Jump to content



Препоръчани коментари

Защо? Аз не си я представям от друга. Доста добро попадение е тази песен, клипа също е топ.
Уникална песен с разкошен клип е "Минута живот". Честно казано, Кали можеше да я изпее доста яко, тя също бачка с Пашев.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Минута живот" трябваше да излезе след "Дразни ме" и щеше да направи поне едно 4-5 млн, ако не и повече. През 2016 масово хората мислеха, че Камелия се е пенсионирала. С "Дразни ме" си спомниха за нея, върна се отново в дискотеките с актуален хит. Просто "Куклите" не е добро попадение.

 

Истинският пропуск беше "Неповторим" - песен с потенциал за голям хит, а възможността беше пропусната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да е нищо. Човек, на който му е традиция 10 години да влиза като видим, изведнъж да почне да влиза като скрит - ей така, просто без причина. Явно ще е едно от онези неща, които ще запазиш за себе си. :3fdb8960598fa63e:

 

Ми стана ми интересно, познавам те и такава промяна означава нещо.

Ами честно казано ти ми каза за тая опция преди време, за това и не съм я ползвал.

А и след снощните интриги, където видях замесено името ми, мисля да преустановявам престоя тук. Доста напрегнано стана. А и след, като в твое лице изгубих човек с който ми е било приятна комуникацията , не виждам мн смисъл за седя в тоя проводник на кофти енергия и да чета неща за себе си, че видиш ли съм ти завидял на титлата форумец на годината и да ми пращате поздравчета с Фалшива кожа ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами честно казано ти ми каза за тая опция преди време, за това и не съм я ползвал.

А и след снощните интриги, където видях замесено името ми, мисля да преустановявам престоя тук. Доста напрегнано стана. А и след, като в твое лице изгубих човек с който ми е било приятна комуникацията , не виждам мн смисъл за седя в тоя проводник на кофти енергия и да чета неща за себе си, че видиш ли съм ти завидял на титлата форумец на годината и да ми пращате поздравчета с Фалшива кожа ...

Нееееее! :girl_cry2:

И Камелия ще прослушам, само остани! :crybaby:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами честно казано ти ми каза за тая опция преди време, за това и не съм я ползвал.

А и след снощните интриги, където видях замесено името ми, мисля да преустановявам престоя тук. Доста напрегнано стана. А и след, като в твое лице изгубих човек с който ми е било приятна комуникацията , не виждам мн смисъл за седя в тоя проводник на кофти енергия и да чета неща за себе си, че видиш ли съм ти завидял на титлата форумец на годината и да ми пращате поздравчета с Фалшива кожа ...

 

Значи аз в никакви интриги не съм те забърквал, друг го е направил, очевидно някой, който не те харесва от форума. Никъде не съм казвал, че ми завиждаш. И не съм пуснал аз песента "Фалшива кожа".

 

Спомняш ли си как ти блокира един твой приятел, който не те беше поздравил, когато ти имаше повод? Направо го посече с гилотината. Сигурен съм, че помниш, тия неща за важни за теб. :ad:

 

Но..най-тъпото от всичко беше репликата "Ами аз си чистих Инстаграма и ти нямаше снимка и не знаех на кой е тоя профил". :1000 (10): :1000 (29): И на мен ли с тоя номер, бе брат?

 

Както и да е, да знаеш, че и на мен ми е тъпо. :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът с Деса е имал 1млн 100 хил с Кама 2018 1млн 200 хил.

Инфо гугъл

 

Над 1 400 000 зрители са проследили новите музикални таланти и техните лични истории в “Гласът на България” по bTV

 

инфо: пипълметрична агенция "ГАРБ"

 

:happyppl:

 

В неделя вечер най-гледаното музикално риалити в България показа нови изключителни таланти и трогателни истории, с които привлече над 1 400 000 души пред малкия екран. По данни на ГАРБ тенденцията младите да търсят забавление в шоуто се запазва, като вторият епизод е бил гледан от над 46% от всички зрители между 18 и 34 години.

 

Миналата вечер емоциите от сцената на „Гласът на България“ се пренесоха и в бекстейджа, където една от участничките Миглена Тодорова получи предложение за брак, а малко след 21.00 ч. трогателното изпълнение и драматична история на варненката Виктория Динкова бе проследена от близо 1.6 милиона души. 22-годишната певица разказа, че е била жертва на домашно насилие още от най-ранните си детски години, заради което на 17 години решава да избяга от вкъщи. Признава, че успява да оцелее благодарение на музиката, която й дава сили да лекува травмите и да поиска едно по-хубаво бъдеще за себе си. Виктория избра да продължи напред в шоуто в отбора на Поли Генова.

 

Във втори епизод на шоуто Камелия привлече впечатляващ нов участник за отбора си – 19-годишната Никол Тодорова, която разтърси сцената с най-силното изпълнение за вечерта. Младото момиче се превъплъти в световноизвестната Адел не само с глас, но и с визия, а изпълнението й беше толкова въздействащо, че успя да разплаче най-добрата й приятелка Симона Загорова. Именно звездата от четвъртия сезон на „Гласът на България“ убеждава Никол да се яви на кастингите, защото е родена певица. Твърдението й се доказа, след като всички треньори се обърнаха и поискаха Никол в отборите си. Иван Лечев побърза да заяви, че „това момиче не само има глас, това момиче може да пее“ и да обещае, че един ден тя ще има албум и той ще си го купи. Никол обаче избра да се присъедини към отбора на Поли Генова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи аз в никакви интриги не съм те забърквал, друг го е направил, очевидно някой, който не те харесва от форума. Никъде не съм казвал, че ми завиждаш. И не съм пуснал аз песента "Фалшива кожа".

 

Спомняш ли си как ти блокира един твой приятел, който не те беше поздравил, когато ти имаше повод? Направо го посече с гилотината. Сигурен съм, че помниш, тия неща за важни за теб. :ad:

 

Но..най-тъпото от всичко беше репликата "Ами аз си чистих Инстаграма и ти нямаше снимка и не знаех на кой е тоя профил". :1000 (10): :1000 (29): И на мен ли с тоя номер, бе брат?

 

Както и да е, да знаеш, че и на мен ми е тъпо. :cry2:

Ти директно нищо не каза, не говоря за вчера. А за един случай скоро, където под пост на Стефимир ти написа - "И в живота е така, както във форума, един от най-близкте ми от форума не се зарадва на победата ми, не ме подкрепи.." нещо от сорта и после хоп поздрав с Фалшива кожа от Кака Кели имаше и още реплики по мой адрес, явно съм бил коментиран между вас си.. Иначе знам, че ти не си правил въпросната интрига от вчера, никога няма да паднеш толкова ниско. А иначе как да ти честитя , като бях блокиран ва всякъде?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти директно нищо не каза, не говоря за вчера. А за един случай скоро, където под пост на Стефимир ти написа - "И в живота е така, както във форума, един от най-близкте ми от форума не се зарадва на победата ми, не ме подкрепи.." нещо от сорта и после хоп поздрав с Фалшива кожа от Кака Кели имаше и още реплики по мой адрес, явно съм бил коментиран между вас си.. Иначе знам, че ти не си правил въпросната интрига от вчера, никога няма да паднеш толкова ниско. А иначе как да ти честитя , като бях блокиран ва всякъде?

 

Мило, не съм те коментирал с никой. Кака Кели просто е решила да пусне "Фалшива кожа" ей така... Поздрав:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мило, не съм те коментирал с никой. Кака Кели просто е решила да пусне "Фалшива кожа" ей така... Поздрав:

 

Викаш случайност :D Здраве да е ! Нямам лоши чувства!

 

За да не е спам:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се извинявам, че се включвам - даже не знам и какво е станало, то си е ваша работа, но аз не съм обсъждал никого с никого. Супер рядко пиша в чаттемата, първо. Не помня сега в каква връзка е бил постът ми и не мога да го намеря да се подсетя, но си спомням, че Кондомчо ме цитира, за да си направи препратка към някакъв свой си случай, която не разбрах какво и кого касае, тъй като избягвам интриги. Затова и не участвам в общи чатове, а такива се правят открай време. Колкото пъти съм попадал случайно в такива, съм ги напускал на секундата. На лични съобщения пиша само по повод някоя песен или нещо подобно, за останалото се свързвам във фейсбук с хората, с които общуваме. И с Кондомчо си пишем от време на време, но за съвсем различни неща - той може да потвърди, даже доста отдавна последно сме писали. Така че, Сашо, не знам кой и за какво ти има зъб и къде те намесват - аз не участвам и няма и да допусна да участвам. Може да сме се сдърпвали понякога за нещо, свързано с певиците, както се случва да се сдърпам и с други, въпреки миролюбивата ми природа, но това си е в реда на нещата. А иначе да, форумът си е змиярник. И ще помоля името ми да не бъде въвличано никъде.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе да, форумът си е змиярник.

 

Съгласен съм. Мисля, че проблемът е в това, че хората са хронично нещастни, оттам се появява злоба, заядливост и нападки. Също има и такива, които се влюбват в някой, който и да иска, не може да им отговори на чувствата и тия с разбитото сърце почват да злобеят.

 

Не може на всички да ни върви и да сме вечно в добро настроение, въпросът е, като усети човек, че не му е ОК нещо в настроението или начина, по който се чувства, да не изпада в излишни заядливи полемики, а да подминава. Даже изобщо да не влиза във форума в такива моменти е най-добре. Трудно е, знам, особено за по-малките, но това е начинът според мен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Мисля, че проблемът е в това, че хората са хронично нещастни, оттам се появява злоба, заядливост и нападки. Също има и такива, които се влюбват в някой, който и да иска, не може да им отговори на чувствата и тия с разбитото сърце почват да злобеят.

 

Не може на всички да ни върви и да сме вечно в добро настроение, въпросът е, като усети човек, че не му е ОК нещо в настроението или начина, по който се чувства, да не изпада в излишни заядливи полемики, а да подминава. Даже изобщо да не влиза във форума в такива моменти е най-добре. Трудно е, знам, особено за по-малките, но това е начинът според мен.

Ами той форумът си е микроотражение на реалността. Каквато е агресията навън, такава е в текстовете на песните, такава е и тук. Мен ако много ми избият балансите, правя няколко неща - пиша си в блога, надувам музика, излизам някъде с приятел, карам колело или просто някаква друга дейност. Ако ме нападнат без причина тук, и аз се случва да отвърна... още повече от хора, които го правят с цел да ме провокират видимо, иначе винаги първо пробвам с доброто или впоследствие изглаждаме ситуацията. А по повод влюбвания... Аз не знам как може да се влюбиш в човек, когото не познаваш?! И като не си желан, не е ли унизително да се натискаш... да не говорим пък за интригите типично педерастките, да отмъстиш, да натопиш.

На мен ми идваше например да направя тема за сексуалната ориентация, за демографските особености и мултикултурализма, за още един куп неща, но просто се спирам, като знам какви разправии могат да станат или може би липса на интерес като в темите за политиката, книгите и образованието. Особено се отказах да подпомагам вдигане нивото на форум, където ми се обяснява, че е смешно да показваш интереси в други области. А за какво е тогава - за оргии и свади?! Ако още малко продължи така, ще си бия и аз камшика, сигурно ще го направят и още хора и тука ще останат само малолетни джендъри, броячи на статистики и Фокси, който да им обяснява истините в живота. Затова се зарадвах на появата на Янева - нещо, което преди 5 г. изобщо не бих предполагал, че може да се случи, но ето на...

 

Сори за оффтопика - преместето го, ако трябва, но държах да си го напиша, па макЪр (както Кама казва :D) в тази тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами той форумът си е микроотражение на реалността. Каквато е агресията навън, такава е в текстовете на песните, такава е и тук. Мен ако много ми избият балансите, правя няколко неща - пиша си в блога, надувам музика, излизам някъде с приятел, карам колело или просто някаква друга дейност. Ако ме нападнат без причина тук, и аз се случва да отвърна... още повече от хора, които го правят с цел да ме провокират видимо, иначе винаги първо пробвам с доброто или впоследствие изглаждаме ситуацията. А по повод влюбвания... Аз не знам как може да се влюбиш в човек, когото не познаваш?! И като не си желан, не е ли унизително да се натискаш... да не говорим пък за интригите типично педерастките, да отмъстиш, да натопиш.

На мен ми идваше например да направя тема за сексуалната ориентация, за демографските особености и мултикултурализма, за още един куп неща, но просто се спирам, като знам какви разправии могат да станат или може би липса на интерес като в темите за политиката, книгите и образованието. Особено се отказах да подпомагам вдигане нивото на форум, където ми се обяснява, че е смешно да показваш интереси в други области. А за какво е тогава - за оргии и свади?! Ако още малко продължи така, ще си бия и аз камшика, сигурно ще го направят и още хора и тука ще останат само малолетни джендъри, броячи на статистики и Фокси, който да им обяснява истините в живота. Затова се зарадвах на появата на Янева - нещо, което преди 10 г. изобщо не бих предполагал, че може да се случи, но ето на...

 

Сори за оффтопика - преместето го, ако трябва, но държах да си го напиша, па макЪр (както Кама казва :D) в тази тема.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Според мен може да се влюбиш в човек, който си срещнал онлайн, но то е влюбване във виртуалния му образ. Нима не помниш моите истории от 2012 тук?

 

А като не си желан и продължаваш да се буташ, може да означава, че просто си прекалено напорист и сляпо вярваш, че може би някой ден нещо ще се случи между вас. И да не ти пука, че се унижаваш.

 

Според мен, ако ти идва отвътре да направиш някаква интересна тема, не трябва да се спираш. Все на някой ще му стане любопитно и ще надникне вътре, все ще се завърже някакъв диалог. Вземи пример от кака ти Янева, тя като има идеи, виж как прави теми без да й пука.

 

Мисля, че няма да си биеш камшика. :) Рамания е като черната дупка, всмуква всичко живо... Хората със силна психика остават или все някога се връщат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия според мене е една от малкото певици ,които когато се появи на сцената пуликата просто започва да крещи и да пляска ,

певица с невероятни потенциални хитове , певица която направи много смели крачки в музикалната си кариера . Според мене ще е добре ако отново се върне в "Пайнер" и успее да се договори за по-изгоден договор и двете страни да бъдат доволни и да работи заедно отново с прекрасните екипи на "Планета " тв . Камелия е еталон за шоубизнес , качествени хитове и експерименти в музиката !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия според мене е една от малкото певици ,които когато се появи на сцената пуликата просто започва да крещи и да пляска ,

певица с невероятни потенциални хитове , певица която направи много смели крачки в музикалната си кариера . Според мене ще е добре ако отново се върне в "Пайнер" и успее да се договори за по-изгоден договор и двете страни да бъдат доволни и да работи заедно отново с прекрасните екипи на "Планета " тв . Камелия е еталон за шоубизнес , качествени хитове и експерименти в музиката !

Абе ти да не си от Планета? Все едно и направи.представяне преди концерт :D

 

Съмнява ме някога да се върне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ти да не си от Планета? Все едно и направи.представяне преди концерт :D

 

Съмнява ме някога да се върне.

 

Камелия и да има възможност (предложения, желания и т.н.), едва ли ще се върне. И аз бих я подкрепил в това й решение.

 

Плюха си в устите колко пъти и после да се правят на приятели, малко е излишно. А и Камелия може да е всякаква, но си е доста егонцентрична и веднъж като каже не, значи не. Хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и да има възможност (предложения, желания и т.н.), едва ли ще се върне. И аз бих я подкрепил в това й решение.

 

Плюха си в устите колко пъти и после да се правят на приятели, малко е излишно. А и Камелия може да е всякаква, но си е доста егонцентрична и веднъж като каже не, значи не. Хаха

Да, няма да иде там където са я плюли. После да я гаврят финовете на фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, няма да иде там където са я плюли. После да я гаврят финовете на фолка.

То феновете ще са й най-малкия й проблем всъщност, ами колегите, ами журналистите, мани-мани... И оня димитровградски селяндур всеки ден да я гледа с снизходителност и надсмешка, айде нема нужда.

 

Тя, за разлика от други (познайте кои), наистина си има достойнство и не би си прекрачила принципите, каквито и да са те, което в последна сметка си е достойно за уважение, не като Калита и Десита, пък за Бони да се не подсещаме... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

То феновете ще са й най-малкия й проблем всъщност, ами колегите, ами журналистите, мани-мани... И оня димитровградски селяндур всеки ден да я гледа с снизходителност и надсмешка, айде нема нужда.

 

Тя, за разлика от други (познайте кои), наистина си има достойнство и не би си прекрачила принципите, каквито и да са те, което в последна сметка си е достойно за уважение, не като Калита и Десита, пък за Бони да се не подсещаме... :D

А и като гледам не е с по 5 участия но месец, нито е ударила фалита, за да се връща за пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

това за фалита на Деса добре ви го насади Фокса,вярвайте му-далеч ще стигнете.

ТА КЪДЕ СА ХИТОВЕТЕ СЛЕД ПАЙНЕР ПИТАМ АЗ....НА МИЛИОНЕРКАТА ХАХАХ

НЯМА ,НЕ СТАВА .ТОЧКА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...