Jump to content



Препоръчани коментари

Да, 1 голям хит.

Неповторим щеше да стане, но поради ред причин се преебаха нещата. Но е факт, че продукцията й в момента е доста по-силна от последните й години в Пайнер !

Е ти поне гледаш реално на нещата.1 хит с помощ за 4 години.Тва е факт.Не отричаме.

Силна продукция е равно на хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти поне гледаш реално на нещата.1 хит за 4 години.Тва е факт.Не отричаме.

Силна продукция е равно на хитове.

Ами самата тя не е толкова продуктивна. И не са 4, а 3 години

От 2015 започна да се продуцира сама. Като тогава пусна 3 песни, 2 ат които леш. 2016 има само Минута живот, която си е доста добре и придоби популярност. И 2017 пак 3 песни, от които 2 клипа само. Плюшено мече без клип само от слайд. Така, че за това коета пуска си е доста добре. А дали има хит - говорят участията й, където винаги в топ 10. За не говорим, че от както е сама пак има повече участия от Десислава. Която пък, като беше извън Пайнер едвам вързваше 5 участия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама не е хитмейкър на младото поколение.Тя е таргет за Фокс и спомнящите си 90те и 2002...

Напротив много млади хора я харесват и знаят старите и песни. Не знам защо си мислиш така. А и какво разбираш под младо поколение? 16-17 годишни тийнчета ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив много млади хора я харесват и знаят старите и песни. Не знам защо си мислиш така. А и какво разбираш под младо поколение? 16-17 годишни тийнчета ли?

Е знаят 3 те хита дето ни ги навираше 12 години.Младите не се кефят на Кама и новите и песни.По липсата на хитове и милион гледания ще познаеш ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам обаче ти изглеждаш сериозно обсебен от Камелия ли, от Фокси ли... Казват ти го и феновете на Деси Слава. На какво се дължи това? Има нещо тука... :bi:

 

Не е добре момчето. Всъщност, той не е момче, защото гони 30-те, като ония двамката, дето ви говорех за тях. Реално фен на Деса тук под 25 няма....

 

 

факт е без Пайнер ,Камелия изкара само 1 Хит

 

Факт е, че трета поредна година, Камелия е най-доходоносната чалгарка. Факт е, че хонорарът и е от най-високите в бизнеса. Факт е, че втора поредна година е жури в най-престижното и най-гледано риалити в национален ефир със среден рейтинг от 1,5 милиона зрители. Факт е, че всичко което каза Камелия за чалгата не само се оказа истина, но и пропадането се случва с темповете и с причините, които тя 10 години дефинираше. Факт е, че Камеиля си построи кариерата без Пайнер дори по-успешно, отколкото с тяхно съдействие. И накрая, най-важното - Митко Пайнера преди месец призна това в интервю.

 

Оттук натам новите генерации да си правят своите хитове, да ги налагат и ако могат след 20 години да се похвалят с успеха на Камелия, ние ще ти поздравим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен още ме е яд че "Минута живот" не успя да стане хит и да се наложи. Една от любимите песни на Камелия ми е от години.

Доста известна си е. Тогава канала на Камелия беше слабо развит.Мен ме е яд, че Куклите не стана хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как да няма хитове, като графикът е е пълен за месеци напред? Кой кани изпълнители без хитове, че и даже им плаща за това?

 

Оставете Лукас, той не е добре. Опитайте да разсъждавате като големи хора и този келеш ще ви се струва само като поредният смехотворко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста известна си е. Тогава канала на Камелия беше слабо развит.Мен ме е яд, че Куклите не стана хит.

Да и аз си мисля, че ако беше излязла сега например щеше да има повече гледания. "Куклите" не ми харесва, но в клипа Кама е готина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хохо почнахме с обидите като зададохме правилните въпроси.Слаб играч си Видин.

Къде са на Кама хитовете след Гласът?

Къде е на Кама звездата от нейния отбор след Гласът 1 ?

Кама пее ли народни песни и акапелно?

И тн.

Не вървиш мойто момче

Ще целува краката на Пайнер за 3 те хита ,че я хранят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и аз си мисля, че ако беше излязла сега например щеше да има повече гледания. "Куклите" не ми харесва, но в клипа Кама е готина.

 

Всичко е възможно, но пък и е факт, че Кама не си мръдна пръста за "Куклите". С "Дразни ме" направи пропаганда като за учебник. Просто бе попаднала на супер поп фолк парче и инвестира сериозни суми и усилия, за да го наложи като хората. Това е нещо като демонстрация за такова като тия "десовите", които си умират да ни говорят как без Пайнер не може, щото тяхната пропадна и Митака я спаси след фалита. Ако иска, Кама може да направи много неща, но за нея това е бизнес, а не витрина, където да си показва най-яките крака и някои други неща.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е възможно, но пък и е факт, че Кама не си мръдна пръста за "Куклите". С "Дразни ме" направи пропаганда като за учебник. Просто бе попаднала на супер поп фолк парче и инвестира сериозни суми и усилия, за да го наложи като хората. Това е нещо като демонстрация за такова като тия "десовите", които си умират да ни говорят как без Пайнер не може, щото тяхната пропадна и Митака я спаси след фалита. Ако иска, Кама може да направи много неща, но за нея това е бизнес, а не витрина, където да си показва най-яките крака и някои други неща.

Хаха оправдания и пак оправдания.Сега не си мръднала пръста.Просто си признай Не става...и точка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хохо почнахме с обидите като зададохме правилните въпроси.Слаб играч си Видин.

Къде са на Кама хитовете след Гласът?

Къде е на Кама звездата от нейния отбор след Гласът 1 ?

Кама пее ли народни песни и акапелно?

И тн.

Не вървиш мойто момче

Ще целува краката на Пайнер за 3 те хита ,че я хранят.

Къде са звездите на Деса от нейния отбор?

Защо на Деса сезона беше с най-нисък рейтинг, а на Кама най-успешен?

Защо Камелия и след Пайнер пак е в топа на участията?

Защо Деси, като беше самоплодуцираща се едвам вързваше 5 участия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо. Защо трябва да ме е накарало нещо?

А теб кво те накара да ме попиташ ?

 

Няма как да е нищо. Човек, на който му е традиция 10 години да влиза като видим, изведнъж да почне да влиза като скрит - ей така, просто без причина. Явно ще е едно от онези неща, които ще запазиш за себе си. :3fdb8960598fa63e:

 

Ми стана ми интересно, познавам те и такава промяна означава нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви оправдания бре? Оборотът и за миналата година е близо 800 000 лева. Накъде по-нагоре? Камелия успя и сама, дори Митака го призна.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са звездите на Деса от нейния отбор?

Защо на Деса сезона беше с най-нисък рейтинг, а на Кама най-успешен?

Защо Камелия и след Пайнер пак е в топа на участията?

Защо Деси, като беше самоплодуцираща се едвам вързваше 5 участия?

Дай да видим рейтингите.Не съм видял такова нещо.

Да щото има 3 златни хита и се чекне по подиумите.

Глупости пълни.Деса може да е имала 1 месец 5 участия ,но не е тенденция.

Фокса ти е напълнил главата с тъпотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви оправдания бре? Оборотът и за миналата година е близо 800 000 лева. Накъде по-нагоре? Камелия успя и сама, дори Митака го призна.... :1000 (19):

Докажи оборота с документи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...