Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Повечето вече нямат никакво желание да пишат тук. Рамания се крепи благодарение на Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали и Поп-фолк скандали. Виж, че Зона Рамания потъва.

Разбира се, ти не пишеш и форума умря. Каква звезда! Ще ти построим паметник пред Аврамов дом.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Странно ли е, че xroflx9 вече почна да ми липсва? :1000 (29): Искам да се завърне, но с истинската си самоличност.

 

Междудругото във форума на Сигнал се е писал, че е зодия Близнаци, а тук разправя, че е Скорпион. Истински би-полярен пич. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно ли е, че xroflx9 вече почна да ми липсва? :1000 (29): Искам да се завърне, но с истинската си самоличност.

 

Междудругото във форума на Сигнал се е писал, че е зодия Близнаци, а тук разправя, че е Скорпион. Истински би-полярен пич. :1000 (19):

Лошото е, че и на мен вече ми липсва

Link to comment
Сподели в други сайтове

Треска я тресе! :D

 

Викаш, мери температурата през 10 мин. и гълта яко парацетамол. Мимчу е икона. Родила е толкова култови лафове: "оле, мале ме тресе"...... "ти можеш, ти ще се справиш, аз вярвам в теб!"......... "съгласна съм!!!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно ли е, че xroflx9 вече почна да ми липсва? :1000 (29): Искам да се завърне, но с истинската си самоличност.

 

Междудругото във форума на Сигнал се е писал, че е зодия Близнаци, а тук разправя, че е Скорпион. Истински би-полярен пич. :1000 (19):

И на мен май ми липсва вече .... странна работа. Тази вечер е прекалено спокойна. Починах си. И Гавраила я няма... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен май ми липсва вече .... странна работа. Тази вечер е прекалено спокойна. Починах си. И Гавраила я няма... :3fdb8960598fa63e:

Все едно е пенсионерски клуб. Това ли искахте? :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мимчу и на мен ми писа в месинджъра, ама ако започнем и за 'ма' да слагаме бан, никой няма да остане тук. Несериозно е.

 

xroflx9 дали няма да спре да влиза във форума? По принцип фейковете, като ги разкрият, така правят.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мимчу и на мен ми писа в месинджъра, ама ако започнем и за 'ма' да слагаме бан, никой няма да остане тук. Несериозно е.

 

xroflx9 дали няма да спре да влиза във форума? По принцип фейковете, като ги разкрият, така правят.

Така като гледам май и той няма да се различи от другите фейкове. Принципно в чата беше един от най-активните откакто се активизира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен май ми липсва вече .... странна работа. Тази вечер е прекалено спокойна. Починах си. И Гавраила я няма... :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Гавраила ми писа на ЛС да ми иска съвет за техника за справяне с гнева. Казах й да опита йога, тай-чи или медитация. Сигурно медитира в момента. :3fdb8960598fa63e:

 

rofl-чо снощи ми вдигна адреналина по начин, по който много малко хора успяват. Издигна ми се в очите. Да се връща, ще го приемем пак, но да е с истинската си самоличност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер е прекалено спокойна. Починах си.

 

Много си е добре даже... моите съседи обаче не почиват. От една седмица всяка вечер има банкет, не работят ли тия хора не знам. Добре, че поне музика не се чува.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

xroflx9 дали няма да спре да влиза във форума? По принцип фейковете, като ги разкрият, така правят.

 

Аз това не го доумявам, защо изобщо ще се представяш за друг човек, каква е целта на занятието? Вместо с реалната си личност да изградиш някакви приятни познанства/приятелства, да тръгнеш да лъжеш и мажеш и то по безумен начин. Не виждам смисъла.

 

Последно е бил онлайн преди час и половина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добре даже... моите съседи обаче не почиват. От една седмица всяка вечер има банкет, не работят ли тия хора не знам. Добре, че поне музика не се чува.

 

А миналата седмица вдигаха скандали...

 

Ако не е форума, ще са съседите, Руже. Ако не са те, ще е гроздето. Нямаш почивен ден. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добре даже... моите съседи обаче не почиват. От една седмица всяка вечер има банкет, не работят ли тия хора не знам. Добре, че поне музика не се чува.

Леле, горката, никога не съм бил тормозен от съседите. Винаги аз съм бил шумният съсед :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз това не го доумявам, защо изобщо ще се представяш за друг човек, каква е целта на занятието? Вместо с реалната си личност да изградиш някакви приятни познанства/приятелства, да тръгнеш да лъжеш и мажеш и то по безумен начин. Не виждам смисъла.

 

Последно е бил онлайн преди час и половина...

Според мен са просто комплекси, може би не си харесва външния вид.Само можем да гадаем,и аз не виждам никакъв смисъл, но факт, че е фейк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...