Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песните-експерименти на Галена правят двойно по-малко гледания от най-големите й хитове, които са с над 20 млн. Хората ясно показват какво искат да слушат от нея, а тя продължава упорството си да се прави на 18-годишна рапърка.

 

Тая новата песен няма и да помирише 10 млн.

 

МамаУраган > ДъБос > Просто Шоу

 

Наблюдава се регрес и спад на интереса към нейните т.нар. "експерименти".

 

Тя и Ивана едно време беше в конкуренция сама със себе си, но изпадна зад борда точно за една година. Да не дойде време, в което Галена ще си слуша експериментите сама?

Силата на Галена е в това, че тя упорито върви срещу очакванията, непредвидима е и умее да се преобразява. Да, ясно се вижда какво искат да слушат хората от нея, но на нея й е скучно да върви по отъпкани пътеки. Хората имат и грешни представа за музиката като цяло, благодарение на паразити като Ивана, Андреа, Ани Хоанг и темподобни, които благодарение на болните си амбиции нанесоха огромни щети на жанра и които в край на сметка "естественият подбор" отхвърли, но щетите останаха и ще трябва да мине доста време докато нещата се оправят. А докато това не се случи няма да се погледне на истина на сериозно на жанра, още повече на него като на изкуство.

 

 

 

Личи си, че нещо куца с новата песен. Дали е неподходящ момент да я пусне и като ден, и като период, и като момент в попфолка или кариерата ѝ, но нещата не "кликнаха". Сигурен съм, че Галена е имала много по-големи очаквания откъм интерес. Няма да забравя как я бяха питали 2015 за успеха на "Боже, прости" и тя каза, че не е била доволна. "Боже, прости"!, дето беше един от хитовете на есента и може би най-хитовия дует на 2014.

 

Също и за първи път виждам такова недоволство към песен на Галена. Макар коментарите да са почти само позитивни, си личи, че хората не искат такъв тип песни от нея. Не виждам защо искаш да пускаш песни, които не съвпадат с визията на публиката. Нали тя е мерилото, ддз...

 

2017 се затвърждава като най-"на кантар" годината на Галена това десетилетие. "Моро му" с големи уговорки е пайнерския хит на годината и след това на всичките ѝ проекти нещо им липсва цялостно. Никога не е било това. Мен ме яд за последната, защото е перфектна и не я спирам, откакто е излязла, но изглежда публиката не иска това.

Според мен всичко върви според очакванията. Няма как и трите клипа снимани в един и същи период да излизат хаотично и необмислено, още повече, че от пролетта до декември е страшно много време. Песента е коледният подарък за нейните фенове, звучи жестоко в клуб и очаквам след края на семейните събирания рязък скок в гледанията. Просто трябва да се чуе в клуб.

За "Стара каравана" коментарите бяха по-лоши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена и изкуство? Боже,боже..точно ако не беше Андреа,която вкара модерното в чалгата,Галена още щеше да си пее кръчмарските песни.Новата й песен е добра,но е много по-слаба от Антилопа,за да я надмине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе каквото и да си говорим - Не се изтриваш > The Boss, JustShow и Изневериш ли ми. Последно двете се бяха изравнили 2014, после Галена пак дръпна, но тази година направо си изостана, позициите й от години не са били толкова разклатени. Ако и със следващата песен Преслава направи такъв фурор, отиде. Сигурен съм, че Галена не го е очаквала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе каквото и да си говорим - Не се изтриваш > The Boss, JustShow и Изневериш ли ми. Последно двете се бяха изравнили 2014, после Галена пак дръпна, но тази година направо си изостана, позициите й от години не са били толкова разклатени. Ако и със следващата песен Преслава направи такъв фурор, отиде. Сигурен съм, че Галена не го е очаквала.

То версията на Шушана на Преслава е по-хитова от последните 2 песни на Галена, какво да говорим ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

То версията на Шушана на Преслава е по-хитова от последните 2 песни на Галена, какво да говорим ..

Оле ама тя вярно има гледания колкото дуета с Фики, а е във фен канал :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава да не казва после ,че си обича феновете, а приятелят й е един престъпник, язък за детето, което чака с такива родители.

 

Феновете на Преслава пак ли ще си защитите любимката заслепени до няма и къде, а?

 

Това на какво прилича- Павел пребива нейн фен и после диджей. Заслужава да го разстрелят. И после това дете на агресия ли ще го учат.

 

Преслава все с престъпници и мафиоти, то нормален мъж с нея кой ще се хване. Това ли ви е измислената "кралица", която не струва нищо в живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава да не казва после ,че си обича феновете, а приятелят й е един престъпник, язък за детето, което чака с такива родители.

 

Феновете на Преслава пак ли ще си защитите любимката заслепени до няма и къде, а?

 

Това на какво прилича- Павел пребива нейн фен и после диджей. Заслужава да го разстрелят. И после това дете на агресия ли ще го учат.

 

Преслава все с престъпници и мафиоти, то нормален мъж с нея кой ще се хване. Това ли ви е измислената "кралица", която не струва нищо в живота.

Това с Весо е много преекспонирано.

Ако наистина беше пребит нямаше на следващия ден да качва селфи на което нищо му няма.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава да не казва после ,че си обича феновете, а приятелят й е един престъпник, язък за детето, което чака с такива родители.

 

Феновете на Преслава пак ли ще си защитите любимката заслепени до няма и къде, а?

 

Това на какво прилича- Павел пребива нейн фен и после диджей. Заслужава да го разстрелят. И после това дете на агресия ли ще го учат.

 

Преслава все с престъпници и мафиоти, то нормален мъж с нея кой ще се хване. Това ли ви е измислената "кралица", която не струва нищо в живота.

Ние я харесваме заради гласа и песните, а не заради това с кой си ляга - това слабо ме вълнува. Ако е щастлива с него - ок, оттам натам си е нейна работа. Никоя чалгарка не се хваща с нормални мъже - или са мафиоти и мутри, или политици-мошеници и т.н. .. в тези среди е така.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние я харесваме заради гласа и песните, а не заради това с кой си ляга - това слабо ме вълнува. Ако е щастлива с него - ок, оттам натам си е нейна работа. Никоя чалгарка не се хваща с нормални мъже - или са мафиоти и мутри, или политици-мошеници и т.н. .. в тези среди е така.

 

640x.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Весо е много преекспонирано.

Ако наистина беше пребит нямаше на следващия ден да качва селфи на което нищо му няма.

 

Айде, айде сега ,вечните оправдания да защитим Преслава. Знаем каква е и с какви ходи,тъй че всичко е ясно. Престъпникът в затвора да ходи.

.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде сега ,вечните оправдания да защитим Преслава. Знаем каква е и с какви ходи,тъй че всичко е ясно. Престъпникът в затвора да ходи.

 

Той оттам излиза, ти веднага го пращаш пак на топло. Чакай да попребие малко фенове де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не беше с Бирмата скандали и сбивания, друсана и какво ли още не. Преслава не струва като човек, това е.

 

Язък. че съм била сляпа за нея като бях по-малка, но вече това пред мен не минава, щом и хора от нейния град го казват, няма какво да се лъжем

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде сега ,вечните оправдания да защитим Преслава. Знаем каква е и с какви ходи,тъй че всичко е ясно. Престъпникът в затвора да ходи.

.

Защо да се оправдава? Можеш сама да разгледаш един от многото му фейсбук профили, където поства селфита с известни личности всеки ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава преди време като правеше своите копия на МСМ, тук всички искаха да я замерят с камъни. А сега "експериментите" на Галена от МамаУраган насам са подаръци за феновете за Коледа... И "Нашето любов е" беше подарък! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя щото изобщо не се е нагушил с парите от Боровец ..

 

Ти каза мафиоти и мутри или политици-мошенници. Галин Ефремов Вафлата не спада в нито една от тези категории. Човекът си има честен и законен бизнес, а не е спряган за наркодилър.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти каза мафиоти и мутри или политици-мошенници. Галин Ефремов Вафлата не спада в нито една от тези категории. Човекът си има честен и законен бизнес, а не е спряган за наркодилър.

Не знам до колко му е чиста и на него работата, не съм запознат, но да кажем, че е една идея по-добре.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...