Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Не се изтриваш" угасна по-бързо и от "Моро му", едната поне имаше страшен прием 9 месеца след излизането си и още е един от пироните на всяка дискотечна програма (съдейки по ходенето ми онзи ден), другото като гледам ще се окаже едно сезонен хит, макар и сериозен по размер. "Ме густа" и "Пате" са хитовете на есента в чалгата, и естествено "Шушана", но там е ясно.

 

"Тук жена му пази" се оказа пък тотален флоп, доби популярност заради имената. Към днешна дата песента е нула. "Пада звезда" е по-скоро сравнима с "Мина ми", отколкото с която и да е друга песен на Галена от годината. "Без теб" даже не я коментираме.

 

Дори и в най-слабата си година Галена е по-силна от Преслава. Просто силната есен на Преслава покрай наглия кавър на "Шушана" и "Не се изтриваш" изкривиха представите на хората.

 

Е, глупости, как ще е тотален флоп, това е един от най-големите хитове на лятото. Какво, като е нямало голямо изригване на нея на концерта? То миналата година нямаше изригване и на "Няма да ти пиша", ама песента беше един от блокбъстърите на 2016.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е, глупости, как ще е тотален флоп, това е един от най-големите хитове на лятото. Какво, като е нямало голямо изригване на нея на концерта? То миналата година нямаше изригване и на "Няма да ти пиша", ама песента беше един от блокбъстърите на 2016.

Ми не съдя само по това. Виж гледанията в последната седмица - под 10к на ден 4 месеца след излизането си. "С тебе или с никой" прави повече, да не говорим за песните от същия период - "Без чувства" е на 18-19к, "Как да изтрезнея" е над 50к, "Ще ме научиш ли" около 12к, "Дразни ме" - 14к и т.н. Да, като излезе, имаше еуфория, но виждаме, че в дългосрочен план това се е дължало на нещо друго - имена, звучене. Да не говорим, че песента беше първото силно предложение в чалгата след месец-два суша и погром в сравнение с попа. Нормално да стане моментен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не съдя само по това. Виж гледанията в последната седмица - под 10к на ден 4 месеца след излизането си. "С тебе или с никой" прави повече, да не говорим за песните от същия период - "Без чувства" е на 18-19к, "Как да изтрезнея" е над 50к, "Ще ме научиш ли" около 12к, "Дразни ме" - 14к и т.н. Да, като излезе, имаше еуфория, но виждаме, че в дългосрочен план това се е дължало на нещо друго - имена, звучене. Да не говорим, че песента беше първото силно предложение в чалгата след месец-два суша и погром в сравнение с попа. Нормално да стане хит.

Защо задаваш въпрос, като сам си отговаряш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо задаваш въпрос, като сам си отговаряш?

Не е въпрос, а констатация. Дали е било заради или заради друго - можем да гадаем. Но както виждаме, към днешна дата "Тук жена му пази" е едно сезонно хитче, което на моменти се изкарваше хита на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря за последните няколко дни:

 

https://artists.youtube.com/insights/locati...A0xa01269bf4c10

 

О, интересна е тази класация, не я знаех.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не съдя само по това. Виж гледанията в последната седмица - под 10к на ден 4 месеца след излизането си. "С тебе или с никой" прави повече, да не говорим за песните от същия период - "Без чувства" е на 18-19к, "Как да изтрезнея" е над 50к, "Ще ме научиш ли" около 12к, "Дразни ме" - 14к и т.н. Да, като излезе, имаше еуфория, но виждаме, че в дългосрочен план това се е дължало на нещо друго - имена, звучене. Да не говорим, че песента беше първото силно предложение в чалгата след месец-два суша и погром в сравнение с попа. Нормално да стане моментен хит.

 

Е, и? Песента няма staying power, голям праз, това не променя факта, че мачкаше в месеците, в които беше актуална. Ще си направи 9 млн. безпроблемно. Извинявай, ама песента, която определяме за хита на годината има само 3 млн. повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, и? Песента няма staying power, голям праз, това не променя факта, че мачкаше в месеците, в които беше актуална. Ще си направи 9 млн. безпроблемно. Извинявай, ама песента, която определяме за хита на годината има само 3 млн. повече...

Което е показателно, че в някои моменти гледанията не са всичко. За мен е много по-важно кои песни и след години си остават все така актуални, а не някакви моментни явления.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тук жена му пази" си беше голям хит. През септември я чувах всеки ден из Студентски град!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои песни спират да се показват изведнъж на много места (не знам защо)и гледанията падат.

Подозирам, че и при Джеслава това е така. По-необяснима е, когато някоя рандъм песен от нищото започне да излиза масово и да прави гледания. Последният такъв случай - "Каква съм луда" в последните три седмици изключително възходяща градация.

 

https://bg.popnable.com/videos/49949-kali-kakva-sam-luda

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента която разтресе България за месец и умря, но такъв бум не е имало към нито една чалга песен(изкл. Азис) тая година. ;)

Ако нямаше ограничения и се показваше(ваши теории) да е ударила отдавна 10млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм забелязал нищо такова. Може би защото тогава се стягах да заминавам, но определено не видях някаква реакция, освен "Сузанита - анатема" настроението по инерция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да мълчиш, като говорим големите.

Големите явно не разбирате от гледания :whistling:

 

Подозирам, че и при Джеслава това е така. По-необяснима е, когато някоя рандъм песен от нищото започне да излиза масово и да прави гледания. Последният такъв случай - "Каква съм луда" в последните три седмици изключително възходяща градация.

 

https://bg.popnable.com/videos/49949-kali-kakva-sam-luda

:mf_surrender:

Започна да ми се показва след Хабиби тази песен :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм забелязал нищо такова. Може би защото тогава се стягах да заминавам, но определено не видях някаква реакция, освен "Сузанита - анатема" настроението по инерция.

77К гласове

11,500 коментара

 

Коя друга чалга песен има толкова? На Андреа всички хитове са й били покрай скандал. Не виждам кое е странното и при този, който го убиха заради ограниченото си мислене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, като слушам "Строго забранено", си мисля как брутално залезе Анди. До 2013 беше в топа на чалгата. Този глас, колкото и ограничен, е толкова разпознаваем и синоним на чалгата за периода, в който беше топ лице.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, като слушам "Строго забранено", си мисля как брутално залезе Анди. До 2013 беше в топа на чалгата. Този глас, колкото и ограничен, е толкова разпознаваем и синоним на чалгата за периода, в който беше топ лице.

Винаги ще ми е на сърце тая мастия. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...