Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имаше и такива моменти, в които прекаляваше - факт, но когато е казвала нещо, винаги е било на място - особено като протестираше по халат на наградите или като говореше за записите на чужди песни. Може да е било и за пр, може да не е била най-подходящият човек за това. Но защо да не го направи, след като другите мълчат? Мисля, че на Камелия й пука как се развива бизнесът и не е някакъв темерут. А и тя е от тези, които харесват Преслава по принцип като певица. Що нападна точно нея, а на друга някоя?

И що да сме нелепи? Не знам дали има по-нелепо същество от Преслава в тоя бизнес - цял живот на късмета си да разчита.

Още ми е пред очите на наградите в Маринела, зад нея стоях - как се мяташе като змия, докато Фики пееше, и после едва ли не подкани цялата свита да напуснат, когато започна изпълнението на Галин...

А и забравих да напиша, че Камелия е много по-голям виновник от Преслава за това на жанра да му излезе лошо име - с дългогодишния си имидж (поведенчески и визуален) на к*рва ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Бе я ходете да се гръмнете някъде и "десовите" и "преслините"! Д`еба и табуретките, влязоха по втория начин и ще им прощаваме даже. Айде сиктир! :gun_bandana:

 

Видяхме им таланта в първите 2 години от кариерите. Ако не ги беше акуширал дъртия Соня Немска щеше да им е с кариера мечта....

 

Чиче, време е да си починеш от форума. Няма ли модератор тук? Псувни, доста ниско падна тази вечер :1000 (29):

 

1000%20(10).gifКакто Камелия каза: "Не мога да харесвам някого само защото е талантлив". Мисля, че това изречение изчерпва всичко.

 

Жалко, защото си интелигентно момче. Първо, Преслава и Десислава, колкото и да са гласовити, не са най-гласовитите и не са единствените гласовити. И понятие си нямат от славата, която певици като Тони Дачева и Глория са изживели - това цялата държава да ти е в краката и да си напълнил всички летни театри, стадиони и спортни зали.

Да подкрепяме наглостта на Преслава в последните години само защото е талантлива, но безгръбначна. А бунтари като Камелия, които дърпат бизнеса напред и имат публична позиция всеки път, да мачкаме и да гоним от фирмата. На гласища като Глория и Нелина да налагаме какво да пеят и да им казваме, че никой не им слуша баладите. Грозно, много грозно.

 

И какъв беше изводът - че трябва да си покорна лолитка, която да лъска обувките на чичо Митко и така подмолничко да си постига целите, та дори и да минава през трупове... Поне Десислава е добродушна, докато Преслава е склонна да се изгаври с колеги. И така го прави, че никой да не разбере. Подигравала се е и с Глория и Ивана в ефир. Да не припомням случаите. Едното беше в интервю при Слави, другото при Иван и Андрей. И нищо не казва - те иронизират и имитират, а тя се хили. Мекотело. Айде мерси от такива хора.

 

Имат понятие от слава, не се бой. Съгласен съм за едно - да пееш на плейбек в заведение е нагло и аз за това не ходя по тия участия. Но и двете са с невероятни приеми по концерти. Винаги. И публиката пее с тях, а което е още по-важно лично за мен - те могат да пеят.

 

И това на мен ми е достатъчно. Те са на първо място певици. Не друго. Глория и Нелина също имат мощни гласове, със сигурност. Гласът на Нелина ми допада много, но в нея липсва харизма и толкова години не можа да изкара по-голям хит от първия си. Иначе данни определено има а е и симпатична.

 

Не знам колко разбираш от музика, дали си се занимавал някога изобщо и свириш на инструмент (защото аз съм ги правил и двете), но гласовете на Преслава и Десислава са в пъти по-богати от този на Глория. Да, тя има плътен топъл тембър, но скучен. Тя пее всичко с еднаква постановка. Дали пее народно, нейните песни или Уитни тя звучи еднакво.

 

Отново казвам - аз не искам Десислава или Преслава да ми бъдат приятелки. Не ме вълнуват толкова какви хора са. Мацките си гледат интереса и толкова, както всяка една от тях, НО имат талант. А на един талантлив човек много лесно и бързо се прощава почти всичко ;) Защото като си пуснеш записи на двете от капките или от последните сборни концерти и чуеш Глория да пее песните си със Симона то определено има разлика :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и забравих да напиша, че Камелия е много по-голям виновник от Преслава за това на жанра да му излезе лошо име - с дългогодишния си имидж (поведенчески и визуален) на к*рва ;)

 

И все пак, без бай`Милко да натисне Пайнера, Преса още щеше да е шивачка в Добрич. Големите звезди се познават от километри, набутаните насила също. :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още нещо, драги ми Калине - Камелия във финалния си период в Пайнер нарочно не пускаше песни, защото чакаше договорът й да си изтече. Сигурен съм, че и тия леки песнички като "Щипни ме", които издаде накрая, са били в резултат от това, че не е имала муза за нещо повече. Ти как би се чувствал - дали ще ти е до музика, когато преговаряш за по-добри условия и спориш с доста задръстен човек, който ти се води шеф... Ми ако Кама 2000-та е имало защо да се старае да го опровергава, когато той е смятал, че от "Златна рибка" няма да излезе сполучлив албум, то в последните години ролята на опозиция на един монополист не я устройваше. Да не е луда да му играе по свирката, за някоя и друга ротация. Да не се казва Преслава, любителката на желязо. Кама си отгледа хитовете - използва трибуната на Пайнер, и когато се усети готова да се махне, просто го направи. Такива мераци е имала отдавна. Както и Глория впрочем, още 2005. Глория си е друг тип човек обаче - нея я задържат лоялност, сантименти и или нещо друго, но и тя на практика е сама.

Нека не забравяме как погнаха Деса, като напусна. После тя клекна, върна се и понеже Митьо я обожава, си простиха доста бързо. Мисля обаче, че Камелия повече си държи на думата и е по-принципна. Но айде, Деса беше млада тогава - имала си е причина и е реагирала по-емоционално. Но дори е тя е показала някакъв характер тогава. А Преса... там характер да видиш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, без бай`Милко да натисне Пайнера, Преса още щеше да е шивачка в Добрич. Големите звезди се познават от километри, набутаните насила също. :1000 (30):

Да, дай да обвиняваме Димитров, че налага име от каталога си и го бута напред...

Та нали това е работата на продуцента! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, тези работи за табуретките ги наложи главно ти, така че не се карай на хора, които не ти зачитат тези непотвърдени измислици. Още има и такива в Рамания, представи си. И до ден днешен няма никакво доказателство как са се издигнали Деса и Преса, оставаме си само с твоите теории и с тези на някой и друг хаплив писател. Но ако гледаме мненията на рандъм форумци и писатели, нали знаеш, че и Камелия бързо можем да я изкараме табуретка, която си е легнала с еди-кой си за слава, каквито неща се твърдяха усилено от не един човек във времето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, дай да обвиняваме Димитров, че налага име от каталога си и го бута напред...

Та нали това е работата на продуцента! :mf_surrender:

 

Той е виновен за всичко. Димитров, Преслава и Десислава. Те са се наговорили още преди Преслава да стане певица, за да може да прецакат Камелия.

Преслава и Десислава са се покали с шефа, за да може да не даде нито една статуетка на жената с глас на славей, чипровската Лепа Брена, балканската Мадона. Певицата с главно П, с шоу на световно ниво и клипове, които, ако не бяха гепсани от тук и там щяха да получат поне по 2 оскара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чиче, време е да си починеш от форума. Няма ли модератор тук? Псувни, доста ниско падна тази вечер :1000 (29):

 

 

 

Имат понятие от слава, не се бой. Съгласен съм за едно - да пееш на плейбек в заведение е нагло и аз за това не ходя по тия участия. Но и двете са с невероятни приеми по концерти. Винаги. И публиката пее с тях, а което е още по-важно лично за мен - те могат да пеят.

 

И това на мен ми е достатъчно. Те са на първо място певици. Не друго. Глория и Нелина също имат мощни гласове, със сигурност. Гласът на Нелина ми допада много, но в нея липсва харизма и толкова години не можа да изкара по-голям хит от първия си. Иначе данни определено има а е и симпатична.

 

Не знам колко разбираш от музика, дали си се занимавал някога изобщо и свириш на инструмент (защото аз съм ги правил и двете), но гласовете на Преслава и Десислава са в пъти по-богати от този на Глория. Да, тя има плътен топъл тембър, но скучен. Тя пее всичко с еднаква постановка. Дали пее народно, нейните песни или Уитни тя звучи еднакво.

 

Отново казвам - аз не искам Десислава или Преслава да ми бъдат приятелки. Не ме вълнуват толкова какви хора са. Мацките си гледат интереса и толкова, както всяка една от тях, НО имат талант. А на един талантлив човек много лесно и бързо се прощава почти всичко ;) Защото като си пуснеш записи на двете от капките или от последните сборни концерти и чуеш Глория да пее песните си със Симона то определено има разлика :)

Ми имам си понятие - без да го изтъквам за меродавно, но за мен певици, които пеят всичко и се бият за универсални, всъщност пеят от всичко по малко и нищо перфектно. Глория си има стил жената - легато, с дълги фрази, винаги може да я познаеш. Има клипчета от общото им участие с Преслава в Найт флайт - ако не си си ги пускал, пусни си ги. Деса също е пяла с Глория - още на първия концерт на Глория в зала на НДК, "За тебе, майко" направиха в дует и там се чу коя изпъква. И не мисля, че е защото Глория се напъва нарочно. Глория например пее перфектно естрада. Тя и Маргарита Хранова уж пее всичко еднакво, но е велик сопран и това, че си има стил, не значи, че не може да отвее Преслави и Десислави. Постановката й на пеене в "Зайди, зайди", "Мома вода налива" и други народни песни е съвсем различна - има си ги трилерите и другите мелизми. Освен това издържа дълго и то се видя и на последния концерт в НДК. Преслава и Десислава не пеят така, както пееха. Имат талант, ама талант имат още и много други певици. Много се пренебрегват тук гласове като Емилия, Тони Дачева, Есил. Дориедна Анелия пееше уникално в началото, но и тя си съсипа глас.

Та така. Някои неща са въпрос на вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми имам си понятие - без да го изтъквам за меродавно, но за мен певици, които пеят всичко и се бият за универсални, всъщност пеят от всичко по малко и нищо перфектно. Глория си има стил жената - легато, с дълги фрази, винаги може да я познаеш. Има клипчета от общото им участие с Преслава в Найт флайт - ако не си си ги пускал, пусни си ги. Деса също е пяла с Глория - още на първия концерт на Глория в зала на НДК, "За тебе, майко" направиха в дует и там се чу коя изпъква. И не мисля, че е защото Глория се напъва нарочно. Глория например пее перфектно естрада. Тя и Маргарита Хранова уж пее всичко еднакво, но е велик сопран и това, че си има стил, не значи, че не може да отвее Преслави и Десислави. Постановката й на пеене в "Зайди, зайди", "Мома вода налива" и други народни песни е съвсем различна - има си ги трилерите и другите мелизми. Освен това издържа дълго и то се видя и на последния концерт в НДК. Преслава и Десислава не пеят така, както пееха. Имат талант, ама талант имат още и много други певици. Много се пренебрегват тук гласове като Емилия, Тони Дачева, Есил. Дориедна Анелия пееше уникално в началото, но и тя си съсипа глас.

Та така. Някои неща са въпрос на вкус.

Всяка си е силна в отделни стилове. Например Глория и Преслава, не могат да пеят фоклор като Деси Слава, тя и Преслава не могат да пеят естрада като Глория, а Глория и Деса не ги виждам да пеят рок като Преслава ... индивидуални гласове са.

 

Какво да кажат такива като Галош и Камчия, като в нито едно не ги бива обаче :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, дай да обвиняваме Димитров, че налага име от каталога си и го бута напред...

Та нали това е работата на продуцента! :mf_surrender:

Не и когото налага едно или пет имена за сметка на всички останали, не по-малко талантливи, утвърдени и работещи.

Доста избирателно е продуцент Димитров. Би трябвало да си наясно. Или щом е за Преслава, може? Но щом говори на Нелина и на Глория, че баладите им не стават - значи е така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и когото налага едно или пет имена за сметка на всички останали, не-помалко талантливи, утвърдени и работещи.

Доста избирателно е продуцент Димитров. Би трябвало да си наясно. Или щом е за Преслава, може? Но щом говори на Нелина и на Глория, че баладите им не стават - значи е така?

Не, сериозно ви се чудя на критериите...

 

Нали се сещате, че за това Преслава отчита много по-голям процент от гореизброените.

Нормално е да налагаш някого, от когото печелиш повече...

Това е бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., според теб съществува ли някаква вероятност, Преси да направи 10 млн. до края на 2017 г.? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека правим разлика между налагане когато от страна на публиката има интерес и налагане когато няма. Десислава и Преслава предизвикаха такъв още с първите си албуми, макар и интересът да не бе като при най-големите имена в тези два периода. Виждаше се, че в двете има потенциал да са ТОП и дори номер 1 звезди и нямаше причина Димитров да не поиска да си създаде още две златни кокошки и съответно да не пожелае да ги помпа повече. При Преслава изкуственото налагане започна чак когато Галена тръгна да я измества и тя се стресна да не последва съдбата на Ивана, преди това обаче си беше бетон номер 1 певица, защото народът я искаше като такава. При Десислава беше същото през 2002 и 2003, тя просто напусна точно когато току-що беше станала номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека правим разлика между налагане когато от страна на публиката има интерес и налагане когато няма. Десислава и Преслава предизвикаха такъв още с първите си албуми, макар и интересът да не бе като при най-големите имена в тези два периода. Виждаше се, че в двете има потенциал да са ТОП и дори номер 1 звезди и нямаше причина Димитров да не поиска да си създаде още две златни кокошки и съответно да не пожелае да ги помпа повече. При Преслава изкуственото налагане започна чак когато Галена тръгна да я измества и тя се стресна да не последва съдбата на Ивана, преди това обаче си беше бетон номер 1 певица, защото народът я искаше като такава. При Десислава беше същото през 2002 и 2003, тя просто напусна точно когато току-що беше станала номер 1.

Ама пак казвам, това е работата на продуцента.

Да побутва изпълнителя в по-слабите моменти.

В цял свят се прави, но в България е ненормално...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, сериозно ви се чудя на критериите...

 

Нали се сещате, че за това Преслава отчита много по-голям процент от гореизброените.

Нормално е да налагаш някого, от когото печелиш повече...

Това е бизнес.

Добре, тогава ми кажи как до 2003 година всички бяха добре - пак си има водещи имена, които държаха връх в хонорарите, но и останалите не бяха зле, бяха си ротирани и канени на концертите за рождените дни и в програми, уреждани им бяха участия, кавъри имаше за всички... Изведнъж взеха да напускат Петра, Мира, Весела, Мая и Магапаса, Цветелина, Екстра Нина, Надя, Валя и кого ли още не... Имаше масови напускания. Сега, да не започвам темата от кого тръгна това - знаем, не е Преслава първоизточникът дупедавец. Но Ивана знаеше кога да спре. Не са спирали провеждането на награди заради нея.

Няколко изпълнители са се оплаквали от това, че сами се уреждат участия по-бързо и качествено, защото когато са разчитали на Пайнер... пак е имало конкретни покани към тях, само че Димова ги е пренасочвала избирателно към други. Вече как си решават кого да цакат и кого да лансират, не знам, но е тъпо. Не трябва да гледаш само кой ти носи най-много кинти в хазната, а комплексно. Иначе се поражда нелоялна конкуренция.

Заради това със спонсорите Димитров съвсем спря да влага. Рени беше права.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, тогава ми кажи как до 2003 година всички бяха добре - пак си има водещи имена, които държаха връх в хонорарите, но и останалите не бяха зле, бяха си ротирани и канени на концертите за рождените дни и в програми, уреждани им бяха участия, кавъри имаше за всички... Изведнъж взеха да напускат Петра, Мира, Весела, Мая и Магапаса, Цветелина, Екстра Нина, Надя, Валя и кого ли още не... Имаше масови напускания. Сега, да не започвам темата от кого тръгна това - знаем, не е Преслава първоизточникът дупедавец. Но Ивана знаеше кога да спре. Не са спирали провеждането на награди заради нея.

Няколко изпълнители са се оплаквали от това, че сами се уреждат участия по-бързо и качествено, защото когато са разчитали на Пайнер... пак е имало конкретни покани към тях, само че Димова ги е пренасочвала избирателно към други. Вече как си решават кого да цакат и кого да лансират, не знам, но е тъпо. Не трябва да гледаш само кой ти носи най-много кинти в хазната, а комплексно. Иначе се поражда нелоялна конкуренция.

Заради това със спонсорите Димитров съвсем спря да влага. Рени беше права.

До към 2003 г. нямаха телевизия и реално не можеха да цакат имената, които се търсят.

Докато при появата на телевизия /4-тата най-гледана към 2003 г./ вече могат да налагат строг контрол върху ротацията на дадени изпълнители и чрез нея да приковават вниманието съм тези, от които извличат повече изгода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси е прав. Песента на Емилия е хит - страшно много хора се асоцииираха с текста, както се получи и със Смелите през 2011. Песента на Преслава също беше хит, но след години ме съмнява някой да я помни. Това да не ти е "Лъжа е"...

Как може да казваш, че Емилия е безлична и нямала силни приеми... дето още с "Нежни устни", после и с "Хайде на купона", "За мене забрави" и още толкова много песни е мачкала...

Емилия е класа и Преслава може да й носи куфарите.

Никога не се е държала безобразно, никога не е ламтяла за награди, винаги е уважавала авторитетите и винаги е пяла на живо като змей.

Не само се помни,а се и върти всяка вечер по дискотеките и винаги е имала уникално силен прием!Като почнете с едни измислици,в които само вие си вярвате ставате за смях.Та тя е една от 4те песни останали във времето през последните години редом до "Кой","Хабиби" и "Дай ми още" и "Мотел" те първа ще се доказва.Почти няма вечер без тази песен,а по участия е лудница.Хайде моля ви се :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само се помни,а се и върти всяка вечер по дискотеките и винаги е имала уникално силен прием!Като почнете с едни измислици,в които само вие си вярвате ставате за смях.Та тя е една от 4те песни останали във времето през последните години редом до "Кой","Хабиби" и "Дай ми още" и "Мотел" те първа ще се доказва.Почти няма вечер без тази песен,а по участия е лудница.Хайде моля ви се :mf_surrender:

Като чуя за песни, останали във времето, си представям нещо съвсем друго - да ме извиняваш. Седни и се замисли с какво понятие натоварваш определени песнички от последните години. Точно така - "песнички". Недей с такава настървеност. Няма да си по-малко фенка, ако поне веднъж си обективна. Но споко, ще го израснеш. Да се надяваме поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такамч докъде бяхме? Точно Преса и Толумбата за класически пример на мързелани, които имат не че нямат талант, ма не си мърдат пръста и грам за нещо повече. Нито го развиват, даже обратното, към днешна дата са толкова регресирали от плейбек и мързел, че в послената минимум петилетка не са пяли наживо освен в звукозаписното студио, не танцуват, имат нулево сценично поведение и присъствие; не сцена не са самодостатъчно атрактивни и така и не разбраха че да се изтъпаниш с микрофон и да се правиш че пееш в такт с плейбека не е това за което ти се радват хората. Допълнително, може и да не сме им светили, ама никоя от двете не е стигнала върха само с гласови данни, а с мощното рамо на продуцента, който ги бута изкуствено в топа, за сметка на други, със сравними гласови данни, на базата на едно полягане от тяхна страна, коя в леглото, коя финансово, или и двете. И двете чакат продуцента да им избере песни, да им направи клипове, пиар, изобщо всичко наготово, щото сами ша стигнат до кривата круша.

 

В тоя редна мисли, пичитателите на Наркоманката могат да фърлат едно око на настоящата пародия на кариера на Толумбата, щото точно това я чака Пете в мига, в който спре да е приоритет на Инженера или последния просто спусне кепенците на кокошарника.

 

От другата страна на картинката имаме работещи певици, които успяват в по- голямата си част без помощта, или дори активното съботиране на продуцента, които сами се грижат за кариерите си, във всички аспекти, от избор на песни до пиар и уреждане на участия. Щото иначе щяха да завиждат на Тоти от Съединение за шеметната и звезда кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, тогава ми кажи как до 2003 година всички бяха добре - пак си има водещи имена, които държаха връх в хонорарите, но и останалите не бяха зле, бяха си ротирани и канени на концертите за рождените дни и в програми, уреждани им бяха участия, кавъри имаше за всички... Изведнъж взеха да напускат Петра, Мира, Весела, Мая и Магапаса, Цветелина, Екстра Нина, Надя, Валя и кого ли още не... Имаше масови напускания. Сега, да не започвам темата от кого тръгна това - знаем, не е Преслава първоизточникът дупедавец. Но Ивана знаеше кога да спре. Не са спирали провеждането на награди заради нея.

Няколко изпълнители са се оплаквали от това, че сами се уреждат участия по-бързо и качествено, защото когато са разчитали на Пайнер... пак е имало конкретни покани към тях, само че Димова ги е пренасочвала избирателно към други. Вече как си решават кого да цакат и кого да лансират, не знам, но е тъпо. Не трябва да гледаш само кой ти носи най-много кинти в хазната, а комплексно. Иначе се поражда нелоялна конкуренция.

Заради това със спонсорите Димитров съвсем спря да влага. Рени беше права.

 

Според мен основният проблем не започна от 2003, а от 2011, то точно оттогава се забелязва и постепенния спад на жанра, а и периода, в който Камелия започна с най-големите си протести. 2004 и 2007 Ивана и Преслава си бяха любимките на народа, лидерството им щеше да започне с или без уреждане на проценти с Митака. Мислиш ли, че ако Соня Немска или Татяна бяха дали 100% щяха да станат такива звезди, та дори и по 100 пъти на ден да ги бяха въртяли? Не, защото към тях никога не е имало естествено голям интерес.

Единствено 2003 и 2006 са им спорните 'преходни' години и на двете (Ивана и Преслава), но не защото вече не са се очертавали да станат номер 1, а защото чисто и просто не са били единствени на върха, както в следващите.

Друго си е обаче случилото се през 2011. Хората постепенно започваха да искат Галена и затова Митака отново пробва схемата, с която преди беше помогнал на Ивана и Преслава лидерството им да започне по-бързо, но... Пресли не се даде. Тук вече съм съгласен с теб- тя наистина не знаеше кога да се спре, за разлика от Ивана, а и феновете я подкрепяха и я държаха в ТОП 2-3 няколко години. И това продължи чак до миналата година, когато най-накрая отново народът си каза думата и я изгони дори от ТОП 5 за кратко, при което вече дори и наградите и налагането нямаше как да я спасят. В момента обаче забелязваме нещо друго при нея, което при най-големите имена сме забелязвали само при Десислава и Камелия- тя отново успява да е реално достоен конкурент на другите за върха, въпреки че е имала голям спад. Това Ивана и Глория, колкото и да ги харесвам, още не са го направили след техните спадове, но имам надежда, че ще го направят. И да уточня, че говоря за актуалност, а не за концертна дейност- там знаем, че Глория за момента е ненадмината, но и естрадните са ненадминати дори и без да са актуални. Да видим дали Софка няма да промени нещата с нейния още по-голям на вид концерт.

 

По темата за 2014- аз лично първо се сещам наравно за "Моето слабо място" и "Хавана тропикана" като чуя за тази година. И за "Мойто зайче", де, но това си е вече от лично пристрастие. :D И все пак си струва да отбележим, че тази песен на ДС е нещо като еквивалент на Камелиевата "Дразни ме" днес- супер хит, за който всички знаят, но който малко или много винаги ще е подценяван само поради глупавият факт, че изпълнителят не е в голяма компания. Макар че в случая Кама е малко по-призната от ДС в това отношение, признавам, може би заради многото милиони гледания... иронично. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някога тези песни хитове N1 ... дали някога Глория би ги изпяла и изобщо ще ги чуем на живо някъде някога ...

Това е една от най-хубавите песни на Глория, а тя сигурно няма и спомен от нейното съществуване. :gun_bandana:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен основният проблем не започна от 2003, а от 2011, то точно оттогава се забелязва и постепенния спад на жанра, а и периода, в който Камелия започна с най-големите си протести. 2004 и 2007 Ивана и Преслава си бяха любимките на народа, лидерството им щеше да започне с или без уреждане на проценти с Митака. Мислиш ли, че ако Соня Немска или Татяна бяха дали 100% щяха да станат такива звезди, та дори и по 100 пъти на ден да ги бяха въртяли? Не, защото към тях никога не е имало естествено голям интерес.

Единствено 2003 и 2006 са им спорните 'преходни' години и на двете (Ивана и Преслава), но не защото вече не са се очертавали да станат номер 1, а защото чисто и просто не са били единствени на върха, както в следващите.

Друго си е обаче случилото се през 2011. Хората постепенно започваха да искат Галена и затова Митака отново пробва схемата, с която преди беше помогнал на Ивана и Преслава лидерството им да започне по-бързо, но... Пресли не се даде. Тук вече съм съгласен с теб- тя наистина не знаеше кога да се спре, за разлика от Ивана, а и феновете я подкрепяха и я държаха в ТОП 2-3 няколко години. И това продължи чак до миналата година, когато най-накрая отново народът си каза думата и я изгони дори от ТОП 5 за кратко, при което вече дори и наградите и налагането нямаше как да я спасят. В момента обаче забелязваме нещо друго при нея, което при най-големите имена сме забелязвали само при Десислава и Камелия- тя отново успява да е реално достоен конкурент на другите за върха, въпреки че е имала голям спад. Това Ивана и Глория, колкото и да ги харесвам, още не са го направили след техните спадове, но имам надежда, че ще го направят. И да уточня, че говоря за актуалност, а не за концертна дейност- там знаем, че Глория за момента е ненадмината, но и естрадните са ненадминати дори и без да са актуални. Да видим дали Софка няма да промени нещата с нейния още по-голям на вид концерт.

 

По темата за 2014- аз лично първо се сещам наравно за "Моето слабо място" и "Хавана тропикана" като чуя за тази година. И за "Мойто зайче", де, но това си е вече от лично пристрастие. :D И все пак си струва да отбележим, че тази песен на ДС е нещо като еквивалент на Камелиевата "Дразни ме" днес- супер хит, за който всички знаят, но който малко или много винаги ще е подценяван само поради глупавият факт, че изпълнителят не е в голяма компания. Макар че в случая Кама е малко по-призната от ДС в това отношение, признавам, може би заради многото милиони гледания... иронично. :D

Грешка! Хората през 2010-2011 не са искали Галена, просто Преслава стана 4 пъти Певица на годината и Пайнера реши, че след като измисли Мегазвездата на Ивана е време да направи същото и с Преслава. Тя неслучайно като взе Певица на 2009 обяви, че според нея, ще я вземе за последен път и вероятно изобщо няма да я номинират следващата година. След това, през 2010 тръгна едно изкуствено стопиране в продукцията на Преслава и от друга страна, лансиране на Галена .... но всички помним резултата на онези награди ;) Галена спечели феновете чак през 2013 и то с хитове, а не толкова с помощта на Пайнер.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...