Jump to content



Препоръчани коментари

Аз сега по баловете пак я чух "От утре ще е друго" и ме зариби още повече от когато излезе. :1000 (29):

Остана си запомнена от някои хора във времето, макар и като цяло да си беше сезонен комерс за дискотеките. Честно казано, изненадан съм, че парчето не стана от онези хитове, които да се знаят от всички българи. Имаше предпоставките за това- здрава тупалка с изявени фолклорни напеви на най-голямата фолклорна певица сред чалгарките. :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се разочаровам ако евентуалният италиански клип пак е от същия режисьор, който използва от край време като иска да отбие номера с видео реализациите.

Какъв италиански клип?

 

Няма ли вече Деска да се пуска по течението, че ми умре чакането...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава изглежда ужасно .Трябва да се стегне.В Парараци е ужас.

Факт. Изобщо да не се завръща такава... очевидно че има проблем. Но всеки проблем има решение. Направо на по следните снимки които качва е много зле и в лице, и в тяло...

Къде ни е ангелчето :cry2:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв италиански клип?

 

Няма ли вече Деска да се пуска по течението, че ми умре чакането...

 

Нещо такова се говореше тук наскоро.

Но като гледам й е доста трудно да влезе във форма и не знам дали би тръгнала да се завръща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не ви пукаше как изглежда? :whistling:

 

И аз се стреснах, като я видях. Приличаше на някое лелче, много състарена изглеждаше. Дано влезе във форма по-бързо :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пука ми дотолкова,че тя да се чувства комфортно... А и съм наясно , че българите гледат с очите си и това в БГ трудно ще се приеме.

 

 

Иначе,да, Деса е с най хубави гаджета в бранша

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пука ми дотолкова,че тя да се чувства комфортно... А и съм наясно , че българите гледат с очите си и това в БГ трудно ще се приеме.

Иначе,да, Деса е с най хубави гаджета в бранша

 

С какво друго да гледаме ? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле иглежда Деси. :( Дано това не я спре да реализира песните си. Ако тръгне по участия може и да се амбицира да влезе пак във форма. Доста от познатите ми, които са раждали са ми казвали, че докато не тръгнат на работа все отлагат да спазват режими, защото вкъщи на дивана се чувстват ок с излишни кг.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина беше гадно да я показват така. Според мен няма нужда, а каквато е чувствителна сигурно се е депресирала още повече. Дано да го дава по-ведро и да не обръща много внимание. Стига да е здрава и вдъхновена, формата винаги може да бъде подложена на промяна. Все пак ражда второ дете на сравнително голяма възраст, до преди бременността и през първите ѝ месеци имаше убийствен режим с толкова участия, а и след време метаболизмът се забавля, така че няма място за драма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично не вярвам преди септември да направи крачка за завръщане. Дори да пусне некво видео, то ще е, за да не загуби енерцията си. За участия и пълно завръщане не може и да става дума... Дано все пак се амбицира малко. Пак е оставила кариерата си на заден план, а не трябва да разчита толкова много на късмета.

 

22 милиона за най големия пайнерски хит последната 5илетка:

 

 

Запътили сме се към върха. Само Горе долу ще бъде трудно да бъде настигната като милиони, но не се знае де :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

мен ме интересува кога Благой ще бие шута на Деса ?

Никога.

 

 

Деса ще му бие шута, както го е правила с Мишо, Галин 1, Галин 2, Зарко, Кроноса и т.н.

Дано да не дава поводи, защото ще остане и без пари и без семейство, и без внимание от медиите...

 

Хубавото за колежките и ако стане нещо подобно, е че пак ще обират трохите след нея ;)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарко сега е с някаква 19-годишна.

Ами с каква да е. Никоя от елита не би искала комплексар до себе си. 18-19 годишните са лесни за обработване и командорене. А и Деси му показа след сезона АлСтарс, че е продължила напред и няма връщане назад, въпреки силните си чувства към него. Много трудно решение и само най-силните хора могат да игнорират сърцето си в името на верния път...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благой щом не я е зарязал заради визията й след бременността, съвсем очевидно става въпрос за много истински чувства. Личи си му колко й е благодарен, че е решила да остави настрани всичко, за да го дари с чедо. И аз съм на мнение, че най-много Деса да го зареже някой ден, но и това е под съмнение, защото очевидно и тя го обича. А и й е време да си отгледа едно дете в стабилна връзка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благой щом не я е зарязал заради визията й след бременността, съвсем очевидно става въпрос за много истински чувства. Личи си му колко й е благодарен, че е решила да остави настрани всичко, за да го дари с чедо. И аз съм на мнение, че най-много Деса да го зареже някой ден, но и това е под съмнение, защото очевидно и тя го обича. А и й е време да си отгледа едно дете в стабилна връзка.

 

Aми аз вече не съм сигурен дали я обича... Той е млад, вятър го вее на бял кон. В онова видео от Папараци личеше някакво напрежение. Според мен дори и да кръшка, не би я зарязал, защото дори и да не сполучи в спорта, си е оправил живота. От друга страна спортистчетата са тъпи и може някоя плейметка да ги обърка...

 

Иска ми се Деси да е щастлива на първо място. Деси вече отгледа едно страхотно момче без помощта на баща му, така че дали са заедно или не, няма да повлияе толкова на възпитанието му.

 

Има мъже, които харесват по пълни жени. Фетиш им е. Деси не дава вид на човек, който се опитва да влезе във форма, така че не мисля, че килограмите биха били проблем. А и средностатистическия българин живеят цял живот с дебелани, докато при ДесиСлава е резултат на късна бременност и лесна склонност към качване. 20 години е била сред най красивите, сексапилни и потдържани българки...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aми аз вече не съм сигурен дали я обича... Той е млад, вятър го вее на бял кон. В онова видео от Папараци личеше някакво напрежение. Според мен дори и да кръшка, не би я зарязал, защото дори и да не сполучи в спорта, си е оправил живота. От друга страна спортистчетата са тъпи и може някоя плейметка да ги обърка...

 

Иска ми се Деси да е щастлива на първо място. Деси вече отгледа едно страхотно момче без помощта на баща му, така че дали са заедно или не, няма да повлияе толкова на възпитанието му.

 

Има мъже, които харесват по пълни жени. Фетиш им е. Деси не дава вид на човек, който се опитва да влезе във форма, така че не мисля, че килограмите биха били проблем. А и средностатистическия българин живеят цял живот с дебелани, докато при ДесиСлава е резултат на късна бременност и лесна склонност към качване. 20 години е била сред най красивите, сексапилни и потдържани българки...

 

Срещнах много хора, но те идваха и си отиваха. Никой не опозна душата ми изцяло. Познаваxa само лица от моята същност... познаваха само това, което провакираха в мен...

 

Слави,откъде идват тези страхотни фрази?Винаги са ми правили впечатление. :girl_witch:

 

 

Поздрав за всички!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...