Jump to content



Камелия преди турнето: Америка е за хората, които искат да са без граници


Препоръчани коментари

Камелия има глас, даже Гласът, и даже я викнаха за още един сезон. С което не моат се пофалят нито една нейни колежки.

 

Смятам, че казах каквото трябва, а вече всеки си прави извод..нека, няма лошо да е поканена отново, явно можели са да искат да поканят някоя друга и да са опряли отново на Камелия, за което няма нищо лошо, но да ми говорите за глас е меко казано смешно. Трябва да си много сляп или да нямаш добър слух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, аз не влизам тук с цел да се заяждам с Камелотите, а просто си изказвам собственото си мнение, все пак нали всеки може да се изкаже...а пък и да следим,

как минава турнето и..този клип не го бях виждал, но ми става жал, че (Певица) с такъв голям стаж зад гърба си и хитове и какво ли още не..да я излъчват по Господари на ефира и то не с песен , а отново с голото си тяло.. :mf_surrender: Нека Камелия покаже и да се говори повече за турнето, а не да излъчват такива неща за нея по телевизията. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя защо влизате в тая тема и коментирате някаква залязла бабка , айде Фокси си е като нея , ама вие какво му уидисвате тук да пишете незнам.

 

Залязлата бабка отиде след Преслава в САЩ и реално показа кой е Шефа в чалгата. Пред това, което Кама показва Пресли изглежда като ученичка, каквато винаги е била, когато наоколо е Камелия. То затова и не влизате тук. Унижението е прекалено голямо, за да го четете дори....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залязлата бабка отиде след Преслава в САЩ и реално показа кой е Шефа в чалгата. Пред това, което Кама показва Пресли изглежда като ученичка, каквато винаги е била, когато наоколо е Камелия. То затова и не влизате тук. Унижението е прекалено голямо, за да го четете дори....

 

Тук си прав, отзивите за Преса четох, че са мега разочаровани хората от плейбека й и тъпата програма. То и за това клипчетата от участията й бяха малко и кратки, за да не е резила пълен. Да не говорим , че като бройка участията й са били по-малко от на Камелия и доста по-празни. Това говори, че интерес към.нея там почти няма. Факт !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчета има след всеки концерт и Камелия си ги качва, на стената във Фейсбук. За да ги гледаш обаче и ако не се показват, ще трябва да и лайкнеш страницата. Направи го с отвращение, не казвай на никой и като ги изгледаш пак се прави на правоверен "десов" поданик. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е изчистена от излишните коментари. Следващия който спами, пише извън темата или споменава гарги, крави и подобни ще си почине от форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не се спря с тоя плейбек, поне в чужбина като отиде да покаже глас , бе...

Хората там не са чували жив български глас (на изпълнител) с месеци, може и години , и тя отива с плейбека. Ма те хората вкъщи като искат плейбек ще си пуснат Youtube, телевизора или ще си свалят някоя mp3-ка и ще я слушат, на тия участия се ходи, за да се пее, не да се замества работата на DJ-я.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на нас ни е пределно ясно, то и затова Камелия кърти мифки у Щатите, а научените на плейбек моми на чичо Митко, като Преслава, минават вяло по кварталните пицарии и, ако не ги изгонят, в по-големите МакДоналдси .... Само инженера и тукашните пишман фенове на курника не се научиха как и защо.

 

Междудругото, конкретно Преса, ме съмнява че може да изпее и два тона на живо, ма това е отделна тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна пародия... много фалшиво бре :mf_surrender: https://www.facebook.com/Kamelia.Official.B...56873168104546/

 

Публиката спи тук: https://www.facebook.com/Kamelia.Official.B...56875718469546/

 

 

Общо взето няма нищо ново при Кама. 3 хита, бис и фалшиво пеене. Така беше и в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо взето няма нищо ново при Кама. 3 хита, бис и фалшиво пеене. Така беше и в Пайнер.

Това никога не е било по вина на Пайнера :1000 (29):

 

А народни песни по гащи някак не вървят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна пародия... много фалшиво бре :mf_surrender: https://www.facebook.com/Kamelia.Official.B...56873168104546/

 

Публиката спи тук: https://www.facebook.com/Kamelia.Official.B...56875718469546/

Общо взето няма нищо ново при Кама. 3 хита, бис и фалшиво пеене. Така беше и в Пайнер.

 

 

Това никога не е било по вина на Пайнера :1000 (29):

 

А народни песни по гащи някак не вървят.

По-фалшиво от ваште коментари? ... немисла.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То щото е такъв провал, обявиха цифра нови дати, нали, толкова е толкова вяло, провалено и убито, че куцо, кьораво и сакато се прескачат да кихнат по 80 гущера за Камелия ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започват да излизат от шока традиционните тролове. Бяха изпаднали в дълбока депресия откакто Камелия стъпи в Америка. :1000 (29): Усетиха се, че колкото и да им е мъчно от резултата, колкото и да игнорират темата, колкото и да им се ще да я няма, тя е тук и всяко влизане в Рамания им носи остра болка в гърдите. Я да питам аз сега:

 

- Ядохте ли ги в продължение на 3 години?

- А сладко ли ви е днес или вече нагорча сериозно?

- Как е да си дрънкате да виртуален трафик и да получавате реално психическо онождане от 10 000 км?

- Къде са хората по време на народните песни? - на дансинга или я замерят с пасти....

- От тия бисове обръщат ли ви се червата от злобичка? - това специално за "десовите".

- Човърка ли ви в главите пропагандата "камелотска" от САЩ?

- Колко още ще търпите "чипровския" гнет, щото скоро започват годишните пресявки и анкети?

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определно хората много уважават пеещите на живо, които в случаая на Америка са Камелия, Глория, Райна... За Галена не знам, не съм гледал клипчета. Преслава има много хитове, последния път на нейно участие е пяла 2 часа почти и всичко беше топ, но нито една песен, ама наистина нито една на живо, което беше много разочароващо. Всички пеехме с пълно гърло, тя един тон не изкара дори на една "Новата ти" или "Дяволско желание". Така че за мен при хората в чужбина това пък е от още по-голямо значение, защото те си търсят да усетят истинската емоция, певицата заради носталгията. И е толкова очевидно, не разбирам защо не го осъзнават и тя, и други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определно хората много уважават пеещите на живо, които в случаая на Америка са Камелия, Глория, Райна... За Галена не знам, не съм гледал клипчета. Преслава има много хитове, последния път на нейно участие е пяла 2 часа почти и всичко беше топ, но нито една песен, ама наистина нито една на живо, което беше много разочароващо. Всички пеехме с пълно гърло, тя един тон не изкара дори на една "Новата ти" или "Дяволско желание". Така че за мен при хората в чужбина това пък е от още по-голямо значение, защото те си търсят да усетят истинската емоция, певицата заради носталгията. И е толкова очевидно, не разбирам защо не го осъзнават и тя, и други.

За това говорим. Колко трябва да си прост и нагъл, че да пееш на плейбек в Америка, където една такава изява е рядкост, като цяло. То за това за Камелия искат 80 долара, а да Преса по-малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си Азис като ходи там и беше на плейбек 40 минути и си тръгнал. А тамошните си мислели, че ще вилнее 4-5 часа.

 

Ама циганинът си знае цената. Това, че някакви западнали като Райна, Соня Немска и тн пеят като луди щото тука в БГ никой не ги кани, си е техен проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си Азис като ходи там и беше на плейбек 40 минути и си тръгнал. А тамошните си мислели, че ще вилнее 4-5 часа.

 

Ама циганинът си знае цената. Това, че някакви западнали като Райна, Соня Немска и тн пеят като луди щото тука в БГ никой не ги кани, си е техен проблем.

 

Абсолютни глупости. Кама я прави там същия човек, който правеше и Азис. 3 часа, повтарям, 3 часа и няма мърдане от сцената. Не надувайте балона на циганина. Той никога не е бил с нищо повече от Камелия и никога не посмя да излезе на една сцена с катуна на Пайнер, да го видим сред тях как ще е с 1 изключение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютни глупости. Кама я прави там същия човек, който правеше и Азис. 3 часа, повтарям, 3 часа и няма мърдане от сцената. Не надувайте балона на циганина. Той никога не е бил с нищо повече от Камелия и никога не посмя да излезе на една сцена с катуна на Пайнер, да го видим сред тях как ще е с 1 изключение.

 

Не знам колко да е било 3 часа, като имаше клипче, дето го викаха на бис и накрая го освиркаха щото си тръгва. :whistling:

 

https://lifestyle.bg/bulgarian/skandal-azis...kat-parite.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко да е било 3 часа, като имаше клипче, дето го викаха на бис и накрая го освиркаха щото си тръгва. :whistling:

 

https://lifestyle.bg/bulgarian/skandal-azis...kat-parite.html

 

Вестник "България сега" се издава в Чикаго и е основният конкурент на другата голяма медия там "BG Voice", чийто собственик организира турнетата. Не се разбират двете медии, а в основата на скандалите е, че гл. редактор на "България сега" бе набит от Христо Стоичков, защото досаждаше, на едно парти в Чикаго, а конкуренцията отрази обилно боксовите умения, на "Камата". Закачката между двата вестника от от 2007 година, когато "България сега" бе доминиращият български вестник, но бе изместен не без помощта на чалгата, която направи хората в "BG Voice" откровен лидер сред нашата диаспора там. Според мен е проблем на поколенията. "BG Voice" се адаптира в новата интернет епоха много по-бързо от конкуренцията, а това не се хареса на същата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...