Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

Галин и Анелия побъркват фирмата те да закриват концерта.. :1000 (29):

А Преси? :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тези двамата претендират да са последни.

И на базата на какво? Анелия е гола вода след "Дай ми още", Галин също не е в най-добрия си период.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на базата на какво? Анелия е гола вода след "Дай ми още", Галин също не е в най-добрия си период.

Спомняте си Анелия когато претендираше за награди сега е същото, Галин видяхте наглото му поведение в последно време..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия ще мачка със С тебе ми е най + Дай ми още.

Дали? По-голяма неадекватница е и от Деси Слава, в състояние е да си прецака приема и на най-големия хит ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там и е мястото!

Така е, че като знаем концертите тип събор на Пайнер, накрая хората ще им е писнало. В средата ще са още на черешата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, че като знаем концертите тип събор на Пайнер, накрая хората ще им е писнало. В средата ще са още на черешата. :Vishenka_05:

Добре, че са Галена и Преслава, че инак концерта ще е на треторазрядници и алчни безхитови никаквици! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Анелия побъркват фирмата те да закриват концерта.. :1000 (29):

 

За Анелия нямаме и съмнение, след като смяташе, че "Предадох те" е топ хита на държавата. :1000 (29): Отдавна си живее в Анелияленд, където тя е кралица в драгалевския замък, а в 00.00 на 1 януари пускат "С тебе ми е най" по БНТ. :mf_surrender:

 

Галин в интерес на истината си има голям хит в лицето на "Ме густа", макар, че какво ще пее с него ... "Моята дама"?!?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Анелия нямаме и съмнение, след като смяташе, че "Предадох те" е топ хита на държавата. :1000 (29): Отдавна си живее в Анелияленд, където тя е кралица в драгалевския замък, а в 00.00 на 1 януари пускат "С тебе ми е най" по БНТ. :mf_surrender:

 

Галин в интерес на истината си има голям хит в лицето на "Ме густа", макар, че какво ще пее с него ... "Моята дама"?!?

Помним ли как Анелия в едно предаване заяви, че Преслава не си изиграла добре картите, въпреки че имаше най-големия хит самостоятелен за годината - "Моето слабо място". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че са Галена и Преслава, че инак концерта ще е на треторазрядници и алчни безхитови никаквици! :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Не можеш да си представиш колко си прав. Точно масата хора отиват заради тях, такива са настроенията и във форума, и сред хората в държавата. Глория, Ивана, Камелия и Деси Слава няма да са на концерта, така че хората баш си отиват заради наще две.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли как Анелия в едно предаване заяви, че Преслава не си изиграла добре картите, въпреки че имаше най-големия хит самостоятелен за годината - "Моето слабо място". :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

Аз помня. И след това, като и го казаха това на Преслава, тя коментира с ехидна усмивка и нищо повече. Едва ли не си каза след това "Ми какво да коментирам? Тя... Анелия...", следва усмивка и клатене на глава. Анелия - неадекватната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Аз помня. И след това, като и го казаха това на Преслава, тя коментира с ехидна усмивка и нищо повече. Едва ли не си каза след това "Ми какво да коментирам? Тя... Анелия...", следва усмивка и клатене на глава. Анелия - неадекватната.

А Анелия същата година беше пуснала "Ксафника" и "Корен квадратен от 69" - перфектно изиграни карти, думи нямам :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Анелия същата година беше пуснала "Ксафника" и "Корен квадратен от 69" - перфектно изиграни карти, думи нямам :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

 

Тотал щета. Не е истина как успя да се завърне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Анелия побъркват фирмата те да закриват концерта.. :1000 (29):

да кажем, че Анелия, Галин и Фики ще са най-популярните които ще са там :1000 (29):

 

А Преси? :gun_bandana:

забравих я

май ще открива

явно нищо не се е променило за точно месец :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, с това откриване те официално признават, че Преслава вече е аут от върха. Колко години им трябваше, за да го проумеят? И въпреки това мисля, че е грешка. Тя има едни от най-добрите приеми, заслужава да е по към края, или накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

явно нищо не се е променило за точно месец :1000 (29):

Преси и миналата година "щеше" да открива според теб с "Водка с утеха" :roll1:

Нека открива жената, след нея Галена и след тях - празна зала и нулеви приеми. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас, с това откриване те официално признават, че Преслава вече е аут от върха. Колко години им трябваше, за да го проумеят? И въпреки това мисля, че е грешка. Тя има едни от най-добрите приеми, заслужава да е по към края, или накрая.

На концерта с баничарницата пя първа и беше с най-добрият прием и бисове (единствена), а се изяви по светло. КРАЛИЦА! ПАЙНЕР = ТИТАНИК! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...