Jump to content



Препоръчани коментари

Тя си има доста добър договор с БТВ, което е добре защото и дават стабилно поле за изява.

Не е като Планета , която се гледа само по малките градове и села.

 

Не е проблема къде се гледа и къде не ТВ Планета, а закърнялата мисловна дейност в компанията-майка.... Пайнер. Там винаги се прави всичко за голямата звезда и пръв фаворит, на сем. Димитрови, а другите кучета ги яли. Ето сега примерно ще правят концерт в "Армеец арена", за да реанимират Преслава след майчинството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мазно, мазно, направо я олизаха от главата до петите..... :1000 (19): Това ще рече, че е имало земетресение в Пловдив снощи... :1000 (29):

 

Винаги актуална, винаги любима, винаги себе си - Камелия щуря в Megami Club Plovdiv

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, годините вървят, а с тях тя става все по-красива и все по-секси. Камелия е еталон за добре изглеждаща жена и наистина много хора го признават, дори и жени.

 

Красотата ми тя :*

9394535X.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, годините вървят, а с тях тя става все по-красива и все по-секси. Камелия е еталон за добре изглеждаща жена и наистина много хора го признават, дори и жени.

 

Красотата ми тя :*

9394535X.jpg

 

Мега яка 😍😍😍

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да го пуска вече тоя пуст клииип , че дразни!

 

Надявам се на 13.09 да я изпее в Авеню. Разгеле Камелия в Варна 🤗

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се на 13.09 да я изпее в Авеню. Разгеле Камелия в Варна 🤗

Ама защо в тоя ебан клуб?!? Потрес, как ще се прежаля да ида там, не знам... Ама щом откриват с Камелия значи ще е шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо в тоя ебан клуб?!? Потрес, как ще се прежаля да ида там, не знам... Ама щом откриват с Камелия значи ще е шоу.

 

Така, да обобщим нещата и да направим извод защо:

 

1. През август Пайнер пуснаха слух, че Преслава сменя Камелия в "Гласът на България" през медия на Пеевски.

2. Камелия се изнесе през август на морето и за пръв път в кариерата си даде координатите на хотела си.

3. Камелия качи банер с 10-на участия само по морето (+ панаира в Кула и 2 пъти в Пловдив).

4. През целия август Камелия качваше снимки от терасата на последния етаж на този хотел, ама съвсем нарочно.

5. През целия август Камелия качваше като луда снимки от една камара морски дискотеки, в които пееше.

6. През целия август Камелия дума не обели за клубовете, с които Пайнер работи.

7. В края на август Камелия изтри всички качени участия на стената си от началото на годината.

8. Днес Камелия качи във фейса са ето това..... "Гласът на България"

 

Сега се върнете назаз до т.1 и си направете извода, кой докладва и този август Камелия на НАП и защо го прави... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, да обобщим нещата и да направим извод защо:

 

1. През август Пайнер пуснаха слух, че Преслава сменя Камелия в "Гласът на България" през медия на Пеевски.

2. Камелия се изнесе през август на морето и за пръв път в кариерата си даде координатите на хотела си.

3. Камелия качи банер с 10-на участия само по морето (+ панаира в Кула и 2 пъти в Пловдив).

4. През целия август Камелия качваше снимки от терасата на последния етаж на този хотел, ама съвсем нарочно.

5. През целия август Камелия качваше като луда снимки от една камара морски дискотеки, в които пееше.

6. През целия август Камелия дума не обели за клубовете, с които Пайнер работи.

7. В края на август Камелия изтри всички качени участия на стената си от началото на годината.

8. Днес Камелия качи във фейса са ето това..... "Гласът на България"

 

Сега се върнете назаз до т.1 и си направете извода, кой докладва и този август Камелия на НАП и защо го прави... :1000 (19):

Койй ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Койй ???

 

Митко Пайнера бре, как кой? Сашо, тоя възрастен мъж от Димитровград още не може да си представи, че тая русата не е при него и от 4 години е в другата крайност. Само мизерии, подливане на вода, медиен линч през медиите на Пеевски и бясна ревност към чалгарският стол в "Гласът на България". Ама и Кама този август не му спести подигравките. Той си плаща да я плюят - тя се снима на терасата от последния апартамент в SOL Приморско. Той опитва да я дразни, че Преслава я сменя, а тя му показва голо дупе от същата тераса. Той я е изхвърлил от няколко клуба главно в Слънчев бряг, а тя си намери други 10 където той не може да пипа. Даже горкия през медия на Пеевски (в. Монитор) пита БТВ верно ли изхвърлят Камелиа от " Гласът на България" и отговора беше:

 

"Нямаме промени засега нито при журито, нито при водещите... "

 

Всяко лято циркове ей, немат свършване. А това от сутринта с клипчето у фяйса си беше смех до скъсване. :1000 (29): Щото оня като е бесен я топи и пред НАП барем и вземат някой лев. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо е трила участия от страницата, след като е изрядна ?

 

Вероятно, за да не се правят на разследващи полицаи, а да приключват само с данните от нейното счетоводство. Миналата година като я ровеха тамън си бе взела белия джип "Мерцедес", а сега бялата "баварка" 7-ма серия им боде очите. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно, за да не се правят на разследващи полицаи, а да приключват само с данните от нейното счетоводство. Миналата година като я ровеха тамън си бе взела белия джип "Мерцедес", а сега бялата "баварка" 7-ма серия им боде очите. :whistling:

След като е изрядна не би трябвало да и пука, нали така? Може и да е скрила някое и друго участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като е изрядна не би трябвало да и пука, нали така? Може и да е скрила някое и друго участие.

 

Разбира се, че е възможно. Нима някой декларира сватби, фирмени партита и т.н.? Ако го твърди вероятно послъгва. А и Кама сама си е шеф. На нея не са и нужни непременно специално издадени фактури, както на Пайнер, за да не ги лъжат подопечните с участия на черно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека напук си ги изтрие, бе! Нека се чудят кои са декларирани и кои не са. Да са си направили скрийншотове, докато инфото е било налично, като са толкова ербап. Келеши. Правилно им показва задник от терасата - да й го ядат.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опс, 2 участия през август в "Мегами" - Пловдив! Клубът е на бай' Ветко Арабаджиев, който заедно с жена му Маринела ги търси под дърво и камък специализираната прокуратура (и през Интерпол), за укриване на данъци. След като им избушиха хотелите и намериха 10 милиона кеш в тях, сега им разкостват целия бизнес и само от захарния завод в Пловдив има почти 100 милиона укрити доходи. Значи и клубовете им са под ножа. А Кама се натресе с 2 участия баш сега, по време на операцията срещу Арабаджиеви. И тя една късметлийка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Уикенд" - Пеевски, Пайнера, мъкаааааааааааа..... горкото Пресли...... :cry2:

 

Без Преслава в "Гласът на България"

 

 

През уикенда Камелия пусна реклама на предаването, в която подканя кандидатите да участват в прослушванията в различните градове на България. Клипчето е записано на плажа, а фолклъвицата е по бански. Облеклото й провокира вълна от възмущение. „Що по бански ? Или да не се налага да увеличаваме звука?“, чуди се Веселина Дамянова. „Пълен ужас“, приглася Екатерина Златева.

 

 

Какъв плаж ги гони тия? Това и е задния двор на къщата в "Банишора"! И у дома ли не може по бански? :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, Преслава е бременна, как искаш да ходи по кастингите и после да се занимава с предаването... Не мисля обаче, че и тя беше лош ментор.

 

Аз знам много добре в какво положение е Преслава, а и 2 деца жена ми е раждала и съм наясно какво може една жена като роди и какво не може. Ако някой вземе да ми говори, че до 6 месеца след като роди една майка може да остави на някой детето си и да не е 24/7 до него, то той е пълен лаик. Нищо лично в случая към Преслава, но ми бе смешно как пропагандата на Пайнера я използва в една глупава кампания базираща се на фалшиви новини разпространявани от медиите на Пеевски. Само месец по-късно "сензацията" на "Уикенд" изглежда толкова елементарна и несъстоятелна, че човек се чуди за какво му беше на Митака цялата тая работа?

 

Вероятно обаче забелязваш, че днес се ровя особено упорито в какви ли не сайтове и медии, за да видя къде е заровено кучето на тази поредна "пайнерска" драма с Камелия и общо взето нещата водят все към медиите на Пеевски" и към неговият авер Митко Пайнера. Не вярвам двете участия на Кама в "Мегами" - Пловдив да не са осчетоводени и това да е причината НАП да върти и около нея, след сензацията от тия дни, със запора на фирма на Ивана. Мисля си, че годишните финансови отчети в шоубизнеса и публикуването, на някакви данни от тях в медиите (пак в "пеевските" такива), са в основата на интереса на НАП към представители на чалгата. 100% и Митака е доложил колко е бил оборота на Кама при него, дори да не са го питали. Така малко под сурдинка се споменава, че и оборотите на Пайнер са паднали доста, но пак накрая, пак между другото, а на кладата са други, обичайните заподозрени.

 

Графа удари Лили Иванова с 1.7 млн. приходи, Галена и Преслава наляха в касичката на „Пайнера“ 11 милиона!

Вижте ТОП 33 на най-богатите в родния шоубизнес

 

grafa-udari-lili-ivanova-s-1-7-mln-prihodi-galena-i-preslava-naliaha-v-kasichkata-na-painera-11-miliona-vijte-top-33-na-nai-bogatite-v-rodniia-shoubiz-2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз знам много добре в какво положение е Преслава, а и 2 деца жена ми е раждала и съм наясно какво може една жена като роди и какво не може. Ако някой вземе да ми говори, че до 6 месеца след като роди една майка може да остави на някой детето си и да не е 24/7 до него, то той е пълен лаик. Нищо лично в случая към Преслава, но ми бе смешно как пропагандата на Пайнера я използва в една глупава кампания базираща се на фалшиви новини разпространявани от медиите на Пеевски. Само месец по-късно "сензацията" на "Уикенд" изглежда толкова елементарна и несъстоятелна, че човек се чуди за какво му беше на Митака цялата тая работа?

 

Вероятно обаче забелязваш, че днес се ровя особено упорито в какви ли не сайтове и медии, за да видя къде е заровено кучето на тази поредна "пайнерска" драма с Камелия и общо взето нещата водят все към медиите на Пеевски" и към неговият авер Митко Пайнера. Не вярвам двете участия на Кама в "Мегами" - Пловдив да не са осчетоводени и това да е причината НАП да върти и около нея, след сензацията от тия дни, със запора на фирма на Ивана. Мисля си, че годишните финансови отчети в шоубизнеса и публикуването, на някакви данни от тях в медиите (пак в "пеевските" такива), са в основата на интереса на НАП към представители на чалгата. 100% и Митака е доложил колко е бил оборота на Кама при него, дори да не са го питали. Така малко под сурдинка се споменава, че и оборотите на Пайнер са паднали доста, но пак накрая, пак между другото, а на кладата са други, обичайните заподозрени.

 

Графа удари Лили Иванова с 1.7 млн. приходи, Галена и Преслава наляха в касичката на „Пайнера“ 11 милиона!

Вижте ТОП 33 на най-богатите в родния шоубизнес

 

grafa-udari-lili-ivanova-s-1-7-mln-prihodi-galena-i-preslava-naliaha-v-kasichkata-na-painera-11-miliona-vijte-top-33-na-nai-bogatite-v-rodniia-shoubiz-2.jpg

С този скан долу уби всички митове за приходите на Камелия и хонорара и. Като разделим сумата на бройката и участия хонорара и е поне два пъти по малък от 6000.а тук са включени и кинтите от Гласът. Пак си е много добре, но не и милионерка каквато ни я пробутваш от 2 години

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не са толкова, нали не ги е декларирала всичките си приходи :1000 (29):

Вероятно не са всичките. Щом трие участия от фб значи има какво да крие. Не я съдя, но и да ги изтрие, гугъл може да предостави необходимата информация ако се проверява по дати с името Камелия и ще има глоби и санкции.

170 бона за мен са една много добра цифра за самостоятелен изпълнител. Беше ясно, че ако декларираше милиони, жълтите щяха отдавна да го отразят. Вероятно е покрила едни 50-100 бона. Хитруша. Искам я в Солеос Виа :3fdb8960598fa63e:

 

Освен това Графа е продуцент на муз. компания. Нормално е приходите му да са доста големи.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина кърти с приходи. Аз едно обявено не съм й видял, докато Рени често призовава с клипчета да й ходят на участията 🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина кърти с приходи. Аз едно обявено не съм й видял, докато Рени често призовава с клипчета да й ходят на участията 🤣

И все пуска лайв клипчета от участията си, а накрая 0 лева. :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С този скан долу уби всички митове за приходите на Камелия и хонорара и. Като разделим сумата на бройката и участия хонорара и е поне два пъти по малък от 6000.а тук са включени и кинтите от Гласът. Пак си е много добре, но не и милионерка каквато ни я пробутваш от 2 години

 

Напротив, това са платените данъци.... :1000 (29): Ама Пеевски нема дупе да го напише...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...