Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

Съгласен съм, че положението се оживи чувствително. И все пак мисля, че основна роля за успеха на концерта има местоположението, рекламата (макар да не знам каква е била тя) и ниската цена на билетите.

 

Всъщност ти следиш нещата, в какво се изрази рекламата на събитието?

Ами буквално в тези анонси елементарните, качени в канала. Дотам. Нищо по-различно от предни години, дори да не кажа по-малко. Смяната на града е ключовият фактор за мен. Хитовете са отделно от това - доколко допринасят, е друг въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами буквално в тези анонси елементарните, качени в канала. Дотам. Нищо по-различно от предни години, дори да не кажа по-малко. Смяната на града е ключовият фактор за мен. Хитовете са отделно от това - доколко допринасят, е друг въпроса.

 

Със сигурност допринасят. Обаче във Варна - 300 души (да не кажа 200), а тук 3000, тоест десет пъти повече.

 

Сега трябва да направим анализ и на това колко чалготеки има в двата града, за да е пълна статистиката. :3fdb8960598fa63e:

 

Като население са равни. Варна лятото е 450-500К, на Пловдив агломерацията му е толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но например на турнето 2014 най-много хора имаше във Варна. Относителни са нещата - ако концертът лятото беше на Пантеона, както турнето, съм сигурен, че публика щеше да има, колкото на турнетата на попаджиите. Във Варна лятно време живот няма далеч от алеята. Особено тази година с разширението към морска гара, дори северната част на алеята (да не говорим за града, където и стадиона) беше нереално пуста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност допринасят. Обаче във Варна - 300 души (да не кажа 200), а тук 3000, тоест десет пъти повече.

 

Сега трябва да направим анализ и на това колко чалготеки има в двата града, за да е пълна статистиката. :3fdb8960598fa63e:

 

Като население са равни. Варна лятото е 450-500К, на Пловдив агломерацията му е толкова.

У Варна чалгари няма! :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ги броите тия 3000, сякаш вече са там. Отделно, това число е малко, за претенциите пайнерски. Аз не вярвам да се съберат достатъчно хора. Ще е полупразно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

У Варна чалгари няма! :1000 (29):

Чак пък. Екстра и Час пик (вече Култ) винаги са фул, като има участия, редовно за втората опашките стигат до Захир. Зимата е същата работа с Плаза - не се диша вътре, многото хора в комбинация с цигарения дим, ниския таван и ужасната вентилация могат да ти докарат припадък дори. Просто чалгарите изглежда нямат интерес да ходят на посредствени концерти на селски поляни, организирани от баничарници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ги броите тия 3000, сякаш вече са там. Отделно, това число е малко, за претенциите пайнерски. Аз не вярвам да се съберат достатъчно хора. Ще е полупразно.

Как празно, няма билети :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как празно, няма билети :D :D

Е, те не са пуснали и половината в продажба... Сигурно сами си ги изкупуват :D Дано хората да размислят и да не отидат!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък. Екстра и Час пик (вече Култ) винаги са фул, като има участия, редовно за втората опашките стигат до Захир. Зимата е същата работа с Плаза - не се диша вътре, многото хора в комбинация с цигарения дим, ниския таван и ужасната вентилация могат да ти докарат припадък дори. Просто чалгарите изглежда нямат интерес да ходят на посредствени концерти на селски поляни, организирани от баничарници.

Така е!Зимата освен Плаза и Култа никъде няма участия с изключение на Екстрата,която от време на време вика някой от попфолка.Според мен грешката им беше ,че заложиха на стадион,който е в окаяно състояние и слаба реклама.Турнето през 2014 беше уникално,имаше много хора,но беше и безплатно.Кой ще ти плати колкото там бяха билетите за разбит стадион и певци,които през месец са в плаза/култ с безплатен вход до 12:00ч.Преди турнетата като бяха на стадиона Юрий Гагарин беше някакъв гъч,идваха адски много хора,въпреки че стадиона също не беше в добро състояние.Добре,че се сетиха да го строят след като преди 10 години го разрушиха и остана една огромна дупка.Надявам се някой ден когато вече е готов да направят един концерт там.Ще бъде много готино! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, те не са пуснали и половината в продажба... Сигурно сами си ги изкупуват :D Дано хората да размислят и да не отидат!

Те ползват 1/5 от капацитета на залата, ко да си говорим колко са продали и колко празно ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те ползват 1/5 от капацитета на залата, ко да си говорим колко са продали и колко празно ще е.

 

Стига негативизъм, де. Не четеш ли, че всъщност залата побира 5500 човека, а по всичко личи, че ще има към 3000 души. Успех си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък... ако искаха щяха да раздадат покани и за Варна. Просто не беше техен концерт (организиран от ПАйнер).

 

Което ще рече, че и тук изпълнителите ще си раздават повече от половината зала, както обикновено. Някак не разбирам дебилското упорство да се докаже, че има сериозен интерес към западаща компания като Пайнер, защото такъв отдавна е мираж. Миналата година пак така си раздадоха 2000 билета и продадоха още толкова в София. Таванът им е ясен и драми няма. При това на цени, които са за началото на века, а не 15-20 години по-късно. Единственото, с което могат да ни изненадат или поне мен е да направят пряко излъчване, та да видим на живо нещата, а не да ни ги представят монтирани и обработени. Ако им стиска поне това да направят, значи имат дупе за бизнес. Ако не го направят, по-добре да не надуват балона, че и хитове нямат тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига негативизъм, де. Не четеш ли, че всъщност залата побира 5500 човека, а по всичко личи, че ще има към 3000 души. Успех си е.

Чета, чета. Обявения макс капацитет на залата за концерти е към 7500, тая цифра от 5500 в за състезания. Отделно гледам разположението, и явно кокошарника са домъкнали сцена, която не е за тоя терен, ама подробности.

 

И не, не е успех, стига с тия прекален ентусиазъм? Просто не се очертава да е пълния провал, който беше на варненската баничарска вечеринка на поляната. Една птичка лястовичка не прави, както знаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига негативизъм, де. Не четеш ли, че всъщност залата побира 5500 човека, а по всичко личи, че ще има към 3000 души. Успех си е.

При 2000 празни успех?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При 2000 празни успех?

Гледал ли си въобще схемата на разположение на сцената? :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна какво смята да пее? Сафарита и подобни? Кога ще забие някой от старите хитове?

И аз това се питам... има жестока дискография и песни останали във времето големи хитове,ако изпее нещо старо ще има страхотен прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна какво смята да пее? Сафарита и подобни? Кога ще забие някой от старите хитове?

 

Ако съм на нея, забивам един микс от Принцеса, Нежна полиция и Ти ме лъжеш най-добре и срутвам залата. На новогодишната програма миналата година пя Хиляди жени. Дано ни изненада, но не зависи само от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срутвам залата? Сигурно и Юнона ще се приеме по-добре от която и да е стара песен на Райна. Може да има брутални стари песни, но към днешна дата те нямат никаква тежест, нито пък Райна като име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие май забравяте за авторските права. Изобщо като пишете, мислите ли, или намирате тъпотията за оригинална?Защото аз не намирам за оригинално да се излагаш с незнание!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Срутвам залата? Сигурно и Юнона ще се приеме по-добре от която и да е стара песен на Райна. Може да има брутални стари песни, но към днешна дата те нямат никаква тежест, нито пък Райна като име.

Райна тук се подценява по презумпция, но тук говорим за старата чалга от едно време, към която всички имаме сантимент. Дреме ми за приема, нали ще ми направи кефа да изпълни нещо златно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако съм на нея, забивам един микс от Принцеса, Нежна полиция и Ти ме лъжеш най-добре и срутвам залата. На новогодишната програма миналата година пя Хиляди жени. Дано ни изненада, но не зависи само от нея.

Даже на Ивана й е трудно вече да "срути залата" със стари песни, какво да говорим за Райна ... факт е, че тя, подобно на почти всички, които са били в пика си през 2000-2006, има много златни хитове, към които ние, родените през 90-те, пазим големи сантименти, но вече публиката тотално се промени. На тези концерти масово са набор 00+, които се кефят на Галин и Гери Никол и даже не помнят въпросните хитове или не ги свързват с нищо съзнателно от живота си. В този ред на мисли, дори да изпее нещо старо, не очаквай чудеса.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...