Jump to content



Препоръчани коментари

Ама Деса няма 3 хита в кариерата си от 2002 ра само.Такива има и последните години.А тая грачещата...кога???хаха

 

Тя Деса и златен албум няма, но и го писаха за такъв, за да не се сърди и да не се комплексира от Кама и Глория. Какво да говорим за недостижимите и за Азис "чипровски" стандарти с 30 000 продадени диска, което прави троен златен и двоен платинен? Кама има към 10 супер хита, от които 5-6 са вечни тупалки, при първите тактове на които такива дребни душици като теб се побъркват. Гръмни се пич, дори да тролиш не можеш....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Деса и златен албум няма, но и го писаха за такъв, за да не се сърди и да не се комплексира от Кама и Глория. Какво да говорим за недостижимите и за Азис "чипровски" стандарти с 30 000 продадени диска, което прави троен златен и двоен платинен? Кама има към 10 супер хита, от които 5-6 са вечни тупалки, при първите тактове на които такива дребни душици като теб се побъркват. Гръмни се пич, дори да тролиш не можеш....

10 уау...я ми ги изброй

Особено от последните 5 10 години хахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 уау...я ми ги изброй

Особено от последните 5 10 години хахахах

 

Какво от последните 10 години бе спамерче? Два пъти им ходи на концерти и срути НДК са някакви песни, които съм им забравил и имената, като "Щипни ме" и "Черна кръв". Да ти вадя ли бре сканове от вестници, да видиш какво пишат за пайнерските концерти и кой е на челото на всяка статия за тях? Какво за последните 10 години не разбрах? Не ви ли стига на всичките изкормването на 9 юни 2010 година, когато се сложи край на спора при старата генерация? На колко масовки излизаше със стари песни и помиташе всичко, а ти ще ми лаеш като побесняло псе тук постфактум, като си мислиш, че мен ме няма да припомня на хората? Къде беше шибаната от кой ли не Деса в тия години бре? Нали и дадоха шанс след това и се оказа, че има 1 хит и половина? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 уау...я ми ги изброй

 

Истински мъж

Огън момиче

Защо повярвах

Няма шега

Луда по тебе

Ти си...

Приказен сън

Къде си ти

Залеза и зората

Искаш да се върна

 

Ето ти 10 мегахита. Всичко друго е в добавка към това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истински мъж

Огън момиче

Защо повярвах

Няма шега

Луда по тебе

Ти си...

Приказен сън

Къде си ти

Залеза и зората

Искаш да се върна

 

Ето ти 10 мегахита. Всичко друго е в добавка към това.

 

Благодаря, ще ти сложа "+" за бързата реакция.... :1000 (33):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също и:

"Стрелките спират"

"Има любов"

"Целувай ме"

"Изпий ме цялата"

 

И ти получаваш "+", ама ще бъде утре, че форума не дава. Лукас може да го брои за натягане от моя страна.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За плюсовете - не знам. Важното е, че на бялото не върви да казваме черно. Да, Камелия харесвам най-малко от златната генерация на големите. Което не означава, че съм сляпа и глуха. Така и не ми допадна начина, по който интонира, не ми въздейства с пеенето си. Клиповете, текстовете на Теньо, сценичните изяви и тоалети, почерка, цялостния продукт - това е неоспоримо!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха и пак се въртите от песни преди 15 20 години и то не хитове в истинския смисъл.Не вървите.Нещо от последните 5 10 години..по новичко...май нямаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истински мъж-Мегахит???

Огън момиче

Защо повярвах

Няма шега

Луда по тебе

Ти си...

Приказен сън WTF?????

Къде си ти-хит ама чак мега хаха

Залеза и зората

Искаш да се върна-не я знам тая....

 

Ето ти 10 мегахита. Всичко друго е в добавка към това.

So ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

So ...

 

Истински мъж изора държавата, аз тогава дори не слушах чалга, но знаех за тая песен. Да не говорим, че парчето става мегахит без клип ала Преслава стайл. Чак месеци по-късно му заснемат видео.

 

Приказен сън беше най-чакания клип на 2000 година. Камелия тогава беше поставила такива рекорди и създала неистова суматоха около името си, че всичко каквото пуснеше се превръщаше в злато. Песента беше голям хит в края на 2000 година, клипът за онова време абсолютен топ. Проблемът е, че нямаше как да я налага по концерти заради неуредени права. Тя дори и в Дъ Беста не влезе.

 

Къде си ти беше мегахит. Рекордни тиражи, награда за Песен на годината, какво искаш повече?

 

Искаш да се върна не си я чувал? Ти откога слушаш чалга изобщо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди не става чипровската тва е.Става само до блъскаш главата и в стената докато я клатиш.Факт

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

За певчески качества може и да не става. Но си има хитове жената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да има 3 от 2002.Факт

:3fdb8960598fa63e:

 

Ми специално от 2002 са два големи хита. :3fdb8960598fa63e:

 

Не знам обаче ти изглеждаш сериозно обсебен от Камелия ли, от Фокси ли... Казват ти го и феновете на Деси Слава. На какво се дължи това? Има нещо тука... :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да се набие в кратуната на видинския истината.Затова съм тук.Деса си е супер .Кво да я коментирам.Но тук да ми се прехвалва една гарга няма да позволя.Едва ли не заради нея се върти земята.Хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да се набие в кратуната на видинския истината.Затова съм тук.Деса си е супер .Кво да я коментирам.Но тук да ми се прехвалва една гарга няма да позволя.Едва ли не заради нея се върти земята.Хаха

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Добре, шефе! :notworthy:

 

Нищо няма да можеш да набиеш в главата на Фокси, той е неуморим и е машина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха и пак се въртите от песни преди 15 20 години и то не хитове в истинския смисъл.Не вървите.Нещо от последните 5 10 години..по новичко...май нямаме.

Дразни ме гони 9 милиона и все още прави добри гледания. Беше няколко пъти #1 в трендинга , беше и първа в Сигнал, пускат я и до момента по дискотеките. Ето ти нещо от последната година :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ,че беше Гъмзата да чуем за тая песен.Но ще го приемем :))

Като гледам Гъмзата, колко фенове има, баш заради него ще е !

Хубаво е, че си вярваш :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам Гъмзата, колко фенове има, баш заради него ще е !

Хубаво е, че си вярваш :)

Ами като гледам индивидуалните и песновки...баш заради нeго ще e.

1 хитче за 4 години...хаха дъното

Link to comment
Сподели в други сайтове

факт е без Пайнер ,Камелия изкара само 1 Хит

Да, 1 голям хит.

Неповторим щеше да стане, но поради ред причин се преебаха нещата. Но е факт, че продукцията й в момента е доста по-силна от последните й години в Пайнер !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...