Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Виж какво, анонимко "галенина", вече 3 години чакам поне един, ама един шибаняк от Димитровград да коментира казаното от Камелия при Венета Райкова за всичката драма преди първото национално турне "Планета Прима`2004". И няма никой. Ама никой бре, никой, никога и по никакъв повод. Все едно не ги е зашлевила с опакото на ръката и не ги е сринала до земята. Мълчат бре, като хейтърчетата тук, а като напомня за това по някой път се хилят като кифли, а вътрешно стискат зъби и се надяват всичко да отмине, щото е болезнен фистинг за всички от заверата. Ще потърся клипчето, за да ти покажа и на теб, който е чул там недочул и е облъчен с пайнерската пропаганда. Не си го причинявай повече това в червеното, защото тук има достатъчно много по-възрастни от теб, за да ти налеят малко в тиквата мат`рял, че очевидно нема много. По-добре чети нас, а не вярвай на идиоти, че който и да е налетял тук да се прави на отворен си е тръгвал с увиснал нос. Самият факт, че ровиш в Гугъл, за да спориш с мен е повече от идиотски подход.

 

Очевидно и не си гледал разговора на Кама с Венета, където още преди 3 години "чипровската" ясно каза, че като целият мениджмънт на Пайнер са отишли на финални разговори в M-TEL, с кретенската идея за турне "Глория и приятели", от мобилният МИ оператор и днешен спонсор на ЦСКА ясно са им подсказали, че не пасат трева и че чалгата им е по-ясна, отколкото на кратуните на чичо Митко. Хората от най-големият тогава мобилен оператор, със 100% пазарен дял уважаемий невежа, са си направили собствено проучване, като са платили за това на "Галъп интернешънъл". И като са видели данните, са ги сложили на масата пред Митака и с тон не подлежащ на дискусия ясно са казали: - Без тази няма пари! Кама го каза далеч по-цивилизовано, но щом още същата вечер сем. Димитрови с букети цветя, армагани и какво ли не отиват чак във Варна, за да открият Кама в някакъв хотел, където е на участия, за да и се молят да дойде на турне, а само седмици преди това директно са и казали, че не е желана там не разбирам, как някакъв "галенин" келеш в 2017-та ще ми се пъне в обратната посока. Какво да правим сега, като така стават нещата? Хиляди пъти съм подчертавал тук какво са и обещавали тогава и защо единствените и 2 условия са били, да и купят "Diamanti" на Неда Украден и да има обща песен накрая, а не да се излиза на "Носталгия". Много ли е, за да дойдат 1 000 000 в тази фирма и след тези турнета да скочат оборотите така, че да се инвестира в Преслинце и Галенче?

 

Ако Кама беше патронът на първото турне, то защо не бе самостоятелно?

 

Отговорът го знаят всички... може да са направили "проучване", в което да се казва кои са топ 8, ама едва ли не да обясняваш как турне е нямало да има е толкова смешно. През 2004та Кама не беше и в топ3. Много над нея бяха Ивана, Глория, Анелия, че даже и Гуци.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От нафталина не е излизала тази от аватара ти. За Камелия няма право лошо да говори никой фен на Андреа, защото тя през цялата й "кариера" е едно бледо копие на Камелия!!!

Колко плоско да намесваш любимката ми.Никога не съм твърдял,че Андреа не е копие на Камелия.Тази година Андреа с една песен прати и Камелия,и Деса,и Галена в коша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участието на Галена в песента на Джулия да не означава че подготвя песен от Пашев ? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Аз си го обяснявам по друг начин, те с Ники са приятели и така е приела да участва в песента на Джулия, както беше и с Анелия в "За мене край си". (Или ми се иска да е така :mf_surrender: )

 

Колко плоско да намесваш любимката ми.Никога не съм твърдял,че Андреа не е копие на Камелия.Тази година Андреа с една песен прати и Камелия,и Деса,и Галена в коша.

Яя какво съм пропуснал?! С кое ги "прати в коша" дебелият вампир?

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си го обяснявам по друг начин, те с Ники са приятели и така е приела да участва в песента на Джулия, както беше и с Анелия в "За мене край си". (Или ми се иска да е така :mf_surrender: )

Яя какво съм пропуснал?! С кое ги "прати в коша" дебелият вампир?

 

С това,няма човек,който да не я знае.Но по-важното е някой да те научи на обноски,че изобщо не подхожда на мъж да говори така за жена.Знаех си,че няма никакви мъже тук. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Кама беше патронът на първото турне, то защо не бе самостоятелно?

 

Отговорът го знаят всички... може да са направили "проучване", в което да се казва кои са топ 8, ама едва ли не да обясняваш как турне е нямало да има е толкова смешно. През 2004та Кама не беше и в топ3. Много над нея бяха Ивана, Глория, Анелия, че даже и Гуци.

 

Дори и децата тук разбраха, какъв може да е резултата от проучването на M-TEL преди турнето през 2004 години е само ти не си го обясни. Първа бре, ПЪРВА, с огромна преднина, затова НЕ МОЖЕ без нея. НЕ МОЖЕ, защото ТЯ е основният фактор, в пазарната капитализация на тази фирма. Да, криха го 20 шибани години Пайнер, но пък нямаха избор и клектаха пред условията на M-TEL. Ако Кама бе 7-ма или 8-ма, никой нямаше да я бръсне за слива и никой нямаше да поставя условия. Пазар Меле, пазарът бута Кама по върховете, а не нещастните им наградки, които се раздават, за да не са нещастни мрънкалниците след изпълнителите им. Затова и днес няма награди - заради мрънкалници и изкривен пазар.

 

 

 

Да, има такива слухове напоследък и те въобще не са без основание. Радвам се, че контактите и промоутърските възможности на моята лична приятелка от 10-ина години (Сашка "Ангелчето") е основната причина за това. Радвам се, че и Глория и се довери, въпреки крехката възраст, на която е Сашето. Супер е, че Сашка показа в посдледните 2 месеца, че в кариерата на Глория има още хляб и ако сценичната и програма е същата като преди 10-15 години, името и още значи много. Пълният площад с над 5000 души снощи в гр. Лом е доказателство за това. И хората стояха и чакаха въпреки, че стадо мангали изкубаха захранването към сцената, от едно електлическо табло пред сградата на съда, а след това щетите предизвикаха нови 2-3 спирания на тока. Но хората си стояха, а на "Не сме безгрешни" дори пееха децата най-отпред. Нямаше много приказки въпреки огромното желание на Глория, да говори нейните си неща пред подобна публика. Охраната бе до долу и добре, че сам настоях да се махна от бекстейдж зоната, за да бъдат изгонени поне 30 натрапника, та да се приведат нещата в нормален вид, за подобно събитие. Имаше, разбира се и шатричка за преобличане на балета, Глория и Симона. Жалкото е само, че озвучаването бе лошо, а техниката е добра, за да има по-голем ефект. Трябваше да вземат фирмата от нашия панаир - на Ники Николов екипа е бетон.

 

Но въпреки всичко, моето заключение след видяното снощи е, че Пайнер са просто идиоти. Не може някакво ентусиазирано момиченце от Монтана, па била тя със статут като "сестра на Камелия" и "дъщеря на Весна Змиянац", да организира на Глория такъв летен тур от концерти всякакви из Северна България предимно, а рутинираният и видял всичко мениджмънт на Пайнер, да не могат. За мен не искат, няма какво друго да е. А те могат да не искат, могат да са в "ледена епоха" с Глория просто, защото искат да я смачкат както Камелия в периода 2010-2014. Всичко може да е загубила Глория през годините и блясъкът да е далеч от онзи през 2004-та, може да не пее както преди, всичко може да е, но името и още продава и то добре. Ломската кметица и бе платила всичко още в читалището, преди да излязат на сцената дори. Не знам дъртия в Димитровград какви ги върши, но явно след онова с Камелия, въобще не му е дошъл акъла. Защото Глория си може и сама. Последните 2 месеца са ясен сигнал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам, не само Гло е в обтегнати отношения. Ивана също. От месеци няма обявени участия в сайта на Пайнер, повече от година не издава нищо. Много странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и децата тук разбраха, какъв може да е резултата от проучването на M-TEL преди турнето през 2004 години е само ти не си го обясни. Първа бре, ПЪРВА, с огромна преднина, затова НЕ МОЖЕ без нея. НЕ МОЖЕ, защото ТЯ е основният фактор, в пазарната капитализация на тази фирма. Да, криха го 20 шибани години Пайнер, но пък нямаха избор и клектаха пред условията на M-TEL. Ако Кама бе 7-ма или 8-ма, никой нямаше да я бръсне за слива и никой нямаше да поставя условия. Пазар Меле, пазарът бута Кама по върховете, а не нещастните им наградки, които се раздават, за да не са нещастни мрънкалниците след изпълнителите им. Затова и днес няма награди - заради мрънкалници и изкривен пазар.

 

Всичко е очевидно дори и от клиповете за турнето - на коя пуснаха клипа първи, на коя клипа е в цветовете и с ефекти като визуалната идентичност на компанията тогава, и на коя й снимаха клипа за един час в последния момент :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преслава отново на лидерската позиция

 

photo_verybig_49983.jpg

 

Джена и Преслава отново се върнаха на първото място в "50-те Най...". Дуетното им парче "Тук жена му пази" спечели вотът на читателите на Signal.bg и оглави чарта за хитове.

Емануела с актуалния си хит "Без чувства" слезе на втората позиция.

Емилия и Тони Стораро с "Как да изтрезнея" остава на третото място и тази седмица.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=49983

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е очевидно дори и от клиповете за турнето - на коя пуснаха клипа първи, на коя клипа е в цветовете и с ефекти като визуалната идентичност на компанията тогава, и на коя й снимаха клипа за един час в последния момент :1000 (19):

 

На колко години си бил тогава бре, "специаялистче"? Кой бре в 2004 година ще ходи на турне, ако звездата му е със стаж 6 месеца в компанията и има 2 песни? Ти въобще в ред ли си? Мислиш ли с главата си? Онова турне се крепеще на 90% на Глория и Кама и другото бе пълнеж. Какви ми ги дрънкате неадекватни днес? Разбира се, че за да популяризират това русо нищо Гергана в онзи момент, ще му измислят всякакви рекламни кампании, защото никой освен подрастващите чикиджии на 16 не го знае какво е. Б`аси, аз си мислех, че писанията ми тук са ви поограмотили малко, ама не било така. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена и Преслава отново на лидерската позиция

 

photo_verybig_49983.jpg

 

Джена и Преслава отново се върнаха на първото място в "50-те Най...". Дуетното им парче "Тук жена му пази" спечели вотът на читателите на Signal.bg и оглави чарта за хитове.

Емануела с актуалния си хит "Без чувства" слезе на втората позиция.

Емилия и Тони Стораро с "Как да изтрезнея" остава на третото място и тази седмица.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=49983

 

Райна на 4то място. Страшно обектвивно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На колко години си бил тогава бре, "специаялистче"? Кой бре в 2004 година ще ходи на турне, ако звездата му е със стаж 6 месеца в компанията и има 2 песни? Ти въобще в ред ли си? Мислиш ли с главата си? Онова турне се крепеще на 90% на Глория и Кама и другото бе пълнеж. Какви ми ги дрънкате неадекватни днес? Разбира се, че за да популяризират това русо нищо Гергана в онзи момент, ще му измислят всякакви рекламни кампании, защото никой освен подрастващите чикиджии на 16 не го знае какво е. Б`аси, аз си мислех, че писанията ми тук са ви поограмотили малко, ама не било така. :gun_bandana:

 

 

Гуца беше Гери-Никол преди 15 години. Имаше издаден албум, всичко беше хит.

Мара имаше отварачка и я въртяха на 10 минути по рекламните блокове.

Гло беше най-голямото име в жанра.

Анелия имаше зверски хитове.

 

Кама се цупеше 2 години на Митака заради "Певица на 2002". И нищо чудно в последния момент да се е съгласила да участва в турне 2004 с оглед на рекламата, която ще получи. Предполагам и затова песента й е някакъв шит, който сигурно и вие не я помните, камелоти. Скалъпена за 2 часа и снимана за още толкова.

 

Вероятно Пайнер са й предложили и тя се е навила. Но пък МТЕЛ не вярвам да са казали: "ако няма Кама, няма турне".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Сега гледам стари клипове и ми прави впечатление, че преди не бяха скъпи, ефектни и на световно ниво, но пък бяха интересни.

Сега хем имат повече пари, хем опит, а някак си всичко е безинтересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, седях и гледах с интерес как ще се развие сюжета. :D А сега в повечето случаи това, на което се набляга е, че са се снимали с парцали за 6-цифрена сума. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

С това,няма човек,който да не я знае.Но по-важното е някой да те научи на обноски,че изобщо не подхожда на мъж да говори така за жена.Знаех си,че няма никакви мъже тук. :3fdb8960598fa63e:

99% са отворили нали са сещаш заради кого? А 100% от реакциите са заради Сузи отново, така че не говори кой кого е смачкал, а за другото не е на теб останало да го мислиш. Знам с кой и как да се отнасям, просто смешните ти изказвания са в повече.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гуца беше Гери-Никол преди 15 години. Имаше издаден албум, всичко беше хит.

Мара имаше отварачка и я въртяха на 10 минути по рекламните блокове.

Гло беше най-голямото име в жанра.

Анелия имаше зверски хитове.

 

Кама се цупеше 2 години на Митака заради "Певица на 2002". И нищо чудно в последния момент да се е съгласила да участва в турне 2004 с оглед на рекламата, която ще получи. Предполагам и затова песента й е някакъв шит, който сигурно и вие не я помните, камелоти. Скалъпена за 2 часа и снимана за още толкова.

 

Вероятно Пайнер са й предложили и тя се е навила. Но пък МТЕЛ не вярвам да са казали: "ако няма Кама, няма турне".

Спомням си че за турнето пуснаха всички нови песни и всички осем клипа излязоха в един ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, има такива слухове напоследък и те въобще не са без основание. Радвам се, че контактите и промоутърските възможности на моята лична приятелка от 10-ина години (Сашка "Ангелчето") е основната причина за това. Радвам се, че и Глория и се довери, въпреки крехката възраст, на която е Сашето. Супер е, че Сашка показа в посдледните 2 месеца, че в кариерата на Глория има още хляб и ако сценичната и програма е същата като преди 10-15 години, името и още значи много. Пълният площад с над 5000 души снощи в гр. Лом е доказателство за това. И хората стояха и чакаха въпреки, че стадо мангали изкубаха захранването към сцената, от едно електлическо табло пред сградата на съда, а след това щетите предизвикаха нови 2-3 спирания на тока. Но хората си стояха, а на "Не сме безгрешни" дори пееха децата най-отпред. Нямаше много приказки въпреки огромното желание на Глория, да говори нейните си неща пред подобна публика. Охраната бе до долу и добре, че сам настоях да се махна от бекстейдж зоната, за да бъдат изгонени поне 30 натрапника, та да се приведат нещата в нормален вид, за подобно събитие. Имаше, разбира се и шатричка за преобличане на балета, Глория и Симона. Жалкото е само, че озвучаването бе лошо, а техниката е добра, за да има по-голем ефект. Трябваше да вземат фирмата от нашия панаир - на Ники Николов екипа е бетон.

 

Но въпреки всичко, моето заключение след видяното снощи е, че Пайнер са просто идиоти. Не може някакво ентусиазирано момиченце от Монтана, па била тя със статут като "сестра на Камелия" и "дъщеря на Весна Змиянац", да организира на Глория такъв летен тур от концерти всякакви из Северна България предимно, а рутинираният и видял всичко мениджмънт на Пайнер, да не могат. За мен не искат, няма какво друго да е. А те могат да не искат, могат да са в "ледена епоха" с Глория просто, защото искат да я смачкат както Камелия в периода 2010-2014. Всичко може да е загубила Глория през годините и блясъкът да е далеч от онзи през 2004-та, може да не пее както преди, всичко може да е, но името и още продава и то добре. Ломската кметица и бе платила всичко още в читалището, преди да излязат на сцената дори. Не знам дъртия в Димитровград какви ги върши, но явно след онова с Камелия, въобще не му е дошъл акъла. Защото Глория си може и сама. Последните 2 месеца са ясен сигнал.

 

5000 и дори не в пяла Добре дошъл и Исусе...😂😂😂 Не мога да повярвам!!! 😂😂😂

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...