Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хаха имала всичко,което имала Глория.

Тя киликанзера няма нищо след 20 години от Глория ,а камо ли 2000г.Като за начало глас няма.

Къде я сравняваш с Примата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Абсолютно, още през 1998 година Камелия има тиражите на Глория, нейните доходи, бройката участия и същият хонорар. За по-малко от година Кама постига това, което Глория за 4. Останалото е само бясна надпревара, която приключи на "Планета Мура Мега". А доказателствата са ни пред очите през всичките години, но чак в 2017-та се сетиха да питат Кама за къщата в " Банишора", апартамента срещу НДК и 15 000 000 от чалга за 20 години. Няма случайни неща в тоя бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Кофти, да се разрушават един след друг митовете, нали? Кофти е, когато вярваш за зейнали усти, при положение, че още с първата песен "Истински мъж", Камелия има всичко, което и Глория. Кофти е да се митологизира нещо, което отива в коша още с първия албум на Кама. Кофти е дългата кариера, днешната актуалност, вечната сексапилност и въобще целият набор от инструменти нужни за бляскава кариера от 20 години. Но най-кофти е, че митът как Камелия без Пайнер не може, вече е изпразнен от съдържание, а той бе изцяло инспириран от кръговете около Гло. Някой да поръчва статии срещу Глория? Как виждате това в ерата на "Нов фолк"? И не е ли упадъкът на Маргото правопропорционален на срива при кралицата на "Нов фолк"?

Да, поръчвали са се статии срещу Глория през 1999 в жълти вестници, включително такива като "Сбогом, Глория", и в такива като "Култ", където са работили протежета на Камелия, давали са й награди за цялостно творчество още тогава с намек за пенсиониране едва ли не... През 2000 нещата отново си идват на мястото, Глория изкарва силен албум, пълни зала 1 на НДК, закрива всички концерти на Пайнер, печели награди. Може би от това ги боли някои хора, но по-късно и Деса, и Кама си взимат своето през 2002, така че не виждам драмата къде е, Фокси. :) Ако имаше такава, Кама нямаше да включи името на Глория в клипа на "Черна кръв" и да е една от малкото, която споменава с добро по интервюта. Но и Кама, въпреки че имаше супер интересни, смели и успешни кариерни решения и визии, имаше период, в който всички й пречеха. Гергана, че е руса. Емилия, че е руса. Деса, Андреа, Ивана, Азис... За много от нещата е била права - особено за мнението за Преса и лайв записите, обаче някак в последните години повече коментираше другите, отколкото себе си. Харесвам бунтарите, но не знам при нея доколко е от загриженост към жанра и доколко за пр. Нали се познавате, кажи ти. :)

 

Иначе Кама нищо не е взела на Глория, нито Глория на Кама. Те са супер различни. Когато Кама и Деса се появяват, Глория и Тони Дачева са звезди и цяла България им е в краката. Това са били и остават единствените певици на народа в чалга. Дори една Сашка и Румяна. Не Калита, не Ивани, нито други самозванки. Дачева и Глория никой не ги е налагал и си бяха истинска сензация, всеки имаше техни касетки и са напълнили де що има спортни зали, летни театри и т.н. Всички, които идват след тях, колкото и да са успешни, променят също жанра до някаква степен и участват в него, ама това не е най-голямата истерия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, поръчвали са се статии срещу Глория през 1999 в жълти вестници, включително такива като "Сбогом, Глория", и в такива като "Култ", където са работили протежета на Камелия, давали са й награди за цялостно творчество още тогава с намек за пенсиониране едва ли не... През 2000 нещата отново си идват на мястото, Глория изкарва силен албум, пълни зала 1 на НДК, закрива всички концерти на Пайнер, печели награди. Може би от това ги боли някои хора, но по-късно и Деса, и Кама си взимат своето през 2002, така че не виждам драмата къде е, Фокси. :) Ако имаше такава, Кама нямаше да включи името на Глория в клипа на "Черна кръв" и да е една от малкото, която споменава с добро по интервюта. Но и Кама, въпреки че имаше супер интересни, смели и успешни кариерни решения и визии, имаше период, в който всички й пречеха. Гергана, че е руса. Емилия, че е руса. Деса, Андреа, Ивана, Азис... За много от нещата е била права - особено за мнението за Преса и лайв записите, обаче някак в последните години повече коментираше другите, отколкото себе си. Харесвам бунтарите, но не знам при нея доколко е от загриженост към жанра и доколко за пр. Нали се познавате, кажи ти. :)

 

Иначе Кама нищо не е взела на Глория, нито Глория на Кама. Те са супер различни. Когато Кама и Деса се появяват, Глория и Тони Дачева са звезди и цяла България им е в краката. Това са били и остават единствените певици на народа в чалга. Дори една Сашка и Румяна. Не Калита, не Ивани, нито други самозванки. Дачева и Глория никой не ги е налагал и си бяха истинска сензация, всеки имаше техни касетки и са напълнили де що има спортни зали, летни театри и т.н. Всички, които идват след тях, колкото и да са успешни, променят също жанра до някаква степен и участват в него, ама това не е най-голямата истерия.

 

Иии не се спря с твоята пословична омраза към Троянския кон. Истерията по нея беше ненадмината и спокойно можеше да се сравнява с тази по Глория от 90-те. Разликата е, че се състоя в друго десетилетие с по-малки продажби. Също и, че Глория успя да се задържи в челните редици по-дълго време от Калудова.

 

Мартин Радославов и Петя Пунчева от "Култ" не са никакви протежета на Камелия, а журналисти, които впоследствие й станаха приятели. "Култ" не цепеха басма на никой, казваха истината и точно затова бяха по-интересни от Маргарит Дьо Лозан, и в пиковете си години имаха по-големи тиражи. Нов Фолк беше като напудрена приказка за феи и зайчета, а "Култ" беше истински екшън, от тия блокбастърите.

 

Камелия през годините мразеше всички, все някой й беше крив, включително и Глория - затова си прав. По-късно вече остаря, помъдря, узря и се промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иии не се спря с твоята пословична омраза към Троянския кон. Истерията по нея беше ненадмината и спокойно можеше да се сравнява с тази по Глория от 90-те. Разликата е, че се състоя в друго десетилетие с по-малки продажби. Също и, че Глория успя да се задържи в челните редици по-дълго време от Калудова.

 

Мартин Радославов и Петя Пунчева от "Култ" не са никакви протежета на Камелия, а журналисти, които впоследствие й станаха приятели. "Култ" не цепеха басма на никой, казваха истината и точно затова бяха по-интересни от Маргарит Дьо Лозан, и в пиковете си години имаха по-големи тиражи. Нов Фолк беше като напудрена приказка за феи и зайчета, а "Култ" беше истински екшън, от тия блокбастърите.

 

Камелия през годините мразеше всички, все някой й беше крив, включително и Глория - затова си прав. По-късно вече остаря, помъдря, узря и се промени.

Какво съм казал за Ивана сега? И къде съм отрекъл успехите й? Сега в последните години вече приех Ивана - след като не ми я натрапват, не ми се струва толкова лоша и дори преоткрих много нейни песни, които винаги съм харесвал. И не защото когато са я натрисали, е била в конкуренция с Глория, та затова да ми е била неприятна или нещо такова. Имам лични наблюдения, живи наблюдения над въпросната, тъй като се изкарва света вода, а... абе, не ми се разказва тук и не очаквай да го направя. Просто не понасям Майки Терези, които реално са супер перверзни, лицемерни и алчни за пари, власт и награди същества. Иначе сигурно има и добро в нея - сигурно е много добра майка и дъщеря. Аз гледам от друг ъгъл. Имаше ползи за жанра като живото пеене, някои по-социални текстове, но имаше и вреди. Знам какво ще кажеш - могла, възползвала се, евала. Еми... да, ама не съвсем. Сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво съм казал за Ивана сега? И къде съм отрекъл успехите й? Сега в последните години вече приех Ивана - след като не ми я натрапват, не ми се струва толкова лоша и дори преоткрих много нейни песни, които винаги съм харесвал. И не защото когато са я натрисали, е била в конкуренция с Глория, та затова да ми е била неприятна или нещо такова. Имам лични наблюдения, живи наблюдения над въпросната, тъй като се изкарва света вода, а... абе, не ми се разказва тук и не очаквай да го направя. Просто не понасям Майки Терези, които реално са супер перверзни, лицемерни и алчни за пари, власт и награди същества. Иначе сигурно има и добро в нея - сигурно е много добра майка и дъщеря. Аз гледам от друг ъгъл. Имаше ползи за жанра като живото пеене, някои по-социални текстове, но имаше и вреди. Знам какво ще кажеш - могла, възползвала се, евала. Еми... да, ама не съвсем. Сори.

 

Това от един айтозлийски варел на средна възраст да се превърнеш в национална суперзвезда и любимка на народа не е малко. Хитра, палава лисица - личи й, че е от наща зодия. :3fdb8960598fa63e:

 

Могла, възползвала се е, евала!

 

Освен това Ивана не е длъжна да се държи добре с разни Марти Вачкови. С Тодоров и Убиец_На_Любов се държи прекрасно. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това от един айтозлийски варел на средна възраст да се превърнеш в национална суперзвезда и любимка на народа не е малко. Хитра, палава лисица - личи й, че е от наща зодия. :3fdb8960598fa63e:

 

Могла, възползвала се е, евала!

 

Освен това Ивана не е длъжна да се държи добре с разни Марти Вачкови. С Тодоров и Убиец_На_Любов се държи прекрасно. :Vishenka_05:

:roll1: Хаха, опасна работа си. Но аз не говоря за отношение към мен лично, а въобще. И също така - Певица на 2001. Сериозно ли?! При наличието на "Илюзия", "Къде си ти" и "Завинаги". И после НФ боготворели само Гло. Нима не канонизираха и Ванча, Деса и Азис? Това са истинските фаворитки на Маргарита. Тя харесва Глория цялостно. А относно Камелия ми е казвала, че няма проблем с нея и не я намира за лоша - просто тогава с тази оценка на Мустанга се е получило недоразумение, и то защото Камелия е постъпила тънкообидно. Ако е толкова сигурна във възможностите си и в частност от представянето си тогава, нямало е защо да се връзва. После сама се отдръпна, през 2005 пък се съгласи на специален брой... Ти сам знаеш, така че Лозанова няма задни мисли към Кама.

Иначе не знам какво й личи на Ивана за нашата зодия, но аз не съм такъв и съответно такива подмолни хора не мога да захаресам. Да е жива и здрава, ама винаги е имала вид на "маман" - като съдържателка на публичен дом, която приканя всички да "погледнат към небето и да си пожелаят нещо" и после вади тежката артилерия и събира целия катун. Аааа, мерси, мерси от такива светици, Герговици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Хаха, опасна работа си. Но аз не говоря за отношение към мен лично, а въобще. И също така - Певица на 2001. Сериозно ли?! При наличието на "Илюзия", "Къде си ти" и "Завинаги". И после НФ боготворели само Гло. Нима не канонизираха и Ванча, Деса и Азис? Това са истинските фаворитки на Маргарита. Тя харесва Глория цялостно. А относно Камелия ми е казвала, че няма проблем с нея и не я намира за лоша - просто тогава с тази оценка на Мустанга се е получило недоразумение, и то защото Камелия е постъпила тънкообидно. Ако е толкова сигурна във възможностите си и в частност от представянето си тогава, нямало е защо да се връзва. После сама се отдръпна, през 2005 пък се съгласи на специален брой... Ти сам знаеш, така че Лозанова няма задни мисли към Кама.

Иначе не знам какво й личи на Ивана за нашата зодия, но аз не съм такъв и съответно такива подмолни хора не мога да захаресам. Да е жива и здрава, ама винаги е имала вид на "маман" - като съдържателка на публичен дом, която приканя всички да "погледнат към небето и да си пожелаят нещо" и после вади тежката артилерия и събира целия катун. Аааа, мерси, мерси от такива светици, Герговици.

 

Певица на 2001, да, сериозно. Напълно заслужена награда според мен.

 

То оставаше и да ти каже "Мразя жълтозъбата кокона от Чипровци!". Много ясно, че ще каже, че няма проблем с нея. Много си наивен (както винаги).

 

А сега нека затворим очи, да погледнем към небето и да си пожелаем нещо! Хахахахахах, КРАЛСКИ БИДОН!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица на 2001, да, сериозно. Напълно заслужена награда според мен.

 

То оставаше и да ти каже "Мразя жълтозъбата кокона от Чипровци!". Много ясно, че ще каже, че няма проблем с нея. Много си наивен (както винаги).

 

А сега нека затворим очи, да погледнем към небето и да си пожелаем нещо! Хахахахахах, КРАЛСКИ БИДОН!!!

Заслужена награда? Обоснови се. Певица на годината да дадем тогава на Валя за "Ще горя" или на Мира за "Летвата"... Щото Ванча видиш ли, имала "Грешна нощ" и Сто бидона тогава... Моля ти се... Кажи ми, че се ебаваш с тая дивотия. Публиката не я е избрала наистина тогава.

Е какви проблеми да са имали Мар-ГО и Кама?

Да, дъжд от пържоли вали - и сцепи люлката на Турне 2006, стоманените въжета не издържаха. :ддд Но да, без майтап - тогава властваше. Макар че на мен ми идваше в повече, ... издържах някак. После на Турне 2007 не съм се радвал - не беше хубава гледка, не го заслужаваше, но... пропагандата работи в полза до време. И какво - после клекна, кротна се и видя, че не си е струвало чак толкова и че има по-важни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужена награда? Обоснови се. Певица на годината да дадем тогава на Валя за "Ще горя" или на Мира за "Летвата"... Щото Ванча видиш ли, имала "Грешна нощ" и Сто бидона тогава... Моля ти се... Кажи ми, че се ебаваш с тая дивотия. Публиката не я е избрала наистина тогава.

Е какви проблеми да са имали Мар-ГО и Кама?

Да, дъжд от пържоли вали - и сцепи люлката на Турне 2006, стоманените въжета не издържаха. :ддд Но да, без майтап - тогава властваше. Макар че на мен ми идваше в повече, ... издържах някак. После на Турне 2007 не съм се радвал - не беше хубава гледка, не го заслужаваше, но... пропагандата работи в полза до време. И какво - после клекна, кротна се и видя, че не си е струвало чак толкова и че има по-важни неща.

 

Имали сме го преди години тоя спор за Певица на 2001.

 

Десислава - набързо скалъпен албум, по-слаб от предния й, с по-слаби хитове. Самата тя през по-голямата част от годината я нямаше в държавата, за да поддържа инерцията от 2000 година.

Камелия - предизвика фурор с максисингъла, но издаде само една единствена песен за цяла година. Съответно си получи наградата за Песен на годината

Глория - по-слаби продажби на албума в сравнение с издадения в предната година и по-слаби хитове. Съжалявам, ама "Илюзия" и "Любовен дъжд" не могат да се сравняват с ударните попфолк хитачки като "Златна клетка", "Дива нощ" и "Сбогом, адиос". "Ако бях се родила река" беше пък супер пенсионерска и се харесваше от по-възрастната аудитория.

 

Ивана - "Грещна нощ" помете държавата точно за една нощ. Такъв хит, такова чудо не се беше случвало от "Луда по тебе" и "Мъжете всичко искат" насам.

"Последна вечер" също стана много голям хит. Да не говорим, че в първата част на 2001 още гърмяха песните от дебютния й албум като "Вик", "Добра среща, приятели", "Уморени и студени". Дуетът с Десислава също беше голям хит в началото на 2001. Хората вече бяха жадни за нещо ново, за нови лица, за нови гласове и видяха това в лицето на Ивана.

 

Тогава и аз негодувах, че са й връчили наградата на нея, защото не бях добре настроен към новите лица. Но след това, като размислих, си дадох сметка защо е така и си обясних нещата.

 

Ти казваш, че НЕ е било по читателски вот. Сигурен ли си? Защото Лозанова нали се правеше на много честна и достойна.... Имай предвид, че "Грешна нощ" излезе точно около гласуването и е много вероятно това да е повлияло на вота. Някой, като изкара мегахит в края на годината, знаеш, че това накланя везните в негова полза. Но на нея цялата й година беше пълна с хитове така или иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имали сме го преди години тоя спор за Певица на 2001.

 

Десислава - набързо скалъпен албум, по-слаб от предния й, с по-слаби хитове. Самата тя през по-голямата част от годината я нямаше в държавата, за да поддържа инерцията от 2000 година.

Камелия - предизвика фурор с максисингъла, но издаде само една единствена песен за цяла година. Съответно си получи наградата за Песен на годината

Глория - по-слаби продажби на албума в сравнение с издадения в предната година и по-слаби хитове. Съжалявам, ама "Илюзия" и "Любовен дъжд" не могат да се сравняват с ударните попфолк хитачки като "Златна клетка", "Дива нощ" и "Сбогом, адиос". "Ако бях се родила река" беше пък супер пенсионерска и се харесваше от по-възрастната аудитория.

 

Ивана - "Грещна нощ" помете държавата точно за една нощ. Такъв хит, такова чудо не се беше случвало от "Луда по тебе" и "Мъжете всичко искат" насам.

"Последна вечер" също стана много голям хит. Да не говорим, че в първата част на 2001 още гърмяха песните от дебютния й албум като "Вик", "Добра среща, приятели", "Уморени и студени". Дуетът с Десислава също беше голям хит в началото на 2001. Хората вече бяха жадни за нещо ново, за нови лица, за нови гласове и видяха това в лицето на Ивана.

 

Тогава и аз негодувах, че са й връчили наградата на нея, защото не бях добре настроен към новите лица. Но след това, като размислих, си дадох сметка защо е така и си обясних нещата.

 

Ти казваш, че НЕ е било по читателски вот. Сигурен ли си? Защото Лозанова нали се правеше на много честна и достойна.... Имай предвид, че "Грешна нощ" излезе точно около гласуването и е много вероятно това да е повлияло на гласуването. Някой, като изкара мегахит в края на годината, знаеш, че това накланя везните в негова полза. Но на нея цялата й година беше пълна с хитове така или иначе.

"Завинаги" е хубав албум, на мен лично ми е по-изпипан от предния й, макар и само с 9 песни. Вътре са и "Следи от сълзи", ремикса на "Бели нощи", дуета с Ивана, а песни като "Тъжно сърце" са голям напредък за жанра, дори да не са хитове. "Страсти" доста я въртяха. Е, не повече от "Горещи страсти" хаха, ама все пак.

 

Камелия... "Туджи сватови" кога се появи? Иначе за "Къде си ти" - много добро решение, много модерна. Тя от тогава започва да налага и тенденции във визия, коса, клипове, а песента беше голям хит, по нищо не е отстъпвала на Иванината, в която просто е култова фразата "да падат дрехи и задръжки". Ок, хит е, ама не от ранга на Кръчмата и Шампанското.

 

Глория - не знам какви са били продажбите, но "Илюзия" е най-продаван за годината, предполагам, и не защото в на Деса албума е имало само 9 песни и я е нямало в държавата и защото Камелия е имала само един максисингъл. Просто е хубав албум. Нима не се въртяха и "Добре дошъл", "Ледена кралица"? А и тя доста дълго го клипираше и реализираше, до към края на 2002. "Ако бях се родила река" е култова песен. Не знам дали повече сред възрастните, защото баба ми ме питаше тогава какво е искала да каже Глория и твърдеше, че песента е тъпа... На кого да обясняваш за метафори и такива неща тогава, на 10 години съм бил.

 

Ивана... "Последна вечер" е супер нагъл кавър на Драгана, която й е една от емблематичните песни в Сърбия, а тук в БГ Ивана я направи хит само за самата година. Не можеш да ме убедиш, че само с "Грешна нощ" става тая работа. Такива хитове и други имаха тогава, както и да е. Според мен Маргарита се възползва от отсъствието на Глория и Деса от държавата в тоя момент и необщуването си с Камелия, за да даде наградата на друг... Убеден съм, че Ивана още от тогава се е пазарила. Тия неща не са ставали без нейно знание. Само са имитирали изненада и естественост. :3fdb8960598fa63e:

 

Забравихме да споменем и Рени с "Влюбих се опасно". Защо не й дадоха награда, по какво отстъпва на Ванча 2001?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравихме да споменем и Рени с "Влюбих се опасно". Защо не й дадоха награда, по какво отстъпва на Ванча 2001?

 

Абсолютно, тя бе едно от топ-а 5 водещи имена в жанра, но може би понеже взе награда за успехи зад граница и дават на някой, който няма награда - да не се повтаря изпълнителя, знам ли.. Иначе Ивана или си е платила или е на личностна основа и предпочитания, не може с една песен, та дори и да е най - големия и хит. Албума на Рени и като продажби и като успех не е бил изобщо зле, жалко че не знам почти нищо за тези времена, а вие си и помните, за това не знам особено кои са били хитове. Да кажем, че днес са останали "Влюбих се опасно", "И за теб ли е така" и "Раздяла", то тогава и "Аз съм в плен на тази мъка" се е харесвала, но.. Но като цяло два албума, гостуване в "Шоуто на Слави", където още Глория не е ходила, дует с обичана естрадна звезда, който става първата чуждоезична песен, представяна в Гранд, първи клип у нас с компютърна анимация (следващия има отново) - "Влюбих се опасно" сниман в Сърбия с техен режисьор и екип от фризьори, стилисти и т.н., единствена с авторски песни от чуждестранни композитори, първата със самостоятелен концерт на стадион - във Враца с гост Бобан и втори концерт в НДК с два сръбски оркестра. Планета снимат и филм за нея на новогодишната програма на Гранд (за това "Мерцедес" има две ТВ версии от вечерта снимани от различни ъгли - нашата и сръбската, а като се замисля може да е първият филм за изпълнител) Доста се е потрудила у нас, наред с топ 10 по продажби в Сърбия при яка конкуренция, награда от Музикалната академия в Сърбия за "Мерцедес", реверанс от Лепа Брена като и подарява своя песен и толкова чести участия в програмите им.. Според мен, ако беше тя певица надали щеше да има спор като този с Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама като почнете да изреждате кои песни са останали и до днес не се чувате.

 

Най-много стари песни, които се въртят и до днес имат:

 

1. Камелия - "Защо повярвах", "Ти си", "Залезът и зората", "Луда по тебе", "Истински мъж" /учудващо бе за мен като я пуснаха на 1 ретро парти колко много хора я знаеха/

2. Ивана - "Шампанско и сълзи", "Нещо нетипично", "Къв си ти бе", "100 патрона", "Седем дни", "Ние сме номер 1"

3. Преслава - "Лъжа е", "Дяволско желание", "Не съм ангел", "Новата ти"

 

Толкова.

Къде ми я слагате Рени с песни, които аз дори не съм чувал, дето може да се каже, че следя все още тая музика, камо ли, песни, останали във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси трвбва да спре да изхожда единствено от собствените си вкусове и преценки! Камелия нищо не е взимала на Глория, след като с ее мъкнела с нея по нейните турнета и концерти!

Ако беше взела - щеше да закрива и турнетата, щеше и да има награди за певица и албуми, хоп, забравих, тя нали е все ощетена.

А секссимволите и силиконът в чалгата ги има много преди Камелия да се сети за цици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А доказателствата са ни пред очите през всичките години, но чак в 2017-та се сетиха да питат Кама за къщата в " Банишора", апартамента срещу НДК и 15 000 000 от чалга за 20 години. Няма случайни неща в тоя бизнес.

Бре, апартаментът, който дава под наем не е много срещу НДК, а по "Витошка". Доста е голям и е доста кич стайл :D Едни барове, едно чудо, златни чучури... Дано са го реновирали. Абе, Фокси, дали е свободен апартамента за под наем и дали не бих се възползвал от някакви преференции с фенското ми членство? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси трвбва да спре да изхожда единствено от собствените си вкусове и преценки! Камелия нищо не е взимала на Глория, след като с ее мъкнела с нея по нейните турнета и концерти!

Ако беше взела - щеше да закрива и турнетата, щеше и да има награди за певица и албуми, хоп, забравих, тя нали е все ощетена.

А секссимволите и силиконът в чалгата ги има много преди Камелия да се сети за цици.

 

Вкусовете на Фокси се оказаха много сериозна аргументирана теза, която издържа на проверката на времето и доказателство за това е липсата тук, на пламенните ми опоненти от преди 10 години. Секссимволи е имало винаги, а първият такъв е Елена от Троя. Цяла война за нея е имало в античността. Силикон в чалгата е имало и преди Камелия.... Есил Дюран, Мая, Ивана, Лия и т.н. Но истинската промоция на силикона и истинският фурор дойде, когато Камелия комбинира природно даденият и сексапил с "кръцни-срежи" и велика песен в един проект, който Николай Нанков пресъздаде в "Залеза и зората". И тогава не само чалгата лудна по естетичната хирургия, а и цялата държава. Щото глупците си мислеха, че причината е в силикона.

 

Сега, за кралските кратуни, които си фантазират на тема "Глория" какви ли не небивалици през годините, само да припомня, че не Кама се е натискала за турне с Глория през 1999 година, а сем. Димитрови са я търсили, поканили и са и платили хонорар, за да участва. Това е точно същото, като онова през май'2004 година, когато сем. Димитрови са решили, че турнето може без Камелия, а М-ТЕL просто са им намекнали, че няма ли Камелия, няма 1 000 000 за турне. Прости неща, ясни неща, казани отдавна, от самата Камелия и никой никога не ги оспори.

 

Сега, че това задкулисие прави на пух и прах супер добре аранжираните легенди за Ивана, Деса и най-вече за Глория не е наш проблем. Да, отчитам, че е неприятно за агитките им и сигурно затова се дразнят така вълнуващо всеки път, когато моя милост повдигне завесата и цензурата стане безпомощна. Не се тормозете пичове. Не си го слагайте толкова на сърце. Щом Камелия има най-добрата кариера днес, сравнена с цялата първа генерация това значи, че успехите на Ивана, Деса и Глория са много сериозни, щом някак с помощта на сем. Димитрови и г-жа Маргьорит дьо Лозан, са успели да преборят на "тихия" фронт това "чипровско" торнадо от 5-та степен, което вилнее дори 20 години след появата си.

 

И господа, Камелия може да е била ощетена през годините, но на финалната права тя вече води и то с много.... :1000 (19):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи какво ти разбираш под "музикална кариера". Спорът е безкраен, така че по-добре го водете с Лукас и другите на тежката Десислава. :1000 (30): Излизат бисери от там.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да отричам успехите на Камелия или да целя да я подценявам, но все пак са поканили Камелия на турнето на Глория през 1999 г., а не Глория на турнето на Камелия. Аналогията е същата и за Планета Прима, когато Камелия участва заради големия спонсор на това вече преиначено турне от „Глория и приятели” на „Планета Прима”. Естествено че няма нищо лошо в случикото се. Това, че Камелия е докарала МТел само помогна да се получи страхотно турне, но и без Мтел, такова е щяло да има, друг е въпроса в какъв формат.

 

Всеки изпълнител има своите качества и вечно ще се спори кой е НАЙ, поради причината, че всичко е въпрос на гледна точка и субективна оценка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама дайте да се разберем. Тъпоумният Пайнер бе решил и турнето през 2004 година да се казва "Глория и приятели". Не само това от 1999 година е било планирано за такова. Всеки се сеща, що са поканили така настоятелно Кама. Някой трябва да докара още публика, а хитът на всички хитове през пролетта на 1999 година е "Защо повярвах".... прясна, прясна. Човекът си е обсебен открай време по някаква персона и неглижира другите по същия начин, по който днес го прави с Преслава. Сами виждате за какво става въпрос без да ви се мешам и да ви превеждам на чалгарски. Да се прави на разсеян и да неглижира днес Галена е пълна простотия точно, като онази с Кама преди 15-20 години. Всеки вижда, че Галена му е звездата днес и тя му прави имиджа и парите. Пълна липса на каквато и да е реална оценка, за изпълнителите и бизнеса е да си правиш оглушки за това, защото резултатите сами говорят, че дългото фаворизиране на Преслава е основната причина, за днешното никакво ниво на чалгата и на Пайнер. Да държиш толкова години Галена във фризера, щото видиш ли Пресли имала амбиции и изнудва е същото, което правеше едно време с Камелия, заради Деса и Глория. Извинявам се, но не може през 2000 година Кама да продава повече от Деса и Глория взети заедно, а той да ми бута Фатмишка и Глото, щото видиш ли имали нужда от подкрепа, понеже Камелия си вървяла перфектно и без наградки, статуетки, плакетчета и дипломи, дори без цветя от възторжената публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Камелия е докарала МТел само помогна да се получи страхотно турне, но и без Мтел, такова е щяло да има, друг е въпроса в какъв формат.

:roll1: :roll1: :roll1:

Какво е докарала Камелия?!

В края на 2003 Гергана става рекламно лице на Мтел и става първата фолк певица, която не я използват за реклама с подигравателна цел.

Февруари 2004 Мтел й връчват Специална награда на ГМН. Кампанията с Гергана е номинирана и за рекламните награди.

Турнето Планета Прима трябваше да бъде САМОСТОЯТЕЛНО НА ГЕРГАНА, обаче Пайнер не са позволили.

 

Камелия сигурно и Нестле е докарала, и Булстат :roll1: :roll1: :roll1: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да отричам успехите на Камелия или да целя да я подценявам, но все пак са поканили Камелия на турнето на Глория през 1999 г., а не Глория на турнето на Камелия. Аналогията е същата и за Планета Прима, когато Камелия участва заради големия спонсор на това вече преиначено турне от „Глория и приятели” на „Планета Прима”. Естествено че няма нищо лошо в случикото се. Това, че Камелия е докарала МТел само помогна да се получи страхотно турне, но и без Мтел, такова е щяло да има, друг е въпроса в какъв формат.

 

Всеки изпълнител има своите качества и вечно ще се спори кой е НАЙ, поради причината, че всичко е въпрос на гледна точка и субективна оценка.

Много странно великите певици - Глория и Ивана, защо бяха натирени от турнетата? Гло милата само едно - и то на пълен плейбек, Ивана едвам 3 ? Не ми ги разправяйте, че са отказвали поканите, че много смях. А неможещата Камелия - 6 турнета, като и 2010 е щала да бъде, но тогава е имала ангажименти и са се разминали. Така или иначе 2010 турнето беше провал, както и следващия опит за турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Какво е докарала Камелия?!

В края на 2003 Гергана става рекламно лице на Мтел и става първата фолк певица, която не я използват за реклама с подигравателна цел.

Февруари 2004 печели Мтел й връчват Специална награда на ГМН. Кампанията с Гергана е номинирана и за рекламните награди.

Турнето Планета Прима трябваше да бъде САМОСТОЯТЕЛНО НА ГЕРГАНА, обаче Пайнер не са позволили.

 

Камелия сигурно и Нестле е докарала, и Булстат :roll1: :roll1: :roll1: :mf_surrender:

Да и теб е щяла да докара ..

 

Това пък за турнето на Гергана е пълен смях, тогава 8те певици от турнето бяха рекламни лица на Мтел - до 2006.

И Камелия не е докарала МТЕЛ, а те са настоявали тя да е на турнето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...