усещане за безпомощност, която е следствие от снощната "Камелия без забележки"....

 

Очаквам да се появи на участие с последният тоалет от клипа. Ще бъде знаменатерен момент.... :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм доволен. :/

 

Че как ще си доволен, като си изгледал в детайли клипа? Ето, че и без заглавие "The Boss", истинската ковра ги върна в първи клас...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че как ще си доволен, като си изгледал в детайли клипа? Ето, че и без заглавие "The Boss", истинската ковра ги върна в първи клас...

 

Не съм доволен от песента, визиите й в клипа са убийствени. Но аз искам хитове, хитове, ХИТОВЕЕЕЕ!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо! Ще си остане с дуета с Гъмзата май. Супер смотан текст. Не очаквам от Камелия да пее такива неща, закачливи текстове като "Дразни ме" - ок, ама такива кифленски простотии не и отиват. Има разлика от комерс до комерс, и този определено не и отива. Яка музика иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно мрънкащи и все недоволни. Като прави Престъпно е, защо била толкова различна, като пусна тая година по-актуални неща- защо била по-течението. Мрънкалници.

Аз например съм харесал много "Престъпно е" още тогава, както и "Неповторим". Не може всеки да харесва всичко. Ти всичко ли харесваш, което излиза от колегите на Кама? Аз например на Глория, когато не одобря, си го казвам - тогава пак съм мрънкалник според някои. Ми по-добре това да съм, отколкото да се радвам на всичко. Ти например на Камелия харесваш всичко, защото си пристрастен. Няма лошо, ама даже трябва да се радваш, че има всякакви мнения, защото ако бяха само кофти или само добри, има проблем. Проектът си е в реда на нещата, просто аз лично не харесвам тая рап вълна, затова не харесах и на Деса песента в подобна стилистика. Но пък това върви в момента.

И казах, че очаквам баладата на Кама. Не знам какво се очаква да се пише, за да има угода... Може би нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да поне изглежда добре.Да беше станала манекенка.Не да ни мъчи с тия бози.

 

Тя Е манекенка, от 1994 година. И фотомодел. И певица. И тв водеща. И фитнес икона, която на почти 50 още е в топа за най-яки мадами в държавата (оня ден дадох линк). Няма друга в чалгата с толкова много признание по дамската част от задачата. Леките задявания между нас за този клип са само защото всичкото това женското е прекалено крещящо и брутално навирано пред очите на драгият зрител, на което аз съм най-големия фен. Винаги са я мразели истински и напълно неподправено не само в чалгата, за този и адет, от време на време да си почеша егото, като представи нещо подобно. А за агресивният елемент водеща роля има текстът, където виждаме натюрела на един доминиращ индивид, който знае прекрасно своята стойност не само в лева, евро и долари, но и в "Бентлита".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма го Гъмзата и резултата е плачевен - 50 000 за 24 часа... Какво разчистване. Тва нема да стигне половината на Гледай да не бъркаш. И да - инспирирано е от И на всички като теб, но този стил от 6-7 месеца вече не се котира. Иначе мен ме кефи проекта. Кама изглежда уникално, песента е модерна а тя няма подобна. ДотУк с плюсовете. Рекламата на гърба на бившия и работодател не е етична. Личи и че си иска в Пайнер

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма го Гъмзата и резултата е плачевен - 50 000 за 24 часа... Какво разчистване. Тва нема да стигне половината на Гледай да не бъркаш. И да - инспирирано е от И на всички като теб, но този стил от 6-7 месеца вече не се котира. Иначе мен ме кефи проекта. Кама изглежда уникално, песента е модерна а тя няма подобна. ДотУк с плюсовете. Рекламата на гърба на бившия и работодател не е етична. Личи и че си иска в Пайнер

Ако искаше щеше да отиде , не забравяй кой/кого е търсил 2 пъти след напускането й. Даже тя го спомена миналата година, че Хариета я привиквала. Камелия никога няма да се върне в Пайнера, самята тя не го иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нарочно оставих това, което очаквах за най-накрая и от поне 5 нови песни само тая ми допадна, както и очаквах! Пак е нещо. Камелия изглежда прекрасно за възрастта си, песента наистина е доста модерна, предната естествено ми хареса повече, но и тази става. Дано по-честичко пуска песни, защото когато имаше една пауза при нея, поне на мен ми липсваше. Зарадва ме, отново! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все по-често дразниш ме ти,

палиш ми фитила - ще изгориш.

Кротка не съм, нито добра,

пия си кафето с Пайнера, да! ---> часовника си Филип Плейн лично си сверява с мен

Като женска имаш ми зъб,

Кучки накрая по мен да ръмжат V

Пълен игнор, лаеш ми, бау ---> кучета и кучки, хейтват ни те, нека да си лаят...; бий си delete-а

Ако ще мрънкаш, вратата и чао ---> хващай пътя тогава, направо, наляво, надясно и чао

 

Припев:

Милионите си даваш ли, даваш, за да си до мен.

И всички кукли да имаш, няма да съм с теб. ---> скъпите ти кукли с въздух пълни...

Колите ти ще си блъскаш, мислейки за мен, ---> колата блъсната; исках да се блъсна, докато шофирам

бентли, ментли, дръж си ги за теб. ---> бентли, бентли от мен...;

Милионите вземи си, сложи си сещаш се къде. ---> и къде да ме целунеш, да ти кажа ли;

Ако не помниш, пиши си, няма да съм с теб

 

Нито с пари, нито с коли, ---> взимай си парите, взимай си колите

не можеш кралица да купиш, помни! ---> в очите на кралица ниско оставаш

Ако с теб съм, е по любов,

нема ме купиш в този живот ---> няма да ме купиш, както си ги купил

 

Това е само на прима виста с текстове от последните 3 години. И съм убеден, че още някои моменти сме ги слушали вече. Пято, пято, пято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Секси Камелия и една отличаваща се песен! Радва ме посоката и хъса и на развитие в последните няколко проекта. Дано продължава все така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, Камелия пусканещо различно - ореваваме света, че искаме нещо комерсиално.

 

Камелия пусне нещо комерсиално - ореваваме света, че била комерсиална.

 

А Императрица Яни се едно е открила топлата вода, щото нали.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...