Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Значи ти си прав за себе си, а аз грешен? Нали и аз съм прав за себе си, за какво тогава на мен ми се държи сметка? :3fdb8960598fa63e:

 

Защото си красив. На красивите им се държи сметка. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Значи ти си прав за себе си, а аз грешен? Нали и аз съм прав за себе си, за какво тогава на мен ми се държи сметка? :3fdb8960598fa63e:

Не налитай веднага на кавга! Казах, че е мое мнение :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ме може да си го разделите тримата!

 

Куцат ти изводите. Аз го възприемам като приятел. Айляк е пича. Само, ако много ми се помоли, бих спал с него, но той няма да го направи, така че не може да се стигне дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куцат ти изводите. Аз го възприемам като приятел. Айляк е пича. Само, ако много ми се помоли, бих спал с него, но той няма да го направи, така че не може да се стигне дотам.

Мъж да прави комплименти на мъж ми идва малко в повече. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъж да прави комплименти на мъж ми идва малко в повече. :1000 (29):

 

Много отживяло мислене. На всичките си приятели правя комплименти, ако има защо. Изобщо не се свиня. Както и те на мен. Нищо сексуално не виждам в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво да си правят...свирки?

Пак не ме разбра. :gun_bandana:

Говоря като обръщения, готин, кефиш, секси и красив, красавец, сладур, звучат по различно (мое мнение) :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак не ме разбра. :gun_bandana:

Говоря като обръщения, готин, кефиш, секси и красив, красавец, сладур, звучат по различно (мое мнение) :1000 (29):

Много ме кефиш, готин. Истински сексапилен и красив сладур!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много отживяло мислене. На всичките си приятели правя комплименти, ако има защо. Изобщо не се свиня. Както и те на мен. Нищо сексуално не виждам в това.

Зависи и колко сте си близки разбира се.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо махна Lil Wayne и сложи тая гадната на подписа? :gun_bandana:

Духовно прераждане. :D много си е готина мацката. Кадрите ме грабнаха още първия път като гледах клипа. То не може да се опише а се усеща. :1000 (29):

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast не се ли познавате с ribaton и той е от Плевен?

Знам че работи в Галаксито. Виждал съм го, но не съм го заговарял.

 

 

Сефте я чух тази песен. Не знаех че Cascada още прави музика. Много яка! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10):

Само това ще кажа по повод писаниците снощи за мен. Просто много завиждам бе хора!!! Многоооо!!!

А за тези дето ме имат за злобна и завистлива да ме трият веднага орщт фейса... че ще почна и ще махна всички и жалкото е, че има хора дето уважавам и ме кефят и покрай тях и те ще заминат. Айде стига лицемерие.. добавете добричкото, мило зайче и ме махайте мен, а не ми говорите само тука как съм и била завиждала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана. Много е грозно така всичките срещу един.

Ставаш съмнителен вече. :1000 (29):

Името си не казваш, а знаеш всеки как се казва, как изглежда и Бог знае още какво.

Знам че работи в Галаксито. Виждал съм го, но не съм го заговарял.

Е, как ще го заговориш, като и ти се криеш, все едно ще те изядат :1000 (29): .

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10):

Само това ще кажа по повод писаниците снощи за мен. Просто много завиждам бе хора!!! Многоооо!!!

А за тези дето ме имат за злобна и завистлива да ме трият веднага орщт фейса... че ще почна и ще махна всички и жалкото е, че има хора дето уважавам и ме кефят и покрай тях и те ще заминат. Айде стига лицемерие.. добавете добричкото, мило зайче и ме махайте мен, а не ми говорите само тука как съм и била завиждала.

 

Стига си се връзвала де :Vishenka_05:

Една приятелка постоянно ми повтаря, че съм злобна. Защото като ме ядоса някой и почвам яко да нареждам и да пожелавам какво да му се случи (е без да кълна де). И тя все ми вика "Мале, много си злобна". Ако трябваше да се обиждам всеки път на това ехее... :1000 (29): Даже ми е смешно, щото се кефя на себе си, че явно съм прозвучала точно както искам, за да ми го каже това :1000 (29): Минава и замина, изобщо не го взимам присърце. Не си хаби нервите. Тези, които те познават по-отблизо знаят какъв човек си. ;)

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...