Jump to content



Online: Джулия ft. Галена - Поздрав за жена ти


Danger.

Препоръчани коментари

  • Отговори 25
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента наистина звучи като Калифорния. Галена е излишна. Джулия е много красива в клипа.

Излишна ама вдига първоначалния интерес към проекта.

Много яка песен!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Второ У-А-У от Джулия! "За мене край си", сега това..... страшно любими песни направи за мен тази година. Просто е страхотна. На мен "Калифорния" ми беше една от любимите песни за миналата година и въпреки огромната прилика много ми харесва. Реших, че ще е някакво много бледо копие, но песента си е доста добра. Май набара хит, включването на Галена много ме кефи, музиката, текста...... Дуета с Константин почти не ми хареса, това е другата нейна песен която навярно ще въртя без спиране! Кефя се, че е в същата тематика на "За мене край си", дано продължи с подобни по-яки и намахани текстове. От едно време си ме кефят, точно като "Спри да ми досаждаш", "Генерал", "За мене край си" и това. Успех на песента. Видеото също е ужасно добро и Джулия изглежда супер, макар, че си бие на клип на Галена и много напомня за нейния стил. Не е нещо супер индивидуално и различно, но в последните 2-3 години точно такива песни ми харесват, а и изглежда, че това е комерсиално в момента и се търси.

 

Поздрав от Джулияяяя за жена тиииииииии :1000 (6):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Калифорния 2" е песента, но пак е доста яка. Клипът също радва с тия анимации, Джулия е много красива на розовия фон. Много се кефя на продуктивността й тази година - ако някое от новите имена има шанс да стане нещо подобно на "нова Преслава", това е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво, но адски нехаризматично момиче -не мога да запомня как изглежда, особено ако не е с къдрава коса. Песента е тъпа.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти чалга мисленето имат всички коментирали над мен. :1000 (29):

Мен Джулия ме кефи, нещо свежичко от всички дърти курви, които ни въртят вече 100 години. И трите й песни тая година са готини и даже и

да приличат на някви стари е яко щото нов глас със приятна песен. Нз, може и аз да съм в грешка.

 

Успех на Джулия и дано момичето има развитие нагоре.

За сега тая най-добре се получи. .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този проект на Джулия е с предпоставка за МЕГА ХИТ! Адски надъханата песен! Давай момиче, къъъсай ги!

 

Можеш да ми счупиш само repeat-ааааа :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е, но много прилича на "Калифорния". Галена вдига интереса, но самото й участие е доста тъпо. Джулия обаче съвсем скоро ще попадне на наистина голям хит и ще ги убие всичките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...