Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

еййййййййййййй хрофл9. МЪРТЪВ СИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

oooo.jpg

Да, момчето каза че тоя го е блокирал навсякъде. В Фб е от 2009, а в Инста от 2013. Да не излезе, че истинския е фалшив. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво ви ебе, кой с каква самоличност е, тръгнали да му дирят сметка. На вас направил ли е нещо? В тоя форум може да се представя както иска, къде пише че трябва да се покаже кой е ?! Станахате досадни вече, във всяка тема ще се правим та инспектори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво ви ебе, кой с каква самоличност е, тръгнали да му дирят сметка. На вас направил ли е нещо? В тоя форум може да се представя както иска, къде пише че трябва да се покаже кой е ?! Станахате досадни вече, във всяка тема ще се правим та инспектори.
нормално ли е това ?

 

 

искаш ли с твои снимки да правя профили в Grindr и Gepime ? дали ще ти хареса ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Права си, но от от какъв зор тоя който няма смелостта да говори от собствената си самоличност ще дава такива оценки на всеки и ще си разказва мечтите?

Естествено, той ви провокира и вие му отвръщате... Тогава става манджа с грозде вече. Преди години бяха взели и мои снимки така и една ги използваше за да се сваля с разни в нета. Ужасно е аз тогава също исках да я смачкам. Да вземеш самоличност на някой е престъпление. Още повече да се правиш на важен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

нормално ли е това ?

искаш ли с твои снимки да правя профили в Grindr и Gepime ? дали ще ти хареса ?

Естествено, че не . Но вас не ви е засегнал по никакъв начин, за да се вживявате толкова много.

Ако беше, като случая със Слави - ок. Просто сте си навили да го дразните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЛЕЛЕ КАКВИ ИЗРОДИ ИМА... В ШОК СЪМ. ШООООООООООООК.

a tozi profil. https://www.instagram.com/Alex.sanderr9/

Alexander Paunski

 

Тва е в инстаграм

И ми го пратиха

Фейк е

Това е на Рофл акаунта чрез който лъже.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто сте си навили да го дразните.

 

Напротив - той е този, който целенасочено дразни и се подяжда с хората. Парадира с богато гадже, изтъква се колко луксозен живот водил, надсмива се колко нещастни сме били всички тук, обижда, за да се окаже накрая, че въпросният човек има раздвоение на личостта и всичко са пълни глупости. Мислиш ли, че ако се държеше нормално, на някой щеше да му пука кой всъщност е той? Теб защо никой не е тръгнал да те разследва? А мен?

 

Навили сме се били да го дразним...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - той е този, който целенасочено дразни и се подяжда с хората. Парадира с богато гадже, изтъква се колко луксозен живот водил, надсмива се колко нещастни сме били всички тук, обижда, за да се окаже накрая, че въпросният човек има раздвоение на личостта и всичко са пълни глупости. Мислиш ли, че ако се държеше нормално, на някой щеше да му пука кой всъщност е той? Теб защо никой не е тръгнал да те разследва? А мен?

 

Навили сме се били да го дразним...

:Vishenka_05:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не ти омръзва да гледаш едно и също нещо толкова време? :1000 (29): Заедно с Герганафен държите всички рекорди за най-дълго носене на графики. След вас се нарежда Христина май. :D

Имам аватари в сайтове от 10 години вече. :1000 (29):

Това примерно го имам от много време

241w2gp.jpg

:heart:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - той е този, който целенасочено дразни и се подяжда с хората. Парадира с богато гадже, изтъква се колко луксозен живот водил, надсмива се колко нещастни сме били всички тук, обижда, за да се окаже накрая, че въпросният човек има раздвоение на личостта и всичко са пълни глупости. Мислиш ли, че ако се държеше нормално, на някой щеше да му пука кой всъщност е той? Теб защо никой не е тръгнал да те разследва? А мен?

 

Навили сме се били да го дразним...

Ма ще ми биеш ли, кво ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - той е този, който целенасочено дразни и се подяжда с хората. Парадира с богато гадже, изтъква се колко луксозен живот водил, надсмива се колко нещастни сме били всички тук, обижда, за да се окаже накрая, че въпросният човек има раздвоение на личостта и всичко са пълни глупости. Мислиш ли, че ако се държеше нормално, на някой щеше да му пука кой всъщност е той? Теб защо никой не е тръгнал да те разследва? А мен?

 

Навили сме се били да го дразним...

 

Защо някой друг от нас не парадира с каквото и да било? Може би това е вид избиване на комплекси, не знам... Аз така разбирам подобно поведение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не знам кой,кого ще бие, но не аз те цитирах и не аз ти се карам.

Тона ти не ми харесва

 

Аз те цитирах, защото исках директно на теб да го кажа. И не съм ти се карал. Не можеш да ми чуеш интонацията и си правиш грешни изводи. Аз това, което виждам в момента е, че си раздразнен за нещо.

 

Тоя се насра да обижда хората и да се заяжда, а ти твърдиш, че ние сме си били навили на пръста да го дразним. Еми, не е вярно просто. Пак те питам защо никой не те разследва теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз те цитирах, защото исках директно на теб да го кажа. И не съм ти се карал. Не можеш да ми чуеш интонацията и си правиш грешни изводи. Аз това, което виждам в момента е, че си раздразнен за нещо.

 

Тоя се насра да обижда хората и да се заяжда, а ти твърдиш, че ние сме си били навили на пръста да го дразним. Еми, не е вярно просто. Пак те питам защо никой не те разследва теб?

И неговото време ще дойде. Знам в кой фитнес ходи. Ще му правя скрита камера. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...