Jump to content


Online: Есил Дюран - Любов


Препоръчани коментари

Много странна песен, все едно са и пратили да чуе инструментала с припявания и си е казала няма да има текст направо така :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай, колко смело за Поп-фолка в България! Обаче по едно време сериозно ме напуши яко смях.... в опита си отново да бъде различна с вокалите се е престарала и на места просто стои смешно! Гледах нейно интервю в което разказа, че е направила песен без текст, а просто някакви вокали и бях изненадан.... Не е нещо учудващо, защото не е първата такава песен, в световен мащаб има, но тук едва ли ще бъде разбрано и възприето нещо такова. Хубава идея е, музиката е добро, видеото определено е красиво, но самото разпяване тук ми идва малко в повече и смешно на места. Убеден съм, че този проект няма да бъде разбран и е ясно защо, но иначе хубава идея. Отново различна! Браво, но следващия път нека пак пусне песен в нейният си стил или нещо като предната.. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достоен женски отговор на "Издислав" - като идея супер, но как никой не им каза да не издават реализацията на тази идея. :1eye:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я слушах в интервю, имах големи очаквания, каквито по принцип имам към Есил и тя ги удовлетворява. Голяма скука се оказа. Мелодията не е лоша, но само А-а-а-а-а не стига. Можеше по-различно да импровизира.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка идея. Радвам се че Есил е отново различна от останалите. Мелодията е много хубава, малко хора ще оценят този проект.

П.С Това не е проект за хора с ниска култура!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутално добро парче. Музиката е като от филм. Есил винаги е била различна и индивидуална. Повечето ще го подминат и опюят, но всъщност това е изкуство и масата хора няма да го разберат, защото на чалгата отдавна не се гледа като изкуство и всичко е прекалено повърхностно. И все пак дано този първоначален негативен интерес спомогне за това песента да достигне до повече хора и да се популяризира. Ако някоя световна звезда направи нещо подобно ще се спукане да я/го хвалите, но нали е от БГ изпълнител..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутално добро парче. Музиката е като от филм. Есил винаги е била различна и индивидуална. Повечето ще го подминат и опюят, но всъщност това е изкуство и масата хора няма да го разберат, защото на чалгата отдавна не се гледа като изкуство и всичко е прекалено повърхностно. И все пак дано този първоначален негативен интерес спомогне за това песента да достигне до повече хора и да се популяризира. Ако някоя световна звезда направи нещо подобно ще се спукане да я/го хвалите, но нали е от БГ изпълнител..

+1 Пределно ясно е, че не очаква да покорява класации с тая песен и я е пуснала за удоволствие. Браво за смелостта!

 

Текст на годината. :1000 (29):

:D И все пак някои песни, съдържащи думи, са също толкова безсмислени. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аъъъаууууаааааъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъаааааааеууууууууууууууууууууууу

ууууууууууууууууууууаааааааааааааааааааааааааааааааааааэъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ

ъъеее

 

Само като видях, че няма текст отдолу и викам тука намирисва работата.

 

Хем е някаква иновация, хем е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил е различна от масата. Веднъж й се получава, друг път не. Но я поздравявам, че разнообразява и опитва. Предната й песен ми беше една от любимите за лятото. Тук има замисъл, но за мен не се е получило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...