Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Този ретро канал който са пуснали в ютуб верно може да се окаже канал на Пайнер да се надяваме да е така защото доста от клиповете са с много лошо качество а там са качени с перфектно качество :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/permalink.php?stor...819071518226769

 

Цялото интервю на Галена

 

"Имам претенции, че работя с най-добрите хора в бранша. Разбира се, необходим е и талант, но умни хора са казали, че hard work beats talent. "

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/permalink.php?stor...819071518226769

 

Цялото интервю на Галена

 

"Имам претенции, че работя с най-добрите хора в бранша. Разбира се, необходим е и талант, но умни хора са казали, че hard work beats talent. "

 

:roll1:

OMG :o :roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Галка не можела да се примири с факта, че вече е втора, дори отиваща към трета категория певица."

:roll1:

То се вижда, че е поръчкова статия от Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/permalink.php?stor...819071518226769

 

Цялото интервю на Галена

 

"Имам претенции, че работя с най-добрите хора в бранша. Разбира се, необходим е и талант, но умни хора са казали, че hard work beats talent. "

 

:roll1:

Всички знаем , че има талант , но не и в пеенето :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Галка не можела да се примири с факта, че вече е втора, дори отиваща към трета категория певица."

:roll1:

Тя винаги е била трета категория певица. Като изпълнителка имаше своите успехи, но вече са в миналото :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Hard work beats talent, тогава, когато имаш талант. А като нямаш, какъвто е случаят с нея, това не важи. И аз мога да тренирам като Болт, но това не значи, че ще мога да бягам като него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво е направила Андреа за бранша, че нещо никак не ми е ясно? :scratch:

Надгради и наложи курвенската линия в чалгата, започната от пъшкащата Кама в Истински мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости е вече история за нашата чалга и рядко някой се сеща за него, защото е безумно скъп. Шоуто на концерти е измислено от Камелия, а клиповете на световно ниво на Андра са просто реплика, на правени вече от Камелия. Андра бе просто един лъскав пайнерски продукт със срок на годност 5 години, който за моя изненада просъществува 10. Комплименти за което. В тази връзка, единственият комплимент за Андреа казан някога в пресата е от Камелия....

Какво шоу правела Кама? Добре, че видя нещо от Азис та веднъж излезе като Голямото пиле, но гола :mf_surrender: Шоу правеше Малина.

А клиповете ѝ нямат нищо общо с бълвочите на Кама. Добре, че има хора, които още помнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чикиджии нямат право да ме цитират.

Моля Радостин-зъба да напусне. Не искаме фейкове

 

И между другото казах всичко на истинския Александър! Очаквай скоро изненади

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля Радостин-зъба да напусне. Не искаме фейкове

 

И между другото казах всичко на истинския Александър! Очаквай скоро изненади

Първо не се казвам Радослав,нито съм зъбат и трето отдавна съм се разбрал с него,така че пали. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...