Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Ако някой все още симпатизира на Мара след историята с "Рим, Париж и Милано", значи има наистина сериозни ценностни проблеми. :mf_surrender:

 

За този феномен говоря още от 2005 година в тези форуми. Според мен Мара няма какво повече да прави в този формат и е време да си преглътне егото, като напусне сама. Това ще бъде някакво минимално извинение пред хората и симпатизиращите и все още някъде поне в нета, колкото и малко да са те. Наистина прекали с демонстрацията на нещо, което българина най-много ненавижда в този почти 30-годишен преход.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара напуска довечера.

Кога влиза Николета?

 

Дано наистина Мара напусне, не я трая в последните епизоди. Забелязвам, че които са ми неприятни като хора, не им слушам и песните. Мария е типичен пример за това. Дори да има някои приятни песни, почти никога не си ги пускам доброволно като я знам що за стока е. Във формата се показа на 100%. Лошото е, че тя е от хората, на които грам не им пука колко са жалки в очите на масовата част от публиката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тото е много двуличен.

 

Значи е проблем някой да каже, за него че е Дон Жуан, но НЕ е проблем да докосва нежно чужди жени.

 

Гласи се за победител Тото и се опитва да играе стратегически, но не знам дали ще му стигне до края акъла да изиграе зрителите както трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тото е много двуличен.

 

Значи е проблем някой да каже, за него че е Дон Жуан, но НЕ е проблем да докосва нежно чужди жени.

 

Абсолютно. А това с пълните заведения да го каже пред звезда в България като Сашка е смехотворно. Ето и Дилов-син потвърди колко много пълни стадиони е имала - без фейсбук, реклами и скъпи видеа. Доста голямо самочувстие.

Ако беше мъж на място и обичаше жена си нямаше изобщо да се натиска и опипва с друга жена. Ама е мъж като лайно в дъжд. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара е най-злобната жена, която е влизала вътре. И прекалява с мутренските заплахи. Само една държанка на мутри, която "праща хора" на хората дръзнали да я обидят. Много долно качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласи се за победител Тото и се опитва да играе стратегически, но не знам дали ще му стигне до края акъла да изиграе зрителите както трябва.

 

Според мен става за смях. Личи си от километри, че харесва Мегз и би си легнал с нея. А иначе бил женен. Не ми изглежда много стратегическа тая тактика.

 

По отношение на други въпроси ми изглежда умен и готин. Всъщност, като се замисля, ако ще печели мъж - съм за него.

 

 

Абсолютно. А това с пълните заведения да го каже пред звезда в България като Сашка е смехотворно. Ето и Дилов-син потвърди колко много пълни стадиони е имала - без фейсбук, реклами и скъпи видеа. Доста голямо самочувстие.

:1000 (19):

 

Да, бе, това е ясно. Никой от днешните мижитурки няма как да види и усети това, което някогашните величия от 90-те са имали. Той по-скоро говореше към днешна дата как седят нещата. Сашка са я слушали всички поколения, Скандау ги слушат главно 14-25 годишните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся, как беше вица, кат си е напазарил жена, това означава ли че не може да зяпа витрината? Още повече че тряя се направи на интересен за да бъде забелязан в Къщата, да не говорим за сценарий, монтаж и прочее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся, как беше вица, кат си е напазарил жена, това означава ли че не може да зяпа витрината? Още повече че тряя се направи на интересен за да бъде забелязан в Къщата, да не говорим за сценарий, монтаж и прочее.

 

Ти гледаш ли предаването редовно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара по-ниско може ли да падне? Да използва щерка си като причина да иска да напусне, при положение, че напускането й на 02.10 се знаеше от началото на шоуто. Е, поне звучи по-правдоподобно от причината на Преса преди 2 години, която не можела да номинира, защото обичала всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара по-ниско може ли да падне? Да използва щерка си като причина да иска да напусне, при положение, че напускането й на 02.10 се знаеше от началото на шоуто. Е, поне звучи по-правдоподобно от причината на Преса преди 2 години, която не можела да номинира, защото обичала всички.

 

Мъчи се да пусне сълза, ама не ставаааа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара по-ниско може ли да падне? Да използва щерка си като причина да иска да напусне, при положение, че напускането й на 02.10 се знаеше от началото на шоуто. Е, поне звучи по-правдоподобно от причината на Преса преди 2 години, която не можела да номинира, защото обичала всички.

Смаза като добави, че смяната на сезоните също е една причина за да е близо до Марая. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, толкова нагласено....

Винаги си личи кога излизат "по собствено желание", разбирай по договор и кога спонтанно. грам не се опита да я разубеди. И двамата само дето не си извадиха листовете да си четат сценариите. Пък Брадъра може и да е, не го видяхме... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се прибирам, някой може ли да ми каже накратко, какво е казала Мария и мотивите й за напускане?

 

Липсвала и дъщерята, сезоните се сменили и тя била в 4-ти клас и тя иска да е до нея, както детето било винаги до нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...