Jump to content



Препоръчани коментари

преди 3 часа , SG каза:

Недоумявам каква е причината за този ужасен стил. Тя ли се харесва или някой я заблуждава, че така е секси и не й личат килограмите?

 

На тази конкретна снимка не е проблема в стила, нито нещо се издува, нито прозира. Не е и толкова къса роклята.

преди 4 часа , asylum каза:

Аз продължавам да мисля, че си гледа децата вкъщи, а праща Снежина да се представя за нея на участия.

А Марко какво прави през това време?

преди 5 часа , Blueberry каза:

На тази конкретна снимка не е проблема в стила, нито нещо се издува, нито прозира. Не е и толкова къса роклята.

На мен цялата визия ми напомня на някоя ретро чалга дива от сорта именно на Снежина. Което е съвсем далеч от имиджа й. Далеч по-стилна е била в някои периоди Десислава.

преди 6 часа , DarkChild каза:

А Марко какво прави през това време?

А, не знам - те отдавна се разделиха.

Ето нещо недооценено, но от златната колекцийка. Защо така не се забеляза Вторник беше? Мен ме кефи, но може би не е със звученето на масов хит, а и излезе в неподходящ момент 🤔

Мен първият месец ми беше влязла под кожата тази песен, но ми омръзна бързо, наистина се издразних и на себе си си, че толкова бързо ми омръзна, обикновено Деси пее така, че да откриваш по нещо ново и да те зарибява пак. Последно такава беше "И това ще преживея" и до днес я слушам без да ми омръзне.

Май да, най-големия ѝ самостоятелен хит от втората пайнерката ера 😁

Тайно се надявах, че до края на лятото Десислава ще пусне още нещо, с което тази път да й се получи, но вече съвсем не виждам никакви изгледи за това.

Дайте да залагаме кога ще й дойде голямото тежко осезание до къде са я докарали грешните ходове и бездействието. :D Аз залагам до края на следващата година, най-много по-следващата. Дали вече ще е късно? Хм...

Аз като я гледам е просто на друг етап сега. Иска сигурност. Прекарва повече време с Борис, отколкото с Майки на неговата възраст като беше, участията ѝ вървят стабилно и артистът в нея дреме здраво. 

Хубаво е, че този път прекарва повече време с детето. Но не това поражда проблема, а кофти решенията й в периодите, в които все пак мисли и за кариерата. Не бих имал нищо против и тя да пуска само по 1-2 песни с клип на година като едни Азис и Камелия, но да са правилните проекти, като при тях. А тя се хипнотизира от дискотеките и кръчмарското и вече само това й е насоката в кариерата, въпреки че имиджа й през годините е на съвсем различна певица.

Трябва и оборотна пара, само така си го обяснявам. Или нещо ще купува, или ще напуска пак да прави телевизия, или баничките не вървят като преди хахах

Тя да се пази да не се зарази с африканската чума, че бързо ще я заровят в мазетата на Пайнер.

Хайдеееее неделя е. Не се страхувайте да се позабавлявате със себе си под звуците на тази иновативна провокация

 

 

преди 1 час , NazzkO каза:

Хайдеееее неделя е. Не се страхувайте да се позабавлявате със себе си под звуците на тази иновативна провокация

 

 

Деса ква игрива е била 2005,а сега е бати дървото. А е едва на 40... 

В онези години Деса правеше по добра продукция от всички пайнерки. 

Абсолютно. Личи си, че го  е правила с желание и кеф, не само за пари както е сега. Аз все още имам надежди, че артистът в нея ще се събуди някой ден и ще навакса за всички компромиси в последно време. Ангелите плачат например е минала И на всички като тебе. 

преди 7 минути, NazzkO каза:

Абсолютно. Личи си, че го  е правила с желание и кеф, не само за пари както е сега. Аз все още имам надежди, че артистът в нея ще се събуди някой ден и ще навакса за всички компромиси в последно време. Ангелите плачат например е минала И на всички като тебе. 

Комплексите и от килограмите и пречат да се отпусне. И на сцената и в клипове вече е дърво. А като влезна в Пайнер не бе така. В Не го прави или изпълнението от Ндк, 2014, няма за какво да се хване човек. Кралица! 

 

Коментирай, че е с по 16 участия за август и юли, въпреки последния флоп, а тези уж с големите хитове и по 10 нямат... 

Токава беше брутална. И визията със зелената рокля, скромна, пееща и разби с 3 мега хита. Чак се изкефих как Някой ден звуча на голяма сцена и хората я знаеха. И се изненадах Зайчето какъв хит е! Десислава си има своя фонд пенсия, та няма да остане без участия, а сега като си е поставила за цел да е машина за пари едва се спира.  Все пак мислех, че нещо с Анелия подготвят, нали таака се беше чуло...

Днешната Деса я е изяла.

Но сериозно, няма как да е същата като тогава. Минали са 20 години.

Хахаха и аз нещо такова мислех да напиша. Разбира се, че няма как. Просто ми попадна в ютуб и се сетих, че тогава тая песен и Обади се ги знаеха хората, но самата нея все още не. Чак след Ези-тура тръгнаха нещата. Някъде дали се намира гостуването ѝ при Слави цялото. Първото

Само на мен ли взе да ми се върти идеята, че след 'завръщането' Десислава не си дава зор не защото си гледа детето, а защото а) мисли пак да напуска б) чака да премине на по-добър договор?

И в двата случая е време да започваме със скрийншотовете на милионите гледания, че днес ги има, а утре- кой знае... :D

Надали ще напусне. Още помни 5те участия месечно в полупразните дискотеки... 

Може да не напуска, а да изчаква по-добър договор. Като Камелия... преди да напусне. :D

А и ако преди 5 години чалга звездите имаха нужда от Пайнер, вече не е съвсем така. Нашата така или иначе е кръчмарка вече, а не поп дива като тогава. За такива големи имена има участия. :D

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...