Jump to content



Препоръчани коментари

ВСИЧКИ са долни, скапани използвачки и използвачи, които си играят с чувствата на хората, благодарение на които са станали това, което са. Нямат ли изгода, не си човека за тях. "Приятелствата" приключват в мига, в който не си им изгоден по някаква причина. За съжаление този цирк съм го играла години наред и всички номера на тези хора са ми пределно ясни. Колкото повече внимание им се отделя, толкова по-зле. Защото те приемат за даденост и знаят, че винаги си там, когато имат нужда от теб. Изобщо не им пука как се чувстваш и колко нерви хабиш, за да се случва на тяхното. За да останеш в такова обкръжение трябва да си подлога. Иначе не ставаш и много бързо ще бъдеш отсвирен. Стигам до извода, че ако наистина харесваш някой изпълнител, близостта с него е грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетите за концерта струват по 35 (оферта в Грабо), 50, 100 лв.:blink:

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.07.2023 г. от 17:50, Gerganafen каза:

Билетите за концерта струват по 35 (оферта в Грабо), 50, 100 лв.:blink:

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

 

 

 

Супер, че си е дала 1 година отсрочка тогава, тъкмо винаги може да го премести или А) в склада на Найт Флайт или в Б) хола си в Павлово поради високата посещаемост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Супер, че си е дала 1 година отсрочка тогава, тъкмо винаги може да го премести или А) в склада на Найт Флайт или в Б) хола си в Павлово поради високата посещаемост.

Аз пък не разбирам отгоре на какво са тия баснословни цени? Да, инфлация, криза и т.н., но 100 лв. за 2-3 часа Глория??? Колко хитове има след 2015, колко наистина качествени проекти, колко албума издаде? 8 години не се постара за нищо кой знае какво и накрая "Дайте по 100 лв.". Както тя не излиза от вкъщи за да ни предложи нещо добро, така и аз няма да си направя труда да й отида на концерта да слушам същите песни от 2015 + "Яче"-то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Gerganafen каза:

Аз пък не разбирам отгоре на какво са тия баснословни цени? Да, инфлация, криза и т.н., но 100 лв. за 2-3 часа Глория??? Колко хитове има след 2015, колко наистина качествени проекти, колко албума издаде? 8 години не се постара за нищо кой знае какво и накрая "Дайте по 100 лв.". Както тя не излиза от вкъщи за да ни предложи нещо добро, така и аз няма да си направя труда да й отида на концерта да слушам същите песни от 2015 + "Яче"-то.

Ucka ga cu u3bue pa3xogume no Bcu4ku cMomaHu mB Bepcuu, pok/\u u cakcuu

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gerganafen каза:

Аз пък не разбирам отгоре на какво са тия баснословни цени? Да, инфлация, криза и т.н., но 100 лв. за 2-3 часа Глория??? Колко хитове има след 2015, колко наистина качествени проекти, колко албума издаде? 8 години не се постара за нищо кой знае какво и накрая "Дайте по 100 лв.". Както тя не излиза от вкъщи за да ни предложи нещо добро, така и аз няма да си направя труда да й отида на концерта да слушам същите песни от 2015 + "Яче"-то.

В концерта от 2015-та пак имаше ужасно много пълнеж - като почнем с "Кралица" и завършим с фолклорната част. Хората не знаят на концерт на чалга певица ли са отишли или на такъв на Николина Чакърдъкова.

Ако иска цената на билета да си заслужава - да беше го направила с Куку Бенд с разчупена сцена и предимно музика и пеене на живо, без дрънчене на инструменти върху синбека или отрязани песни, заради проблеми с правата - "Откраднат миг" say hi, без безумни миксове - Феникс ремикс - Лабиринт - Крепост - Очакване, без две жени от народа кълчотещи се около нея извън ритъм, без бални рокли и без златни чували за боклук, прозиращи зърна и топирани фризури.

Има достатъчно богат репертоар, за да направи нещо добро. Но няма да го направи. Пак ще скипне я "Присъда", я нещо друго и ще вкара денсове и бози. То още от постера лъха на посредственост, немотия и скука. 

Пак ще гледаме трета версия на концерта от 2009-та, нулево разнообразие в подредбата, пак дуетите с Дачева и Азо, пак без концепция и цялостна визия. Едно и също за пореден път. АМАН!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.07.2023 г. от 6:58, i810 каза:

ВСИЧКИ са долни, скапани използвачки и използвачи, които си играят с чувствата на хората, благодарение на които са станали това, което са. Нямат ли изгода, не си човека за тях. "Приятелствата" приключват в мига, в който не си им изгоден по някаква причина. За съжаление този цирк съм го играла години наред и всички номера на тези хора са ми пределно ясни. Колкото повече внимание им се отделя, толкова по-зле. Защото те приемат за даденост и знаят, че винаги си там, когато имат нужда от теб. Изобщо не им пука как се чувстваш и колко нерви хабиш, за да се случва на тяхното. За да останеш в такова обкръжение трябва да си подлога. Иначе не ставаш и много бързо ще бъдеш отсвирен. Стигам до извода, че ако наистина харесваш някой изпълнител, близостта с него е грешка.

Благодаря, че си сподели личните мъки и тегоби, миличка! Но какво общо имат радините ти вълнения с предмета на настоящата тема?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залата вече е с много висок наем, няма как да сложи по-ниски. Тя Цеца в Бургас иска 80-90 кинта, а Глория в София да иска по-малко? Няма как. Иначе за 100лв. билет наистина трябва доста да се постараш и предварително, и по време на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Залата вече е с много висок наем, няма как да сложи по-ниски. Тя Цеца в Бургас иска 80-90 кинта, а Глория в София да иска по-малко? Няма как. Иначе за 100лв. билет наистина трябва доста да се постараш и предварително, и по време на концерта.

Да си намери спонсори тогава, без това вече прави концерт веднъж на 10 години - не може да е поредната халтура в стил ден да мине, друг да дойде. 30 години на сцена се празнуват веднъж. Ритон как успяват да правят концерти там и други естрадни мухъли с много по-малко доходи от Глора?

Да попива от тях как се прави. Имам чувството, че тя няма търпение тук да се претупа работата, да си събере парите и да замине на поредната екскурзия по гръцкото черноморие, където да куфее по неин лелчински начин на макс.

Сравнението с Цаца е неуместно, онаа сръбска военнопленница напълни Арената в две поредни вечери преди 6 години. Масовият българин умира за нея, не можем да кажем същото за статута на Глора. Отделно Цеца какъв фурор създава в собствената си държава? А Глора с 300 зора 3500 по случайност веднъж на 15 години пълни НДК-то тук, за масовия чалга фен отдавна е синоним на скучна, стерилна лелка, а за нечалга феновете - едвали я бръснат и за жива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория може и да успее да насъбере публика дори за скъпите билети, но ако тези цени са някакъв опит да гради кариера като Лили - няма да й се получи в дългосрочен план. Лили на нейната възраст още беше най-голямата и тепърва й предстоеше постепенно да пребори самата Глория и целият й жанр, докато днешната Глория е извън играта от около десетилетие и повече. Трябва старание и за новата продукция, не само стари лаври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Благодаря, че си сподели личните мъки и тегоби, миличка! Но какво общо имат радините ти вълнения с предмета на настоящата тема?

 

По повод на разочарованието на adorable по-напред в темата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Andrew Cunanan. каза:

Да си намери спонсори тогава, без това вече прави концерт веднъж на 10 години - не може да е поредната халтура в стил ден да мине, друг да дойде. 30 години на сцена се празнуват веднъж. Ритон как успяват да правят концерти там и други естрадни мухъли с много по-малко доходи от Глора?

 

Ритон? Малко доходи? Защо всички си мислите, че Глория има маса много доходи? Пълна заблуда. Убеден съм, че Ритон влагат повече пари в техните си концерти.

"Поредната халтура" - няма нищо общо с последния й концерт, беше си ТОП!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би било добре да пусне поне двоен албум за да запали интерес и към концерта. Примерно един диск с нови, качествени и разнообразни песни (албум на нивото на "Имам нужда от теб" и "Благодаря"), и друг диск със златни хитове с нови аранжименти. Ако вярно ще емигрира нанякъде и ще приключва кариерата, би било добре да издаде такъв проект като за финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Gerganafen каза:

Аз пък не разбирам отгоре на какво са тия баснословни цени? Да, инфлация, криза и т.н., но 100 лв. за 2-3 часа Глория??? Колко хитове има след 2015, колко наистина качествени проекти, колко албума издаде? 8 години не се постара за нищо кой знае какво и накрая "Дайте по 100 лв.". Както тя не излиза от вкъщи за да ни предложи нещо добро, така и аз няма да си направя труда да й отида на концерта да слушам същите песни от 2015 + "Яче"-то.

Страдащите от остеопораза и повече биха дали за шанса да ги шамароса ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Би било добре да пусне поне двоен албум за да запали интерес и към концерта. Примерно един диск с нови, качествени и разнообразни песни (албум на нивото на "Имам нужда от теб" и "Благодаря"), и друг диск със златни хитове с нови аранжименти. Ако вярно ще емигрира нанякъде и ще приключва кариерата, би било добре да издаде такъв проект като за финал.

Печелиш днес интернеда от рано рано. Гюрултия и не само качествени, но чак и разнообразни песни :D Страхотен виц. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

перфектния сетлист за концерта е:
1. децата/татко мой
2. най-щастливата жена
3. щастието е магия
4. за тебе, майко/не остарявай, мамо
5. оставете ме намира
6. за добро или зло
7. иди си, тъга
8. дай ми / ангел с дяволска душа
9. очи като звезди/от утре/ вика моята душа / изоставени момичета
10. открадна миг
11. носталгия
12. уморих се от теб / 100 % жена / погрешен адрес
13. бодигард
14. скъпи, купи ми нещо / по навик
15. сбогом, адиос
16. златна клетка / изсвирете нещо ударно/ дар от бога ъндърграунд / дива нощ
17. исусе
18. илюзия
19. добре дошъл
20. крепост
21. не заслужаваш
22. феникс
23. присъда
24. не сме безгрешни
25. намери си майстора
26. на неверен да съм вярна / обич моя / ако те няма
27. на мъжете, които не обичах
28. за първи път
29. благодаря
30. вярвам в любовта / пясъчни кули
31. до последна сълза
32. ненаситна/яче, яче
33. радост - тревога / имам нужда от теб
34. пясъчни кули / утре ще е по-добре
35. не лъжи на колене
36. любовта настоява
37. гост не си
38. просто съвършени
+ очакване и лабиринт.
 
 
 
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:
перфектния сетлист за концерта е:
1. децата/татко мой
2. най-щастливата жена
3. щастието е магия
4. за тебе, майко/не остарявай, мамо
5. оставете ме намира
6. за добро или зло
7. иди си, тъга
8. дай ми / ангел с дяволска душа
9. очи като звезди/от утре/ вика моята душа / изоставени момичета
10. открадна миг
11. носталгия
12. уморих се от теб / 100 % жена / погрешен адрес
13. бодигард
14. скъпи, купи ми нещо / по навик
15. сбогом, адиос
16. златна клетка / изсвирете нещо ударно/ дар от бога ъндърграунд / дива нощ
17. исусе
18. илюзия
19. добре дошъл
20. крепост
21. не заслужаваш
22. феникс
23. присъда
24. не сме безгрешни
25. намери си майстора
26. на неверен да съм вярна / обич моя / ако те няма
27. на мъжете, които не обичах
28. за първи път
29. благодаря
30. вярвам в любовта / пясъчни кули
31. до последна сълза
32. ненаситна/яче, яче
33. радост - тревога / имам нужда от теб
34. пясъчни кули / утре ще е по-добре
35. не лъжи на колене
36. любовта настоява
37. гост не си
38. просто съвършени
+ очакване и лабиринт.
 
 
 
 
 

Това би било епично, но все пак, няма как да мине без народна китка 45 минути. Иначе баба Стефче ще ореве орталъка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

Ритон? Малко доходи? Защо всички си мислите, че Глория има маса много доходи? Пълна заблуда. Убеден съм, че Ритон влагат повече пари в техните си концерти.

"Поредната халтура" - няма нищо общо с последния й концерт, беше си ТОП!

Ритон влагат, защото им пука. На Глория повече й дреме за почивките в Гърция, отколкото за кариерата ѝ, и това е от едно 10+ години.

Това са цели 10 години, ако беше заделяла през този период - щеше да събере, концерт не се прави от днес за днес.

Последният й концерт беше тропане на Дани Милев върху синбек, бални рокли в червено, Кралица и народна китка 1 час. Да, имаше страшни попадения като акапелата на Пясъчни кули, но и доста слаби , банални и излишни неща като Инсомния. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Би било добре да пусне поне двоен албум за да запали интерес и към концерта. Примерно един диск с нови, качествени и разнообразни песни (албум на нивото на "Имам нужда от теб" и "Благодаря"), и друг диск със златни хитове с нови аранжименти. Ако вярно ще емигрира нанякъде и ще приключва кариерата, би било добре да издаде такъв проект като за финал.

u ga Go Hape4e 

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:
перфектния сетлист за концерта е:
1. децата/татко мой
2. най-щастливата жена
3. щастието е магия
4. за тебе, майко/не остарявай, мамо
5. оставете ме намира
6. за добро или зло
7. иди си, тъга
8. дай ми / ангел с дяволска душа
9. очи като звезди/от утре/ вика моята душа / изоставени момичета
10. открадна миг
11. носталгия
12. уморих се от теб / 100 % жена / погрешен адрес
13. бодигард
14. скъпи, купи ми нещо / по навик
15. сбогом, адиос
16. златна клетка / изсвирете нещо ударно/ дар от бога ъндърграунд / дива нощ
17. исусе
18. илюзия
19. добре дошъл
20. крепост
21. не заслужаваш
22. феникс
23. присъда
24. не сме безгрешни
25. намери си майстора
26. на неверен да съм вярна / обич моя / ако те няма
27. на мъжете, които не обичах
28. за първи път
29. благодаря
30. вярвам в любовта / пясъчни кули
31. до последна сълза
32. ненаситна/яче, яче
33. радост - тревога / имам нужда от теб
34. пясъчни кули / утре ще е по-добре
35. не лъжи на колене
36. любовта настоява
37. гост не си
38. просто съвършени
+ очакване и лабиринт.
 
 
 
 
 

 

kou ca me3u necHu? A3 3HaM caMo Q4e q4e, nuqHa Bu6Ha u HioaHcu cuBo.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен й беше концертът през 2015. Да, липсваха култови песни за сметка на 4-5 по-излишни, но перфектен сетлист не съществува. Единствено не ми хареса, че на някои песни бендът наистина само подрънкваше отгоре, вместо да ги изсвири от-до. Иначе, вероятно повечето тук нямате никаква идея колко струва да се направи един концерт и как е повече за престиж, отколкото за някаква печалба. Особено пък, ако е без спонсори. За мен това е най-добрият поп-фолк концерт на самостоятелен изпълнител в историята на чалгата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DenFevgo каза:

Страхотен й беше концертът през 2015. Да, липсваха култови песни за сметка на 4-5 по-излишни, но перфектен сетлист не съществува. Единствено не ми хареса, че на някои песни бендът наистина само подрънкваше отгоре, вместо да ги изсвири от-до. Иначе, вероятно повечето тук нямате никаква идея колко струва да се направи един концерт и как е повече за престиж, отколкото за някаква печалба. Особено пък, ако е без спонсори. За мен това е най-добрият поп-фолк концерт на самостоятелен изпълнител в историята на чалгата. 

Ми да не прави концерт тогава.
Кво сме виновни ний, че не се кефим на трохи и остатъци ся?
Да намери спонсори. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ми да не прави концерт тогава.
Кво сме виновни ний, че не се кефим на трохи и остатъци ся?
Да намери спонсори. 

Достатъчно добри са й концертите. Да не говорим, че са единствените такива изобщо в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...