Jump to content



Препоръчани коментари

Та какво е станало с Планетчо, Ина, Сребрин и др.? 

 

Много загатвате все едно всеки е наясно, а които сме извън, хабер си нямаме за какво става дума. Каква е драмата, подробно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Andrew Cunanan. каза:

image.png.a48d96617c709bcabb42b67861de1b0b.png

 

Бози посветени на феновете, "музикални приказки", и накрая като свали маската отношението й към хората е това. Излишно остра реакция към съвсем безобиден коментар. Нормално е когато неблизък до нея човек види снимка на Глора на плажа да си направи асоциация със стотиците й ТВ версии заснети на морето. Какво ги интересуват обикновените хора нейните презареждания? Като не иска коментари, да не пуска снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Бози посветени на феновете, "музикални приказки", и накрая като свали маската отношението й към хората е това. Излишно остра реакция към съвсем безобиден коментар. Нормално е когато неблизък до нея човек види снимка на Глора на плажа да си направи асоциация със стотиците й ТВ версии заснети на морето. Какво ги интересуват обикновените хора нейните презареждания? Като не иска коментари, да не пуска снимки.

При Гюрулту много неща липсват, най-вече заетост, след която да има нужда от презареждане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Lelqtian каза:

При Гюрулту много неща липсват, най-вече заетост, след която да има нужда от презареждане. 

Липсва й емоционална интелигентност, за да различи конотацията и замисъла на едно изказване. Развила е някаква параноя, че всеки я напада и тя трябва постоянно да се отбранява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

Липсва й емоционална интелигентност, за да различи конотацията и замисъла на едно изказване. Развила е някаква параноя, че всеки я напада и тя трябва постоянно да се отбранява.

Е как да не я нападат постоянно? Тарикати много, а коя друга раздава лечебни шЪмари против остеопороза? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DenFevgo каза:

Половината й клипове са на морето... Коментарът е малоумен и излишен. 

По-малоумно е постоянно ѝ троскане на всичко и всички, но ти отскоро май си взел да ги оправдаваш тия неща. Не забравяй, че и теб те блокираше - и не защото си писал малоумни коментари, а истини. Но трябва само да се хвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Illyria каза:

Та какво е станало с Планетчо, Ина, Сребрин и др.? 

 

Много загатвате все едно всеки е наясно, а които сме извън, хабер си нямаме за какво става дума. Каква е драмата, подробно?

Попитай тях, не мога да разказвам чужди истории. Моята я разказах достатъчно преди 1 г. Не може и не трябва всичко да се казва директно и подробно, стига с тия клюки. Важен е крайният резултат, а той е такъв, какъвто е и не се променя. Всеки да си прави изводите.

Много е дълго за обяснение. Каквото има като причини, ще стане ясно с времето.

Най-важното е да си направи емоционален и запомнящ се концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

При Гюрулту много неща липсват, най-вече заетост, след която да има нужда от презареждане. 

Не е това. Няма го вече май гадцето да я "зарежда", та търси друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, adorable каза:

Попитай тях, не мога да разказвам чужди истории. Моята я разказах достатъчно преди 1 г. Не може и не трябва всичко да се казва директно и подробно, стига с тия клюки. Важен е крайният резултат, а той е такъв, какъвто е и не се променя. Всеки да си прави изводите.

Много е дълго за обяснение. Каквото има като причини, ще стане ясно с времето.

Най-важното е да си направи емоционален и запомнящ се концерт.

Разбирам те, но като само загатваш, без да казваш, хората се интересуват. Все пак е клюкарски форум тук. Или разкажи цялата клюка, или не загатвай изобщо. Така хвърляш камъкка а скриваш ръката. Изглежда, все едно търсиш внимание, а като някой го даде, казваш "не е мое място да разказвам". Зебелязвам тая черта от доста време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Illyria каза:

Разбирам те, но като само загатваш, без да казваш, хората се интересуват. Все пак е клюкарски форум тук. Или разкажи цялата клюка, или не загатвай изобщо. Така хвърляш камъкка а скриваш ръката. Изглежда, все едно търсиш внимание, а като някой го даде, казваш "не е мое място да разказвам". Зебелязвам тая черта от доста време.

Аз съм си казал как е постъпила с мен преди време - няма смисъл да го повтарям, има го назад. Чужди истории не мога да разказвам - нито имам разрешение, нито има смисъл, защото ТЯ НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ. Какво има да се интересуват - че около Глория има кофти хора и пречат и на нея, и на други, но тя упорито си ги търпи, защото са си взаимно изгодни. Внимание ще търся аз, няма що. :D 

При нея има огромно текучество. Не общувам с Радо и Елизабет, но и тях ги няма вече, защо, всички ли са криви?! Някакви хора изчезват, после пак се връщат, трети безвъзвратно ги няма - съобразно интереса. Колко по-директно да се каже?! От уважение ще спестя имена и други лични подробности, за да не злепоставям. Може и да узнаеш още неща, но не сега и не от мен - те сами ще се издадат. За някои няма преки доказателства, но това не значи, че не се виждат и усещат - и като не си вътре в нещата, как да ти обясня?!

Слушай си музиката ѝ, друго не ти трябва - бъди си автентичен. Като бръкнеш навътре, замирисва.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време Преслава викаше "Какво толкова съм ви дала?", сега Глория да каже "Какво пак ви липсва?". :D 

Явно на нея й липсва нещо, което и младото гадже не може да й даде. Кофти тон.

Този концерт сега го прави с 0 маркетинг, което е безумно аматьорско, но тя гордо настоява по ТВ "Напълних залатата без реклами и без афиши", сякаш е срамно да се пласираш в онлайн медиите. И накрая за този концерт пак ще знаят само хората, купили си билети. Не го разбирам това мислене, за мен е глупаво и безполезно и накрая това голямо събитие, което прави веднъж на 10 години, няма да й донесе никакъв профит, никакво затвърждаване на позициите. Поне е спестила 1-2к. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Голяма хвалба, че е скръндза. Направо да си беше направила вечеринка в някоя чалготека, та да спести още повече. А и самите Глориеви казвате, че все още има някакви бройки билети. Кого лъже. Да беше обявила, че остават последни бройки и да разпродаде наистина, а не да бърза да се хвали и да си секне сама продажбите. Що за логика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.04.2018 г. от 20:00, Andrew Cunanan. каза:

АКО БЯХ СЕ РОДИЛ ГЛОРИЯ

 

Ако бях се родил Глория

щях да бъда аз прима на поп-фолка.

Ледена кралица и чалга Кралица девица

на Сими, на леля Стефче, на Марги Лозанова.

 

Ако бях се...

Ако бях се родил Глория...(x2)

 

Припев:

Но родих се аз просто жена,

бедна от народа, светеща с отразена светлина.

Ти, Глория, си повече от Галина на мама Стефче

ми прошепва в зной сърцето. (x2)

Ах, ако бях се родил Глория..

 

Ако бях се родил в Две могили

щях да пея за реки, пътеки, навеки,

и да замятам коси,

да правя стойки, муцки, джучки на утринна роса. по клипове и фотосесии.

 

Ако бях се...

Ако бях се родил Глория... (x2)

 

Припев:

Но родих се аз просто урупчанка,

крещяща, злобна, с меки китки.

Ти дива котка си по душа,

ми прошепна по време на "Присъда" сърцето. (x2)

Ако бях се родил ГЛОРИЯ...

 

"джучки" -> duck face.

 

@DevilWish

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

7-те човека, които чакаха Априлската пенсия, за да си купят билети, но Глора обяви, че всичко е продадено:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Ще им пусне промоция по един шЪмар. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Страхотен текст! Задължително трябва да ни прочете и да изпее текстовете ни! По-добри в цялата си кариера не е имала, няма и да има! Ако иска хит, да ни се помоли, може да й забием по един шЪмар и да не й вземем пари за текста!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DevilWish каза:

Страхотен текст! Задължително трябва да ни прочете и да изпее текстовете ни! По-добри в цялата си кариера не е имала, няма и да има! Ако иска хит, да ни се помоли, може да й забием по един шЪмар и да не й вземем пари за текста!

Тя хит може и да иска, но колкото и да се моли на иконите, няма как да си позволи такива екстри с нейната заетост и най-вече липсата на такава. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Тя хит може и да иска, но колкото и да се моли на иконите, няма как да си позволи такива екстри с нейната заетост и най-вече липсата на такава. 

 

Дори хитМАРКЕРА на 2023 Джордан и е посветил ХИТ писан от великата текстописка и поетеса - ТедиСлава още преди 8 години.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...