Jump to content



Препоръчани коментари

Само в педалските среди има подобни сентенции, за това кой трябва да стои зад една успешна жена.

 

В нашите среди си стои мъж, с надървен кор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в педалските среди има подобни сентенции, за това кой трябва да стои зад една успешна жена.

 

В нашите среди си стои мъж, с надървен кор.

Значи Кама половината си пари е хвърлила за виагра..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в Рамания може човек да се върже на едно шеговито, пиянско клипче. И да започне да се говори, че Камелия си е пропиляла младостта и шанса да има деца, за да прикрива гей.

А и ако в края на 90-те тя се е съгласила да го прикрива, защото тогава хомосексуализмът още е бил много осъждан в Бг... то защо мъжката птичка не отлети волно днес, а все още стои до 50-годишната баба, по чийто покъртително изпъкващ сексапил явно не си пада? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е поне едно нещо в този джендърски случай. Май сметките, които често правя тук, за това колко струват чалга кариерите и каква е тяхната рентабилност не са били на халост, щом все пак говорим в милиони, за тайните страсти на г-н Ц.Томов. Иначе, има традиция при Камелия пвез април да снима летните си проекти в Гърция. Сигурно това е повода за тази романтична ваканция на Камейсън & екип, че нещо след 01.04. нема обявени на стената и участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в Рамания може човек да се върже на едно шеговито, пиянско клипче. И да започне да се говори, че Камелия си е пропиляла младостта и шанса да има деца, за да прикрива гей.

А и ако в края на 90-те тя се е съгласила да го прикрива, защото тогава хомосексуализмът още е бил много осъждан в Бг... то защо мъжката птичка не отлети волно днес, а все още стои до 50-годишната баба, по чийто покъртително изпъкващ сексапил явно не си пада? :D

 

Не е само в рамания, виж че всички клюклю сайтове гръмнаха от скука, щото по празниците не мое пишат само за печене на агънца, и щото за Камелия каквото и да напишат, си е гарантиран трафик. Нито еднополовата любов не е станала кой знае колко по-одобрявана в последните две десетилетия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следваме логиката, че зад всяко успешна жена стои поне по един п***раз :1000 (29):

Какво лошо има да са просто бизнес партньори? Самата Кама не веднъж е казвала, че основни заслуги за образа Камелия има Цветин

Ма ти сериозно ли? :D

Не веднъж предричаш разни неща, странно защо, все накрая излизат измислица. Как ще докажеш твърденията си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма ти сериозно ли? :D

Не веднъж предричаш разни неща, странно защо, все накрая излизат измислица. Как ще докажеш твърденията си?

Като са измислица, що сто пъти повтори 1000 лв хонорар за Андреа? :)

Двойни стандарти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще бъдат доказани твърденията, че Десислава се е казвала Фатме?

Не съм го твърдял това.

 

Помним ли как, в последния момент вместо този хит, Камелия реши да снима В сърцето си ми ти?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-чаканият албум! Десетина дни преди да излезе тази реклама, пускаха нейна снимка по Планета ТВ за около 3 секунди и отброяваха дните "Остават 9 дни...", после "Остават 8 дни...". Първият албум (а може би и единствен?), за който имаше такова отброяване. Хората бяха полудели, две години и половина без нов албум - само световните звезди можеха да си го позволят:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-чаканият албум! Десетина дни преди да излезе тази реклама, пускаха нейна снимка по Планета ТВ за около 3 секунди и отброяваха дните "Остават 9 дни...", после "Остават 8 дни...". Първият албум (а може би и единствен?), за който имаше такова отброяване. Хората бяха полудели, две години и половина без нов албум - само световните звезди можеха да си го позволят:

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...25&start=25

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще бъдат доказани твърденията, че Десислава се е казвала Фатме?

 

Лесно, като ти снимам профила и в БДС. Но може да ме уволнят от работа, ако има насрещна жалба, защото е нарушение на ЗЗКИ. Само маркирам: Деса набор 1979 и по време на възродителният процес е на 6 години. Тогава някъде майка и се развежда с първия си мъж, който е от кърджалийско и запазва промененото име на дъщеря си.

 

Иначе с удоволствие наблюдавам как се връзвате на всеки абсурден слух за Камелия, а сте на амбразурата за някакви безлични клюки за останалите в чалгата. Дори се правите на разсеяни, че не можете да отсеете сеното от плявата в книгите на Стефан Цирков и Георги Стоев, за да не излязат на повърхността истинската история, на пачите в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лесно, като ти снимам профила и в БДС. Но може да ме уволнят от работа, ако има насрещна жалба, защото е нарушение на ЗЗКИ. Само маркирам: Деса набор 1979 и по време на възродителният процес е на 6 години. Тогава някъде майка и се развежда с първия си мъж, който е от кърджалийско и запазва промененото име на дъщеря си.

 

Иначе с удоволствие наблюдавам как се връзвате на всеки абсурден слух за Камелия, а сте на амбразурата за някакви безлични клюки за останалите в чалгата. Дори се правите на разсеяни, че не можете да отсеете сеното от плявата в книгите на Стефан Цирков и Георги Стоев, за да не излязат на повърхността истинската история, на пачите в чалгата.

Или рискуваш и заставаш като мъж зад думите си, с всички вероятни последствия от това, снимайки за доказателство/ или няма как да те приема насериозно с твоето маркиране и ще продължавам да си мисля, че съвсем целенасочено и с години, "рисуваш" карикатурни портрети на големите в чалгата, за да изглеждат те по-малки на фона на обожаваната с пицарията! Ще се окажа накрая права, че "Легенда за разблудната Фатме" на издателство "Видин прес" е поръчка на виден меценат от Чипровци. Същото е било, вероятно и със снимания празен балкон от концерта "15 години Глория", както и "пачаврата Ивана"...

Какво предстои - Преслава или Анелия ще са на мушката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лесно, като ти снимам профила и в БДС. Но може да ме уволнят от работа, ако има насрещна жалба, защото е нарушение на ЗЗКИ. Само маркирам: Деса набор 1979 и по време на възродителният процес е на 6 години. Тогава някъде майка и се развежда с първия си мъж, който е от кърджалийско и запазва промененото име на дъщеря си.

 

Иначе с удоволствие наблюдавам как се връзвате на всеки абсурден слух за Камелия, а сте на амбразурата за някакви безлични клюки за останалите в чалгата. Дори се правите на разсеяни, че не можете да отсеете сеното от плявата в книгите на Стефан Цирков и Георги Стоев, за да не излязат на повърхността истинската история, на пачите в чалгата.

Пълни измислици.Хайде докажи го с факти като си мн отворен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни измислици.Хайде докажи го с факти като си мн отворен.

 

Тези, които имат повече от 2 гънки на мозъка ме разбраха отдавна. Ти явно не си от тях....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които имат повече от 2 гънки на мозъка ме разбраха отдавна. Ти явно не си от тях....

Хората с 2 грама мозък виждат как лъжеш и мажеш с години

ДА АЗ СЪМ ОТ ТЯХ.ФАКТИ ДАЙ ИЛИ МЛЪКВАЙ.

И кво Кама се ебе с гей хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма ти сериозно ли? :D

Не веднъж предричаш разни неща, странно защо, все накрая излизат измислица. Как ще докажеш твърденията си?

 

Ти виж от старание как е написал педераЗ :1000 (29): Това ми стига!

Хората с 2 грама мозък виждат как лъжеш и мажеш с години

ДА АЗ СЪМ ОТ ТЯХ.ФАКТИ ДАЙ ИЛИ МЛЪКВАЙ.

И кво Кама се ебе с гей хаха

Много се разпали нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти виж от старание как е написал педераЗ :1000 (29): Това ми стига!

 

Много се разпали нещо.

Разбира се, че ще се разпалва! Някак не е много честно, от години да се съчиняват истории за Десислава /без нито един нагледен факт/, но в момента, в който някой реши да постави под съмнение връзката на Камелия и Цветин, да настава третата световна... Или ще мерим с един аршин, или да започвам и аз да пиша книга с басни?!

 

Колко удобно, нали... Да се твърди, че, видиш ли, Деса била Фатме, ама не става да се снима доказателство, че може някой да го уволнят от работа... Или нищо не казвай, или изведи нещата докрай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще се разпалва! Някак не е много честно, от години да се съчиняват истории за Десислава /без нито един нагледен факт/, но в момента, в който някой реши да постави под съмнение връзката на Камелия и Цветин, да настава третата световна... Или ще мерим с един аршин, или да започвам и аз да пиша книга с басни?!

 

Колко удобно, нали... Да се твърди, че, видиш ли, Деса била Фатме, ама не става да се снима доказателство, че може някой да го уволнят от работа... Или нищо не казвай, или изведи нещата докрай!

За това за Деса съм съгласна с теб. Нека се докаже това твърдение. От години се твърди, а никой не го доказа.

Но пък да плюем едната, само защото някой плюе другата също не ми върви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но пък да плюем едната, само защото някой плюе другата също не ми върви.

 

Той си я плюе по дифолт, като гледам и Фокси вече не го взима насериозно. Да се чуди човек какво удоволствие може да доставя на някой да хейти човек, който дори не познава, с такъв хъс и такава страст. Мисля, че играе роля за пред форума, а всъщност я харесва.

 

Може да го играе като контрапункт на Цветан и затова да си дава толкова зор в "омразата" към Камелия, и да каже "Ами щом той мрази Деси Слава, аз ще мразя Камелия", но мненията на видинския са много по-издържани, аргументирани, интересни, можеш много повече да научиш от тях и не са на толкова махленско ниво.

 

Колкото до това дали Деса е туркиня - и да е, какво от това? Турците са готини хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще се разпалва! Някак не е много честно, от години да се съчиняват истории за Десислава /без нито един нагледен факт/, но в момента, в който някой реши да постави под съмнение връзката на Камелия и Цветин, да настава третата световна... Или ще мерим с един аршин, или да започвам и аз да пиша книга с басни?!

 

Колко удобно, нали... Да се твърди, че, видиш ли, Деса била Фатме, ама не става да се снима доказателство, че може някой да го уволнят от работа... Или нищо не казвай, или изведи нещата докрай!

За Камелия или хубаво, или нищо. Не си ли го разбрала?!!

 

Бъзикам се. Всеки има право на мнение разбира се. До колкото те усещам, мисля че се заяждаш и личното ти мнение за Цветин не е такова.

А и по пътя на логиката наистина е абсурдно двамата да си заебат личните животи в името на това да играят роля - 21 години. Просто е абсурдно от където и да го погледнем.

 

Още скандали ще има преди появата на новото видео. Камс се е нахъсала. Да не говорим с ква визия избухва в последно време... Богиня !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко удобно, нали... Да се твърди, че, видиш ли, Деса била Фатме, ама не става да се снима доказателство, че може някой да го уволнят от работа... Или нищо не казвай, или изведи нещата докрай!

Споко, като се пенсионира, ще покаже доказателството и Деса ще стане отново Фатме ;)

А Кама и Цветин все още ще са заедно, симулирайки връзка :Vishenka_05:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...