Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кели, ще се надува ли на НГ през 30 мин.? :Vishenka_05:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ако експериментите МамаУраган и Просто Шоу са коледни подаръци към феновете, то Дъ Бос беше подарък за феновете за Владимировден (15 юли). :3fdb8960598fa63e:

Галош винаги ни изненадва приятно за празниците. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, ще се надува ли на НГ през 30 мин.? :Vishenka_05:

 

Няма да чакаме до НГ, мигом започваме, че да станат 10 млн.! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво е по силна годината на Преслава?

Не се изтриваш=Moro mou

Тук жена му пази=#TheBo$$

Новата май ще е с успех колкото и пада звезда, може и повече.

А да не забравяме и че Галена има и балада и песен без клип с 6млн.

Наравно са си тази година.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надуйте този хит и плачете, че Преси и Гали нямат такъв от години.

Може Анелия да няма луди фенове по форумите, да не се изписват хиляди простотии за нея по жълтите медии, но това не променя факта че най-големите хитове от години са при нея. Жената хит! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние я харесваме заради гласа и песните, а не заради това с кой си ляга - това слабо ме вълнува. Ако е щастлива с него - ок, оттам натам си е нейна работа. Никоя чалгарка не се хваща с нормални мъже - или са мафиоти и мутри, или политици-мошеници и т.н. .. в тези среди е така.

Нямаше да я харесвате, ако знаете какво е истинското й е отношението към вас :mf_surrender: Не заслужава и 0,001% от това, което правите за нея. Как ви нарича и как ви се подиграва компанията й след лайф чатовете

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е според теб топ 5 на чалгата за тази година ?

Вкл. Яница бога ми!

Трудно ми е да определя, но за мен Яни е в топ 3 с Емануела и Преси :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше да я харесвате, ако знаете какво е истинското й е отношението към вас :mf_surrender: Не заслужава и 0,001% от това, което правите за нея. Как ви нарича и как ви се подиграва компанията й след лайф чатовете

Колко боли Преси отново да е над Галя? Оцени по десетобалната. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно ми е да определя, но за мен Яни е в топ 3 с Емануела и Преси :Vishenka_05:

 

Кели, разбра ли, че Преслава те наричала "пазарджишка разпоретина" в компанията си след лайфовете във фейса. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинският хит на есента и зимата:

 

 

"Не се изтриваш" ще го стигне по гледания точно никога.

Че той я води с 1 милион, а е излязъл 1 месец преди нея? ;д

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" угасна по-бързо и от "Моро му", едната поне имаше страшен прием 9 месеца след излизането си и още е един от пироните на всяка дискотечна програма (съдейки по ходенето ми онзи ден), другото като гледам ще се окаже едно сезонен хит, макар и сериозен по размер. "Ме густа" и "Пате" са хитовете на есента в чалгата, и естествено "Шушана", но там е ясно.

 

"Тук жена му пази" се оказа пък тотален флоп, доби популярност заради имената. Към днешна дата песента е нула. "Пада звезда" е по-скоро сравнима с "Мина ми", отколкото с която и да е друга песен на Галена от годината. "Без теб" даже не я коментираме.

 

Дори и в най-слабата си година Галена е по-силна от Преслава. Просто силната есен на Преслава покрай наглия кавър на "Шушана" и "Не се изтриваш" изкривиха представите на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това е годината на Яничка!

Не плачеш ли под звуците на ''Изкушение''?

Да, особено като гледам лайв изпълнението. Коментирай как на "Няма да ме купиш" няколко пъти показва юмруци към камерата :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, един месец по-рано е излязъл, а към днешна дата прави повече гледания от нея.

 

Не е вярно. "Не се изтриваш" прави повече.

 

https://bg.popnable.com/charts/top-40/week-155

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, особено като гледам лайв изпълнението. Коментирай как на "Няма да ме купиш" няколко пъти показва юмруци към камерата :3fdb8960598fa63e:

Жестоко е - прави го на ''да ги спукам искаш ли?''.

После се загледай като крещи ''кефи ли бразилското ми дупе'' - смазва с обарване!

Любимото ми изпълнение за вечерта!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...