Jump to content



Препоръчани коментари

Как всички се хвърлиха на амбразурата, да плюят без да мислят. :1000 (29): И как убедено се твърди, че в БТВ са идиоти, които правят риалити за 4-5 милиона, а нямат пари за стилист? :1000 (29): И с каква ярост, се натяква за копиране? :1000 (29): И не само обичайните заблудени душици сред "десовите", а и "галенините, "калудовите", "преслините", дори " кралските"? :whistling: И същата неподправена и неприкрита ярост в сайта на "Гласът на България"! Б'аси, какво ли ви е наппавила тая жена на психиката, че падат всички дрехи и задръжки, когато има възможност да се плюе?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никой не се обръща като чуе някой да пее с "ориенталски" да кажем извивки, изпълнението на "Мотел" беше добро, и момчето пееше. Просто го има ромското/турското в гласа и никой не се обръща. Очаквах поне Камелия да се обърне, като представил на фолк-жанра, и то на момче, което имаше глас, ама не...

Не беше в тоналност, наистина, но пя. Пък и Азис не е лесен за пеене, да ме извинява 4-членното...дете, опа, жури.

 

Преди за това харесвах този формат, а не XF, защото не се залагаше само на амерканския поп.

Бахти, само английско ли върви по нашите формати бе...

 

Повече няма да гледам дори отделни епизоди, че се нервя. Не пеят ли попаждийската по амеркански не може, всички трябва да копия на Бионсе в глас, Уитни и не знам си коя там, правила кариера на хиляди километри от нас. Че са легенди и звеезди - може и да е така, ама тук все пак е България.

 

Момчето пя добре. Не ми изглежда за финалист, но заслужаваше поне едно обръщане, нали търсят глас...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше в тоналност, наистина, но пя. Пък и Азис не е лесен за пеене, да ме извинява 4-членното...дете, опа, жури.

 

Момчето пя добре. Не ми изглежда за финалист, но заслужаваше поне едно обръщане, нали търсят глас...

не бил в тоналност, но да го били избрали...

Не изглеждал финалист, но да го били избрали...

Те все пак търсят някого с повече потенциал - не си правят сметка кой кога да отпадне, а искат потенциален финалист. Тук се търсят звезди. Не хора, дето не могат да си уцелят тоналността.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината боли,нали видински.Хората не са слепи,прости и глухи ;)

 

Точно така, не са слепи и глухи хората. Затова преоткриха Камелия малко късно, но пък така стана по-добре. При нея се оказа последното 10 в играта. :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

не бил в тоналност, но да го били избрали...

Не изглеждал финалист, но да го били избрали...

Те все пак търсят някого с повече потенциал - не си правят сметка кой кога да отпадне, а искат потенциален финалист. Тук се търсят звезди. Не хора, дето не могат да си уцелят тоналността.

Все пак има фактор "притеснение" , момчето пееше , просто имаше някакво странно разминаване в тоналността.

 

А , че не ми изглежда финалист - имам предвид, че външно не ми изглежда "нахакан", а в днешно време това върви, затова го казвам. Иначе гласово момчето е добро, нали е "Гласът на България".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак има фактор "притеснение" , момчето пееше , просто имаше някакво странно разминаване в тоналността.

 

А , че не ми изглежда финалист - имам предвид, че външно не ми изглежда "нахакан", а в днешно време това върви, затова го казвам. Иначе гласово момчето е добро, нали е "Гласът на България".

Аз под Гласът на България си представям нещо наистина УАУ, което дори не би имало нужда от кой знае колко време и насоки, за да пробие. Тези притеснителните нека се школуват по кръчмите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нари-най-на-най-на-най-най

 

 

Как само стъпва по сцената и как операторът върти камерата на 1000 градуса, за да хване тези безкрайни крака и тази осанка на истинска звезда.

 

Това никой не го може в чалгата, абсолютно никой....

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, има още две с много величествени осанки на сцената и безспорна харизма! Не е само Камелче. :whistling:

 

Със сигурност има. Има и по-красиви и по-харизматични и по-комерсиални и какви ли не. Но няма такава, която да има от всичко по много, като Камейсън....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност има. Има и по-красиви и по-харизматични и по-комерсиални и какви ли не. Но няма такава, която да има от всичко по много, като Камейсън....
И това е относително и е въпрос на фенски пристрастия.

За Слави - Деса притежава всичко това, за теб - Кама, за Стефимир - Глория, за мен - леля Ваня. И всеки може да изкара фермани по темата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това е относително и е въпрос на фенски пристрастия.

За Слави - Деса притежава всичко това, за теб - Кама, за Стефимир - Глория, за мен - леля Ваня. И всеки може да изкара фермани по темата.

 

Ферманите стават все по-кратки с годините. И всички знаят защо. Нещата са очевидни и има все по-малко поводи за спор....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ферманите стават все по-кратки с годините. И всички знаят защо. Нещата са очевидни и има все по-малко поводи за спор....
Абе знам, че не се кефиш на Деса. Ама и тя се харесва доста на младите, не се дава. Леля и Кралица нещо се предадоха. Но при Деса вървят нещата, плътно е до Кама пак. Тия двете са кармично свързани. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе знам, че не се кефиш на Деса. Ама и тя се харесва доста на младите, не се дава. Леля и Кралица нещо се предадоха. Но при Деса вървят нещата, плътно е до Кама пак. Тия двете са кармично свързани. :1000 (29):

 

Деся все още няма 40, другите гонят 50. Това предимство хич не е малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деся все още няма 40, другите гонят 50. Това предимство хич не е малко.
Прав си, но го коментирам, тъй като Деса стартира в една година с Кама, а и несъмнено спада към златната петица на чалгата. Пък и възрастта не може да е оправдание - Малина изкара ли парче, гръмва в заведенията. И вади тяло жената.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деся все още няма 40, другите гонят 50. Това предимство хич не е малко.

 

Ама то така беше и преди 10 години, когато Деса нямаше и 30, а изглеждаше като на 45. Тя Деса е №1 само в едно нещо - в хирургичните интервенции и бройката на сменените силикони. И не бързайте да обвинявате докторите. Те и говорят, че не трябва да яде като свиня, но жената си е все гладна. Така без дисциплина всяка операция е предпоследна, а Деса изглежда като такси - уж новичка и младичка, ама на много километри, карана само с газ до дупка и от много шофьори. Вижте за сравнение Камелия, която изглежда като BMW 7-ма серия, с всички екстри за модела и не е похабена като таксито "Деса", защото се кара от един водач, който кара внимателно и резултатите са видни и на 30 и на 40, а предстои да се уверим в това и на 50 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...