Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Няма да напусне форума, усещам го. След време пак ще изригне. :)

Като говорим за фейк аз съм най-големия. :D

Какъв фейк си ти? Едно е да пожелаеш да запазиш анонимност, друго е да имаш фейк инста и да се представяш за съвсем друг човек. Едното го одобрявам, защото не си длъжен на никого, а другото е хипер долно и безочливо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А какво беше едно време, стояхме до 5 сутринта на скайпа. Еххх.....

Бяхме млади и зелени... Аз вече не издържам на такива маратони. Преди ми се е случвало като си пишем и навън да се съмне.

 

Сега, ако е така, след 10 години как ще сме... :helpsmilie:

 

Не ми се мисли сега, ще го мислим тогава :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв фейк си ти? Едно е да пожелаеш да запазиш анонимност, друго е да имаш фейк инста и да се представяш за съвсем друг човек. Едното го одобрявам, защото не си длъжен на никого, а другото е хипер долно и безочливо.

За някой фейсбука ми е фейк и ги следя. :3fdb8960598fa63e:

 

Бяхме млади и зелени... Аз вече не издържам на такива маратони. Преди ми се е случвало като си пишем и навън да се съмне.

 

Не ми се мисли сега, ще го мислим тогава :3fdb8960598fa63e:

До 2012 редовно си лягах в 5-6 сутринта, но тогава работех и нощни смени. Какво толкова съм правил на този компютър нашите в чудо се виждаха.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За някой фейсбука ми е фейк и ги следя. :3fdb8960598fa63e:

До 2012 редовно си лягах в 5-6 сутринта, но тогава работех и нощни смени. Какво толкова съм правил на този компютър нашите в чудо се виждаха.

И аз бях така... не се отлепях от компа а тогава нямаше фейсбуци и подобни.. Луда работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малък съм още за такива неща! Само трети клас,мама не ми дава да говоря глупости....

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ох, и непорочен... още по-секси.

 

Изобщо не си малък btw. Единственото нещо, което би могло да те спре е малкия град и затвореното общество, в което живееш. Отидеш ли в София, трябва да ги изкъртиш и да наваксаш. Но не те знам.... може да не си фен на къртенето, а да търсиш истинската, неподправена любов и да си моногамен.. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука може да поспорим. На мен топ ми е овен, колкото и да не ни се получават нещата извън леглото. :1000 (29):

 

Да, Хрис, на Овен управителят е Марс - планетата на секса и енергията. Много са енергични в леглото. Като цяло огнените знаци са добри в секса. Водните са дълбоки, вкарват много истинска и съкровена емоция в правенето на любов. Мен това ме кефи в тях, но то си е до човек и натална карта. Аз, като имам сума ти планети във водни знаци, много ясно, че водни ще ме кефят. Ти може да имаш повече разположения в огнени зодии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охрана, но какво точно не знам. Младен се казва.

Може и да го знам, имаше такъв колега мисля.

Там на нощните смени киснахме в барчето с две колежки Петя и Борислава, като нямаше полети. Хем втората не пушише, но ми правише компания. И ни изклюкариха, било само за клиенти, бла, бла. :1000 (29): Интриганти навсякъде има. И то една Меглена от гранична полиция ги правише дето по цяла нощ се търкаляха да спят.

Между другото там за първи път видях как полицай крадат. Конфискуваните парфюми,алкохол, мед и други глупости. Само отворените унищожаваха а всичко което става си го поделяха.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да го знам, имаше такъв колега мисля.

Там на нощните смени киснахме в барчето с две колежки Петя и Борислава, като нямаше полети. Хем втората не пушише, но ми правише компания. И ни изклюкариха, било само за клиенти, бла, бла. :1000 (29): Интриганти навсякъде има.

 

И аз имам един приятел на летището - казва се Радой Ралин - може да го познаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз имам един приятел на летището - казва се Радой Ралин - може да го познаваш.

:roll1: :roll1: :roll1: Това защо беше? На летището рядко взимат нови извън сезона.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не стане скандал на годината.. жалко че минаха наградите :1000 (29):

 

Да връща наградата за Дебют - ще организираме двубой между петя1 и Гавраила, която победи - за нея ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...