Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо да се "хвали"? Те я питат за него, а и като гледам, са отишли на снимките на клипа на песента, едва ли ги е поканила, за да им разказва за приятеля си. Не виждам всъщност на теб какъв ти е проблемът, че Преслава си е намерила приятел!? :mf_surrender:

 

То един приятел- поредният престъпник.......................Да вземе да й се случи каквото на Галя в "София-Ден и Нощ" пък тогава ще я питам за каква любов говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

То един приятел- поредният престъпник.......................Да вземе да й се случи каквото на Галя в "София-Ден и Нощ" пък тогава ще я питам за каква любов говори.

Що за злоба-да пожелаеш на човек да го отвлекат. :1000 (10):

Цура да не би да е по-добре като е с престъпник политик,който прилича на прасе,че и дете му роди или пък Мария като беше с Гущеров , който е 2 пъти колкото нея?Доста заблудено мислене.И това нещо го пишеш за 2ри път с пожелание да я отвлекат и ще ти кажа,че каквото пожелаваш такова ти се връща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

VEST KOJA JE ŠOKIRALA REGION: Mustafa prevario Eminu sa lepom Bugarkom?

 

U Turskoj je odjeknula vest da se Emina i Mustafa razvode posle 9 godina braka. Međutim, ono što je sve dodatno iznenadilo jeste to što ga osudili da Eminu vara sa bugarskom pevačicom Desislavom.

 

Sve je krenulo nakon bugarkine njene izjave koju je dala vezano za Mustafu:

 

- Zaljubila sam se u Mustafu na prvi pogled. Uzbuđena sam što na sceni pevamo jedno pored drugog. Njegova harizma i talenat su neverovatni. Znam da je oženjen, ali predlažem njegovoj supruzi da se ne ljuti mnogo - izjavila je Desislava tada.

Tada je Emina rekla:

 

- Vest o navodnoj preljubi je prvo objavio najveći turski tabloid, koji je inače poznat po širenju laži. Mustafa je najveća pevačka zvezda u Turskoj, a Desislava je popularna u Bugarskoj, pa su tabloidi zloupotrebili njihova imena. Nije bilo nikakve prevare! Desislava je poznata po skandalima, pa me ne iznenađuju njene izjave. To je za nju dobar marketing, ali svako može da govori šta želi.

 

Nakon spekulacija o prevari i razvodu, Emina se i danas drži iste priče i kaže da su sve plasirali mediji i da njen brak nije u krizi.

 

- Kako u Srbiji, tako i u Turskoj, mediji su skloni senzaciji i nije ovo prvi put da pokušavaju da me razvedu. Svima iz moje okoline je poznato koliko sam u skladnom i lepom braku sa Mustafom - kratko je prokomentarisala Emina trenutnu situaciju.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена наистина прави малко гледания .. щом с премиерата си не можа да извади Преслава, която е на 10 дни, от Набиращи популярност.

Джена е бита карта, разберете го.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

айде дайте и една парола за тоя форум, като така и така давате линк към него!да видим какво толко интересно пише там...

Пиши на момо, ръчно се добавят.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли как Райна пусна този латино клип през лятото, в което България се тресеше по "Тъмна орис" и "Трима братя, три сестри" :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси е прав. Песента на Емилия е хит - страшно много хора се асоцииираха с текста, както се получи и със Смелите през 2011. Песента на Преслава също беше хит, но след години ме съмнява някой да я помни. Това да не ти е "Лъжа е"...

Как може да казваш, че Емилия е безлична и нямала силни приеми... дето още с "Нежни устни", после и с "Хайде на купона", "За мене забрави" и още толкова много песни е мачкала...

Емилия е класа и Преслава може да й носи куфарите.

Никога не се е държала безобразно, никога не е ламтяла за награди, винаги е уважавала авторитетите и винаги е пяла на живо като змей.

Песента на Преслава се слушаше и от нечалгарите, докато тази на Емилия - не. И двете харесвам, обаче само при Емата може да се получи следното - два последователни сингъла да са безумието "Щом така го искаш" и шедьовъра "Смелите си имат всичко". Преси не е имала чак такива резили и толкова комерси, колкото Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но уцели златен хит и то какъв. Много музикантска песен, много... :1000 (30):

Много музикантска песен, която е кавър. При Емилия само кавърите стават огромни хитове - Смелите, Да бях от гадните, Как да изтрезнея - след години ще е една изпълнителка на кавъри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова. Качи ли са част от нея в инстаграм.

Това е кавър на Wild thoughts. Преди няколко месеца я бяха качили, но после я изтриха.

Хубав кавър са направили, а "Имаме цялото време" не спирам да я слушам.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е кавър на Wild thoughts. Преди няколко месеца я бяха качили, но после я изтриха.

Хубав кавър са направили, а "Имаме цялото време" не спирам да я слушам.

Не, не говоря за нея. Нова песен е.. Клипче от колата на Цуни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят женски еквивалент в чалгата мачка с над 3 милиона за 10 дни! Богиня!

На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана за това не пускала нищо година и половина и в същото време подготвяла песни за поп - фолк албум, който ще си го издаде тя, като самопродуциращ се изпълнител..яд ме е за нея, защото, колкото и да е допринесла много за поп-фолка и Пайнер.... :crybaby: Тъжно е, дано да се разберат...

Да, с кавъри, фалш, лицемерие и това, че върна чалгата от стадионите в кръчмите. Много се радвам, че се маха от Пайнер, дано изчезне и от музикалното кълбо, ама де този късмет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с кавъри, фалш, лицемерие и това, че върна чалгата от стадионите в кръчмите. Много се радвам, че се маха от Пайнер, дано изчезне и от музикалното кълбо, ама де този късмет!

Не бъди егоист!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бъди егоист!

Ако бях егоист, в България щеше да се слуша музика, а не разни третокласни бръщолевеници от псевдо рапъри като Тото, Галин и прочие. :3fdb8960598fa63e:

КРАЙ С ПРЕСИ.

 

#1 ON TRENDING

Krisko feat. Pavell & Venci Venc' - GEROI :3fdb8960598fa63e:

А Галюшче дали ще направи 500К за 24 часа? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

КРАЙ С ПРЕСИ.

 

#1 ON TRENDING

Krisko feat. Pavell & Venci Venc' - GEROI :3fdb8960598fa63e:

Как ще коментираш факта, че до часове минава по гледания дуета на Галена и Фики, а излезе 20 дни след тях? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бях егоист, в България щеше да се слуша музика, а не разни третокласни бръщолевеници от псевдо рапъри като Тото, Галин и прочие. :3fdb8960598fa63e:

 

А Галюшче дали ще направи 500К за 24 часа? :3fdb8960598fa63e:

какво ? 500 е под нивото на Галена ! очаквам минимум 600

 

аз съм готов с 2 лаптопа,6 телефона,2 таблета,2 смарт тв, 4 форума с над 100.000 хил. АКТИВНИ ПОТРЕБИТЕЛИ. Готов съм за СПАМ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...