Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Ами значи ти изобщо не си у ред. Аз си говоря тук за някакви си мои чатове, които нямат нищо общо с теб, ти къде си тръгнал да се припознаваш?

Да,луд съм.Забравиха да заключат лудницата и избягах.

 

Добре,ще чакам да ми пишеш някъде.🤗

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За 280 къде сте видели нови автобуси?

Същите стари дръгни са си. Оранжевите мерцедеси и МАН-чета дето всеки път имаш чувството, че ще се разпаднат.

По 2 пъти пътувам на ден с него и нов не съм видял. Освен в редките случаи, когато пускан МАН от 94 по линията 280.

 

По-покъртителни са случаите със 88 и 102. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде видя злоба в това? Това е чисто и просто истина. А тук хора отдавна няма.Който трябва знае,че е истина,а какво говорят някакви злобарчета тук,отритнати от живота изобщо не ме трогва,даже се радвам,че съм толкова коментиран.Ако им вярваш,разбиваш мнението ми,че си интелигентен човек.

Мен от тук никой не ме интересува, с никого не съм приятелка и с никого не си общувам. Не заемам никаква страна... Но ти кой си, че да даваш оценки на другите и да ги квалифицираш? Защо си мислиш, че като (евентуално) имаш богат тъпкач си по-успешен, по-добър от един сервитьор?

 

 

Денис, не съм казвала на Таня да празнува каквото и да е. Всеки си решава. Изразих недоумение, че свързва Бъдни вечер само с Рики.

Иначе само тя си знае какви са отношенията с родителите ѝ, но каквото и да са те, тя не е на улицата, не е гладна, не е жадна, майка ѝ розово яке ѝ купи... Малко силни и прекалено ми идват изказванията ѝ.

Иначе си прав за доста неща, но нас народопсихологията ни е сбъркана, мен ако питаш. В коя друга държава има толкова много 30-40годишни хрантутници,които живеят при мама и тате?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен от тук никой не ме интересува, с никого не съм приятелка и с никого не си общувам. Не заемам никаква страна... Но ти кой си, че да даваш оценки на другите и да ги квалифицираш? Защо си мислиш, че като (евентуално) имаш богат тъпкач си по-успешен, по-добър от един сервитьор?

Денис, не съм казвала на Таня да празнува каквото и да е. Всеки си решава. Изразих недоумение, че свързва Бъдни вечер само с Рики.

Иначе само тя си знае какви са отношенията с родителите ѝ, но каквото и да са те, тя не е на улицата, не е гладна, не е жадна, майка ѝ розово яке ѝ купи... Малко силни и прекалено ми идват изказванията ѝ.

Иначе си прав за доста неща, но нас народопсихологията ни е сбъркана, мен ако питаш. В коя друга държава има толкова много 30-40годишни хрантутници,които живеят при мама и тате?

Коментирай деградацията във темата. :3fdb8960598fa63e:

Жесток подпис - скоро нов сериал от кралицата. Лекарка е в него.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай деградацията във темата. :3fdb8960598fa63e:

Жесток подпис - скоро нов сериал от кралицата. Лекарка е в него.

Няма какво да коментирам. Различни хора са, нормално е други да са 'драмите' и скандалите. Нямам лично отношение към никого, съответно нямам и желание да пиша вече тук. А и знаеш, че не слушам чалга. ;)

 

Нямам търпение за сериала, дано е добър и Емили е някаква кучка е него. Ходи ѝ :3fdb8960598fa63e:

Скоро даваха по Нова Отмъщението и гледах някоя и друга серия.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... изтрих 2 страници с помия и заяжданици. Това го правите едни и същи всеки ден. Не ви ли писна вече? Този форум има за цел да ни развлича, а не да ни натоварва. Аз лично вече се натоварвам, като съм тук. Ще изгоните и малкото останали хора с вашите глупости. Какво ви интересува кой какъв е?

Това е интернет, всеки може да се представя както иска. Ставате много досадни и никой не е длъжен да чете едно и също постоянно.

Предупреждавам ви за пореден път... Ако продължавате така ще се вземет драстинчни мерки, обещавам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразя 90% от дискотеките в България. Тотална простотия и пошлост. Дъно на дъната.

Нито знаят как да се забавляват, нито знаят какво е музика. Чалготека нормална няма нито една. Трябва да си една консерва, която не си представя нищо повече от това за да те забавлява. Пияни и надрусани тийн/цигани/гейове/батки/курви които мятат салфетки под звуците на нещо мазно и гадно, добавям и кофти подвикванията на диджея, който дори не може да миксира. Това ако е забавление, предпочитам да се застрелям.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... изтрих 2 страници с помия и заяжданици. Това го правите едни и същи всеки ден. Не ви ли писна вече? Този форум има за цел да ни развлича, а не да ни натоварва. Аз лично вече се натоварвам, като съм тук. Ще изгоните и малкото останали хора с вашите глупости. Какво ви интересува кой какъв е?

Това е интернет, всеки може да се представя както иска. Ставате много досадни и никой не е длъжен да чете едно и също постоянно.

Предупреждавам ви за пореден път... Ако продължавате така ще се вземет драстинчни мерки, обещавам!

ееееееееееее защоо тъкмо взех си кафето да прочета

 

 

Ти си Церсий !

 

cersey-645x403.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

ееееееееееее защоо тъкмо взех си кафето да прочета

Ти си Церсий !

 

cersey-645x403.jpg

 

Ами то е същото, което четем всеки ден. Няма какво различно да прочетеш попринцип :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 дена до рождения ден на моя Ники, и 3 дена до рождения ден на Рики. :happybday: :Vishenka_05:

 

И Тhe Voice TV спря на Малума с новия му клип.

 

Фонси и бившата му съпруга Адамари Лопез са направили вчера изненадващ дует на Echame La Culpa чрез Smule и са предизвикали сензация сред феновете. Изглежда са приятели вече:

 

http://www.elheraldo.hn/entretenimiento/11...sical-en-el-que

 

Вчера и двете деца на Фонси имаха рожден ден- едното стана момиченцето Микаела на 6 годинки, а момченцето Роко на 1 годинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато и да вляза все чета обиди, закани, простотии - направо е някакъв кошмар тук. Спрях да влизам в поп фолка преди време точно заради това, а сега се пренесе и в тази тема. Много е грозно, жалко. Хора, които претендират, че уж са нещо повече от другите, имат личен живот и т.н. и те нон стоп тук стоят и обиждат. Нямам думи просто. Никакви своеволия, никаква свобода на словото - аз съм за директни банове за хората, които правят тая лайнарщина, без извинение. Не сме длъжни да се натоварваме с вашите тъпотии. Толкова ли е трудно да се говори нормално, или явно като обиждаш едва ли не си много отворен и вървежен? :mf_surrender:

 

Браян, интелигентен човек си, а съм забелязала, че винаги им влизаш в тона вместо да ги упрекнеш. Виждам, че гледаш сеир и ти е забавно и нарочно ги провокираш да продължават, ама те го взимат на сериозно и става по-зле. Не е ок, честно!

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

всичко заради хрофл9

Не е само заради него. И Докето, Лукас, Сашо, даже Кондомчо и Браян не му остават длъжни. Да не говорим за ГСтоянова - няма такава злоба, честно.

На мен ми писна, аз предложих да ви дадем свобода и да караме на уорн, ама и така не става. Като наказваме - лоши сме, като не го правим - защо не взимаме мерки. Няма угодия.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато и да вляза все чета обиди, закани, простотии - направо е някакъв кошмар тук. Спрях да влизам в поп фолка преди време точно заради това, а сега се пренесе и в тази тема. Много е грозно, жалко. Хора, които претендират, че уж са нещо повече от другите, имат личен живот и т.н. и те нон стоп тук стоят и обиждат. Нямам думи просто. Никакви своеволия, никаква свобода на словото - аз съм за директни банове за хората, които правят тая лайнарщина, без извинение. Не сме длъжни да се натоварваме с вашите тъпотии. Толкова ли е трудно да се говори нормално, или явно като обиждаш едва ли не си много отворен и вървежен? :mf_surrender:

 

Браян, интелигентен човек си, а съм забелязала, че винаги им влизаш в тона вместо да ги упрекнеш. Виждам, че гледаш сеир и ти е забавно и нарочно ги провокираш да продължават, ама те го взимат на сериозно и става по-зле. Не е ок, честно!

То и по общите им чатове е така. Такива общи чатове имаше още 2012 и никога не участвах. Не знам защо си губят времето. Ок, някои още са малки и треска ги тресе, ама други... грам развитие.

По форума можеш да установиш как се променят и обществените нагласи. Като се замислиш, вече масово стана така - агресия на пътя, на улицата, в магазина, на работата и в унито. Видяхме ги и в брадъра. Нелоялни конкуренции, сплетни, истерии. Мразят се, обичат се. Аз започвам да се обърквам къде какво чета и кой кога е искрен. Супер шизофренично е и супер НЕполезно за форума. Тия прекалено лични неща не са за тук. Аз знам за хора, които искат да се регистрират и да пишат, но не смеят. Има и певици, които четат форума - те имат нужда някой да пише препоръки и да им даде обратна връзка къде се намират, а не някакви глупости. Руже, не знам дали си спомняш, но сякаш едно време във форума на Планета в папките и после в лайвмагазин си беше друга работа.

Да не говорим пък, като гледам определени постове, как си давам сметка, че хората имат основание да създават клишета за сексуалната ориентация. Жалко, че покрай такива прояви го обират и свестните, които биват равнени под общия знаменател и страдат от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само заради него. И Докето, Лукас, Сашо, даже Кондомчо и Браян не му остават длъжни. Да не говорим за ГСтоянова - няма такава злоба, честно.

На мен ми писна, аз предложих да ви дадем свобода и да караме на уорн, ама и така не става. Като наказваме - лоши сме, като не го правим - защо не взимаме мерки. Няма угодия.

 

Всичко идва от Фокса.Да го изгоним и ще има мир :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай деградацията във темата. :3fdb8960598fa63e:

Жесток подпис - скоро нов сериал от кралицата. Лекарка е в него.

Деградацията е пълна :mf_surrender:

 

Как не им писна да киснат във форума до ранни зори. Уж имали личен живот :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само заради него. И Докето, Лукас, Сашо, даже Кондомчо и Браян не му остават длъжни. Да не говорим за ГСтоянова - няма такава злоба, честно.

На мен ми писна, аз предложих да ви дадем свобода и да караме на уорн, ама и така не става. Като наказваме - лоши сме, като не го правим - защо не взимаме мерки. Няма угодия.

 

ГСтоянова изведнъж се намесва в тези разговори без някой да търси нейното мнение. Имам усещането, че подобен панаир и доставя удоволствие. И после не била злобна.... Вече и аз съм против да караме на проценти, каквото и да направим все ще сме виновни, по-добре да си действаме както трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и по общите им чатове е така. Такива общи чатове имаше още 2012 и никога не участвах. Не знам защо си губят времето. Ок, някои още са малки и треска ги тресе, ама други... грам развитие.

По форума можеш да установиш как се променят и обществените нагласи. Като се замислиш, вече масово стана така - агресия на пътя, на улицата, в магазина, на работата и в унито. Видяхме ги и в брадъра. Нелоялни конкуренции, сплетни, истерии. Мразят се, обичат се. Аз започвам да се обърквам къде какво чета и кой кога е искрен. Супер шизофренично е и супер НЕполезно за форума. Тия прекалено лични неща не са за тук. Аз знам за хора, които искат да се регистрират и да пишат, но не смеят. Има и певици, които четат форума - те имат нужда някой да пише препоръки и да им даде обратна връзка къде се намират, а не някакви глупости. Руже, не знам дали си спомняш, но сякаш едно време във форума на Планета в папките и после в лайвмагазин си беше друга работа.

Да не говорим пък, като гледам определени постове, как си давам сметка, че хората имат основание да създават клишета за сексуалната ориентация. Жалко, че покрай такива прояви го обират и свестните, които биват равнени под общия знаменател и страдат от това.

 

За Лайфа нямам много спомен. Там възрастовата граница беше много занижена, доколкото си спомням. А в Планетата имаше същите панаири, но там контролът беше по-затегнат. Не се толерираха тия неща, имаше свобода, но не и свободия. А тук сега си е свободия...всеки да си пишел каквото си иска, и накрая форумът стана един кош за боклук. Явно трябва да има наложени принудителни ограничения след като самите потребители не могат сами да се контролират.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не знам какво да кажа вече. И мен започна супер много да ме натоварва този форум....

Айде и ти престани ма! Какво те натоварва? Ами не влизай и без туй си човек без мнено и се съгласяваш с другите. Ако кажа че ще се обеся, сигурно и ти ще си сложиш въжето. Нали

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... изтрих 2 страници с помия и заяжданици. Това го правите едни и същи всеки ден. Не ви ли писна вече? Този форум има за цел да ни развлича, а не да ни натоварва. Аз лично вече се натоварвам, като съм тук. Ще изгоните и малкото останали хора с вашите глупости. Какво ви интересува кой какъв е?

Това е интернет, всеки може да се представя както иска. Ставате много досадни и никой не е длъжен да чете едно и също постоянно.

Предупреждавам ви за пореден път... Ако продължавате така ще се вземет драстинчни мерки, обещавам!

Предупреден: Заяждане и обиди! :mf_surrender:

Нито съм се заяждал, нито съм обиждал. И не аз съм го предизвикал. Целенасочено го прави всеки път. Не му останах длъжен. Това ми е мнението за него и ще го повтарям всеки път.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предупреден: Заяждане и обиди! :mf_surrender:

Нито съм се заяждал, нито съм обиждал. И не аз съм го предизвикал. Целенасочено го прави всеки път. Не му останах длъжен. Това ми е мнението за него и ще го повтарям всеки път.

На всички които участваха в снощния спор съм сложила проценти и предупреждения. Виждам всичко, че е целенасочено и ще се вземат мерки. Но и вие отврърнахте също...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...