Jump to content



Препоръчани коментари

Тихо. Тези факти не са ни удобни. Сус!

Ама стига са живяли някои хора с илюзията че няма по голям хит в чалгата от Луда по теб. Шампанско и сълзи и Две сърца не са по малки емблеми за жанра. Обичам те и Никой не може също. Ами Кати Волна пеперуда? Истерията беше по голяма дори. 2 години лафове излизаха от тази култова чалга. Ами 300 нощи на Весела? Само мене нямаш на Анелия. Деси с Иди си. Ина със Зелено. ЛИЯ с дяволски чаровник. Румяна с Две очи разплакани. Луда по теб е посредствен хит. Радвам се че Мъжете на Деси към днешна дата не и е емблема. Срам ме е от такива посредствени парчета :baaasmiley:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама стига са живяли някои хора с илюзията че няма по голям хит в чалгата от Луда по теб. Шампанско и сълзи и Две сърца не са по малки емблеми за жанра. Обичам те и Никой не може също. Ами Кати Волна пеперуда? Истерията беше по голяма дори. 2 години лафове излизаха от тази култова чалга. Ами 300 нощи на Весела? Само мене нямаш на Анелия. Деси с Иди си. Ина със Зелено. ЛИЯ с дяволски чаровник. Румяна с Две очи разплакани. Луда по теб е посредствен хит. Радвам се че Мъжете на Деси към днешна дата не и е емблема. Срам ме е от такива посредствени парчета :baaasmiley:

 

Камелия ги съдра от налагане, нали това казах одеве, тя го внуши на подсъзнателно ниво, ако щеш, че са най-големите хитове. Сигурно ги е пяла над 300 пъти на големи концерти и турнета. Деса е нямала тази възможност. Както и изпълнителите на песните, които си изброил след това.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, никога не съм твърдял това. Имат емблеми и то няколко. За мен те двете и Камелия имат най-много песни емблеми и то мега хитове. Но както писаха по-нагоре, Камелия успя да наложи до N-та степен Луда по теб, Ти си и Защо повярвах, за да ги наречем, като най големите хитове евър. Особено Луда по теб е пята толкова много пъти и всеки път вади най-силния прием на концерта. Отричаш ли това?

Отричаш ли, че Луда по теб е и една от най-пятата песен от Колежки на Камелия по участия в ютуб и вибокс има изпълнения на - Андреа, Ваня, Галена, Преслава, Анелия, Джулия, Адриана... това само на прима виста, ако се разровя щу намеря и длуги. Отричаш ли, че Луда по теб е пята по.риалитиа на времето - Деса Биг Бр, Комиците ,Камелия - Биг брадър (когато беше водеща) , Music idol и т.н.т.

Освен песента е включена в платинения диск на Камелия - единствен обявен официално !

Ама кой отрича "Луда по тебе", човеко? Говорим за друго нелепо изказване...

Аз също съм чувала Нелина, Пепа, Галена, Мира и т.н. да пеят "Празник всеки ден", например. В Мюзик айдъл също я пяха (Пламена), в брадъра - Деса отново,

като имитираше Ивана... И тя е имала големи приеми.

А ти отричаш ли, че Кама е излизала да пее "Шампанско и сълзи", заедно с останалите кокошки, през 2005, като финална песен на турнето? Щото аз не се сещам на леля да се е налагало да пее песен на Камелия... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти отричаш ли, че Кама е излизала да пее "Шампанско и сълзи", заедно с останалите кокошки, през 2005, като финална песен на турнето? Щото аз не се сещам на леля да се е налагало да пее песен на Камелия... :3fdb8960598fa63e:

 

Туш! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Мажете всичко искат, не е . Това е поезия, връх някакъв :1000 (29):

Е нали до сега и беше емблема. Последно?

и мъжете са гнусотия . Четеш ли кво пиша или само квото си харесаш от поста ми. Мъжете и беше емблема до към 2006-07, но и Две сърца и Казваш че ме обичаш и Бели нощи и Птица скитница са и по популярни и предпочитани. Мъжете и Луда по теб са гнусни дърти чалги

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

и мъжете са гнусотия . Четеш ли кво пиша или само квото си харесаш от поста ми. Мъжете и беше емблема до към 2006-07, но и Две сърца и Казваш че ме обичаш и Бели нощи и Птица скитница са и по популярни и предпочитани. Мъжете и Луда по теб са гнусни дърти чалги

 

И това е лошо? Мен пък много ме кефят, както и сума ти народ, които са падат по ретро хитове. Ти явно харесваш по-лирични песни със стойностни текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кой отрича "Луда по тебе", човеко? Говорим за друго нелепо изказване...

Аз също съм чувала Нелина, Пепа, Галена, Мира и т.н. да пеят "Празник всеки ден", например. В Мюзик айдъл също я пяха (Пламена), в брадъра - Деса отново,

като имитираше Ивана... И тя е имала големи приеми.

А ти отричаш ли, че Кама е излизала да пее "Шампанско и сълзи", заедно с останалите кокошки, през 2005, като финална песен на турнето? Щото аз не се сещам на леля да се е налагало да пее песен на Камелия... :3fdb8960598fa63e:

Леля ти, като снасяше % е норамлно да ги карат всички да излизат с нея. Това не е било по тяхно желание, а по желание на шефа. Много неуместно си го изтъкнала това.

 

Янева не ти прави чест да влизаш в други теми и да ни осмиваш в разговора тук. Ще кажеш незнам какво станало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля ти, като снасяше % е норамлно да ги карат всички да излизат с нея. Това не е било по тяхно желание, а по желание на шефа. Много неуместно си го изтъкнала това.

 

Янева не ти прави чест да влизаш в други теми и да ни осмиваш в разговора тук. Ще кажеш незнам какво станало.

Тогава защо излизаше и на "Носталгия" през 2004? Глория и тя ли е снасяла процент?!

И не съм ВИ осмивала, само лелята, според която Деса и Ивана не могли да си наложат емблеми. Сори, смешно е! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо излизаше и на "Носталгия" през 2004? Глория и тя ли е снасяла процент?!

И не съм ВИ осмивала, само лелята, според която Деса и Ивана не могли да си наложат емблеми. Сори, смешно е! :3fdb8960598fa63e:

 

LelqtiAn и Сашо са един и същ човек. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо излизаше и на "Носталгия" през 2004? Глория и тя ли е снасяла процент?!

И не съм ВИ осмивала, само лелята, според която Деса и Ивана не могли да си наложат емблеми. Сори, смешно е! :3fdb8960598fa63e:

Защото и е наложено бе, как защо. Да не мислиш, че всички са взели единодушно решение за излизат на песните на Гло и Ванча. Както виждаш след това направиха песни за турнето и всяка да си има част там. Сигурен съм, че нито 1 не е искала да излиза и да се клати на чужда песен, като фон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото и е наложено бе, как защо. Да не мислиш, че всички са взели единодушно решение за излизат на песните на Гло и Ванча. Както виждаш след това направиха песни за турнето и всяка да си има част там. Сигурен съм, че нито 1 не е искала да излиза и да се клати на чужда песен, като фон.
Ама как така някой ще наложи за финална песен нещо, което не е хит-емблема?! Нали прочетохме по-нагоре, че не могли тия двете да си наложат песните, както Камелия... Ивана снасяла процент, не ми отговори и Глория ли е снасяла?

И хич не изглежда да е насила, Камето си пляска, пее си, знае ги наизуст песните на Гло и Ванча.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм хомофобка, но тази "леля Ан" е нагла и досадна!

Тоест, да разбирам, че и ти твърдиш, че Деса и Ванча нямат песни - емблеми?

Уау, казала враната на гарвана че бил черен, нали.

 

Ми нямат, тва е положението. С обиди няма да промениш положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как така някой ще наложи за финална песен нещо, което не е хит-емблема?! Нали прочетохме по-нагоре, че не могли тия двете да си наложат песните, както Камелия... Ивана снасяла процент, не ми отговори и Глория ли е снасяла?

И хич не изглежда да е насила, Камето си пляска, пее си, знае ги наизуст песните на Гло и Ванча.

 

Наложено й е отгоре, затова. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво значи снасяла процент на фирмата - та то всяка певица снася някакъв процент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, казала враната на гарвана че бил черен, нали.

 

Ми нямат, тва е положението. С обиди няма да промениш положението.

Аз не те обиждам! Ако констатации относно поведението ти, са обиди, то може би, би следвало да го попромениш!

И стига повтаря тези "смехории" за хитовете, че ще ти отиде и без други измисленото реноме на човек с "остро чувство за хумор"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как така някой ще наложи за финална песен нещо, което не е хит-емблема?! Нали прочетохме по-нагоре, че не могли тия двете да си наложат песните, както Камелия... Ивана снасяла процент, не ми отговори и Глория ли е снасяла?

И хич не изглежда да е насила, Камето си пляска, пее си, знае ги наизуст песните на Гло и Ванча.

Еми ей така - шефа ти казва , ще излезете ва финалната песен на Глория и Ванча. За Ивана ти казах е било %, Глория 2004 до колкото знаем турнето е трябвало да бъде Глория и приятели. Нормално след, като не е станало така да й дадат това, като комплимент. На следващата.година.пробваха й с Ивана, видяха, че не върви така и го разкараха това. Според теб, защо.спряха с тази "традиция" ? Сигурно защото всички са умирали да се клатят на песните им.

Носталгия за по-голям хит от Луда по теб ли го даваш? Ти сериозно ли?

Не излизат, защото това са най-големите хитове, а защото така им е казано.

Ивана също е пляскала на Камелия по концерти, сега се сещам за 1 концерт на НФ, така хубаво си припяваше...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми ей така - шефа ти казва , ще излезете ва финалната песен на Глория и Ванча. За Ивана ти казах е било %, Глория 2004 до колкото знаем турнето е трябвало да бъде Глория и приятели. Нормално след, като не е станало така да й дадат това, като комплимент. На следващата.година.пробваха й с Ивана, видяха, че не върви така и го разкараха това. Според теб, защо.спряха с тази "традиция" ? Сигурно защото всички са умирали да се клатят на песните им.

Носталгия за по-голям хит от Луда по теб ли го даваш? Ти сериозно ли?

Не излизат, защото това са най-големите хитове, а защото така им е казано.

Ивана също е пляскала на Камелия по концерти, сега се сещам за 1 концерт на НФ, така хубаво си припяваше...

Твърдя само, че "Носталгия" и "Шампанско и сълзи" са песни - емблеми на попфолк музиката, които ще останат и след двете изпълнителки. Напълно съизмерими са с "Луда по тебе", особено Ванчината! Ивана може на много хора да е пляскала от оркестрината, тя и на Преса го е правила. Говорим за нещо друго, ти много добре го разбра, но го извърташ, ако може, да не изглеждат на форумската леля твърденията чак толкова смехотворни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не те обиждам! Ако констатации относно поведението ти, са обиди, то може би, би следвало да го попромениш!

И стига повтаря тези "смехории" за хитовете, че ще ти отиде и без други измисленото реноме на човек с "остро чувство за хумор"...

Хич даже. Ама не знаех, че на истериите им викали констатации вече, хубаво е човек като научава нещо ново всеки ден.

 

А още повече ми харесва да се опитват да ме анализират хора, които изобщо не схващат за какво става въпрос, но са се взели толкова насериозно, че чак ме разсмиват.

 

А дропи ми най-накрая формулата, супер, и без това не ми се занимава повече с теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърдя само, че "Носталгия" и "Шампанско и сълзи" са песни - емблеми на попфолк музиката, които ще останат и след двете изпълнителки. Напълно съизмерими са с "Луда по тебе", особено Ванчината! Ивана може на много хора да е пляскала от оркестрината, тя и на Преса го е правила. Говорим за нещо друго, ти много добре го разбра, но го извърташ, ако може, да не изглеждат на форумската леля твърденията чак толкова смехотворни.

Спри случайни хора на улицата, и ги накарай да ти изпеят по два реда от трите песни, и пак ша си говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич даже. Ама не знаех, че на истериите им викали констатации вече, хубаво е човек като научава нещо ново всеки ден.

 

А още повече ми харесва да се опитват да ме анализират хора, които изобщо не схващат за какво става въпрос, но са се взели толкова насериозно, че чак ме разсмиват.

 

А дропи ми най-накрая формулата, супер, и без това не ми се занимава повече с теб.

Никой не е тръгнал да те анализира - чак толкова дълбочина и провокация няма в измисленото ти "чувство за хумор". И сложно не е , за да има какво да разбираме толкова! Никой не те кара да ходиш след мен, след като не ти се занимава! И без друго един интересен пост нямаш! :mf_surrender:

Уж не му се занимавало, тръгнал отдолу пак да се обяснява и да ме кара да спирам случайни хора на улицата... Всеки знае коя е Ивана, всеки е чувал "Шампанско и сълзи"! Особено заглавието дори е ползвано в поп и рап песни, като закачка към фолка. Песен - емблема!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърдя само, че "Носталгия" и "Шампанско и сълзи" са песни - емблеми на попфолк музиката, които ще останат и след двете изпълнителки. Напълно съизмерими са с "Луда по тебе", особено Ванчината! Ивана може на много хора да е пляскала от оркестрината, тя и на Преса го е правила. Говорим за нещо друго, ти много добре го разбра, но го извърташ, ако може, да не изглеждат на форумската леля твърденията чак толкова смехотворни.

Ма то много песни са - песни емблеми. Само, че по концерти, като ги изпеят след 10 години, виждаме че нещо не се помнят.

В тая връзка не слагам в това число Шампанско и сълзи, но съм попадал на по-вяли приеми на Ванча. Да като при Кама не е така, много добре ме разбиряш и ти , но явно ти се спори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма то много песни са - песни емблеми. Само, че по концерти, като ги изпеят след 10 години, виждаме че нещо не се помнят.

В тая връзка не слагам в това число Шампанско и сълзи, но съм попадал на по-вяли приеми на Ванча. Да като при Кама не е така, много добре ме разбиряш и ти , но явно ти се спори.

В момента не говорим дали Ванча е имала вял прием някога, а дали "Шампанско"-то е вечна песен, която се съизмерва с "Луда по тебе". Защото, ако ще коментираме приеми, "Вик" е имала страхотни такива. И тя ли не е хит?
Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента не говорим дали Ванча е имала вял прием някога, а дали "Шампанско"-то е вечна песен, която се съизмерва с "Луда по тебе". Защото, ако ще коментираме приеми, "Вик" е имала страхотни такива. И тя ли не е хит?

Съизмерим е, но не мисля че е по-голям. Как ти говори факта, че Луда по теб звучи всяка вечер по дискотекити, 20 години по-късно?

Аз за такавя песен на Ивана не се сещам?

 

Много малко гледания в Ютуб, що така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съизмерим е, но не мисля че е по-голям. Как ти говори факта, че Луда по теб звучи всяка вечер по дискотекити, 20 години по-късно?

Аз за такавя песен на Ивана не се сещам?

 

Много малко гледания в Ютуб, що така?

Никъде не съм написала по-голям хит! Написах, че има достатъчно песни - емблеми!

Скочих срещу изказване, че трите (Деса, Глория и Ванча) НЯМАТ вечни хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не съм написала по-голям хит! Написах, че има достатъчно песни - емблеми!

Скочих срещу изказване, че трите (Деса, Глория и Ванча) НЯМАТ вечни хитове.

Никой не е твърдял това !!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...