Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Защо пък Адриана? :1000 (29):

А защо не? :1000 (29):

 

Не се заяждам с никого,просто това е моето мнение.Откакто Яница е по-актуална има 2 провала,а за по-голямата част от кариерата й да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не? :1000 (29):

 

Не се заяждам с никого,просто това е моето мнение.Откакто Яница е по-актуална има 2 провала,а за по-голямата част от кариерата й да не говорим.

Аз Яница съм я харесвал винаги а не като 99% от форума от Всичко чуждо насам! Не разбрах Адриана къде е в цялата схема, това че ми е приятелка не съм тръгнал да пиша из целия форум колко е велика певица

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз Яница съм я харесвал винаги а не като 99% от форума от Всичко чуждо насам! Не разбрах Адриана къде е в цялата схема, това че ми е приятелка не съм тръгнал да пиша из целия форум колко е велика певица

Не съм казал нищо за теб и Яница.Че и на мен Андреа ми е позната,но си я хваля,не виждам проблем в това. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Фики посегнаха на Глория? Парчетата доста си приличат не само по баладичното звучене, но и по сходните текстове...

http://www.lifeonline.bg/bg/galena_i_fiki_...r_hit_na_gloriq

На мен мелодията ми напомня на места на Като куче и котка. Знам, че е гръцки кавър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва "Много силен удар беше" на Галчет :gun_bandana:

Сигурно правата си ѝ били за 5 години. "Мога пак" и "Пази сърцето си", пак гръцки кавъри от същата година, също липсват. Тъпанари отвсякъде, няма такива други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно правата си ѝ били за 5 години. "Мога пак" и "Пази сърцето си", пак гръцки кавъри от същата година, също липсват. Тъпанари отвсякъде, няма такива други.

Могат да ги скрият временно, докато оправят правата, а не да ги трият окончателно? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Могат да ги скрият временно, докато оправят правата, а не да ги трият окончателно? :mf_surrender:

А дали са вовеки изтрити? Преди май ги криеха, а не ги триха? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали са вовеки изтрити? Преди май ги криеха, а не ги триха? :mf_surrender:

Мисля, че е по-скоро първото ... като отвориш плейлиста със Златни хитове, накрая има около 100 клипа на които пише, че са изтрити :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам и да се замислям какви хора работят в Пайнер за канала им в Youtube. Постоянно се трият някакви клипове, някакви забавяния все стават при тях. Значи знаят кога изтичат правата за песните, за да ги скрият,а не могат да ги подновят преди това. Единственото хубаво е, че вече не качват по 5 пъти премиерите. Няма да забравя как първо качиха недовършения клип към "Ако утре ме губиш" на Преслава с едни огромни щипки да й придържат роклите. :1000 (29): А премиерата на "В твоите очи" беше в 2-3 сутринта.

 

Още една песен на Галена с над 1 000 000 гледания.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хванах се защо е фрапиращо и нелепо :mf_surrender:

Андреа е кръгла нула след "Най-добрата", даже Юнона има по-голям хит.

Андреа може и да е най-западналата певица била някога в топа..Обаче защо отричате, че "Строго забранено" имаше по-голям първоначален интерес от която и да е песен на Преслава последните години? Едното е дует със нашумяла пикла, която има две песни зад гърба си, а Преслава това не можа да го направи със Фики когато беше баш в пика си. Нито със Стораро, Джена и Анелия. Дори Вип-а не и беше тласък, както беше със Емануела. Залязоха и двете, ама Андрю поне го прие...А Петя гъза си съдра да е на върха, даже провали наградите които бяха едно от малкото места на които имаха концертна дейност.

 

А "Най-добрата" може и да е единственото добро нещо от Андреа за 5 години, ама поне изби рибата и беше най-силната самостоятелна песен. Показаха го концертите, класациите, гледания, дискотеки...въобще, такъв хит нито едната, нито другата ще има отново.

В четири от последните седем години Андреа има по-успешен хит от Преслава. Така че да не ти знае много устата коя е кръгла нула. :)

2010 - Неблагодарен

2011 - Докрай

2012 - Пробвай се

2014 - Най-добрата

Пика на Пепи беше 2005-2009, а на Андреа 2008-2012. Кое е по-скоро? Не е Андреа миришеща на нафталин.

 

А сега си спомни тоя период на Андреа в който течеше от чешмата и насираше цялата чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуета на Галена и Фики флопна. Другия път да си пусне песента 2 години след като я е пяла в Мегами.

 

Това, че я е пяла в Мегами, е най-малкият проблем на тази скучна, изтъркана, протяжна и незапеваема песен. Галена не помня от коя година не е пускала нещо толкова слабо. Да я видим ще се активизира и мотивира ли сега за следващата песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам и да се замислям какви хора работят в Пайнер за канала им в Youtube. Постоянно се трият някакви клипове, някакви забавяния все стават при тях. Значи знаят кога изтичат правата за песните, за да ги скрият,а не могат да ги подновят преди това. Единственото хубаво е, че вече не качват по 5 пъти премиерите. Няма да забравя как първо качиха недовършения клип към "Ако утре ме губиш" на Преслава с едни огромни щипки да й придържат роклите. :1000 (29): А премиерата на "В твоите очи" беше в 2-3 сутринта.

 

Още една песен на Галена с над 1 000 000 гледания.

Е стига де, к'во е 1млн! Ние стреляме на по-високо :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето слабо място е доста по-голям хит от Най-добрата.

На мен лично ми харесва повече песента на Андреа, но на Преса беше тотален хит.

Беше си сезонен хит това на Преса.Само си спомням,че 80% от текста й беше "да,да,да"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа може и да е най-западналата певица била някога в топа..Обаче защо отричате, че "Строго забранено" имаше по-голям първоначален интерес от която и да е песен на Преслава последните години? Едното е дует със нашумяла пикла, която има две песни зад гърба си, а Преслава това не можа да го направи със Фики когато беше баш в пика си. Нито със Стораро, Джена и Анелия. Дори Вип-а не и беше тласък, както беше със Емануела. Залязоха и двете, ама Андрю поне го прие...А Петя гъза си съдра да е на върха, даже провали наградите които бяха едно от малкото места на които имаха концертна дейност.

 

А "Най-добрата" може и да е единственото добро нещо от Андреа за 5 години, ама поне изби рибата и беше най-силната самостоятелна песен. Показаха го концертите, класациите, гледания, дискотеки...въобще, такъв хит нито едната, нито другата ще има отново.

В четири от последните седем години Андреа има по-успешен хит от Преслава. Така че да не ти знае много устата коя е кръгла нула. :)

2010 - Неблагодарен

2011 - Докрай

2012 - Пробвай се

2014 - Най-добрата

Пика на Пепи беше 2005-2009, а на Андреа 2008-2012. Кое е по-скоро? Не е Андреа миришеща на нафталин.

 

А сега си спомни тоя период на Андреа в който течеше от чешмата и насираше цялата чалга.

 

Хапчетата взе ли си или ги обърка нещо....

 

Преслава била залязла като Андреа седи бе пич, в кой век живееш ти , излез и виж как Преслава пълни всеки един клуб макар и на плейбек и как все още си е топ и на върха до Галена,Емануела,Анелия и Джена , но на вас както ви е удобно така пишете. Не стойте постоянно тук излезте навън и вижте кое се харесва и кое не!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше си сезонен хит това на Преса.Само си спомням,че 80% от текста й беше "да,да,да"

Хаха, да .. сезонните хитове се слушат и пеят 2-3 години след излизането си .. и сам не си вярваш.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам и да се замислям какви хора работят в Пайнер за канала им в Youtube. Постоянно се трият някакви клипове, някакви забавяния все стават при тях. Значи знаят кога изтичат правата за песните, за да ги скрият,а не могат да ги подновят преди това.

 

Така, дойде най-после времето, когато трябва да се плаща, за старите селски номера..... с купуването на трафик. Вече 4 години водим една дискусия тук по въпроса и досега нямах някакъв основен, бетониран аргумент, с който да аргументирам онова, което говоря още от 2013-та или по-точно, от перверзията на келешите в Рамания, с "Престъпно е". Тогава казах, че това, което Пайнер купят се трупа като цифри, за пред хората. За пред Гугъл обаче, цифрите се други - без купен трафик. Не сме най-големите тарикати, за да извозим американците и те са намерили един стар начин, да не ни пречат да пазаруваме от техни подставени сайтове, за които се правят, че не са техни. Успоредно с това да ни взимат по неофициален начин парите, за платен трафик, в официалните договори това го водят спонсорство, реклама или както се сетят да го кръстят. Обаче, когато се подписва договор с официален представител, там условията са съвсем други и такива реклами не съществуват. Та общо взето ще го кажа направо. Нека нашите купуват, но на всяка година се прави рекапитулацията онова, което показва брояча на Гугъл в САЩ и другото, което някакво си You Tube показва на нас. С 2 думи, всяка година трябва да се чистят стари клипове с цифра, която е точно колкото купеният трафик, та крайната за периода да е коректна.

 

Затова Пайнер решиха да чистят стари клипове, за да не се налага Гугъл да махат нови. Виждаш колко са коректни, даже избор ни позволяват. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хапчетата взе ли си или ги обърка нещо....

 

Преслава била залязла като Андреа седи бе пич, в кой век живееш ти , излез и виж как Преслава пълни всеки един клуб макар и на плейбек и как все още си е топ и на върха до Галена,Емануела,Анелия и Джена , но на вас както ви е удобно така пишете. Не стойте постоянно тук излезте навън и вижте кое се харесва и кое не!

ПИЧ, аз не съм се поробил да слушам само чалга и да ограничавам вижданията си за музика само до Андреа, Преслава или която и да е пача от чалгата. Виждам че нито една от тях не става, ама да продължавате да надувате спукания балон Преслава е леко смешно. Била е успешна преди 10 години и до там. Сега е една от многото и не се отличава с нищо. Няма същия глас, няма семпла визия, няма дълбоки текстове, няма добрите песни, няма тва одобрение което имаше, участията и дори не са толкова много, на концерт не получава същия прием, последните награди които взе са незаслужени и т.н и т.н Кое трябва да видя? Когато тя беше на върха никой не можеше да се мери с нея, а сега всякакви я изместват, защото загуби идентичността си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, да .. сезонните хитове се слушат и пеят 2-3 години след излизането си .. и сам не си вярваш.

Най-добрата беше в топ 3 на хитовете през 2014,докато МСБ си остана някъде там в дъното където е и Преслава сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека нашите купуват, но на всяка година се прави рекапитулацията онова, което показва брояча на Гугъл в САЩ и другото, което някакво си You Tube показва на нас. С 2 думи, всяка година трябва да се чистят стари клипове с цифра, която е точно колкото купеният трафик, та крайната за периода да е коректна.

 

Затова Пайнер решиха да чистят стари клипове, за да не се налага Гугъл да махат нови. Виждаш колко са коректни, даже избор ни позволяват. :1000 (19):

 

OMG, ти тотално полудя. :mf_surrender:

 

Какви са тези фантасмагории? Доказателства имаш ли? Старите клипове се махат заради изтекли права.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...