Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ххахахха, стига оправдания. Тези важаха за Дъ Бос. Трябва да измислим нови. 3fdb8960598fa63e.gif

 

 

Всеки път кога е флоп при Галя, феновете със същите оправдяния.....ами я пусна ей така, каза ще няма да залага на нея, експеримент е, виж че е поп - как да върви добре при поп-фолк фенове, жест към половинката записана без кеф.......и много такива 1000%20(29).gif

 

И за дуета бе същото. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Истински ХАМЕЛЕОН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! не се страхува да бъде различна и да разчупи клишето! НЕКА И ВАШАТА ПРЕСЛВА ДА ЕКСПЕМЕНТИРА

 

циганка от Столипиново.

 

 

 

 

 

манакен от колекцията на Philip Plein

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига приказвахте глупости. Кой не иска хит? Ей така си пускат песните между другото

. влагат средства и време за феновете си. Глупости :mf_surrender:

абе знаете ли. по дискотеките ПРОСТОШОУ звучи бруталнооооо ! Гледанията не са важни.песента е много яка,идеална за дискотеки и коледни КУПОНИ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко сте смешни само - дуета бил пуснат ей така, тая новата боза била за удоволствие и разнообразие ... тия ги разправяйте на друг. Ако бяха хитове, грам нямаше да пишете подобни оправдания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко сте смешни само - дуета бил пуснат ей така, тая новата боза била за удоволствие и разнообразие ... тия ги разправяйте на друг. Ако бяха хитове, грам нямаше да пишете подобни оправдания.

ако искаше хит щеше да пуска ПОП-ФОЛК песен (чалга) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не е направила с цел песента да стане хитът на годината, вече има един. Това е просто за феновете й, които искат разнообразие и нещо различно от еднаквото.

 

А кой от чалгарките од 4 пуснати песни, се задоволява само с един хит? Не и претендиращата за номер 1.

За феновете? Напротив. Желанията бяха да спре да рапира и отзива бе че чакат нещо от типа на Дай ми или Пак ли, че искат и че е време за типичен поп-фолк....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко сте смешни само - дуета бил пуснат ей така, тая новата боза била за удоволствие и разнообразие ... тия ги разправяйте на друг. Ако бяха хитове, грам нямаше да пишете подобни оправдания.

 

Кели, поздрав ! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

абе знаете ли. по дискотеките ПРОСТОШОУ звучи бруталнооооо ! Гледанията не са важни.песента е много яка,идеална за дискотеки и коледни КУПОНИ

Не може цяла вечер да въртят една и съща песен, нормално е да ги сменят. Нова е и се опитват да я наложат, все пак е песен на голямо име. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Кели, поздрав ! :Vishenka_05:

Защо за тази песен никой не дръзна да каже, че е експеримент или че е случайно пусната? ;)

 

п.с. "Не се изтриваш" ще я мине по гледания, вече минава "The Boss" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: като ви гледам писанията най-много да вземете да провокирате Галена да пусне една серия от мега-гига хитове и да навре тези дето минават рекламните й песни по гледаемост в кучи гъз. На всички ни е ясно, че ТЯ знае как се прави мега хит и не е като да няма 18-20 готови песни. Като нищо ще вземе да кривне от предварителната си стратегия
Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: като ви гледам писанията най-много да вземете да провокирате Галена да пусне една серия от мега-гига хитове и да навре тези дето минават рекламните й песни по гледаемост в кучи гъз. На всички ни е ясно, че ТЯ знае как се прави мега хит и не е като да няма 18-20 готови песни. Като нищо ще вземе да кривне от предварителната си стратегия

:mf_surrender: Да, но ако тия "експерименти" ставаха хитове, щяхте друга теория да имате.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма, следващата изобщо няма да се хареса :1000 (29):

 

И каква е тая стратегия да пускаш по-слабо успешни песни от хитовете си в предни години? Не я разбирам, нали целта е да си запази лидерското място... Тази година основната й конкурентка я бие по бройка хитови песни и ако има награди под някаква форма ще си проличи.

 

Не виждам логика да имаш скрити мега хитове и да си ги пазиш за себе си.

 

Просто Галена залитна в някаква прекалено модерна вълна, в която масовата аудитория някак не я възприема толкова добре колкото я възприемаше, когато правеше типичен попфолк.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: Да, но ако тия "експерименти" ставаха хитове, щяхте друга теория да имате.

Експеримент се нарича песен, която се отличава много от останалите и е с ново звучене. Повечето на Галена са такива. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: Да, но ако тия "експерименти" ставаха хитове, щяхте друга теория да имате.

Песните са различни и са правени с точна цел, която изпълняват перфектно! Пък и не е нужно всички да вървят по една пътека.

Ако бяха провали Галена нямаше да е в позиция да ходи 3-4 дни в седмицата на участия и то на места където тя реши, нямаше да има интерес от страна на рекламодатели, медии и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните са различни и са правени с точна цел, която изпълняват перфектно! Пък и не е нужно всички да вървят по една пътека.

Ако бяха провали Галена нямаше да е в позиция да ходи 3-4 дни в седмицата на участия и то на места където тя реши, нямаше да има интерес от страна на рекламодатели, медии и т.н.

Същата работа като Камелия - и тя е супер канена, защото има контакт и прави шоу, но да не би да има мегахитове? Ако изключим песента с Гъмзата, в последните 7 години никаква я няма.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И каква е тая стратегия да пускаш по-слабо успешни песни от хитовете си в предни години? Не я разбирам, нали целта е да си запази лидерското място... Тази година основната й конкурентка я бие по бройка хитови песни и ако има награди под някаква форма ще си проличи.

 

Не виждам логика да имаш скрити мега хитове и да си ги пазиш за себе си.

 

Просто Галена залитна в някаква прекалено модерна вълна, в която масовата аудитория някак не я възприема толкова добре колкото я възприемаше, когато правеше типичен попфолк.

Галена не се конкурира с никого и отказва да участва във всякакви класации. Не си го мери с никого! Стратегията й е да прави това, което на нея й харесва и от сегашната си позиция може да си го позволи. Хитовете не ги пази само за себе си има точен и ясен план кога коя песен да бъде пусната и по какъв начин да бъде представена. Планира нещо на истина мащабно в скоро време и всичко ще се изясни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните-експерименти на Галена правят двойно по-малко гледания от най-големите й хитове, които са с над 20 млн. Хората ясно показват какво искат да слушат от нея, а тя продължава упорството си да се прави на 18-годишна рапърка.

 

Тая новата песен няма и да помирише 10 млн.

 

МамаУраган > ДъБос > Просто Шоу

 

Наблюдава се регрес и спад на интереса към нейните т.нар. "експерименти".

 

Тя и Ивана едно време беше в конкуренция сама със себе си, но изпадна зад борда точно за една година. Да не дойде време, в което Галена ще си слуша експериментите сама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че нещо куца с новата песен. Дали е неподходящ момент да я пусне и като ден, и като период, и като момент в попфолка или кариерата ѝ, но нещата не "кликнаха". Сигурен съм, че Галена е имала много по-големи очаквания откъм интерес. Няма да забравя как я бяха питали 2015 за успеха на "Боже, прости" и тя каза, че не е била доволна. "Боже, прости"!, дето беше един от хитовете на есента и може би най-хитовия дует на 2014.

 

Също и за първи път виждам такова недоволство към песен на Галена. Макар коментарите да са почти само позитивни, си личи, че хората не искат такъв тип песни от нея. Не виждам защо искаш да пускаш песни, които не съвпадат с визията на публиката. Нали тя е мерилото, ддз...

 

2017 се затвърждава като най-"на кантар" годината на Галена това десетилетие. "Моро му" с големи уговорки е пайнерския хит на годината и след това на всичките ѝ проекти нещо им липсва цялостно. Никога не е било това. Мен ме яд за последната, защото е перфектна и не я спирам, откакто е излязла, но изглежда публиката не иска това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...