Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Третият ден е направила около 150К. :helpsmilie:

 

Положението е бедствено. На 23 декември Теда е направила повече от Галена, а Тита е регистрирала към 350К. Доводите, че по празниците хората не стриймвали в youtube не вървят.

 

Единствен ти от върлите й фенове беше крайно недоволен от продукта и сега той е на път да се превърне в нещо като провал. Ти си малкият пророк Мохамед. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението е бедствено. На 23 декември Теда е направила повече от Галена, а Тита е регистрирала към 350К. Доводите, че по празниците хората не стриймвали в youtube не вървят.

 

Единствен ти от върлите й фенове беше крайно недоволен от продукта и сега той е на път да се превърне в нещо като провал. Ти си малкият пророк Мохомед. :3fdb8960598fa63e:

Песента като цяло не е лоша, зариби си ме и я слушам, но все още съм недоволен, че не пусна поп фолк песен, която да гърми по празниците, а пусна тази, която след Нова година ще е забравена.

 

Теда и Тита са с хитовете на зимата, които на 31ви ще направят над 300К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента като цяло не е лоша, зариби си ме и я слушам, но все още съм недоволен, че не пусна поп фолк песен, която да гърми по празниците, а пусна тази, която след Нова година ще е забравена.

 

Теда и Тита са с хитовете на зимата, които на 31ви ще направят над 300К.

 

Тита като нищо може да направи и над 500К. Последните две години гледанията на най-големите зимни хитове скачат с до 100% на НГ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението е бедствено. На 23 декември Теда е направила повече от Галена, а Тита е регистрирала към 350К. Доводите, че по празниците хората не стриймвали в youtube не вървят.

 

Единствен ти от върлите й фенове беше крайно недоволен от продукта и сега той е на път да се превърне в нещо като провал. Ти си малкият пророк Мохамед. :3fdb8960598fa63e:

Това е Просто Шоу бее :3fdb8960598fa63e:

 

не ме интересуват гледанията ! Песента звучи от всяка дискотека !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита като нищо може да направи и над 500К. Последните две години гледанията на най-големите зимни хитове скачат с до 100% на НГ.

Колко прогнозираш, че ще имам аз на нова година? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е Просто Шоу бее :3fdb8960598fa63e:

 

не ме интересуват гледанията ! Песента звучи от всяка дискотека !

 

Знам, но интересът в тубата е пълна излагация, чак не мога да го повярвам, защото песента според мен не е чак толкова слаба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не е направила с цел песента да стане хитът на годината, вече има един. Това е просто за феновете й, които искат разнообразие и нещо различно от еднаквото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не е направила с цел песента да стане хитът на годината, вече има един. Това е просто за феновете й, които искат разнообразие и нещо различно от еднаквото.

 

Ххахахха, стига оправдания. Тези важаха за Дъ Бос. Трябва да измислим нови. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не е направила с цел песента да стане хитът на годината, вече има един. Това е просто за феновете й, които искат разнообразие и нещо различно от еднаквото.

Почнаха оправданията. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не е направила с цел песента да стане хитът на годината, вече има един. Това е просто за феновете й, които искат разнообразие и нещо различно от еднаквото.

Стига приказвахте глупости. Кой не иска хит? Ей така си пускат песните между другото

. влагат средства и време за феновете си. Глупости :mf_surrender:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...