Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гаврила, Фейка и Амрожката са няква тайна секта.

 

Амброжката според мен не е от тая секта. Той ми изглежда много добро и позитивно момче. Просто се държеше дружелюбно с фейка, защото онзи се държеше добре с него. Но подозирам, че Амброжи беше подведен по сексавите снимки на рофл, май си беше паднал по него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Гаври! :1000 (19):

Имам си име :)

И това , че не пиша и не стоя по 24 часа във форума е признак,че имам много по-важни неща за вършене в реалния живот,а така като гледам на повечето ви липсва такъв.Дори и с липсата ни сме все в устите ви хах

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ох, и непорочен... още по-секси.

 

Изобщо не си малък btw. Единственото нещо, което би могло да те спре е малкия град и затвореното общество, в което живееш. Отидеш ли в София, трябва да ги изкъртиш и да наваксаш. Но не те знам.... може да не си фен на къртенето, а да търсиш истинската, неподправена любов и да си моногамен.. ;)

Знам, че не съм малък, сарказъм беше.

 

Времето ще покаже дали съм фен на къртенето, за сега съм на мнение, че няма за къде да бързам и да насилвам нещата. Когато дойде, тогава. Само накрая да не умра девствен :roll1:

Все ще се намери някоя кака, да ме отрака :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ме изтри от Фб. :gun_bandana:

Сериозно? Защо така се филмира, миналата година по това време с Боровинка си разменяха респекти. Пак беше нещо сърдита.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам си име :)

И това , че не пиша и не стоя по 24 часа във форума е признак,че имам много по-важни неща за вършене в реалния живот,а така като гледам на повечето ви липсва такъв.Дори и с липсата ни сме все в устите ви хах

Той и приятеля ти беше повече от нас и се изхвърляше за хиляди неща, а накрая ни едно от тях не беше реалност. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...