Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ако погледнем най-гледаните попфолк песни за изминалата седмица, мисля, че е доста очевидно къде се крие проблема в чалгата.

  1. Теди Александрова feat. Adnan Beats, Game Over и Наси - От София до Банско
  2. Наско Ментата - За приятели на маса
  3. Крум и Suzanitta - Барабана
  4. Азис - Хабиби
  5. Илиян и Алисия - За последно
  6. Роксана feat. Сашо Жокера - Кеш, кеш
  7. Тони Стораро и Burhan feat. Анелия - Коктейл
  8. Трио БИК - Гол
  9. Фики и Тони Стораро feat. Устата - Моята жена
  10. Преслава - Не се изтриваш
  11. Азис - Мотел
  12. Галин - #MeGusta
  13. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат
  14. Кали feat. Константин - В Рая
  15. Денис feat. Adnan Beats & Game Over - Китайка
That's all.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако погледнем най-гледаните попфолк песни за изминалата седмица, мисля, че е доста очевидно къде се крие проблема в чалгата.
  1. Теди Александрова feat. Adnan Beats, Game Over и Наси - От София до Банско
  2. Наско Ментата - За приятели на маса
  3. Крум и Suzanitta - Барабана
  4. Азис - Хабиби
  5. Илиян и Алисия - За последно
  6. Роксана feat. Сашо Жокера - Кеш, кеш
  7. Тони Стораро и Burhan feat. Анелия - Коктейл
  8. Трио БИК - Гол
  9. Фики и Тони Стораро feat. Устата - Моята жена
  10. Преслава - Не се изтриваш
  11. Азис - Мотел
  12. Галин - #MeGusta
  13. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат
  14. Кали feat. Константин - В Рая
  15. Денис feat. Adnan Beats & Game Over - Китайка
That's all.

 

 

Какво искаш да кажеш, че тия са цигани или турци?

 

Денис не е ли българин?

 

Защо това да е проблем? Едва ли на някой му пука от какъв етнос е даден изпълнител. Ако хората бяха дискриминатори, песните на Азис нямаше да са най-големите хитове.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво искаш да кажеш, че тия са цигани или турци?

 

Денис не е ли българин?

 

Защо това да е проблем? Едва ли на някой му пука от какъв етнос е даден изпълнител. Ако хората бяха дискриминатори, песните на Азис нямаше да са най-големите хитове.

Денис помак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако погледнем най-гледаните попфолк песни за изминалата седмица, мисля, че е доста очевидно къде се крие проблема в чалгата.
  1. Теди Александрова feat. Adnan Beats, Game Over и Наси - От София до Банско
  2. Наско Ментата - За приятели на маса
  3. Крум и Suzanitta - Барабана
  4. Азис - Хабиби
  5. Илиян и Алисия - За последно
  6. Роксана feat. Сашо Жокера - Кеш, кеш
  7. Тони Стораро и Burhan feat. Анелия - Коктейл
  8. Трио БИК - Гол
  9. Фики и Тони Стораро feat. Устата - Моята жена
  10. Преслава - Не се изтриваш
  11. Азис - Мотел
  12. Галин - #MeGusta
  13. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат
  14. Кали feat. Константин - В Рая
  15. Денис feat. Adnan Beats & Game Over - Китайка
That's all.

Нормално, повечето слушатели на чалга са роми/турци. Младите се пренасочиха към поп, рап и рнб. По-възрастните пък искат кръчмарски тип Шушана. Кое е странното?

 

Горката.

Рекорд на Гинес за Андреа; най-добър имитатор на настъпена котка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рекорд на Гинес за Андреа; най-добър имитатор на настъпена котка.

 

На мен пък ми хареса. Не е зле като за нея. Може би, защото я имам за тотален инвалид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е кралица. Сред всичката тази паплач мачка от роми и турчли вече 2 месеца с баладата си до най големите диско резачки и хитове. Според мен в този период на всички хора им се слушат песни за маса и с истинско фолк звучене. Затова песни като Мотел , Шушана, Как да изтрезнея, Ангелите се слушат. Някак си не върви чалгорап за този сезон и Кама и Галош не уцелиха момента

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално, повечето слушатели на чалга са роми/турци. Младите се пренасочиха към поп, рап и рнб. По-възрастните пък искат кръчмарски тип Шушана. Кое е странното?

Горката.

Рекорд на Гинес за Андреа; най-добър имитатор на настъпена котка.

да турци и цигани правят 10,20 млн гледания :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мама пазарува в Кауфланд :3fdb8960598fa63e:

 

25592006_10155096108172765_4904004258997416533_n.jpg

 

И аз вака се обличам когато пазарувам.

Искам да съм в унисон с доматите, чушките и кромидият лук.

А може и да ме върнат ако съм с нещо по-спортно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално, повечето слушатели на чалга са роми/турци. Младите се пренасочиха към поп, рап и рнб. По-възрастните пък искат кръчмарски тип Шушана. Кое е странното?

Горката.

Рекорд на Гинес за Андреа; най-добър имитатор на настъпена котка.

При това оядена...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени обаче до скоро как плюеше България за сметка на Израел, колко зле било при нас, там имало паркчета, алеи, полицаи, сигурност, хоарата били други. Изведнъж много й хареса тук, като се приземи на партера.

Хвана си багажчето, хвана си децата, записа ги на училище, сега всичко е ок тук. :mf_surrender: Интересно.

И много кофти за нея, че не се спира с тая "Шушана", тя дето имаше куп хитове и хората ги знаели, опря до Наско Ментата.

 

След като се наложи да се върне в България, няма избор. Все още продължава да твърди, че Израел е страхотна страна, все пак не си е тръгнала от там, защото не и харесва. Не съм чул да казва, че в България всичко се е оправило и всичко вече е наред, не знам ти с какви впечатления си останал. Даже скоро сподели, че записала големия си син в пансион именно за да го предпази от това което вижда - малки деца се крият, пият и пушат по градинки.

 

А за Шушана, чак пък не се спряла - та преди няма и 10 дни я изпя за първи път и вчера също я пя на участие - това е. Малко двойни стандарти ми се виждат - Преслава да не би да няма хитове, че да я пропее по участия, та дори и да пусне студийна версия в интернет? Та те я пеят и Галена, Джена, Емилия, Галин, Илиян, Лорена, Бони, Андреа, Теди А., Крум, Ангел, Милко, Ашли, че дори и Нелина и Камелия - не виждам нищо нередно, след като е масов хит и хората го харесват.

 

Това далеч не означава, че хитовете на Рени са се изтрили от вселената, продължава да ги пее и да весели хората с тях, наред с популярни песни, защото трябват разнообразни песни за участия, за да задоволи всеки вкус. Явно си гледал само "Шушана", но на тези участия пее и златните си хитове, и последните си песни, и далеч не изкарва програмата си само с чужди такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-зле от пияница в долна караоке кръчма... да си кара с лайв записите, излагацията е по-приемлива. :(

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Прави сметка каква представа имам за Андреа, щом на мен това ми звучи приемливо. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво искаш да кажеш, че тия са цигани или турци?

 

Денис не е ли българин?

 

Защо това да е проблем? Едва ли на някой му пука от какъв етнос е даден изпълнител. Ако хората бяха дискриминатори, песните на Азис нямаше да са най-големите хитове.

Хора от малцинствата. Нищо против тях няма, но разликата отпреди години, когато топ песните бяха почти само на етнически българи, е осезаема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей психопатке вчера към 18:00 беше 8,940 !

 

Нито съм жена , нито съм психопат като теб. Никой не е виновен ,че ти не можеш да броиш , а може би така ти се иска Преслава да прави по 40хил.

Какво ти е на теб мойто момче да не би да си недое***о.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз вака се обличам когато пазарувам.

Искам да съм в унисон с доматите, чушките и кромидият лук.

А може и да ме върнат ако съм с нещо по-спортно.

:roll1: :roll1:

Колко трябва да си луд да ходиш да пазаруваш облечен така?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Колко трябва да си луд да ходиш да пазаруваш облечен така?

 

Колко трябва да си луд, за да си помислиш, че сериозно ходи да пазарува така? Снимката е за базик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Появило се е участие на Камелия в сайта на Пайнер. :helpsmilie:

 

9zKjA2w.png

 

Това е участие на Емилия. Кама има на 27-ми в "Илюжън". Просто неволна грешка, която пък е в следствие от навиците на екипа от годините работа с нея. Сложили са го и въобще не са се усетили, че е грешка. Подсъзнателно още си я броят при тях. Навикът е сериозно нещо, което в случая може да им докара глоби от оня.

 

Откога в Разград има помаци? :mf_surrender:

 

От 60-те години на минария век, когато Пенчо Кубадински докара много помаци от Велинград и Якоруда в Лудогорието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...