Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

Какво пък унижение е преживяла Луна!? Гледах внимателно и видях единствено победата й над простотията... за пореден път.

 

Простотията главно се е настанила при нея. Отдавна забравена от хората а се изкара най-голямата звезда в България. Такова натрапване и изтъкване ако не е простотия здраве му кажи. Няма едно нормално действие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Простотията главно се е настанила при нея. Отдавна забравена от хората а се изкара най-голямата звезда в България. Такова натрапване и изтъкване ако не е простотия здраве му кажи. Няма едно нормално действие.

 

+1

 

В нейния сезон беше интересна и забавна, но тук е голямо падение.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Захажаева е една твърде възрастна жена с кофти енергия. И тя не е интересна в този сезон. Нито дават добър пример, нито скандализират като в предните сезони. Абсолютно нехомогенни като колектив, изчерпани и хаотични. Захажаева, претендираща за интелект, като се ядоса, знае само да говори тъпотии и обиди. Самозабравил се бабиер. Не видях в никой от въпросните личностно развитие, нови прийоми. Все едно снимат там някакъв сериал. Достойни за победител няма...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна и Нордел са готин тандем. Радвам се, че Луна си намери сродната душа този път. Фънки, Захажаева и Светлана прекаляват с обидите и злобата, Луна изкарва най-лошото от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как Луна ще каже, че Коцето не бил певец и нямал един хит., Ходила ли е на участията му да види, че всеки път е пълно.

 

Ето го момента дето Коцето каза, че го събуждали с негова песен и че Джино имал рожден ден като имаше участие онзи ден при нас.

Значи това е било ден преди участието му в Бургас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, по-скоро как може Луна с тая нейната тъпашка дискография на 80% да коментира баладите на Константин, който се е прочул с тях. :mf_surrender: И особено пък тази балада.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна и Нордел са готин тандем. Радвам се, че Луна си намери сродната душа този път. Фънки, Захажаева и Светлана прекаляват с обидите и злобата, Луна изкарва най-лошото от тях.

+1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, по-скоро как може Луна с тая нейната тъпашка дискография на 80% да коментира баладите на Константин, който се е прочул с тях. :mf_surrender: И особено пък тази балада.

Луна няма само кючеци. Напротив, има и невероятни балади, и не говоря за двете й най-известни, а за още няколко, които са страхотни. Визирам ”Любов от първи поглед”, ”Не чух да кажеш никога любима”, ”Коледа е”, ”Скитница”, ”Искам да вали”, ”Назови ме”, ”Простих на думи”, някои от които с доста богати аранжименти, написани и от поп композитори. Особено за ”Простих на думи” с Бойко Петков са ползвали доста музиканти и симфоничен оркестър. Да не говорим, че албумът ”Завинаги до теб” е изцяло в поп стилистика. Парчета като тази заглавната и ”Пепел”, клипове също са на високо ниво. Не отричам няколкото добри балади на Кокаин, но повечето са кавъри, а самият той никога не ги е пял на живо. Всъщност е доста слаб певец като цяло. Иначе ”Черна роза” е хит, а аз лично харесвам ”Несподелена любов” и ”Върни се”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна няма само кючеци. Напротив, има и невероятни балади, и не говоря за двете й най-известни, а за още няколко, които са страхотни. Визирам ”Любов от първи поглед”, ”Не чух да кажеш никога любима”, ”Коледа е”, ”Скитница”, ”Искам да вали”, ”Назови ме”, ”Простих на думи”, някои от които с доста богати аранжименти, написани и от поп композитори. Особено за ”Простих на думи” с Бойко Петков са ползвали доста музиканти и симфоничен оркестър. Да не говорим, че албумът ”Завинаги до теб” е изцяло в поп стилистика. Парчета като тази заглавната и ”Пепел”, клипове също са на високо ниво. Не отричам няколкото добри балади на Кокаин, но повечето са кавъри, а самият той никога не ги е пял на живо. Всъщност е доста слаб певец като цяло. Иначе ”Черна роза” е хит, а аз лично харесвам ”Несподелена любов” и ”Върни се”.

 

Да бе да- слаб певец друг път. Повечето песни, които си ги изредил дори не съм ги чувала. А на Коцето песните се знаят и пеят и досега. Къде е Луна сега, къде е Коцето. Константин пълни дискотеките, а Луна има ли изобщо участия - забравена отвсякъде и се мисли, че е най-добрата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, някъде хартисали измежду цялата простотия, която тя и в къщата пее без никой да я кара.

На Джино му е било супер забавно на празника. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, някъде хартисали измежду цялата простотия, която тя и в къщата пее без никой да я кара.

На Джино му е било супер забавно на празника. :1000 (29):

 

Предварително уговореното участие е било в Бургас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе да- слаб певец друг път. Повечето песни, които си ги изредил дори не съм ги чувала. А на Коцето песните се знаят и пеят и досега. Къде е Луна сега, къде е Коцето. Константин пълни дискотеките, а Луна има ли изобщо участия - забравена отвсякъде и се мисли, че е най-добрата.

Не ме интересува - да си ги чула. Човек спори, когато е подготвен. То не става само с Рики. Това, че си влюбена в Коцьо и искаш да те треска, не го прави добър певец. Дай ми живи изпълнения. Нито техника има, нито мощ на гласа. Една приятна бленда и дотам. Луна може да е всякаква. Има и хубави песни. Просто е тъпа, че не говори повече за тях. Затова такива невежи като Фънки ще плюят жанра. Досега една, дето е участвала, не е защитала жанра си. Простачки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интересува - да си ги чула. Човек спори, когато е подготвен. То не става само с Рики. Това, че си влюбена в Коцьо и искаш да те треска, не го прави добър певец. Дай ми живи изпълнения. Нито техника има, нито мощ на гласа. Една приятна бленда и дотам. Луна може да е всякаква. Има и хубави песни. Просто е тъпа, че не говори повече за тях. Затова такива невежи като Фънки ще плюят жанра. Досега една, дето е участвала, не е защитала жанра си. Простачки.

Напротив!

Преслава и при първото си участие в Брадъра и в Мюзик Айдъл се изказваше колко е обидена, и насълзена защитаваше жанра. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от къде тръгва спорът, защото не гледам, но Константин има макс 5-6 глупави песни от рода на Студентка, Кой живее в гаража, Едва ме нави, Острието, Палатка. Всички други са му с доста прилични текстове и 100%тови хитове.

Луна има 4-5 просташки просташки хита и другите само тя си ги знае (и очевидно още няколко човека от форума).

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от къде тръгва спорът, защото не гледам, но Константин има макс 5-6 глупави песни от рода на Студентка, Кой живее в гаража, Едва ме нави, Острието, Палатка. Всички други са му с доста прилични текстове и 100%тови хитове.

Луна има 4-5 просташки просташки хита и другите само тя си ги знае (и очевидно още няколко човека от форума).

Луна има доста музикантски песни и смислени интервюта, за които не се е разбрало. Явно е било съдба най-големите й хитове да са по-закачливи. Тя самата беше супер скандална и винаги е носила палотогията си, но имаше и друго лице. Тиражът на първите й три албума е бомбастичен. Константин от "Черна роза" до "Ти си само осми клас", която е крайно възвишена песен :д, имаше една дупка, от която Райна го извади и му даде инерция. Към днешна дата всички му се радват, "бате Коце", но лично аз, като го видя, се сещам за маймунджулъците му и за песни като "А-у", в чиито клипове се прави на олигофрен - очевидно нещо много печелившо в тази държава на клоуни, мутри, развратници и всякакви други подобни ментално осакатени индивиди. Освен това не сме го чули да пее на живо. И какво се получава... "Свестните у нас считат за луди" - в случая такива като Райна, коментират се истериите й, а нарко изцепките на Константин в Плаза бяха потулени и дори тогава аверите му го потупваха по рамото колко е голям. Страшно много лъжеше по интервюта. Той си е на ниво селски тарикат от самодейния състав. Цял живот е бил едно простовато момче. Да, има си ги хубавите балади - но ето че и той като Луна има две лице. Не виждам никаква разлика между тях двамата, освен че него продължават да го изкарват мъжкар и любимец на народа. Нали сме на Балканите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от къде тръгва спорът, защото не гледам, но Константин има макс 5-6 глупави песни от рода на Студентка, Кой живее в гаража, Едва ме нави, Острието, Палатка. Всички други са му с доста прилични текстове и 100%тови хитове.

Луна има 4-5 просташки просташки хита и другите само тя си ги знае (и очевидно още няколко човека от форума).

Луна има доста музикантски песни и смислени интервюта, за които не се е разбрало. Явно е било съдба най-големите й хитове да са по-закачливи. Тя самата беше супер скандална и винаги е носила палотогията си, но имаше и друго лице. Тиражът на първите й три албума е бомбастичен. Константин от "Черна роза" до "Ти си само осми клас", която е крайно възвишена песен :д, имаше една дупка, от която Райна го извади и му даде инерция. Към днешна дата всички му се радват, "бате Коце", но лично аз, като го видя, се сещам за маймунджулъците му и за песни като "А-у", в чиито клипове се прави на олигофрен - очевидно нещо много печелившо в тази държава на клоуни, мутри, развратници и всякакви други подобни ментално осакатени индивиди. Освен това не сме го чули да пее на живо. И какво се получава... "Свестните у нас считат за луди" - в случая такива като Райна, коментират се истериите й, а нарко изцепките на Константин в Плаза бяха потулени и дори тогава аверите му го потупваха по рамото колко е голям. Страшно много лъжеше по интервюта. Той си е на ниво селски тарикат от самодейния състав. Цял живот е бил едно простовато момче. Да, има си ги хубавите балади - но значи ето че и той като Луна има две лица. Не виждам никаква разлика между тях двамата, освен че него от първия брадър продължават да го изкарват мъжкар и любимец на народа. Нали сме на Балканите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...